TYHE

Damska Szowinistyczna Loża Szyderczyń

33421 postów w tym temacie

Dnia 26.03.2008 o 15:58, dawidos170 napisał:

Wiesz ja wtorek i środę przed świętami miałem lajt i robiłem wagary ;) dzisiaj też z
ostatniej lekcji poszedłem.

To ja nie mam aż tak dobrze ;D Babka z fizy coś pogadała i powiedziała ,że może wejść na jakiejś lekcji i kazać tym co ich nie było pisać kartkówe ... żal. Ta baba ma pokićkane we łbie ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co ja widzę ? Loża znowu zajęta przez facetów? Nie cieszcie się długo, bo panienki i tak krucjatę na was zrobią :P

mlynar911
Pozazdrościć nauczycielki :) A jeśli już o wagary chodzi o ostatnio dwóch gości nawiało z religii i machali nam z okna. Oczywiście jeden z uczniów o pseudonimie "Kuweta" zakrzyknął: "Patrze Piter!". Skończyło się tym, że Piter przyszedł razem z kolegą na koniec lekcji i nie miał ucieczki :D Tłumaczył się, że poszedł do sklepu po soczek...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.03.2008 o 14:16, minimysz napisał:

> Do nudzenia też się nadaje...
Wolę spać, niż się nudzić.

Wolę się nudzić, niż spać na lekcji i dostać uwage... Chociaż... Ostatnio mój ostatnio kolega zasnął na lekcji i zamiast jakiej kolwiek uwagi został zwolniony przez panią psycholog :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.03.2008 o 14:26, Piterus_Von_Drackus napisał:

> /.../> Czyż byś mieszkał gdzieś w pobliżu Lubelszczyzny?

Nie, w Warszawie. Przez globalne ocieplenie do zimy latem! Śniegu już sporo napadało, wszędzie biało, pewnie dotrwa co najmniej do południa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.03.2008 o 07:07, dawidos170 napisał:

Witam :) Z rana czas otworzyć Lożę - chyba nikt się dobić nie mógł skoro nic nie napisane
;)

Witam witam ;] do szkoły jak diabli się nie chce mi iść ... Ma ktoś jakiś patent na zrobienie ściągi?? Ja mam jeden ciekawy mogę iść na wymianę xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.03.2008 o 07:15, mlynar911 napisał:

Witam witam ;] do szkoły jak diabli się nie chce mi iść ... Ma ktoś jakiś patent na zrobienie
ściągi?? Ja mam jeden ciekawy mogę iść na wymianę xD


Ja nie robię ściąg ;) A ja dzisiaj obudziłem się 6:08 i szybko wyskoczyłem z łóżka i jestem cały rześki ;) Za to wczoraj zaspałem na pierwsze 3 lekcje i będzie syf bo sprawdziany był na jednej :/ I jeszcze wagary z ostatniej :D Dzisiaj już kulturalnie za to :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.03.2008 o 07:07, dawidos170 napisał:

Witam :)

Dzieńdobry ;)

>Z rana czas otworzyć Lożę - chyba nikt się dobić nie mógł skoro nic nie napisane ;)
Niektóży mieli problem z włączeniem komputera :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.03.2008 o 07:39, Piterus_Von_Drackus napisał:

Dzieńdoberek :D


Tak Tak bry

Dnia 27.03.2008 o 07:39, Piterus_Von_Drackus napisał:

Wiecie może jak się doładować? Czuję się dziś strasznie wypompowany...


Tak ;) KAWAAAAAA najlepsza i najpyszniejsza na świecie ;)

Dnia 27.03.2008 o 07:39, Piterus_Von_Drackus napisał:

A może pójdę spać? :P


Do pracy leniu !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.03.2008 o 09:07, Piterus_Von_Drackus napisał:

A ja tu mam młyn jakich mało... :(


To Ty teraz we młynie pracujesz? Czy tak tylko do młynareczki biegasz? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.03.2008 o 07:18, dawidos170 napisał:

Ja nie robię ściąg ;) A ja dzisiaj obudziłem się 6:08 i szybko wyskoczyłem z łóżka i
jestem cały rześki ;) Za to wczoraj zaspałem na pierwsze 3 lekcje i będzie syf bo sprawdziany
był na jednej :/ I jeszcze wagary z ostatniej :D Dzisiaj już kulturalnie za to :D

Nie robisz ściąg?! Taa pa bo już w to uwieże :p Nie znam osoby która ,nawet jak wszystko umie to by nie robiła ściągi ... Ot tak dla zabezpieczenia się .. Więc mi tu kitu nie wciskaj ;p

Piterus_Von_Drackus
Czy Ty mnie tym "młynem" nie obrażasz?? ;> ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.03.2008 o 16:01, mlynar911 napisał:

Nie robisz ściąg?! Taa pa bo już w to uwieże :p Nie znam osoby która ,nawet jak wszystko
umie to by nie robiła ściągi ... Ot tak dla zabezpieczenia się .. Więc mi tu kitu nie
wciskaj ;p

Nie robie bo uważam to za bezcelowe. Jak coś to biorę czyjąś ściągę. Poza tym jestem za dobry na takie tanie chwyty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.03.2008 o 16:27, dawidos170 napisał:

Nie robie bo uważam to za bezcelowe. Jak coś to biorę czyjąś ściągę. Poza tym jestem
za dobry na takie tanie chwyty.

No widać masz duze mniemanie o swoich umiejętnościach ;] I jednak ściągasz :p W dzisiejszych czasach spora większość idzie na łatwiznę. Istnieją jednostki które nie korzystają ze wspomagaczy. Czy ułatwiania sobie życia ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.03.2008 o 16:30, mlynar911 napisał:

No widać masz duze mniemanie o swoich umiejętnościach ;] I jednak ściągasz :p W dzisiejszych
czasach spora większość idzie na łatwiznę. Istnieją jednostki które nie korzystają ze
wspomagaczy. Czy ułatwiania sobie życia ;]


Nie - ja po prostu pisze tyle ile umiem i wolę dostać 3 niż próbować ściągnąć i dostać laczka. A co do ściąg - mam i raczej nie korzystam bo nie ma jak. Jak już to ludzie ode mnie spisują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.03.2008 o 16:46, dawidos170 napisał:

Nie - ja po prostu pisze tyle ile umiem i wolę dostać 3 niż próbować ściągnąć i dostać
laczka. A co do ściąg - mam i raczej nie korzystam bo nie ma jak. Jak już to ludzie ode
mnie spisują.

No w sumie racja. Ale przecież życie to nie bajka ,żeby nic nie wkuwać i lecieć na samych piątkach ;) Jak od Ciebie spisują to musisz być mądry xD W stanach takie coś by nie przeszło i ściągi też nie ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>Ale przecież życie to nie bajka ,żeby nic nie wkuwać i lecieć na samych

Dnia 27.03.2008 o 19:19, mlynar911 napisał:

piątkach ;)


A kto mówi o samych piątkach ? Mam wachlarz ocen od 1 do 5 i się nie przejmuję tym,że dostałem taką a nie inną ocenę - no może czasem.Nie jestem mądry ;) Jestem inteligentny ;) Dlatego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się