TYHE

Damska Szowinistyczna Loża Szyderczyń

33421 postów w tym temacie

Dnia 05.07.2006 o 16:54, paweusz napisał:

Zdrówko Spider !! :) Należy ci się po tym uplanym dniu...

Oj tak , ale jeszcze się nie skończył zdrówko *brzdęk*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Panowie, w taki upalny dzień ? Poczekajcie przynajmniej na chłodniejszą porę doby...po meczu.;P Kto Was potem z loży do domu odtransportuje, gdy będziecie zbyt rozgrzani "upałem" ? Ja mogę podjechać moją furką, ale czy ...nie oberwie mi się od Waszych "Połówek"?? Wolę nie ryzykować, więc poczekajcie do późniejszych godzin - i chłodniej, i większe towarzystwo ;)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam. Od 17.19 nikt tu nie zajrzał? Wszystko popite po meczu?
No Panowie rozumiem, ale Panie też??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam, jak widzisz pustki od rana. A radziłam, żeby poczekali do wieczora, widocznie nie pomogło.;) A na dzisiejszy upał trzeba będzie większe zapasy lodu zrobić, tylko nie wiem czy w kostkach, czy większe bryły ? ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.07.2006 o 09:03, GeoT napisał:

Witam. Od 17.19 nikt tu nie zajrzał? Wszystko popite po meczu?
No Panowie rozumiem, ale Panie też??

Ciebie brakło to towarzystwo bez hamulców jechało i przecholowali ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.07.2006 o 09:30, spider88 napisał:

Ciebie brakło to towarzystwo bez hamulców jechało i przecholowali ;D


Myślałem, że jestem raczej katalizatorem tego typu imprez ale cóż ... znów piliście beze mnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A wszystko przez to, że GeoT pracuje za dwóch (pracownicy na urlopach "byczą" sie na słonku) . Nie zagląda do Loży, bo nie ma czasu - skutki jakie są , każdy widzi. A swoja drogą - na drugi raz dolejcie hamulcowego i cały układ trzeba odpowietrzyć ;)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.07.2006 o 09:35, GeoT napisał:

Myślałem, że jestem raczej katalizatorem tego typu imprez ale cóż ... znów piliście beze mnie
;)

Ale w myślach byłeś , dziś jak słoneczko zacznie się chylić ku zachodowi masz szansę na rehabilitacje .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.07.2006 o 09:37, Nulinka napisał:

A wszystko przez to, że GeoT pracuje za dwóch (pracownicy na urlopach "byczą" sie na słonku)

Mnie to czeka w sierpniu ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.07.2006 o 09:37, Nulinka napisał:

. Nie zagląda do Loży, bo nie ma czasu - skutki jakie są , każdy widzi. A swoja drogą - na
drugi raz dolejcie hamulcowego i cały układ trzeba odpowietrzyć ;)))


Choć jedna bratnia dusza, co mnie doceni ... ;)
Nie ma mnie tu za dużo, bo jestem betatosterem gramowego czata i tam na razie siedzę. Ale pilnie Was obserwuję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.07.2006 o 09:45, GeoT napisał:

Nie ma mnie tu za dużo, bo jestem betatosterem gramowego czata i tam na razie siedzę. Ale pilnie
Was obserwuję :)

Offtop
Geo rzuć mi coś na gg bo musiałem od nowa instalować i straciłem książkę adresową ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję, że to nie potrwa długo, bo bardzo Ciebie tutaj brak...i Twoich "hamulców" dla ..."niektórych" (widzisz jakie skutki ?) ;))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.07.2006 o 11:51, KrzysztofMarek napisał:

Do mnie też, ale jeszcze nie dojechał, a już dochodzi 12....

I ja czekam.. znając Panią od paczuszek. .albo dzisiaj między 14 - 13 będzie u mnie. .lub jutro 11 - 12. ;)
I znowu moc Oblivionka działa.. jestem chwilowo. :)
Ech. .radosny to moment gdy już będzie - a było tak że "zupełna" niechęćdo pogrywania nastapiła. .trochę ID II mnie pokrzepiała.:) Ostatnimi dniami.. ale trochę. .bez.. nadmiernych wrażeń. ;-)
Jak ta kdalej pójdzie.. to nie będzie "emerytury przy blaszaku" a raczej jego całkowite - wywalenie.:x
Ale mam nadzieję że Oblivionek to zmieni... oby. :-/ :D:D
P.S. Ale Ty jużukończyłeś oryginalną wersję? Czy "zarzuciłeś" w oczekiwaniu na PL?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie chciałbym wam radości z nowego nabytku odbierać, dlatego życzę żeby nie okazał się tak dobry jak ... sami wiecie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.07.2006 o 11:56, Pablo_bel napisał:

> /.../
P.S. Ale Ty jużukończyłeś oryginalną wersję? Czy "zarzuciłeś" w oczekiwaniu na PL?:)

Oryginalnej nawet nie dotknąłem. Angielskiego nie znam i czekałem z utęsknieniem na wersję PL. Tyle znam Obliviona, co z lektury czasopism i postów na gram.pl. Wiesz, te posty na coś się przydają, już wiem, że zostanę wampirem a wyleczenie będzie trudne... I że będę grał spokojnie a główny wątek będzie "nabierał mocy urzędowej", zupełnie jak w Morrowindzie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.07.2006 o 12:01, GeoT napisał:

Nie chciałbym wam radości z nowego nabytku odbierać, dlatego życzę żeby nie okazał się tak
dobry jak ... sami wiecie ;)

No wykrzuś to "Fable"...
Wiesz, de gustibus, niektórym się spodobało, dla innych Morrowind był nudny. Nawet ktoś twierdził, że Gothic jest kiepski. Już niedługo sami się przekonamy, jak jest naprawdę. Jak by co, to zawsze mogę wrócić do Baldurs Gate, jedynki nie skończyłem, ale mam postać napakowaną, że lepiej nie można i wyeksportowałem ją do Cieni Amn a tam jeszcze nie uciekłem z lochu Irenikusa, więc dużo przede mną ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się