TYHE

Damska Szowinistyczna Loża Szyderczyń

33421 postów w tym temacie

> To ja może poproszę coś naprawdę męskiego, czy mogę dostać tu cappucchino... :)

No tak, cappucchino wypite, ale paweusz, dlaczego pianka została ??? ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.07.2006 o 11:36, Nulinka napisał:

No tak, cappucchino wypite, ale paweusz, dlaczego pianka została ??? ;P


No bo nie wiadomo co z nią robić. Z piwa wiadomo, można zdmuchnąć, ale z cappuccino?? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.07.2006 o 11:38, GeoT napisał:

No bo nie wiadomo co z nią robić. Z piwa wiadomo, można zdmuchnąć, ale z cappuccino?? ;)

Co za profanacja złotego trunku !!! Piankę się wciąga ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.07.2006 o 11:44, spider88 napisał:

Co za profanacja złotego trunku !!! Piankę się wciąga ;D


Ależ oczywiście. Użyłem tylko przykładu czegoś czego w życiu bym nie zrobił, ale moja żona owszem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie lubię piany z piwa... blee...
Zaraz sobie dużą kawę z cukrem i bez śmietanki zrobię, bo już po 12 a ja nadal nie kontaktuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No tak, napełnili swoje kubeczki ...szatanem i zamiast ożywienia, kompletny zastój. Jednak niezbyt dobry pomysł - kawa na upał . Lepiej bierzcie przykład ze mnie - cola z lodem i jestem ozywiona juz od rana ;)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.07.2006 o 12:22, minimysz napisał:

Nie lubię piany z piwa... blee...
Zaraz sobie dużą kawę z cukrem i bez śmietanki zrobię, bo już po 12 a ja nadal nie kontaktuję.

Nie używaj cukru, raczej, jak zrobisz mocną, to mleka dolej. Cukier szkodzi. Nie widać tego od razu, dopiero po kilkudziesiąciu nawet latach, ale nie bez powodu nazywają go białym zabójcą. Jeśli już koniecznie cukier, to gronowy, ale ten to ciężko dostać, chyba, że w aptece sprzedadzą. I drogi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.07.2006 o 13:02, minimysz napisał:

TYHE z okazji Twojego święta życzę Tobie spełnienia marzeń, dużo miłości i radości życia!

Dziękuję za zyczenia i za pamięć :))

Proszę częstujcie się.
Kosz dla wszystkich, dla pań drinki (panowie na pewno o siebie zadbali ;)), dla ortodoksyjnych gryzoni- seruś ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widzę że masz swoje święto w takim razie jak tu zajrzałem również składam zyczenia Spełnienia marzeń, dużo radości a najmniej smutków i wogóle co najlepsze:)) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja nic nie wiedziałem... :(
Teraz też nie wiem jaka to okazja, więc perfidnie życzę Ci, Tyhe, długiego moderowania, długiego życia, długiego szczęścia i wszystkiego najdłuzszego!
W czynie społecznym nawet drogę do "Kącika Tortur Tyhe" wysprzątałem (no, mały kawałeczek pozostał, wolałem nie podchodzić za blisko). O drinki mamy sami zadbać, więc proponuję coś, co Francuzi nazywają panache, taka mieszanka piwa z lemoniadą. Jeśli mamy pić cały dzień, to będzie dobre, nie ubzdryngolimy się za bardzo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

--------> Liqid, poczekam, dziękuję. I tak gotów byłem na dłuższe czekanie. :)
A to zaniżenie wszystkiego na mini- mini, nic nie dalo mi. Nawet wczoraj już odinstalowałem oblivionka ale. .dzisiaj rankiem instal. .testy te porobilem z zaniżeniem i . .biel jak była tak jest... lekko błękitne są - i były - sprzęty wszelakie, drzwi. .poświatą błękitne. A ikonki wszystkie możliwości - doskonałe, jak i były.:]
--------> GeoT , powiadasz .hm.. słowotwórstwo?.. cóż.. czasami mi się zdarzy "popełnić" , wiem jedno.. nie będę.. konfabulował ani .. fablował:x <łubudu> i... rzekłem to słowo - paskudę.:x :P
---------> MarneusPL A zaraz skorzystam, zerknę cóż tam jest. :) nawet i na minium jestem gotów "zapykać" jak da się, dziękuję również.;)
--------> TYHE Nie mam pojęcia cóż za okazja ale najlepszego szczerze.:) drówko.. o Pani Grozy I Masakry.;-) :] Zdrowko,zdrówko.:]
---------> KrzysztofMarek Masz już swojego Cyrodiilka?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.07.2006 o 10:01, MarneusPL napisał:

jest na to rada: www.oldblivion.com

To dziala.:) Dziękuję bardzo.. nie moglem się teraz wcale oderwać od Oblivionka.:]
Zaraz pokombinuję z lepszymi ustawieniami, może uda się i to?:)
Działa...:] to najważniejsze.. już spokojnie wytrwam do wymiany.:]
------->Liqid Jak masz, to tez polecam ten trick.:) Sam sięprzekonałem.:)
Miłego zyczę wszystkim. A ja... zaczynam "podbijać" Cesarstwo.:]
Pote mzda mrelacjejak z "zawyżeniem" ustawień graficznych. .ale wieczorkiem.:) Bo zaraz - wyjście na . .upał.:x :D:D A potem powrót.. i Cyrodiil...:]
-------> minimyszko Serek. .po dłuższej przerwie.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.07.2006 o 14:34, Pablo_bel napisał:

---------> KrzysztofMarek Masz już swojego Cyrodiilka?:)

Nieee...
Pewnie będzie w poniedziałek (może). Wyżaliłem się już w wątku o Poczcie Polskiej. A w dodatku, dopiero w środę, najwcześniej, będę miał Radeona 800 GTO, z odblokowanymi potokami...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.07.2006 o 16:28, olki77 napisał:

/.../> Jakaś impreaz w Loży i mnie nie powiadomili z jakiej to okazji ?

To immanentna cecha Loży. My sami nie wiemy dokładnie, więc jak mamy Ciebie powiadomić? To Tyhe wie, Minimysz też skądś się dowiedziała (pewnie ma przecieki od Tyhe), ale jak impreza, no to my też...
Złóż Tyhe życzenia i imprezuj ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się