TYHE

Damska Szowinistyczna Loża Szyderczyń

33421 postów w tym temacie

Dnia 07.10.2005 o 15:22, Szalony Max napisał:

Moderator a w zasadzie
Moderatorka.


Albo Moderatora, jak to jakiś czas temu proponowały feministki: Doktora, Profesora itd. :D

Dnia 07.10.2005 o 15:22, Szalony Max napisał:

Co do kominka to nalezy przenieść tylko sam wkład bo reszta i tak ulegnie zniszczeniu a w rezultacie należy
to poprawić.


Albo zbudować nowy ;]

>Choć skoro jesteście takimi potężnymi czarodziejkami to z łatwością powinnyście dzieki "czary mary chokus pokus"

Dnia 07.10.2005 o 15:22, Szalony Max napisał:

przetransportować ten kominek we właściwe miejsce :P


To nie wiesz, że czary są takie męczące? Trzeba wypowiedzieć słowa, ew. machnąć magiczną różczką. Wątpie czy którakolwiek z pań zdobyłaby się na taki ''ciężki'' wysiłek. ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.10.2005 o 15:22, Daimon_Frey napisał:


Zresztą tu nikt nam nie da jeść i pić. Tu jest jak w kamieniołomach, tylko nie
wiem za co nas zesłali. ;D


A szkoda i to bardzo. Dużo osób pewnie nie wie również dlaczego tu jest. Nie wiem czemu jesteśmy na forum 2.0 ;) Może to za jakąś karę? :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.10.2005 o 15:26, Daimon_Frey napisał:

Albo Moderatora, jak to jakiś czas temu proponowały feministki: Doktora, Profesora itd. :D

Taa słyszałem o tym ciekaew jakby brzmiało jakbyśmy na kierowniczkę mówili kierownica a na lekarkę lekara :)

Dnia 07.10.2005 o 15:26, Daimon_Frey napisał:

Albo zbudować nowy ;]

czy ja wiem czy to się opłaca, zaraz chciały by większy bo stary był za mały. Chwilę potem uznały by że reszta pomieszczenia nie pasuje do kominka i czekałby nasz kapitalny remona a tak tylko wszystko przenosimy.

Dnia 07.10.2005 o 15:26, Daimon_Frey napisał:

To nie wiesz, że czary są takie męczące? Trzeba wypowiedzieć słowa, ew. machnąć magiczną różczką. Wątpie czy którakolwiek z pań zdobyłaby się na taki ''''ciężki'''' wysiłek. ;p

Ale zuważ że na jeden czar to zawsze mja siłe, gdy wracasz poźno w nocy one stoją ze swoją magiczną różdżką/wałkiem i wypowiadają te magiczne słowa - "Gdzieś ty był moczymordo ?" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.10.2005 o 15:27, DEViANCE napisał:

A szkoda i to bardzo. Dużo osób pewnie nie wie również dlaczego tu jest. Nie wiem czemu jesteśmy na forum 2.0 ;) Może
to za jakąś karę? :>


Nie tylko dlaczego tu. Dlaczego w ogóle jesteśmy? Czy za kare się urodziliśmy? Tyle, że niektórzy bardzo dobrze sobie mimo tego radzą ;]
Może za grzechy naszych rodziców.. hmm.. :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>

Dnia 07.10.2005 o 15:36, Daimon_Frey napisał:

Może za grzechy naszych rodziców.. hmm.. :>


Coś sobie przypominam... Ale nie jestem pewien... coś o jakimś grzechu pierworodnym. Sam już nie wiem co o tym myśleć. Może zostaliśmy specjalnie stworzeni dla Kobiet? :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.10.2005 o 15:34, Szalony Max napisał:

Taa słyszałem o tym ciekaew
jakby brzmiało jakbyśmy na kierowniczkę mówili kierownica a na lekarkę lekara :)


Byłoby chyba zabawnie. Nie potrafie sobie wyobrazić kamiennej twarzy, gdy podchodząc do pani prowadzącej wykład mówie Pani Doktora, czy...
albo w przychodni przeglądam tablice z lekarzami a tam: imie nazwisko - lekara ogólna :D

Dnia 07.10.2005 o 15:34, Szalony Max napisał:

czy ja wiem
czy to się opłaca, zaraz chciały by większy bo stary był za mały. Chwilę potem uznały by że reszta pomieszczenia nie pasuje
do kominka i czekałby nasz kapitalny remona a tak tylko wszystko przenosimy.


