TYHE

Damska Szowinistyczna Loża Szyderczyń

33421 postów w tym temacie

Czytałem to czytałem o malowaniu i tą waszą dyskuje i ten jeden post tylko na myśl mi się nasunął ;] a ,że dziś wyjątkowo się nudzę to inna sprawa. Tak czy siak zawsze i wszędzie super spam bedzie ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.05.2008 o 19:43, mlynar911 napisał:

Czytałem to czytałem o malowaniu i tą waszą dyskuje i ten jeden post tylko na myśl mi
się nasunął ;] a ,że dziś wyjątkowo się nudzę to inna sprawa. Tak czy siak zawsze i wszędzie
super spam bedzie ;p

Nauka idzie w las, jak widzę. Ech, znowu muszę powtarzać, ale niech tam! Spam - to jedno zdanie. Dwa zdania, to juz zależy od okoliczności (znowu dwa zdania napisałeś. Popraw się!) Ale post trzyzdaniowy spamem niewątpliwie nie jest, bo autor musiał aż trzy zdania powiązać w spójna całość. Każde zdanie więcej to tylko potwierdzenie tego, że w Loży nie ma spamu a jest ciekawa wymiana poglądów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/....../
Aha dobrze. A co z quizami? Przecież tam przeważnie odpowiada się jednym zdaniem albo nawet wyrazem. Czyli to też smap? Pomimo ,że pisze się na temat? ;] Nie rozumiem troche Twojej definicji. W moim przekonaniu spam to jest post napisany którzy nie ma żadnego związku z tematem ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.05.2008 o 21:31, mlynar911 napisał:

/....../
Aha dobrze. A co z quizami? /.../

Nie, no jak możesz!
Naszą Lożę porównywać do spamerskich tematów? Quizy jakoweś, toż to rozrywka dla... {cenzura}. Zresztą, jak kogoś to bawi, niech tam spamuje, tylko niech nie przenosi zwyczajów z quizów do Loży, gdzie wymagania są wyższe.
Spam, faktycznie, nie ma związku z tematem. Ale w Naszej Loży gdzie rozważa sie rozmaite aspekty egzystencji jakiś temat może być pochopnie zakwalifikowany jako spam, oczywiście tylko przez nowych członków Loży i tylko przed jego wszechstronnym rozpoznaniem przez starszych stażem bywalców. Dlatego też konieczne sa dodatkowe wstępne kryteria a jednym z nich jest ilość zdań w poście. Już sama ilość zdań świadczy o poważnym podejściu autora. A teraz kończę, bo film sie zaczął, sensacyjny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.05.2008 o 22:14, KrzysztofMarek napisał:

Już sama ilość zdań świadczy o poważnym podejściu autora.
A teraz kończę, bo film sie zaczął, sensacyjny... /....../

Nie ja Loży nie porównuje w życiu! Tylko liczyłem na Twoją wypowiedź na ten temat ;] Ja quizy szanuje . Nie wszystkie ale te co lubię. A w Loży czuje się jak w domu. Jeszcze gdyby Arcyksiężna, Miłościwa Pani obiadek ugotowała ... mmmm czułbym się jak w 17 niebie ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moje życie dziś wisiało na włosku.
Po zmuszeniu mnie na pójście na koncert Feel z okazji Dnia Dziecka byłem troszkę zły na wszystko, ponieważ nie darzę zespołu sympatią. Jednak trzeba było się zmusić i pójść. Chwilkę sobie poczekałem na klasę, co troszkę mnie wkurzyło, ale w chwili zwątpienia zauważyłem znajome twarze. Weszliśmy do amfiteatru i zagrał jakiś zespolik składający się z małolatów, którzy grali nieźle, ale mieli tragicznego wokalistę. No i wkroczył Feel...
Bla, bla, bla gadanie do pełnego amfiteatru i zaczęli grać. Oczywiście damska cześć tej całej młodzieży znajdującej się w ZOKu oszalała. Ja nie byłem tym przejęty nawet przy najbardziej znanych utworach. Oczywiście jeszcze większa euforia była, gdy wokalista i twarz zespołu wybrał jakąś małolatę do śpiewania jednej z piosenek. Zauważyłem niesamowitą zazdrość w oczach wśród młodych panienek. Niestety szybko nie skończyli, ponieważ masa bisów po prostu zgniatała i miażdżyła we mnie wszystko. Katorga... Po dwóch godzinach upragniony koniec. Już chciałem iść do domu, ale dałem się jeszcze wyciągnąć na miasto. 200 metrów zamienione na 8 kilometrów w 30 stopniowym upale - to jest to! Ledwo doczołgałem się do domu, ale byłem szczęśliwy. Zostałem uratowany i doszedłem do pewnego wniosku, że Feel może bym zniósł, gdyby nie był aż tak "reklamowany" i rozrywany...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziś z rana to może być mój jedyny pościk ;] bo mam sporo pracy w ogrodzie ... ;/ Ale piekna pogoda jest to może się zdeczka opale ;] Więc witam wszystkich z rana i powodzenia w tymże dniu ;]

Earthshaker
Nie bój się ja też nie lubię tego zespołu ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry Lożo. Co prawda w fatalnym samopoczuciu bo wszystko mnie boli od spania na podłodze ale generalnie jeśli wspominam wczorajsze dni to jestem bardzo zadowolony :) Juvenalia były bardzo dobrą imprezą mimo początkowych kłopotów jakie mieli organizatorzy - popsuły się głośniki i zaczeli grać dopiero po 22. A mieli już od 20. Do domu natomiast wróciłem po 3 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witaj, Lożo!
Duchota coraz gorsza, ciężko się wyspać i coś mi sie widzi, że nadchodzi migrena :( W dodatku musimy iść na głupi festyn szkolny >_<

