TYHE

Damska Szowinistyczna Loża Szyderczyń

33421 postów w tym temacie

Dnia 22.12.2012 o 16:11, KrzysztofMarek napisał:

Jak widzę, szkoda czasu, zawsze znajdą się osoby, które "wiedzą lepiej". No cóż, w takim
przypadku wolę usunąć się w cień. Obyś przetrwał starcie z tsunami...

Wybacz.. lata już nie te.. oczy za mgłą bo całkiem inaczej już się szklą.
Co do przetrwania starcia z tsunami..
Przetrwałem koniec świata. Survival mam w małym palcu prawej stopy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.12.2012 o 16:35, Braveheart napisał:

> /.../ Wybacz.. lata już nie te.. oczy za mgłą bo całkiem inaczej już się szklą.
Co do przetrwania starcia z tsunami..
Przetrwałem koniec świata. Survival mam w małym palcu prawej stopy.

"A wszystkim się zdało, ze Wojski gra jeszcze.
A to echo grało".
Po raz kolejny powtarzam, że osobnik (inaczej: osoba płci męskiej) jest wolny i swobodny (tak mu się przynajmniej wydaje) i wszystko może. Może, ale musi wznieść się na wyższy poziom świadomości, znacznie wyższy, niż przetrwanie końca świata (co do którego wyraziłem swoje nader lekceważące zdanie daaaaawno temu, zanim ktokolwiek inny ośmielił się myśleć podobnie).
Żeby nie przynudzać: przeczytałeś wskazany przewodnik? Widzę, że nie przeczytałeś. Najpierw przeczytaj, potem przeczytaj drugi raz (w razie potrzeby trzeci i czwarty, jak nie pomoże, to po raz kolejny, aż zrozumiesz!), dopiero potem spróbuj zabrać głos. Inaczej...
No cóż, inaczej znowu będziemy wiedzieli, komu mamy zawdzięczać ponowne zablokowanie wejścia do Naszej Loży...
My przeżyjemy, ale Ty... mocno wątpię. Lepiej bij pokłony przed portretem Miłościwie Nam Patronującej. Wolałbym drugi raz nie przeżywać Jej gniewu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.12.2012 o 16:24, Braveheart napisał:

> my tu gadu gadu, a kto wniesie u ustroi choinkę? sam nie dam rady, a i zachować
szacunek
> dla MNP radziłbym, bo moc jej nie zmierzona.
Tylko którą zetniemy ?:

myślę że MNP byłaby zadowolona z takich drzewek, więc nic trzeba ścinać, jak zaczniemy teraz to może do nocy zdążymy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.12.2012 o 23:11, Piterus_Von_Drackus napisał:

Co tu tak cicho się zrobiło? Znowu się wszyscy rozleźli w poszukiwaniu szczurów lożowych?

święta, święta! :)
Od siebie chciałbym życzyć takich świąt i przyszłego roku jaki sobie wymarzyliście!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.12.2012 o 14:11, Isildur napisał:

Wesołych Świąt, spełnienia marzeń i dużo dużo zdrowia :)

Proszę oto choinka świąteczna

wzajemnie, toast dzisiaj wznosimy barszczem! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.12.2012 o 15:38, kindziukxxx napisał:

> Wesołych Świąt, spełnienia marzeń i dużo dużo zdrowia :)
>
> Proszę oto choinka świąteczna
wzajemnie, toast dzisiaj wznosimy barszczem! :)


Owszem, barszcz ze szczurzymi uszkami to rarytas ogólnowymiarowy. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry. [bije pokłony przed lekko zakurzonym i skrzywionym obrazem Miłościwie Nam Patronującej]
A gdzie tu się wszyscy podziali? No nic... Trzeba będzie Salon Loży uporządkować. Tylko gdzie jest miotełka do kurzu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Noo każdy po swiętach albo leczy kaca po parodniowym maratonie ,alboo przygotowują się doimprezy sylwestrowej ;D
Skoro Ty chcesz odkurzać, ja mogę te porozwalane krzesła poustawiać ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.12.2012 o 23:54, Magwisienka napisał:

No proszę, jak panowie ładnie sprzątają. Wiedziałam, że każdy z Was ma gdzieś ukryty
ten talent ;]

I powiem ,że to nie jest jedyny talent ... :D No ,ale w bałaganie chyba nikt nie lubi siedzieć prawda? Więc kilku mężów jakże odważnych i silnych musi się zająćsprzątaniem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wszystkim tu zgromadzonym fizycznie oraz duchowo chciałbym zyczyć Wszystkiego dobrego w Nowym Roku i żeby 2013 r. przebił awesomenością ten 2012 ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

dobra czas przywrócić lożową poradnie zdrowotną,
otóż mam problem ze snem, od jakiś kilku miesięcy sypiam bardzo bardzo mało, średnio 3-5 h na dobę i wstając rano jestem nie wyspany, niezależnie o której się położę zasypiam około 2 w nocy, czasami kładąc się o 22, jedynie problemu z zasypianiem nie mam po... piwie, no ale to nie jest lekarstwo na wszystko i zastanawiam się czy są jakieś szamańskie sposoby?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.01.2013 o 21:05, kindziukxxx napisał:

dobra czas przywrócić lożową poradnie zdrowotną,
otóż mam problem ze snem, od jakiś kilku miesięcy sypiam bardzo bardzo mało, średnio
3-5 h na dobę i wstając rano jestem nie wyspany, niezależnie o której się położę zasypiam
około 2 w nocy, czasami kładąc się o 22, jedynie problemu z zasypianiem nie mam po...
piwie, no ale to nie jest lekarstwo na wszystko i zastanawiam się czy są jakieś szamańskie
sposoby?


Ja też tak miałem przez tydzień. Przeszło mi, jak nie nastawiłem sobie budzika. Spałem dobre 15 godzin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się