TYHE

Damska Szowinistyczna Loża Szyderczyń

33421 postów w tym temacie

Dnia 06.01.2013 o 21:05, kindziukxxx napisał:

dobra czas przywrócić lożową poradnie zdrowotną,
otóż mam problem ze snem, od jakiś kilku miesięcy sypiam bardzo bardzo mało, średnio
3-5 h na dobę i wstając rano jestem nie wyspany, niezależnie o której się położę zasypiam
około 2 w nocy, czasami kładąc się o 22, jedynie problemu z zasypianiem nie mam po...
piwie, no ale to nie jest lekarstwo na wszystko i zastanawiam się czy są jakieś szamańskie
sposoby?


Piłeś herbatki z melisy? Najlepiej jak by to by była własnoręcznie zbierana i suszona, bo te sklepowe nie są tak skuteczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

\

Dnia 06.01.2013 o 22:18, Piterus_Von_Drackus napisał:

Piłeś herbatki z melisy? Najlepiej jak by to by była własnoręcznie zbierana i suszona,
bo te sklepowe nie są tak skuteczne.

A gdzie można takową zebrać?
Heimdallr
a ja jak nie mogę zasnąć to potem zazwyczaj i tak muszę wstać bo zajęcia obowiązkowe itp, do tego i tak koło 6 koty mnie budzą, dodam że nie pijam kawy, a zasnąć w stanie później już nie jestem. jedynie w weekendy udaje mi się pospać do 10-11

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.01.2013 o 23:15, kindziukxxx napisał:

A gdzie można takową zebrać?


Dużo ludzi hoduje ją w ogródkach, ale teraz raczej jej nie nazbierasz i będziesz musiał chyba się ratować tą sklepową. Jeżeli masz kogoś w rodzinie z działką i ze znajomością ludowych sposobów leczenia różnych dolegliwości, to jest duża szansa na to, że będzie posiadał melisę w zasobach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 07.01.2013 o 00:20, Piterus_Von_Drackus napisał:

Dużo ludzi hoduje ją w ogródkach, ale teraz raczej jej nie nazbierasz i będziesz musiał
chyba się ratować tą sklepową. Jeżeli masz kogoś w rodzinie z działką i ze znajomością
ludowych sposobów leczenia różnych dolegliwości, to jest duża szansa na to, że będzie
posiadał melisę w zasobach.

Jutro to w takim razie przetestuje i dam znać, a może ktoś z rodziny posiada świeżą to też dam znać i porównanie, a teraz już będę się układał i próbował zasnąć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.01.2013 o 21:05, kindziukxxx napisał:

/.../ jedynie problemu z zasypianiem nie mam po...
piwie, no ale to nie jest lekarstwo na wszystko i zastanawiam się czy są jakieś szamańskie
sposoby?

Masz do wyboru kilka sposobów:
1. Pójść do apteki i kupić Kalms. Po 4 drażetkach efekt prawie jak po piwie, ale bez siusiania.
2. Pójść do apteki i kupić Melatoninę. Pomaga zasnąć - ale czasem nie działa.
3. Pójść do apteki i kupić ApapNoc. Ale serdecznie odradzam stosowanie dłużej, niż dwa tygodnie, bo można popaść w uzależnienie.
4. Pójść do lekarza i poprosić o zapisanie np. Stilnox''u. Ale jeszcze bardziej odradzam stosowanie dłużej niż dwa tygodnie, bo z uzależnieniem żartów nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.01.2013 o 17:09, Kakarotto napisał:

Jak co roku dziś mam rocznicę urodzin. Kogoś to obchodzi? :P

jak co roku wszystkiego najlepszego tydzień po sylwestrze - dzień po 3 mędrcach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.01.2013 o 17:09, Kakarotto napisał:

Jak co roku dziś mam rocznicę urodzin. Kogoś to obchodzi? :P

Jak masz dobrego literka to tak.. jak nie to mnie to wcale nie interesuje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.01.2013 o 17:09, Kakarotto napisał:

Jak co roku dziś mam rocznicę urodzin. Kogoś to obchodzi? :P


Spóźnione ale szczere Wszystkiego Najlepszego kolego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jako że melisa nie zadziałała czas spróbować czegoś bardziej inwazyjnego.

