TYHE

Damska Szowinistyczna Loża Szyderczyń

33421 postów w tym temacie

Dnia 23.03.2009 o 19:39, spider88 napisał:

/.../ > W końcu naukowcy poszli po rozum do głowy. Ciekawe ile to kosztowało ??


To znaczy co?
Czy droga, którą szli kosztowała, czy rozum, po który poszli?
Znając sposoby walki o granty spodziewam się, że według oceny naukowców, juz więcej na walkę z globalnym ociepleniem nie da się wyrwać, i teraz przyszła pora, żeby postraszyć naiwnych czymś innym. Globalne oziębienie nie ma wielkich szans na wystraszenie nas znowu, bo wszyscy rozumieją, że ceny ropy i węgla pójdą w górę a to już przerabialismy. Może kolej na przebiegunowanie Ziemi albo inny kataklizm? Tylko jaki? Promieniowanie ultrafioletowe odpada - już wykorzystane przy warstwie ozonowej. Tak! Już wiem! Wzrastająca aktywność sejsmiczna! Tsunami i wybuchy wulkanów! To jest to!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.03.2009 o 20:18, rogoz94 napisał:

Chodźcie jedziemy wszyscy 30 kwietnia na TSA do Torunia! :D

tego dnia będę świętował moje 18 urodziny, więc raczej odpada, ale w zeszłym roku byłem jak grali na Pokładzie w Gdyni, nie powiem koncert naprawdę super :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.03.2009 o 20:56, kindziukxxx napisał:

> Chodźcie jedziemy wszyscy 30 kwietnia na TSA do Torunia! :D
tego dnia będę świętował moje 18 urodziny, więc raczej odpada, ale w zeszłym roku byłem
jak grali na Pokładzie w Gdyni, nie powiem koncert naprawdę super :)

to zrzucimy się na bilet w ramach prezentu ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mądrość Twa wielce przydatna mi była ;] zdałem xD lecz . . . Nie na perfect bo 1 błąd zrobiłem. Taki głupkowaty i jestem zdeka z siebie niezadowolony ;/ ;D

btw. Witam wszystkich a pogodę chciałbym móc pożegnać ... ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.03.2009 o 20:59, rogoz94 napisał:

> > Chodźcie jedziemy wszyscy 30 kwietnia na TSA do Torunia! :D
> tego dnia będę świętował moje 18 urodziny, więc raczej odpada, ale w zeszłym roku
byłem
> jak grali na Pokładzie w Gdyni, nie powiem koncert naprawdę super :)
to zrzucimy się na bilet w ramach prezentu ;D

to jak się zrzucicie , na bilet to nie widzę żadnych problemów to w takim wypadku, dobrze byłoby widzieć na o kórej godzinie mam pociąg :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.03.2009 o 18:30, kindziukxxx napisał:

> >/.../ dobrze
byłoby widzieć na o kórej godzinie mam pociąg :)

Chciałem zapytać, do czego ten pociąg, ale już nie zapytam. Wyraźnie widać, że Cię suszy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.03.2009 o 18:32, KrzysztofMarek napisał:

> > >/.../ dobrze
> byłoby widzieć na o kórej godzinie mam pociąg :)
Chciałem zapytać, do czego ten pociąg, ale już nie zapytam. Wyraźnie widać, że Cię suszy...

A wypraszam sobie, nie piłem nic posiadającego alkohol od miesiąca, i mimo wszystko czuję się bardzo dobrze, jednak wcześniejsze podejśćie do picia alkoholu, jako do balsamowania ciała od wewnątrz było trochę mylne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.03.2009 o 18:32, KrzysztofMarek napisał:

> > >/.../ dobrze
> byłoby widzieć na o kórej godzinie mam pociąg :)
Chciałem zapytać, do czego ten pociąg, ale już nie zapytam. Wyraźnie widać, że Cię suszy...

A ja mam jutro godzinę później do skzoły, więc pewnie się coś chlapnie. Tak na rozgrzanie przed sprawdzianem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.03.2009 o 19:41, rogoz94 napisał:

> > > >/.../ dobrze
> > byłoby widzieć na o kórej godzinie mam pociąg :)
> Chciałem zapytać, do czego ten pociąg, ale już nie zapytam. Wyraźnie widać, że Cię
suszy...
A ja mam jutro godzinę później do skzoły, więc pewnie się coś chlapnie. Tak na rozgrzanie
przed sprawdzianem :D