To samo będzie po przenosinach. Przeniesiemy i nagle im się odwidzi. I albo z powrotem w stare miejsce albo jeszcze gdzieś indziej.

Dnia 07.10.2005 o 15:34, Szalony Max napisał:

Ale zuważ że na jeden czar to zawsze mja siłe, gdy wracasz poźno w nocy one stoją ze swoją magiczną różdżką/wałkiem
i wypowiadają te magiczne słowa - "Gdzieś ty był moczymordo ?" :D


Na takie czary to chyba zawsze będą miały siłe :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.10.2005 o 15:38, DEViANCE napisał:

Coś sobie przypominam... Ale nie jestem pewien... coś o jakimś
grzechu pierworodnym. Sam już nie wiem co o tym myśleć. Może zostaliśmy specjalnie stworzeni dla Kobiet? :>


Zapominasz kto był pierwszy. To kobiety zostały stworzone dla nas, ale chyba ich nie doseniliśmy i teraz ''masz babo placek''. Już nawet na początku Adam miał przerąbade przez Ewe. ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.10.2005 o 15:43, Daimon_Frey napisał:

To samo będzie po przenosinach. Przeniesiemy i nagle im się odwidzi. I albo z powrotem w stare miejsce albo jeszcze gdzieś indziej.

Jest na to sposób. Bardzo prosty wręcz tak prosty że aż poraża swoja prosototą :D
Mianowicie jak nasz prosza o coś my odpowiadamy - Nie - Dlaczego nie ? - Bo nie.
Proste łatwe i skuteczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.10.2005 o 15:47, Szalony Max napisał:

Jest na to sposób. Bardzo prosty wręcz tak prosty że aż poraża swoja prosototą :D
Mianowicie jak nasz prosza
o coś my odpowiadamy - Nie - Dlaczego nie ? - Bo nie.
Proste łatwe i skuteczne.


Tylko nie wiem czy tego naszego Nie nie będziemy później żałować. Jest też inny sposób a nawet dwa, też bardzo proste, ale nie ośmiele się ich tutaj przytaczać, bo może to się dla mnie źle skończyć od strony panów jak i pań ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Uhuhuh ... całkeim fajna ta Loża. Ludzi coraz więcej będzie kogo postraszyć :D i żeby Miłościwie Panująca nie była zbyt pewna siebie to ja się tu wprowadzam i żądam tytułu Ducha Nadwornego i prawa do wyłączności w snuciu się i zawodzeniu przy pełni księżyca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.10.2005 o 15:55, Da Ghost napisał:

żądam tytułu Ducha Nadwornego i prawa do wyłączności w snuciu się i zawodzeniu przy pełni księżyca.


Ta fucha jest zarezerwoawana dla pewnej damy która pojawi się w tych progach wcześniej lub później.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.10.2005 o 16:25, DemoBytom napisał:

Te, Max, DEViANCE.. Co wy sie tu w Gadu Gadu bawicie :P

Nie w Tlena ;)

>Znam ludzi którzy z mniejszą częstotliwością na gadaku piszą :P
Ja znam takich co piszą z częstotliwością pocisków wylatujacych z działka Gaussa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.10.2005 o 16:29, Szalony Max napisał:

Nie w Tlena ;)


Nie lubie tlena! Jak zainstalowałem, to mi się 2 naraz włączyły na kompie... :/ Wywaliłem więc :)

Dnia 07.10.2005 o 16:29, Szalony Max napisał:

Ja znam takich co piszą z częstotliwością pocisków wylatujacych z działka Gaussa :D


