TYHE

Damska Szowinistyczna Loża Szyderczyń

33421 postów w tym temacie

Dnia 27.02.2008 o 17:33, MasterHeroes napisał:

Ja chce delegata ;(:(


Co??? To ja mam delegata a od dawna i długo na niego pracowałem a Ty mi tu brygadzista i już chcesz być na delegacji ? Przyjdzie Twój czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.02.2008 o 21:11, KrzysztofMarek napisał:

Nie ma rady, wszystkie odmiany trzeba wykuć na pamięć. Masz chyba Bescherelle''a? To
tylko 82 wzory odmian, a odmienia się według tych wzorów aż 12 000 czasowników. Bescherelle
Twoim przyjacielem!

No i dostałem nic, poprawiam w poniedziałek! ^^
A do nauczenia było 45 czasowników wg. 17 wzorów odmian. Ale jak nie znałem znaczenia czasownika, to powiedziała, ze mogę nie odmieniać... Ja bym odmienił, tylko znaczenia nie znałem... xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.02.2008 o 18:15, dawidos170 napisał:

> Ja chce delegata ;(:(

Co??? To ja mam delegata a od dawna i długo na niego pracowałem a Ty mi tu brygadzista
i już chcesz być na delegacji ? Przyjdzie Twój czas.


Nie wiesz co mówisz :P Już dłuugo mam brygadzistę. Teraz chcę wyjechać na delegację!!! ;(((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.02.2008 o 19:59, MasterHeroes napisał:

Nie wiesz co mówisz :P Już dłuugo mam brygadzistę. Teraz chcę wyjechać na delegację!!!
;(((


A ja długo mam delegata :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.02.2008 o 17:33, MasterHeroes napisał:

Ja chce delegata ;(:(

A ja chce xboxa 360 i się nie chwalę :)
Widac czas odpowiedni nie nadszedł młody Brygadzisto tajniki jedi mocy zgłębić musisz :P ( czyt. pisz duzo i na temat a dostaniesz awans :D)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.02.2008 o 19:59, MasterHeroes napisał:

Nie wiesz co mówisz :P Już dłuugo mam brygadzistę. Teraz chcę wyjechać na delegację!!!
;(((

No to patrz jak wywiozą cię do Etiopii albo Kambodży to będziesz chciał być dalej Brygadzistą ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.02.2008 o 20:15, mlynar911 napisał:

> Nie wiesz co mówisz :P Już dłuugo mam brygadzistę. Teraz chcę wyjechać na delegację!!!

> ;(((
No to patrz jak wywiozą cię do Etiopii albo Kambodży to będziesz chciał być dalej Brygadzistą
;D


Po co tak daleko ? Nie wystarczy Sala Tortur TYHE ? :P Tam to od razu będzie chciał być Przewodniczącym :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.02.2008 o 20:17, olki77 napisał:

Po co tak daleko ? Nie wystarczy Sala Tortur TYHE ? :P Tam to od razu będzie chciał być
Przewodniczącym :P

Albo Robotnikiem :D bo mniemam ,że ta sala tortur to nic miłego ;] Ciekawe czy podczas tortury wypuszczano na siku?? :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.02.2008 o 21:53, mlynar911 napisał:

> Po co tak daleko ? Nie wystarczy Sala Tortur TYHE ? :P Tam to od razu będzie chciał
być
> Przewodniczącym :P
Albo Robotnikiem :D bo mniemam ,że ta sala tortur to nic miłego ;] Ciekawe czy podczas
tortury wypuszczano na siku?? :p


Nie wiem czy ktoś myśli o takich rzeczach :P Dobra tyle na temat ten :P Ale nie ma nic gorszego od STT :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.02.2008 o 22:01, olki77 napisał:

Nie wiem czy ktoś myśli o takich rzeczach :P Dobra tyle na temat ten :P Ale nie ma nic
gorszego od STT :)

Weśśśśśśśśśśśśśśśśśśśśśśś nie mów skrótami bo TYHE się zjawi i spali cię jednym kliknięciem w klawiaturę klawisza "s" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.02.2008 o 22:06, mlynar911 napisał:

> Nie wiem czy ktoś myśli o takich rzeczach :P Dobra tyle na temat ten :P Ale nie
ma nic
> gorszego od STT :)
Weśśśśśśśśśśśśśśśśśśśśśśś nie mów skrótami bo TYHE się zjawi i spali cię jednym kliknięciem
w klawiaturę klawisza "s" :D


A to niby dlaczego?? Do sądu z takimi tyranami!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.02.2008 o 22:13, sir durin napisał:

znalazł się wywrotowiec rządy chcesz obalać nie masz tu żadnych szans


Jakby tu urządzić wolne wybory albo coś w tym stylu to bym mógł wygrać. Zresztą TYHE się długo nie pojawia więc można to uznać jako śmierć króla czyli będziemy mieć wolną elekcję. Chyba że mamy inny ustrój to musimy się dowiedzieć czy TYHE pozostawiła potomka jakiegoś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja i tak bez głosu jestem loże tylko obserwuje nikt mnie nie przyjął do niej
a z tego co tu wyczytałem to TYHE jest nieprzewidywalna nie zdziwiłbym się gdyby obserwowała z ukrycia i wybierała sobie przyszłe ofiary zawsze lepiej jest mieć więcej osób do tortur :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.02.2008 o 22:20, sir durin napisał:

ja i tak bez głosu jestem loże tylko obserwuje nikt mnie nie przyjął do niej
a z tego co tu wyczytałem to TYHE jest nieprzewidywalna nie zdziwiłbym się gdyby obserwowała
z ukrycia i wybierała sobie przyszłe ofiary zawsze lepiej jest mieć więcej osób do tortur
:)


Mnie tu też nikt nie przyjął a piszę regularnie najpóźniej co 2 dni. A pro po tego tajnego podpatrywania to proszę Cię TYHE jeżeli mnie słyszysz to odezwij się, chcę dołączyć do Loży!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się