TYHE

Damska Szowinistyczna Loża Szyderczyń

33421 postów w tym temacie

Dnia 06.03.2009 o 10:42, hunter22 napisał:

Nie ma się co dziwić, dziecko odziedziczyło po kimś skłonności do "psucia"... co złego
to po tatusiu xD

Niestety, cechy destrukcyjne ma każde dziecko ;p
To ciekawość świata, co miś ma w brzuszku, jak działa ciągnięta ręka lalki itd.
Także naśladownictwo jest u dzieci normą. Plotkowanie w przedszkolu, umawianie się na "piwo", albo opowiadanie dowcipów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.03.2009 o 10:48, spider88 napisał:

Niestety, cechy destrukcyjne ma każde dziecko ;p
To ciekawość świata, co miś ma w brzuszku, jak działa ciągnięta ręka lalki itd.
Także naśladownictwo jest u dzieci normą. Plotkowanie w przedszkolu, umawianie się na
"piwo", albo opowiadanie dowcipów.


Wiem, ale się tak mówi, że dziecko jak robi coś złego to znaczy, że po tacie ma skłonności do robienia tego :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.03.2009 o 10:08, spider88 napisał:

Ja natomiast pamiętam jak w moich młodzieńczych czasach modne były "kolarzyki" czyli
kapsle od butelek z ręcznie robionymi koszulakmi. Kiedyś będąc sam w domu i się nudząc
postanowiłem sobie zrobić trasę w domu a nie w piaskownicy. Miałem kredki woskowe, które
nadawały się idealnie do pisania po dywanie i meblach. Cztery litery miałem spuchnięte
przez tydzień. Meble które się jeszcze ostały z tamtych czasów są do dziś ozdobione tymi
kredkami.Tak przy okazji, ciekawe z czego robili te kredki ??

W pierwszej chwili zrozumiałem, że poprowadziłeś trasę nie tylko w poziomie (dywany), ale i w pionie (meble) i to drugie mnie żywo zaciekawiło :D
Ale po chwili zrozumiałem, że pisałeś o ogólnym zastosowaniu tych kredek w tamtych czasach :)
Przyznam, że też się bawiłem w "kolarzyki", wtedy jeszcze w ogóle kolarstwo było u nas modne z względu na osiągnięcia polskich sportowców. Zresztą te nagłe mody na pewne dyscypliny sportowe pojawiają się u nas i znikają w zależności od kondycji reprezentacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.03.2009 o 13:02, GeoT napisał:

W pierwszej chwili zrozumiałem, że poprowadziłeś trasę nie tylko w poziomie (dywany),
ale i w pionie (meble) i to drugie mnie żywo zaciekawiło :D
Ale po chwili zrozumiałem, że pisałeś o ogólnym zastosowaniu tych kredek w tamtych czasach
:)


Po pułkach szła trasa. Były odpowiednie ( z książek) skocznie, można było skakać. Aby się kolaż "olał" była na półkach narysowana trasa.Która zejść później nie chciała, chyba że z całym lakierem i okleiną.

Dnia 06.03.2009 o 13:02, GeoT napisał:

Przyznam, że też się bawiłem w "kolarzyki", wtedy jeszcze w ogóle kolarstwo było u nas
modne z względu na osiągnięcia polskich sportowców. Zresztą te nagłe mody na pewne dyscypliny
sportowe pojawiają się u nas i znikają w zależności od kondycji reprezentacji.


Sam wyścig pokoju to było coś. Jak przejeżdżali przez miasto to wszystkie zakłady i szkoły miały "wolne". Stare dobre czasy ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.03.2009 o 20:37, KrzysztofMarek napisał:

No tak, to Tobie się wydawało, że chodzi o Twoją głowę. Tak naprawdę, to mama bała się,
ze rozbijesz stół i trzeba bedzie kupić nowy i bała się, że pochlapiesz wszystko na czerwono...

Chcesz przez to powiedzieć ,że moja mama jest materialistką i dbała bardziej o kawałek jakiegoś pomalowanego starego drewna niż mnie?! Ehhh to smutne. Dowiaduje się tego po 16 latach i to na dodatek przez internet ...
Co się wyrabia na tym świecie .... ;]

Dnia 05.03.2009 o 20:37, KrzysztofMarek napisał:

Znowu odwrotnie... ileż to niebezpieczeństw czyha na całe mieszkanie, kiedy taki "słodziutki
mały smyk" szaleje w mieszkaniu...

Hmmm np. poobklejane meble, ściany z przepięknymi ekspresyjnymi szlaczkami w dodatku wielokolorowymi mniej więcej o takie coś Ci chodziło ;]?

Dnia 05.03.2009 o 20:37, KrzysztofMarek napisał:

Znam, dość dobrze, jednego takiego, który dla eksperymentu polewał wodą telewizor, żeby
zobaczyć, czy obraz da się zmyć...wyrósł już z tego, co prawda...

