TYHE

Damska Szowinistyczna Loża Szyderczyń

33421 postów w tym temacie

Ja nie mam na kogo tego zrzucić <wzdycha> Może mi ktoś wyjaśnić, czemu wszyscy musimy "obchodzić" te święta, skoro Polska nie jest krajem wyznaniowym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.03.2008 o 11:57, Fumiko napisał:

Ja całkiem niedawno, w Coffe Heaven przy okazji czekania na kumpla :)


Ja niestety tam gdzie jestem nie mam czasu nawet na kawę ;/ Choć wiem, że już niedługo wrócę do domku i będę miał wiele czasu to również wiele się zmieni ale na kawę zawsze znajdę czas w dodatku taka dobrą :D

Jak ja nie lubię świąt od jakiegoś czasu straszne nudy wtedy są, ale jak zwykle marudzę ;)

Ps. Wesołych Świąt ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.03.2008 o 12:03, minimysz napisał:

Ja nie mam na kogo tego zrzucić <wzdycha> Może mi ktoś wyjaśnić, czemu wszyscy
musimy "obchodzić" te święta, skoro Polska nie jest krajem wyznaniowym?


Hmm nie rozumiem co znaczy obchodzić ? Przecież nikt Ci nie każe Myszko ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.03.2008 o 12:03, minimysz napisał:

Ja nie mam na kogo tego zrzucić <wzdycha> Może mi ktoś wyjaśnić, czemu wszyscy
musimy "obchodzić" te święta, skoro Polska nie jest krajem wyznaniowym?


No nie jestesmy panstwem wyznaniowym i nikomu obchodzenia swiat sie nie nakazuje. Chcesz, to swietujesz, nie to nie. Tyle ze w poniedzialek nie masz szansy pojsc do pracy nawet jak jestes niewierzaca:P
Co do zakupow. Ostatnia rzecz, ktora mozna nazwac przyjemna. Bez wzgledu na to, czy to swieta, czy nie. Nie cierpie jak mi sie ludzie pod nogami placza. Im wiecej, tym gorzej. Ech, jak bym tak mial caly sklep dla siebie.....;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>. Tyle ze w poniedzialek nie masz szansy pojsc do pracy nawet

Dnia 22.03.2008 o 14:28, Dux napisał:

jak jestes niewierzaca:P


Ha i tu Cię mam :P Bo ja znam osoby,które będą wtedy w pracy :D i w niedzielę również :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.03.2008 o 14:37, dawidos170 napisał:

Ha i tu Cię mam :P Bo ja znam osoby,które będą wtedy w pracy :D i w niedzielę również
:P


A beda beda. Ja tez znam takich. Tylko ze ja mam na mysli prace "klasyczna", gdzie do pracy chodzisz od poniedzialku do piatku, ciagle na te same godziny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.03.2008 o 14:43, Dux napisał:

A beda beda. Ja tez znam takich. Tylko ze ja mam na mysli prace "klasyczna", gdzie do
pracy chodzisz od poniedzialku do piatku, ciagle na te same godziny:)


A znasz takie coś jak wojsko? Tam klepią służby a my sobie siedzimy spokojnie w domku lub idziemy do normalnej pracy z której wracamy po 8 godzinach a w wojsku to służby po 24 godziny są ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.03.2008 o 08:52, hunter22 napisał:

Cichooo.. za późno teraz każdy wie, że nie zamykamy Loży... to całe "zamykanie" i "otwieranie"
Loży to była tylko taka przykrywka... a teraz wszystko wydałeś... podwójna wieczność
w lochach za to czeka :P


Zawsze chciałem je jakoś dłużej zwiedzić i pooglądać z bliska, ale nie ma co. Przetrwałem szczury Full Wypasa (dawne dzieje) to przetrwam i to, następnym razem to ja komuś załatwię wieczność... do sześcianu ;)

Dnia 22.03.2008 o 08:52, hunter22 napisał:

Ja się nie wyspałem porządnie od kwietnia 2007...


No to Respect!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.03.2008 o 12:14, dawidos170 napisał:

Hmm nie rozumiem co znaczy obchodzić ?

Robić wielkie zakupy i burzyć porządek tygodnia, bo katolicy mają święta.

Dnia 22.03.2008 o 12:14, dawidos170 napisał:

Przecież nikt Ci nie każe Myszko ?

Nikt mi nie każe? Może i tak, ale jeśli się odpowiednio nie przygotuję, to w poniedziałek nie będę miała co jeść.

