TYHE

Damska Szowinistyczna Loża Szyderczyń

33421 postów w tym temacie

Dnia 10.02.2008 o 11:25, Jaheira02 napisał:

Napewno wiadomo, że każdy się tu dostał pisząc posta...

a widzisz, aby dostać się do loży trzeba przejść próbę Miłosiernie Nam Panującej TYHE :), a to nie ogranicza się do napisania materialnego posta, coś czuję że jak próba cię nie zmieni nie pożyjesz długo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 10.02.2008 o 11:30, rogoz94 napisał:

Tak, zmieniłem. ostatnią. I weź, kobieto trochę zluzuj. Ten temat służy do żartów, a
nie do sztywnego respektowania faktów.

Sory, ale też byłbyś "zluzowany" gdyby ci telefon ukradli...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.02.2008 o 11:59, Piterus_Von_Drackus napisał:

Dzieńdoberek :D
Czyżbym widział nową osobę w Loży. O i do tego dziewczyna. Wielkie to święto...
Chyba trzeba wytoczyć beczułkę z piwniczki... :D

To nie tylko dziewczyna - to wielka Jaheira jest z Tethyru!
Szkoda, że Khalida ze sobą nie przyprowadziła ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.02.2008 o 12:01, Sam Fisher5 napisał:

To nie tylko dziewczyna - to wielka Jaheira jest z Tethyru!


Hmm... Nie znam... A na którym końcu Loży to jest?

Dnia 10.02.2008 o 12:01, Sam Fisher5 napisał:

Szkoda, że Khalida ze sobą nie przyprowadziła ;)


Hmm... Może by mu się udało dotrzeć:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.02.2008 o 11:59, Piterus_Von_Drackus napisał:

Dzieńdoberek :D
Czyżbym widział nową osobę w Loży. O i do tego dziewczyna. Wielkie to święto...
Chyba trzeba wytoczyć beczułkę z piwniczki... :D

Racja dawaj nawet dwie każda okazja dobra, czyż nie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.02.2008 o 11:20, Full Wypas napisał:

Ahh, dawno mnie już tutaj nie było... Ostatnio nie mam dużo czasu ;( Ale akurat mam ferie,
więc trochę dłużej w naszej Loży posiedzę :D Rogoz, nie wiem jak dawno zmieniłeś avatar,
ale bardzo ładny, a i jeszcze gratuluję Delegata :D
Ludzie (i nie tylko), co tam u Was słychać?

Sytuacja podobna do twojej tyle że ja chory byłem i wpadłem trochę wcześniej :) Ale sam wiesz, nauka,nauka i ... sami zgadnijcie co jeszcze :) Do tego doszło że kupiłem sobie gitarę i teraz teraz gram ale nie na kompie tylko właśnie na niej (dla ciekawych gitara stagg c 542, klasyczna,kupiona od kumpla) ,a nie na kompie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.02.2008 o 12:08, Ubq napisał:

Sytuacja podobna do twojej tyle że ja chory byłem i wpadłem trochę wcześniej :) Ale sam
wiesz, nauka,nauka i ... sami zgadnijcie co jeszcze :) Do tego doszło że kupiłem sobie
gitarę i teraz teraz gram ale nie na kompie tylko właśnie na niej (dla ciekawych gitara
stagg c 542, klasyczna,kupiona od kumpla) ,a nie na kompie :)


Widać, że się zakochałeś w gitarce :D Tak zamotanego posta dawno tu nie widziałem :P
Kiedy dasz koncert Lożowiczom?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.02.2008 o 12:05, Piterus_Von_Drackus napisał:

> To nie tylko dziewczyna - to wielka Jaheira jest z Tethyru!

Hmm... Nie znam... A na którym końcu Loży to jest?

Kraina to odległa i rozległa, a znajduje się ona między wielkim lasem Tethyr a Amnem i Calimshanem. Ta druidka, o której mówimy, z lasu tego wiekiego się wywodzi, gdzie ongiś nauki pobierała.