Dnia 07.01.2013 o 14:53, KrzysztofMarek napisał:

1. Pójść do apteki i kupić Kalms. Po 4 drażetkach efekt prawie jak po piwie, ale bez
siusiania.
2. Pójść do apteki i kupić Melatoninę. Pomaga zasnąć - ale czasem nie działa.
3. Pójść do apteki i kupić ApapNoc. Ale serdecznie odradzam stosowanie dłużej, niż dwa
tygodnie, bo można popaść w uzależnienie.
4. Pójść do lekarza i poprosić o zapisanie np. Stilnox''u. Ale jeszcze bardziej odradzam
stosowanie dłużej niż dwa tygodnie, bo z uzależnieniem żartów nie ma.

Myślę że wybiorę 1 albo 2, 3 odpada bo staram się nie używać leków przeciwbólowych, ostatnio brałem jak miałem złamaną rękę.
a 4, skoro uzależnia to jeszcze się wstrzymam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jako, że w czysto niebezinteresownych celach szlaki moje na gram po latach zawiodły a i stare, znajome nicki tu-i-uwdzie mnie wypatrzyły więc i ku przenajjaśniejszej Miłościwie nam itd etc etc. się kłaniając brać lożową witam i gdzie dawne beczki stoją pytam ... ot i rym mi się wymsknął :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.01.2013 o 16:19, Piterus_Von_Drackus napisał:

/.../ Wszyscy już badają najgłębsze zakamarki Loży?

A skądże znowu! toż przecież gruz trzeba uprzątnąć, zwałowiska przekopać - roboty mnóstwo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.01.2013 o 16:22, GeoT napisał:

Jako, że w czysto niebezinteresownych celach szlaki moje na gram po latach zawiodły a
i stare, znajome nicki tu-i-uwdzie mnie wypatrzyły więc i ku przenajjaśniejszej Miłościwie
nam itd etc etc. się kłaniając brać lożową witam i gdzie dawne beczki stoją pytam ...
ot i rym mi się wymsknął :)


Herzlich willkommen mein herr.

P.S. Dawne beczki stoją tam, gdzie dawniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.01.2013 o 16:19, Piterus_Von_Drackus napisał:

Chyba na kindziukxxxa chemia podziałała, bo coś cicho siedzi... Pewnie śpi :P

nie śpi, teraz to jest okres przed sesyjny i ciężko się uczy! :)

Dnia 18.01.2013 o 16:19, Piterus_Von_Drackus napisał:

A tak w ogóle to co tu taka cisza zaległa? Wszyscy już badają najgłębsze zakamarki Loży?

Ja siedzę w kącie i czytam ocalałości z lożówej biblioteki, bo szczury robiły sobie z nich gniazda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.01.2013 o 22:26, kindziukxxx napisał:

nie śpi, teraz to jest okres przed sesyjny i ciężko się uczy! :)


Hmm... To pewnie poprzednie problemy ze snem mogły być związane z Systemem Eliminacji Studentów Już Aktywnym

Dnia 18.01.2013 o 22:26, kindziukxxx napisał:

Ja siedzę w kącie i czytam ocalałości z lożówej biblioteki, bo szczury robiły sobie z
nich gniazda.


Hmmm... To teraz szczury nie tylko będą wykonywać salta i inne sztuczki, to jszcze będą rozwiązywały poważne zadania naukowe... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.01.2013 o 10:23, Piterus_Von_Drackus napisał:

Hmmm... To teraz szczury nie tylko będą wykonywać salta i inne sztuczki, to jszcze będą
rozwiązywały poważne zadania naukowe... :P

Jeszcze trzeba je nauczyć tylko przybierania ludzkiej postaci Pana i zaliczenia za niego sesji i będzie to idealny plan podboju świata :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.01.2013 o 11:44, mlynar911 napisał:

Jeszcze trzeba je nauczyć tylko przybierania ludzkiej postaci Pana i zaliczenia za niego
sesji i będzie to idealny plan podboju świata :D


Postać Pana? Hmm... Raczej by szybko ludzie próbowali się bronić przed pół człowiekiem, pół kozłem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.01.2013 o 14:37, Piterus_Von_Drackus napisał:

Postać Pana? Hmm... Raczej by szybko ludzie próbowali się bronić przed pół człowiekiem,
pół kozłem :P


Czemu od razu kozłem? :D Powiedzmy ,że centaurem oooo ;) to by było coś taki centaur jak w bajce Herkules ;d ja bym czuł respekt i wyzwał go na pojedynek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się