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.05.2008 o 11:28, minimysz napisał:

/.../ coś mi sie widzi, że nadchodzi migrena :( W
dodatku musimy iść na głupi festyn szkolny >_<

No to od razu widać, jaka jest przyczyna migreny. Festyn szkolny, ale jeszcze bardzie sama szkoła! Wykręć się od festynu a migrena sama przejdzie ;-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Musimy się pokazać choćby, bo obecność obowiązkowa >_< Poza tym będzie finał konkursu wiedzy o HP, a syn jest jedną z 12 startujących osób. I tak pewnie w trakcie się zmyjemy na jakiś czas ;-) No i na pewno nie zostaniemy na potańcówce dla rodziców >_<

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.05.2008 o 11:28, minimysz napisał:

Witaj, Lożo!
Duchota coraz gorsza, ciężko się wyspać i coś mi sie widzi, że nadchodzi migrena :( W
dodatku musimy iść na głupi festyn szkolny >_<

Pogoda jest wspaniała. Przynajmniej u mnie. Nie jest ani zbyt upalnie, zbyt duszno. Jest wyśmienicie ;] A ten festyn to dziś?? Przecież sobote mamy. ehhh biedne dzieci ani chwili odpoczynku od szkoły ;p

Jeszcze jeden post i będe miał w Loży ilość 400 postów spamu :p fajnie ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../
Farciarz. Gdy wychodziłem z pieskiem to skwar był nie do zniesienia. Sucha trawa jest najlepszym tego przykładem. 0 deszczu od wieeelu dni, a nawet tygodni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja właśnie wróciłem z działeczki .Sezon grillowy właśnie został dla mnie oficjalnie rozpoczęty . Niestety , nie było to okazałe rozpoczęcie , ani rybki ani zamarynowanego mięska tylko kiełbasa .Na pyszności jeszcze przyjdzie jednak czas , mam nadzieję że z pogodą nic się nie zmieni .

Dawno mnie nie było w Loży , mam nadzieję że jeszcze o mnie pamiętacie .Niestety żałosny brak czasu , wiem kiepskie wytłumaczenie ale jednak prawdziwe .Pozdrowienia dla wszystkich , i tych starych Lożowiczów jak i nowy narybek ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.05.2008 o 17:43, spider88 napisał:

A ja właśnie wróciłem z działeczki .Sezon grillowy właśnie został dla mnie oficjalnie
rozpoczęty . Niestety , nie było to okazałe rozpoczęcie , ani rybki ani zamarynowanego
mięska tylko kiełbasa .Na pyszności jeszcze przyjdzie jednak czas , mam nadzieję że z
pogodą nic się nie zmieni .

Hehe, ja ostatnio miałem niemalże maraton grillowy, najpierw z kumplami potem z klasą i dzisiaj rodzinny, dawno sie tyle kiełbasy,karkóweczki i wszelakich mięsiw nie jadło :)

Dnia 31.05.2008 o 17:43, spider88 napisał:

Dawno mnie nie było w Loży , mam nadzieję że jeszcze o mnie pamiętacie .Niestety żałosny
brak czasu , wiem kiepskie wytłumaczenie ale jednak prawdziwe .Pozdrowienia dla wszystkich
, i tych starych Lożowiczów jak i nowy narybek ;)

No u mnie w sumie podobna sytuacja jeszcze dochodzi pare nowych hobby i na Loże sie coraz mniej czasu robi.
Ale i tak czasem zajże, żeby nie było :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zauważyliście może,że po poście KM jakby Loża ucichła ? Tak myśląc sobie o Loży doszedłem do jednego stwierdzenia - coś się z Lożą stało. Ludzie tu nie zaglądają już, a jeśli nawet to zwyczajnie nie piszą. Co do mnie jako osoby - nie wiem co mam napisać o sobie - lubię tu pisać i nie da się ukryć chyba,że ja,Kojot oraz Piterus byliśmy ostatnio najaktywniejsi ale i to się zmieniło. Zostałem ja i młodzi. A po,nie do końca, ostatnim poście KM mi również odechciało się pisać byle co. Tyle,że Loża na takiej zasadzie działała od niepamiętnych przeze mnie czasów. Tyle,że więcej osób pisało i tematy dłużej były wałkowane. Dodatkowo kiedyś jeszcze były próby TYHE itp a teraz to ogranicza się do kary w lochach bądź wytaczania beczułek. Faktycznie coś trawi Lożę od środka,tylko chyba nikt nie wie co...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.05.2008 o 19:28, dawidos170 napisał:

Zauważyliście może,że po poście KM jakby Loża ucichła ?/.../ Faktycznie coś trawi Lożę od środka,tylko chyba nikt nie wie co...

Przyszedł czas na refleksję -trzeba wymyślić jakąś nową formułe działania Loży. Szowinistek nie ma, odnieślismy sukces, tylko owoce tego sukcesu zgineły w potokach myśli zbyt krótkich, jak na poważną dyskusje. Tych zbyt krótkich mysli spamem nie nazwę, bo, jak wiadomo, spamu w Loży nie ma. Po sukcesie bohaterowie są zmęczeni...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.05.2008 o 20:37, pRed@toor napisał:

a ja myśle że coś jest nie tak jeśli z loży dla kobiet, piszą mężczyźni xD


Jeśli już tu jesteśmy to piszemy :P A kobiety są, oj są, przyjrzyj się uważnie ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się