Dnia 10.02.2008 o 12:05, Piterus_Von_Drackus napisał:


> Szkoda, że Khalida ze sobą nie przyprowadziła ;)

Hmm... Może by mu się udało dotrzeć:P

Być może, ale wieść niesie jednak, że Khalid śmierci dostąpił w lochach wielkiego maga - Jona Irenicusa. Czy to prawda czy nie - chyba tylko Jaheira może nam powiedzieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.02.2008 o 12:08, Ubq napisał:

Sytuacja podobna do twojej tyle że ja chory byłem i wpadłem trochę wcześniej :) Ale sam
wiesz, nauka,nauka i ... sami zgadnijcie co jeszcze :) Do tego doszło że kupiłem sobie
gitarę i teraz teraz gram ale nie na kompie tylko właśnie na niej (dla ciekawych gitara
stagg c 542, klasyczna,kupiona od kumpla) ,a nie na kompie :)

wiosełko kupiłeś, ale klasyk, ja tam za 2 miechy kupuje nową Les paul 100 :D

20080210121311

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.02.2008 o 12:12, Sam Fisher5 napisał:

Kraina to odległa i rozległa, a znajduje się ona między wielkim lasem Tethyr a Amnem
i Calimshanem. Ta druidka, o której mówimy, z lasu tego wiekiego się wywodzi, gdzie ongiś
nauki pobierała.


Kiedyś zbłądziłem w tamte strony... Ale jeśli uważasz, że to kraina odległa i rozległa spróbuj przejść całą Lożę

Dnia 10.02.2008 o 12:12, Sam Fisher5 napisał:

Być może, ale wieść niesie jednak, że Khalid śmierci dostąpił w lochach wielkiego maga
- Jona Irenicusa. Czy to prawda czy nie - chyba tylko Jaheira może nam powiedzieć.


Hmm... Nie znam tego maga... Choć chwileczkę... To nie on próbował kiedyś podbić Lożę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.02.2008 o 12:21, Piterus_Von_Drackus napisał:

Hmm... Nie znam tego maga... Choć chwileczkę... To nie on próbował kiedyś podbić Lożę?


Ten, ten. Atakował z tak wielkim zapełem, był tak pewien swojego zwyciestwa, a szcurów sie przestraszył. Ciekawe co by było, gdyby mu przyszło z żubrami się zmierzyć:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.02.2008 o 12:21, Piterus_Von_Drackus napisał:

> Kraina to odległa i rozległa, a znajduje się ona między wielkim lasem Tethyr a Amnem

> i Calimshanem. Ta druidka, o której mówimy, z lasu tego wiekiego się wywodzi, gdzie
ongiś
> nauki pobierała.

Kiedyś zbłądziłem w tamte strony... Ale jeśli uważasz, że to kraina odległa i rozległa
spróbuj przejść całą Lożę

Każdy wie, że Loża najrozleglejszą krainą na świecie jest i w niczym nie umniejszam jej wielkości. Jednak mierząc miarą przystosowaną do normalnych odległości, Loża nie ma końca...

Dnia 10.02.2008 o 12:21, Piterus_Von_Drackus napisał:


> Być może, ale wieść niesie jednak, że Khalid śmierci dostąpił w lochach wielkiego
maga
> - Jona Irenicusa. Czy to prawda czy nie - chyba tylko Jaheira może nam powiedzieć.


Hmm... Nie znam tego maga... Choć chwileczkę... To nie on próbował kiedyś podbić Lożę?


