TYHE

Damska Szowinistyczna Loża Szyderczyń

33421 postów w tym temacie

Dnia 05.05.2008 o 14:04, dawidos170 napisał:

> > >/.../ A to było małe i pełzło :/

>
Dobrze, że tylko na monitorze. Ale uważaj, oblezienie przez robaki, to stadium tuż po białych myszkach albo i równolegle z białymi myszkami...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pani u mnie w bibliotece to zawsze ma jakąś pozycję, najczęściej pochyloną. ;P (znowu chciałem napisać coś o seksie ;)) A poważnie to heh, oczywiście moja wypowiedź była czysto parabolicznie zabarwiona, wszak dziękuję za odzew - nie wykluczone, że sprawdzę te wydawnictwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.05.2008 o 11:18, Piterus_Von_Drackus napisał:

> Tak sobie zajrzałem w staty i co widzę? Jestem na piątym miejscu wśród spamerów
tego
> wątku, oczywiście do mistrza brakuje mi ponad dwa razy tyle postów co mam teraz
:P

Wpadłem na genialny pomysł. Prześcignijmy Krzysztofa w ilości postów w Loży :P

Powiem tyle- niech Moc będzie z tobą. A jak już skończysz to daj znać, kupię ci czekoladę ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.05.2008 o 07:27, hunter22 napisał:

Witam z rana :)

Witoooooom

Dnia 06.05.2008 o 07:27, hunter22 napisał:

Dziś kolejny ciepły słoneczny z bezchmurnym niebem dzień sie zapowiada :)

Czy bezchmurny to jeszcze się okaże w późniejszych porach dnia ;p

Dnia 06.05.2008 o 07:27, hunter22 napisał:

Nikt tu od rana nie spami?

Ja dopiero co wstałem a wróciłem z imprezki wczorajszej emmm dzisiejszej o pierwszej w nocy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.05.2008 o 08:17, dawidos170 napisał:

Dziiiieeeeeńńń Dobry bardzo :D Niebo jak niebo :P Ostatni dzień wolnego ;( Ale za to
pogram sobie dzisiaj w GTA IV u kumpla :)

Konsoli mu nie zniszcz ;p bo płakać będzie. Swoją droga to ładnie tak wykorzystywać kumpla?? Ehh Ci ludzie oj ludzie ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.05.2008 o 08:38, mlynar911 napisał:

> Dziiiieeeeeńńń Dobry bardzo :D Niebo jak niebo :P Ostatni dzień wolnego ;( Ale za
to
> pogram sobie dzisiaj w GTA IV u kumpla :)
Konsoli mu nie zniszcz ;p bo płakać będzie. Swoją droga to ładnie tak wykorzystywać kumpla??
Ehh Ci ludzie oj ludzie ;D


Bardzo ładnie :) Ja nie mam ;) A chce w gje te acza pograć ;) Poza tym sam zaprasza :D Konsoli nie zniszczę ;) już grałem kiedyś :) A potem idziemy do pubu chyba i kumpel stawia piwo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 06.05.2008 o 07:27, hunter22 napisał:

Nikt tu od rana nie spami?

zależy gzi masz na myśli to tu :), widzisz ostatnio się opuszczałeś w przychodzeniu do loży im tego efekty (to się zwie ewolucja) :D


Mam do wszystkich lożowiczów prośbę otóż powtarzają właśnie głosowanie gram z jajami i chciałbym abyście mnie wspomogli, oczywiście jeśli chcecie, jeśli nie to użyję perswazji w postaci spacerku do pokoju TYHE, tak wię proszę głosujcie na jajo nr 40 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.05.2008 o 08:47, dawidos170 napisał:

Bardzo ładnie :) Ja nie mam ;) A chce w gje te acza pograć ;) Poza tym sam zaprasza :D
Konsoli nie zniszczę ;) już grałem kiedyś :) A potem idziemy do pubu chyba i kumpel
stawia piwo ;)

O kurde komu dobrze ;p tylko ,że Ty pijawa jesteś :D on Cię zaprasza na gre to Ty powinieneś mu postawić .... piwo ( a myśleliście ,że co zboczuchy ;D) Ja dziś pewnie cały dzień w domu spędze. Bo większość znajomych leczy ... kaca ;/ ehhh pozostaje mi sprzątanie i nauka ;((((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.05.2008 o 09:00, mlynar911 napisał:

> Bardzo ładnie :) Ja nie mam ;) A chce w gje te acza pograć ;) Poza tym sam zaprasza
:D
> Konsoli nie zniszczę ;) już grałem kiedyś :) A potem idziemy do pubu chyba i kumpel

> stawia piwo ;)
O kurde komu dobrze ;p tylko ,że Ty pijawa jesteś :D on Cię zaprasza na gre to Ty powinieneś
mu postawić .... piwo


Nie był na mojej imprezie więc stwierdził,że robimy wypad do pubu ;) a solenizantowi się stawia :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.05.2008 o 09:21, dawidos170 napisał:

Nie był na mojej imprezie więc stwierdził,że robimy wypad do pubu ;) a solenizantowi
się stawia :P

Aaaa hehe ;p to już inna sprawa ;p A patrz teraz jesteśmy równi statusem xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.05.2008 o 09:23, mlynar911 napisał:

> Nie był na mojej imprezie więc stwierdził,że robimy wypad do pubu ;) a solenizantowi

> się stawia :P
Aaaa hehe ;p to już inna sprawa ;p A patrz teraz jesteśmy równi statusem xD


Gratuluję :) Natomiast mi bliżej do sekretarki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.05.2008 o 09:47, dawidos170 napisał:

Gratuluję :) Natomiast mi bliżej do sekretarki ;)

Chciała byś ;d jeszcze Cię przegonie ;D hehe i wtedy to bedzie lipa ;D oj takie żarty. Jak będziesz sekretarką to możesz u mnie pracować ;p o ile masz ładne i ogolone nogi ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.05.2008 o 09:56, mlynar911 napisał:

> Gratuluję :) Natomiast mi bliżej do sekretarki ;)
Chciała byś ;d jeszcze Cię przegonie ;D hehe i wtedy to bedzie lipa ;D oj takie żarty.
Jak będziesz sekretarką to możesz u mnie pracować ;p o ile masz ładne i ogolone nogi
;D


Nie stać Cię by mnie zatrudnić ;) Przegonić nie dasz rady niestety bo nie posiadasz takich umiejętności jak ja ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.05.2008 o 10:00, dawidos170 napisał:

Nie stać Cię by mnie zatrudnić ;) Przegonić nie dasz rady niestety bo nie posiadasz takich
umiejętności jak ja ;)

Spamerskich ?? Hmm no w tym to miszczem jesteś :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.05.2008 o 09:48, hunter22 napisał:

> > /.../ > Edit: link nie działa, po sie spacja wstawia sama :P

Nie szkodzi, jakoś tam trafiłem i bez linka (może bez linki?). Ale głosowałem uczciwie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się