Wiesz co radzę Ci rzucić picie zanim się uzależnisz, wtedy jest jest jeszcze nadzieja dla ciecie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiiiiiitam wszystkich ;]
Dziś u mnie w szkole prezentowały się różne uczelnie i zmartwiłem się troszkę. Bo myślałem ,że socjologia to jeden wielki shit ;d a okazało się ,że daje sporo różnych dobrych perspektyw. Po ekonomii także można dobrze się ustawić. I teraz nie wiem co mam zdawać na maturze ... ;/ Chyba będę zdawał wos (na socjologię) i gegre (na ekonomię) i zobaczę co mi lepiej pójdzie ;d gut idea?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.03.2009 o 14:23, kindziukxxx napisał:

Wiesz co radzę Ci rzucić picie zanim się uzależnisz, wtedy jest jest jeszcze nadzieja
dla ciecie :)


Na to nigdy za wcześnie. Pamiętam jak w szkole średniej miałem już w klasie alkoholika. Pełna powaga, rano przychodził już nawalony, jak był trzeźwy to było święto. Oczywiście długo do szkoły nie pochodził. Niestety z alkoholem trzeba uważać, gdyż z alkoholizmu wyleczyć się nie da.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.03.2009 o 16:32, spider88 napisał:

> Wiesz co radzę Ci rzucić picie zanim się uzależnisz, wtedy jest jest jeszcze nadzieja

> dla ciecie :)

Na to nigdy za wcześnie. Pamiętam jak w szkole średniej miałem już w klasie alkoholika.
Pełna powaga, rano przychodził już nawalony, jak był trzeźwy to było święto. Oczywiście
długo do szkoły nie pochodził. Niestety z alkoholem trzeba uważać, gdyż z alkoholizmu
wyleczyć się nie da.

coś o tym wiem, chociaż, u mnie w klasie jest jeden taki alkoholik , to rano ni przychodzi nawalony, chociaż czasem się mu zdarza, więc, dlatego odradzam picia w godzinach rannych, gdyż to tylko spowoduje dalsze uzależnianie się organizmu, a potem jak by to rzec będzie ciężko wyjść do stanu wejściowego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.03.2009 o 16:32, spider88 napisał:

> /.../ Niestety z alkoholem trzeba uważać, gdyż z alkoholizmu
wyleczyć się nie da.

Najlepiej zachować zupełną abstynencję do 24-25 roku życia. Wtedy szansa na zostanie alkoholikiem jest znacznie mniejsza. Ale kto z tych, co to przeczytają, uwierzy? Nawet, jak by sama TYHE wsparła mnie swoim autorytetem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.03.2009 o 18:22, KrzysztofMarek napisał:

> > /.../ Niestety z alkoholem trzeba uważać, gdyż z alkoholizmu
> wyleczyć się nie da.
Najlepiej zachować zupełną abstynencję do 24-25 roku życia. Wtedy szansa na zostanie
alkoholikiem jest znacznie mniejsza. Ale kto z tych, co to przeczytają, uwierzy? Nawet,
jak by sama TYHE wsparła mnie swoim autorytetem...

taka, jest prawda, ale pomimo to większość, jesli nie wszyscy nie stosuje się do tego, gdyż uważa że ich to nie dotyczy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.03.2009 o 17:23, kindziukxxx napisał:

(...) odradzam picia w godzinach rannych,
gdyż to tylko spowoduje dalsze uzależnianie się organizmu (...)

Z alkoholem jest jak z papierosami, im wcześniej po przebudzeniu czujesz chęć wypicia, tym dobitniej świadczy to o Twoim uzależnieniu. Jeżeli ktoś dzień w dzień o 7.30 się musi nawalić, to jak dla mnie ''dalej'' uzależnić organizmu się nie da.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.03.2009 o 22:16, Kryhuu napisał:

Jeżeli ktoś dzień w dzień o 7.30 się
musi nawalić, to jak dla mnie ''dalej'' uzależnić organizmu się nie da.



Jak mawia Bond przed wypiciem wstrząśniętej - nie zmieszanej- gdzieś na świecie wybiła 17.00 :)))

--
Cerm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.03.2009 o 07:59, mlynar911 napisał:

Witam wszystkich z ranka ;]


A witam dawno tutaj nie zaglądałem :)

Dnia 27.03.2009 o 07:59, mlynar911 napisał:

Dziś w szkole obchodzimy dzień języków obcych ;] Większość to języki angielskopodobne
+ niemiecki ;/ ;D


To są takie dni??
Co do języka niemieckiego to go nie znoszę uczyłem się go w szkole podstawowej ale i tak nic z tego nie rozumiem wole angielski :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.03.2009 o 09:37, wdowiakm napisał:

Co do języka niemieckiego to go nie znoszę uczyłem się go w szkole podstawowej ale i
tak nic z tego nie rozumiem wole angielski :P


Marcin ist ein Nichtswisser :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się