Być może... wszystko zdaje się składać w jedną, treściwą całość: mag ten został pozbawiony z jakiegoś powodu duszy. Teraz dam sobie głowę uciąć, że to z powodu próby zapanowania nad Wielką Lożą. Kara ta jednak nie złamała jego ducha i żył dalej... trzeba będzie opracować nowe metody karania niewiernych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.02.2008 o 12:25, Dux napisał:

Ten, ten. Atakował z tak wielkim zapełem, był tak pewien swojego zwyciestwa, a szcurów
sie przestraszył. Ciekawe co by było, gdyby mu przyszło z żubrami się zmierzyć:)


Po jednym chodził by zygzaczkiem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.02.2008 o 12:11, Piterus_Von_Drackus napisał:

Widać, że się zakochałeś w gitarce :D Tak zamotanego posta dawno tu nie widziałem :P
Kiedy dasz koncert Lożowiczom?

Dla fanów wszystko :) Ostatnio na muzyce nam się nudziło to wzieliśmy tamburyn i talerz, zrobiłem z tego perkusje jest też pianino więc jeden kumpel grał na "perkusji" drugi na pianinie, ja na pianinie grałem partię gitary,a tu nagle nauczyciel wchodzi, my w strachu ( bo użyliśmy jego kluczy do otwarcia zamkniętej szafki z tymi tamburynami)już się szykujemy do pójścia do dyry a tu nagle koleś nam 6 wstawił,bo fajnie graliśmy :) BTW graliśmy "Seven Nation Army" White Stripes :)

Kindziukxxx --> hehe, mi się osobiście bardziej Stratocaster podoba ale Les Pau też fajny, na początku zastanawiałem się też nad elektrykiem ale, miałem ograniczone fundusze i kupiłem tego stagga za 100 zł, nieużywana, kumpel sobie kiedyś kupił ale mu jakoś gra niespodobała to odstawił, a elektryka sobie planuje kupić za jakiś rok,dwa jak się trochę nauczę grać, bo narazie umiem tylko wspomniane Seven nation army, Europę Santany i intro schodów do nieba Led Zeppelin
A tak z innej beczki to dzisiaj planuję sobie zrobić statyw na gitarę bo przecież na fotelu nie będzie cały czas leżeć :)
I dam linka do obejrzenia gitarki - http://www.malko.pl/go/_info/?id=259&sess_id=073d00245e946ccb7cc385b520606579

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 10.02.2008 o 12:39, Ubq napisał:

Kindziukxxx --> hehe, mi się osobiście bardziej Stratocaster podoba ale Les Pau też
fajny, na początku zastanawiałem się też nad elektrykiem ale, miałem ograniczone fundusze
i kupiłem tego stagga za 100 zł, nieużywana, kumpel sobie kiedyś kupił ale mu jakoś gra
niespodobała to odstawił, a elektryka sobie planuje kupić za jakiś rok,dwa jak się trochę
nauczę grać, bo narazie umiem tylko wspomniane Seven nation army, Europę Santany i intro
schodów do nieba Led Zeppelin
A tak z innej beczki to dzisiaj planuję sobie zrobić statyw na gitarę bo przecież na
fotelu nie będzie cały czas leżeć :)
I dam linka do obejrzenia gitarki - http://www.malko.pl/go/_info/?id=259&sess_id=073d00245e946ccb7cc385b520606579


Stratocaster, lub Telecaster od fendera to gitary marzeń, ale ceny też mają niezłe, ale grając można zarobić i wtedy kupić lepszą, ( np klub Ucho w Gdyni, a wejścia na scenę płacisz 800 zł, a zarabiasz połowę od sprzedanych biletów na twój pokaz zarobiliśmy tak z kolegami 1500 zł na czysto, ale pierwsze 2 występy ot straty nam przyniosły :D)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.02.2008 o 12:30, Piterus_Von_Drackus napisał:

Po jednym chodził by zygzaczkiem :P


Ja tam po około 20 zaczynam lekko się chwiać... jedno to nic :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.02.2008 o 13:06, hunter22 napisał:

> Po jednym chodził by zygzaczkiem :P

Ja tam po około 20 zaczynam lekko się chwiać... jedno to nic :P

co? a czyli mieszkasz w akademiku :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się