To rzeczywiście ciekawy osobnik z tego chłopczyka ;]. A ja znam takiego który wypalał ślady żelazka w terakocie w domu ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.03.2009 o 16:19, mlynar911 napisał:

> /.../ A ja znam takiego który wypalał
ślady żelazka w terakocie w domu ;p

Sam widzisz, co te milutkie, malutkie smyki wyprawiają...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Eeee tam, to jeszcze nic... syn moich znajomych, który został na 15min sam (bo tatuś zaginął w toalecie, a mama poleciała szybko po zakupy) stwierdził, że też chce być tak dzielny jak ojciec i pomalował wsio jak leci farbą. Nawet zdążył wpaść do kuchni, a chlapał i machał m takim zapałem, że nawet sufity były pochlapane :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heh... Zostawić Panów samych w Loży i już jakieś głupoty o kobietach wypisują... Pewnie nie patrzyli, co biorą i teraz zamiast kobiety mają wredną jędzę. Ale to już tylko siebie mogą za to winić :P

A wszystkim Paniom spełnienia marzeń życzę :)

20090308185342

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.03.2009 o 18:55, minimysz napisał:

/.../Pewnie
nie patrzyli, co biorą i teraz zamiast kobiety mają wredną jędzę. Ale to już tylko siebie
mogą za to winić :P

eee tam, od razu widać, ze telewizji nie oglądasz. W telewizji widziałem audycje, w której i panie i panowie doszli do zgodnego wniosku, ze w 99% przypadków to panie wybierają panów. Zatem panowie nie tylko moga ale wręcz powinni winic panie za ich wybór. Jako, że ja zaliczam sie do tego pozostałego 1%, to w sumie nawet im nie współczuję za bardzo. Bo skoro nie wybierali a dali się wybrac, no to wszystko jasne ;-D

Dnia 08.03.2009 o 18:55, minimysz napisał:


A wszystkim Paniom spełnienia marzeń życzę :)

Tak jest. Ja wszystkim Paniom życzę wszystkiego najdłuzszego. W szczególności najdłuższego życia ;-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Do spóźnień i ja się przyłączę ;d wczoraj nie było czasu by wejśc na forum gdyż miałem rodzinny obiad ;d
Wsiego naj naj naj naj lepsiejszego dla naszych pięknych Lożowiczek ;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.03.2009 o 15:26, mlynar911 napisał:

Do spóźnień i ja się przyłączę ;d wczoraj nie było czasu by wejśc na forum gdyż miałem
rodzinny obiad ;d
Wsiego naj naj naj naj lepsiejszego dla naszych pięknych Lożowiczek ;d


co racja to racja, wczoraj nie miałem całkowicie czasu na złożenie życzeń, w loży, więc wszystkiego najlepszego, i aby wam wynagrodzono w dzieciach, lub czym tam chcecie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.03.2009 o 19:12, KrzysztofMarek napisał:

Zatem panowie nie tylko moga ale wręcz powinni winic panie za ich wybór.

Co za bzdura. Panowie mogą winić wyłącznie siebie. Poddanie się wyborowi było ich wyborem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.03.2009 o 19:21, minimysz napisał:

> /.../> Co za bzdura. Panowie mogą winić wyłącznie siebie. Poddanie się wyborowi było ich wyborem
:P

Typowe myślenie feministyczne. Co by nie było, zawsze winna jest PO, to jest, pardon, zawsze i wszędzie panowie sa winni.
No, moze i jakas racja w tym jest, bo trzeba było babom lanie sprawić i do roboty zagonić, wtedy czasu by nie miały na wybieranie panów. Jak to było drzewiej? Panowie wybieraja panie, panów wybiera policja...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.03.2009 o 22:47, KrzysztofMarek napisał:

Typowe myślenie feministyczne. Co by nie było, zawsze winna jest PO, to jest, pardon,
zawsze i wszędzie panowie sa winni.

Nie. Mizoginistyczni egoiści, a nie panowie ogółem. Myślisz, że mam coś przeciw temu gościowi:
http://www.dziennik.pl/wydarzenia/article336562/Max_Cegielski_Zmieniam_dziecku_pieluchy.html?service=print

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.03.2009 o 23:12, Neisha napisał:

Nie.


Wystarczy tylko jedno słowo. Wtedy można być pewnym że Neisha się pojawi. Mamy jakieś pogotowie feministyczne na forum ?? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.03.2009 o 09:09, spider88 napisał:

Wystarczy tylko jedno słowo. Wtedy można być pewnym że Neisha się pojawi. Mamy jakieś
pogotowie feministyczne na forum ?? ;)

Tak, ja akurat zostałam przydzielona do tego rewiru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.03.2009 o 09:30, Neisha napisał:

zostałam przydzielona do tego rewiru.


Dobrze się składa... hehehi akurat lochy są do sprzątnięcia xD


P.S. dziś dzień mężczyzny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się