Tja.. Mój kumpel pisze na komórce SMSy, tak, że telefon ledwo za nim nadąża.. Równocześnie rozmawiając ze mną i nie ptrząc na telefon :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.10.2005 o 16:32, DemoBytom napisał:

Nie lubie tlena! Jak zainstalowałem, to mi się 2 naraz włączyły na kompie... :/ Wywaliłem więc :)

Oj popełniłeś duży błąd. Ja poczatkowo też bylem niechętny do tlena ale się przekonałem że jest lepszy od GG a argumenty w stylu, "Dlaczego nie używasz tlena tylko GG ? - Bo wszyscy mają GG ", do mnie nie docierają. Tlena jest bardzo łatwo skonfigurować, zmienić wygląd, stul i co tam jeszcze chcemy a mnogość wtyczek pozwala stwozyć komunikator jaki socbie wymarz
yłeś.

Dnia 07.10.2005 o 16:32, DemoBytom napisał:

> > Ja znam takich co piszą z częstotliwością pocisków wylatujacych z działka Gaussa :D

Tja.. Mój kumpel pisze na komórce SMSy, tak, że telefon ledwo za nim nadąża..

Może ma za słaby procesor :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.10.2005 o 16:43, Szalony Max napisał:

Oj popełniłeś duży błąd. Ja poczatkowo też bylem niechętny do tlena ale się przekonałem że jest lepszy od GG a argumenty w stylu, "Dlaczego
nie używasz tlena tylko GG ? - Bo wszyscy mają GG ", do mnie nie docierają. Tlena jest bardzo łatwo skonfigurować, zmienić
wygląd, stul i co tam jeszcze chcemy a mnogość wtyczek pozwala stwozyć komunikator jaki socbie wymarz
yłeś.


Ja Gadaka też nie lubię.. I kożystam tylko wtedy gdy muszę :) Wole se na Forum posiedzieć :P

Dnia 07.10.2005 o 16:43, Szalony Max napisał:

Może ma za słaby procesor :P


Tja.. Tak z 3x taki jak ja mam w kompie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.10.2005 o 16:51, DEViANCE napisał:

No tak... My tu gadu gadu, a kobiety tylko czekają na nasz zły ruch :> Trzeba uważać! ;)


Zaraz.. Jak to Kobiety? Ja myśałem, że tu ino jedna tak "dyba" na błędy :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.10.2005 o 16:47, DemoBytom napisał:

Ja Gadaka też nie lubię.. I kożystam tylko wtedy gdy muszę :) Wole se na Forum posiedzieć :P

Tylko że na forum za żbyt częste i niezbyt rozbudowane wypowiedzi można dostać po palcach.

Dnia 07.10.2005 o 16:47, DemoBytom napisał:

Tja.. Tak z 3x taki jak ja mam w kompie :P

To chyba ta jego komórka ma słuszne wymiaty procesora pentium 3 :P

A teraz coś na dowód że na prawdę nawet taki ignorant i bezguscie jak ja może zmątować dzieki tlenowi coś ładnego :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.10.2005 o 16:32, DemoBytom napisał:

Nie lubie tlena! Jak zainstalowałem, to mi się 2 naraz włączyły na kompie... :/ Wywaliłem więc :)


A mi kiedyś siostra zainstalowała, ale stwierdziłem po co mi dwa i wywaliłem :D
Zresztą tlen wystarczy mi do oddychania ;p

Dnia 07.10.2005 o 16:32, DemoBytom napisał:

Tja.. Mój kumpel pisze na komórce
SMSy, tak, że telefon ledwo za nim nadąża.. Równocześnie rozmawiając ze mną i nie ptrząc na telefon :O


Eee tam, takie pisanie to nic. Co innego żyć z komórką.
Kiedyś jak chodziłem do studium, mieliśmy takiego faceta od programowania co nie rozstawał się ze swoim telefonem. Na zajęciach to ciągle komórka w ręku lub przy uchu. Kiedyś to nawet z dwiema osobami naraz rozmawiał z dwóch komórek. Doszło nawet do momentu gdy powiedział do swoich rozmówców: no to pogadajcie sobie i wziął przyłożył jeden telefon do drugiego :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się