TYHE

Damska Szowinistyczna Loża Szyderczyń

33421 postów w tym temacie

Dnia 14.02.2008 o 08:22, Ubq napisał:

Złap mnie jeśli potrafisz :P Gitara ciekawsza to gram, na kompie czasem też, ale tylko
w guitar hero ;P

Film oglądałem. Guitar Hero? Bleee. I nie bluźnij mi tu. Gitara ciekawsza? Phi! Niewierny! Spalić go!

BTW Co sądzicie o filmie Projekt Monster? Mi od tych trzęsień chciało się wymiotować ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.02.2008 o 21:51, Full Wypas napisał:


> Złap mnie jeśli potrafisz :P Gitara ciekawsza to gram, na kompie czasem też, ale
tylko
> w guitar hero ;P
>
Film oglądałem. Guitar Hero? Bleee. I nie bluźnij mi tu. Gitara ciekawsza? Phi! Niewierny!
Spalić go!

BTW Co sądzicie o filmie Projekt Monster? Mi od tych trzęsień chciało się wymiotować
;P

Zabawne mi też btw też dziś byłeś w kinie ?? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.02.2008 o 22:27, Earthshaker napisał:

> > Nie namawiaj nas do złego:PP
> Jeszcze jeden... :P
A masz, prosiłeś. Teraz nastanie piekło.

MAM! ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.02.2008 o 22:30, rogoz94 napisał:

> > > Nie namawiaj nas do złego:PP
> > Jeszcze jeden... :P
> A masz, prosiłeś. Teraz nastanie piekło.
MAM! ^^

Burn Baby burn xP zniszczyłeś 22 666 teraz trzeba czekać kolejne 998 postów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.02.2008 o 22:34, Earthshaker napisał:

Burn Baby burn xP zniszczyłeś 22 666 teraz trzeba czekać kolejne 998 postów.

Utrwaliłem na wieki! ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.02.2008 o 22:34, rogoz94 napisał:

Zuuuuoooooo! ^^

Chyba pora na jakąś pielgrzymkę ^^ Zamknąłem oczy i palcem wskazałem miejsce w naszych lochach było to Siedlisko Tyhe. Za drugim razem była to Baza Moderatorów. Hmmmm... Przyszła pora aby wróżyć z fusów... ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.02.2008 o 21:57, Ubq napisał:

Zabawne mi też btw też dziś byłeś w kinie ?? :)


Och zabawne, nie jestem pewien ale chyba widziałem Cię w mojej sali kinowej... Obok mnie ^^''

Dawidos- od pobytu w Loży różne rzeczy się z człowiekiem dzieją...

BTW Ja też mam szatański screen. Z Dawn of War Dark Crusade. Buehuehueheuehue!

20080214230857

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.02.2008 o 22:03, rogoz94 napisał:

Jeszcze trzy posty i będziemy mieli 22 666 postów w Loży! Spamować mi tu!


Hmmmm. A dlaczego ta wartość widoczna na forum głównym nie pokrywa się z numeracją postów w prawym dolnym rogu? Na chłopski (tzn. nieskalany imperialistycznymi prądami myślowymi) rozum te liczby powinny być równe. Jakaś anomalia, czy po prostu nie dostrzegam finezji tego systemu naliczania? Może prawdziwa liczba postów to jakaś średnia z tych dwóch wartości? Albo są posty równe i równiejsze – niektóre liczy się inaczej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.02.2008 o 23:18, Matteos napisał:

> Jeszcze trzy posty i będziemy mieli 22 666 postów w Loży! Spamować mi tu!


Hmmmm. A dlaczego ta wartość widoczna na forum głównym nie pokrywa się z numeracją postów
w prawym dolnym rogu? Na chłopski (tzn. nieskalany imperialistycznymi prądami myślowymi)
rozum te liczby powinny być równe. Jakaś anomalia, czy po prostu nie dostrzegam finezji
tego systemu naliczania? Może prawdziwa liczba postów to jakaś średnia z tych dwóch wartości?
Albo są posty równe i równiejsze – niektóre liczy się inaczej.


Proponuję policzyć. Wtedy będziemy na 100 % wiedzieli który licznik popełnia błędy, zakładając, że my nie popełnimy żadnego.

A tak w ogóle po co te liczniki nowe? Niedość, że zabierają miejsce, że nie pokrywają się z innym licznikiem to jeszcze są w zupełności niepotrzebne. Bo po co mi 2 liczniki? Które jeszcze liczą inaczej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.02.2008 o 23:31, Full Wypas napisał:

Proponuję policzyć. Wtedy będziemy na 100 % wiedzieli który licznik popełnia błędy, zakładając,
że my nie popełnimy żadnego.


[Matteos zaczyna liczyć. Te mało porywające zajęcie przerywa w momencie dokonania nieoczekiwanego odkrycia]
Człowieku, w co ty mnie wpakowałeś?! Już na pierwszej stronie znalazłem dowód na to, że ktoś ingerował w posty. Jest numer 18, a potem 21. To nigdy nie miało wyjść na jaw – jakieś niedokończone tuszowanie ciemnych interesów. Teraz zainteresują się mną wszystkie możliwe specsłużby. Takie rzeczy nigdy nie są przypadkowe, a już na pewno nie niewinne. Zacznie się od „błędów” w numerkach, a skończy na Roswell. Gdybym nie był w Loży, to bym z pewnością zaszył się na jakimś odludziu. Ale skoro jestem tutaj, kontynuuję zagłębianie się w to zagadnienie. Gdyby pytali o mnie panowie w ciemnych kolorach (czarny, granatowy, etc.), to kierujcie ich tam gdzie zawsze – po schodach w dół, dół, dół...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.02.2008 o 23:31, Full Wypas napisał:

Bo po co mi 2 liczniki? Które jeszcze liczą inaczej...


Te w statystykach pokazuja ile jest na prawde postow w temacie, a te w rogu to kolejne numery postow (czyli tyle ile bylo napisane). Wynik z tego taki, ze kilka postow musialo zostac wykasowanych :)
Przynajmniej tak mi sie zdaje, ze tak jest ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.02.2008 o 23:48, Volvox napisał:

> Bo po co mi 2 liczniki? Które jeszcze liczą inaczej...

Te w statystykach pokazuja ile jest na prawde postow w temacie, a te w rogu to kolejne
numery postow (czyli tyle ile bylo napisane). Wynik z tego taki, ze kilka postow musialo
zostac wykasowanych :)
Przynajmniej tak mi sie zdaje, ze tak jest ;)


Toż to zamach na wolność loży !


A tak btw. Zamykamy na dzisiaj bo zaczynanie spamować :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się