Dux

Dnia 22.03.2008 o 12:14, dawidos170 napisał:

No nie jestesmy panstwem wyznaniowym i nikomu obchodzenia swiat sie nie nakazuje. /ciach/

Jak to nie? Zakupów nie zrobisz, do biblioteki nie pójdziesz, lekcji nie ma, większość zakładów zamknięta... Chcesz, czy nie, "świętować" musisz...

Dnia 22.03.2008 o 12:14, dawidos170 napisał:

Co do zakupow. Ostatnia rzecz, ktora mozna nazwac przyjemna. /ciach/

Zgadzam się w całej rozciągłości :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.03.2008 o 18:20, minimysz napisał:

...


Myszko i to jedyna wada, tak naprawdę. Zakupy. A to,że nie pójdziesz do pracy tak bardzo Cię męczy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.03.2008 o 18:23, dawidos170 napisał:

A to,że nie pójdziesz do pracy tak bardzo Cię męczy ?

Ja akurat nie pracuję, więc największe problemy to zakupy, syn siedzący przez tydzień w domu i to, że nigdy nie wiem, o której mąż w piątek wróci do domu. To wszystko burzy mi ustalony porządek tygodnia, a tego nie cierpię, bo ciężko mi się przestawić >_<

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to czas sie pożegnać z wami... płakać nikt nie będzie bo zostawiam wam kojota jako pocieszyciela, będzie on pilnował dostępu do trunków, jakby komuś do głowy coś przyszło...


To do pierwszego kwietnia :D Do pracy idę dopiero 7 więc sobie w domku też po odpoczywam :P


P.S. z tego co mi wiadomo jest tam dużo śniegu... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.03.2008 o 19:21, hunter22 napisał:

No to czas sie pożegnać z wami... płakać nikt nie będzie bo zostawiam wam kojota jako
pocieszyciela, będzie on pilnował dostępu do trunków, jakby komuś do głowy coś przyszło...


To do pierwszego kwietnia :D Do pracy idę dopiero 7 więc sobie w domku też po odpoczywam
:P


P.S. z tego co mi wiadomo jest tam dużo śniegu... :)

To tak szybko? Matko. Tylko wiesz, głoś mądrości Tyhe i Loży :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nooo jakieś 30 minut temu dostałem neta z powrotem. Czy mogę przyprowadzić na tortury szefa firmy u którego mam założony net ?? ;] Co mu możecie zrobić by popamiętał ? ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.03.2008 o 22:10, mlynar911 napisał:

Nooo jakieś 30 minut temu dostałem neta z powrotem. Czy mogę przyprowadzić na tortury
szefa firmy u którego mam założony net ?? ;] Co mu możecie zrobić by popamiętał ? ;p

Hmm ja bym wysłał hordę minimyszy, bądź rzucił tzw. koktajlem mołotowa w jego ulubioną piekarnię xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.03.2008 o 22:10, mlynar911 napisał:

Nooo jakieś 30 minut temu dostałem neta z powrotem. Czy mogę przyprowadzić na tortury
szefa firmy u którego mam założony net ?? ;] Co mu możecie zrobić by popamiętał ? ;p


Właście zajączek Lożowy przyniósł mi nowy zestaw do tortur :) mam takie małe szczypczyki,nożyki i łyżeczki to mu wyciągnę mózg i serce co Ty na to ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.03.2008 o 22:13, Earthshaker napisał:

Hmm ja bym wysłał hordę minimyszy, bądź rzucił tzw. koktajlem mołotowa w jego ulubioną
piekarnię xD

Piekarnie?? Lepiej chyba budkę z lodami. Albo może poodcinać mu kabelki w firmie ;d do tego minimyszki się przydadzą ;D

dawidos170
Nie lepiej wątrobę,nerki i oczy albo świątecznie jaja i kiełbachę?? :D przynajmniej ktoś się naje ;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.03.2008 o 22:18, mlynar911 napisał:

Piekarnie?? Lepiej chyba budkę z lodami. Albo może poodcinać mu kabelki w firmie ;d do
tego minimyszki się przydadzą ;D

Nie będzie mógł kupić bułek na śniadanie i będzie głodny co doprowadzi do depresji i samobójstwa. Szczerze mówiąc to jeszcze można zniszczyć jego ulubiony ciuchland :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.03.2008 o 22:18, mlynar911 napisał:

dawidos170
Nie lepiej wątrobę,nerki i oczy albo świątecznie jaja i kiełbachę?? :D przynajmniej ktoś
się naje ;d


Wedle życzenia również mogę:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się