TYHE

Damska Szowinistyczna Loża Szyderczyń

33421 postów w tym temacie

Dnia 07.07.2008 o 20:28, spider88 napisał:

>/.../ > System jak wiemy z doświadczenia , podaje takie wyniki jakie mu są wygodne na daną chwilę
.Więc nie należy nimi się na ślepo kierować ;))

System ma tendencję do alienacji i trzeba go pilnować. Pilnować, resetować i systematycznie odłaczać od sieci. I pod żadnym pozorem nie pozbywać się przycisku odłączającego zasilanie. System polityczny został zaprojektowany oszczędnościowo - bez przycisku odłączjącego zasilanie, ze to niby zbędny koszt i proszę, co z tego wynikło? Raz uruchomiony działa dalej praktycznie (jedynie z powierzchowna kontrolą co cztery lata) samodzielnie a wymagania ma coraz większe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobry :)
Ma ktos jakis skuteczny sposob na rozmasowanie samemu miesni karku? Bo bola mnie jak... Nie bede dokanczal bo dostane bana za nie kulturalne wypowiadanie sie na forum. W kazdym badz razie bardzo bola... Ale zato sie wczoraj wykrzyczalem za wszystkie czasy... Rolerkostery sa bardzo fajne... Tylko pozniej najpierw bola pluca, a pozniej kark... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.07.2008 o 14:34, kindziukxxx napisał:

I jak zbadałeś,


Miasto się regeneruje po wczytaniu, wczoraj podczas walki z Hulkbusterem zniszczyłem z 30 budynków i wszystko się "odbudowało" :P


BTW: dzień dobry dzieci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.07.2008 o 07:52, hunter22 napisał:

Heloł gyrls end bojs, wassssssssup?

Heloł :)

Dnia 10.07.2008 o 07:52, hunter22 napisał:

Wczoraj, leje deszcz mocno i słońce przypala niesłychanie... ta pogoda jest chora xD

ale dzisiaj jest już znacznie lepiej bo słońce świeci a Pana Deszcza już nie ma i Pań chmur też nie ma :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.07.2008 o 08:33, kindziukxxx napisał:

ale dzisiaj jest już znacznie lepiej bo słońce świeci a Pana Deszcza już nie ma i Pań
chmur też nie ma :)


Może i ich nie ma, i nawet nie jest zbyt ciepło, deszcze i burze ozimniły wszystko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.07.2008 o 08:33, kindziukxxx napisał:

ale dzisiaj jest już znacznie lepiej bo słońce świeci a Pana Deszcza już nie ma i Pań
chmur też nie ma :)


Eee, u kogo nie ma u tego nie ma. U mnie kropnie sobie od czasu do czasu na orzeźwienie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.07.2008 o 10:01, Spitfire14 napisał:

U mnie na szczęście nie leje, ale Panie chmury są.... i zimno :(


No to masz najlepszą możliwą pogodę tego lata... kongratulejszyn :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.07.2008 o 10:07, hunter22 napisał:

No to masz najlepszą możliwą pogodę tego lata... kongratulejszyn :P


No to się pochwaliłem... przed paroma minutami wiatr się zerwał i zaczyna kropić... Tak to jest jak się człowiek chce czymś pochwalić: 95% wyjdzie na odwrót ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.07.2008 o 10:10, Spitfire14 napisał:

No to się pochwaliłem... przed paroma minutami wiatr się zerwał i zaczyna kropić...


To już nie masz najlepszej pogody tego lata... no gratulejszyn

Dnia 10.07.2008 o 10:10, Spitfire14 napisał:

Tak to jest jak się człowiek chce czymś pochwalić: 95% wyjdzie na odwrót ;))


W domu mam trzy piwka w lodówce - pochwaliłem się, piwo należy do tych 5%, z piwem zawsze będzie dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.07.2008 o 10:17, hunter22 napisał:

W domu mam trzy piwka w lodówce - pochwaliłem się, piwo należy do tych 5%, z piwem zawsze
będzie dobrze :)


Wyjątek potwierdzający regułę ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Znowu lanie wody w Loży!
Uprzejmie prosi się Lożowiczów o dłuższe, minimum trzyzdaniowe posty.. Co to, gry słowne opanowały Lożę!? Nie, no tak, to ja się nie bawię! Idę zacier nastawić ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.07.2008 o 22:09, KrzysztofMarek napisał:

Znowu lanie wody w Loży!
Uprzejmie prosi się Lożowiczów o dłuższe, minimum trzyzdaniowe posty.. Co to, gry słowne
opanowały Lożę!? Nie, no tak, to ja się nie bawię! Idę zacier nastawić ...

Aleś się szczęśliwie zmieścił w tym limicie/standardzie, no nie wiem jak to nazwać. ;PP Ogólnie zauważyłem, że w Loży zawsze się woda leje (czasem nawet krew, ale ta już rzadziej), taki trend, obyczaj... Trudno się rozstać z taką tradycją. [/liczy zdania, tak są trzy, hurra/]. W sumie to mógłbym już skończyć pisać tego posta, ale będę oryginalny. Życzę dobrej nocy (chyba jednak się oryginalnością nie popisałem ;/). To jak, teraz Krzysztofie(Marku) pasuje? ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się