TYHE

Damska Szowinistyczna Loża Szyderczyń

33421 postów w tym temacie

Dnia 28.03.2008 o 09:35, Jaheira02 napisał:

> Nawet machali... ale machnęli ręką :P
Tylko nie myśl, że to machanie oznaczało "dowidzenia, szerokiej drogi", pewnie raczej
znaczyło "do zobaczenia, bo jeszcze cię złapiemy"...

Raczej to oznaczało: "Jedź Pan szybciej i nie starasz ludzi" :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.03.2008 o 10:22, Piterus_Von_Drackus napisał:

> > Nawet machali... ale machnęli ręką :P
> Tylko nie myśl, że to machanie oznaczało "dowidzenia, szerokiej drogi", pewnie raczej

> znaczyło "do zobaczenia, bo jeszcze cię złapiemy"...
Raczej to oznaczało: "Jedź Pan szybciej i nie starasz ludzi" :P

Zamiast "i nie strasz ludzi" powinno być "i nie zawracaj nam głowy" :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zaiste dzień piękny. Zwłaszcza,że mam dzisiaj urodziny wyprawiane dla rodziny :D ( spokojnie oficjalnie mam je w poniedziałek ;) Ale,że weekend no to lepiej teraz niż w poniedziałek :P )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.03.2008 o 09:33, dawidos170 napisał:

Zaiste dzień piękny. Zwłaszcza,że mam dzisiaj urodziny wyprawiane dla rodziny :D ( spokojnie
oficjalnie mam je w poniedziałek ;) Ale,że weekend no to lepiej teraz niż w poniedziałek
:P )


Łeeeeeeeeeeee , to poczekamy sobie na poniedziałek ;p
Choć świętować już można zacząć , będzie bardziej wesoło;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.03.2008 o 09:27, kindziukxxx napisał:

Dobry, ładny dzień się rozpoczął, Pan śnieg gdzieś polazł,

No i dobrze :)

Dnia 29.03.2008 o 09:27, kindziukxxx napisał:

ale Pani Słońce została

Jakoś jej nie widać :P

>i jest naprawdę fajnie i o dziwo ciepło :)
Nie jest fajnie i ciepło, jest brzydko i jest paskudny wiatr :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzień Dobry wsiem ludkom :]
Ojj dzisiaj wstałem ze strasznymi zakwasami ... Wczoraj tylko godzine byłem w domu ,a tak to na sali w siatke graliśmy 3 mecze ,a potem wieczorkiem jeszcze w noge ;p a i doliczyć wf w noge trzeba ;D także wczoraj był udany sportowy dzionek ;D kto dziś kawusie robi?? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 29.03.2008 o 10:27, Jaheira02 napisał:

> ale Pani Słońce została
Jakoś jej nie widać :P

Nam morzem jest i to naprawdę dużo, zwłaszcza w Gdyni, no nigdzie indziej pewien nie jestem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.03.2008 o 20:21, mlynar911 napisał:

:] tutaj jest czarno na białym pokazane ;] mądrość czy inteligencja? :D

Mylicie nieco pojęcia. Inteligencja to zdolność rozumienia różnych konceptów, uczenia się i ogólnego rozumienia świata, mądrość z kolei to (cytat z wikipedii):
Mądrość w najwęższym znaczeniu to umiejętność podejmowania uzasadnionych decyzji, które w dłuższej perspektywie przynoszą pozytywne rezultaty. W innym ujęciu można powiedzieć, że mądrość to umiejętność praktycznego wykorzystywania posiadanej wiedzy i doświadczenia.
To o czym mówicie to nie jest mądrość czy inteligencja, ale Wiedza czy Inteligencja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.03.2008 o 11:18, Hubi Koshi napisał:

To o czym mówicie to nie jest mądrość czy inteligencja, ale Wiedza czy Inteligencja.

Dobrze mówimy. Bo mądrość to wykorzystanie wiedzy. Czyli np. umiejętność zapinania zamków. Wiemy ,że trzeba zrobić tak żeby starczyło zapięcia do roweru i wiemy ,że trzeba go zapiąć ;] czyli dobrze rozmawialismy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.03.2008 o 13:03, mlynar911 napisał:

> To o czym mówicie to nie jest mądrość czy inteligencja, ale Wiedza czy Inteligencja.

Dobrze mówimy. Bo mądrość to wykorzystanie wiedzy. Czyli np. umiejętność zapinania zamków.
Wiemy ,że trzeba zrobić tak żeby starczyło zapięcia do roweru i wiemy ,że trzeba go zapiąć
;] czyli dobrze rozmawialismy.


Dobra bo wprowadziliście chaos. Mądrość odnosi się do posiadanej wiedzy i jej wykorzystania. Inteligencja do zdolności myślenia i rozwiązywania problemów mimo niewystarczającej wiedzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.03.2008 o 13:09, dawidos170 napisał:

Dobra bo wprowadziliście chaos. Mądrość odnosi się do posiadanej wiedzy i jej wykorzystania.
Inteligencja do zdolności myślenia i rozwiązywania problemów mimo niewystarczającej wiedzy.

Sprawa już dawno rozwiązana ;] po co ją rozgrzebywać?? :] Mamy kucharza w loży?? :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.03.2008 o 13:03, mlynar911 napisał:

Dobrze mówimy. Bo mądrość to wykorzystanie wiedzy. Czyli np. umiejętność zapinania zamków.
Wiemy ,że trzeba zrobić tak żeby starczyło zapięcia do roweru i wiemy ,że trzeba go zapiąć
;] czyli dobrze rozmawialismy.

Wy mówiliście o ludziach którzy zakuwają na blachę, czyli innymi słowy wbijają sobie wiedzę do głowy. WIEDZĘ, nie mądrość, tej nie można się nauczyć, ją się nabywa poprzez życie i doświadczenie. Osoba kująca na blachę zapamiętująca wszystko, wszystkie regułki, itp. ma wiedzę, ale nie jest mądra. Ona po prostu wie i to wszystko, nie rozumie często tych regułek które wykuła, nie potrafi ich "przyłożyć do rzeczywistości".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.03.2008 o 13:39, Hubi Koshi napisał:

Ona po prostu wie i to wszystko, nie rozumie często
tych regułek które wykuła, nie potrafi ich "przyłożyć do rzeczywistości".

Akurat my dyskutowaliśmy o różnych przypadkach jakie się zdarzają o niczym konkretnym poza tymi dwoma zagadnieniami. ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to mój nowy komputer jest już "w użyciu". Jeszcze tylko pocztę ze starego przenieść i kopię zapasową systemu i aplikacji zrobić na zewnętrzym dysku twardym, żeby potem przywracanie szybko poszło. Mam płytę Abit Quad z Core 2 Duo E8400, Radeonem 3870 i 2x2 GB DDR2 Patriot CL 4,4,4,12. Teraz tylko nowy monitor LCD 1920x1200 i na jakiś czas spokój. I to wszystko z WinXP. No i jaka gra mi teraz poskoczy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.03.2008 o 16:58, dawidos170 napisał:

/.../> Mam naprawdę pisać? :)

A pisz! W czerwcu nowe karty graficzne się pokażą, do czerwca mogę sobie grać na tym, co mam. Albo dokupić drugiego Radeona. Za DDR 3 musiałbym wywalić majątek a i tak korzyść byłaby mocno wątpliwa. No i za rok mogę zmienić procesor.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się