TYHE

Damska Szowinistyczna Loża Szyderczyń

33421 postów w tym temacie

Dnia 09.05.2013 o 12:39, Kakarotto napisał:

Wczoraj był gorący dzień, taki jak dzisiaj. Ponad 25 stopni w cieniu.


Wietrzyk jest, więc chyba aż tak się tego nie odczuwa. Tak myślę przynajmniej. Ale i tak wyjdę z domu dopiero wieczorem.

Dnia 09.05.2013 o 12:39, Kakarotto napisał:

Inteligentni inaczej to ostatnio plaga i zaczyna się od początków nauki dzieci. Nie będę
wnikać dlaczego, ale osły przechodzą z podstawówki do gimbazy i tam jeszcze bardziej
się rozwydrzają. A jacy z gimbazy wychodzą, to już lepiej nie komentować.

Dawniej tacy ułomi zdarzali się w małych ilościach, ale niedługo będzie tak, że ci normalny
przejdą do mniejszości i głupota zaleje polskie szkolnictwo (bardziej niż teraz to robi
:P).


Głupota zalewa polskie szkolnictwo od dawna. Dość często w postaci nauczycieli, którzy nie dość, że nie potrafią poprawnie posługiwać się językiem polskim, to jeszcze wymuszają na dzieciach stosowania błędów językowych jako formy prawidłowej :/

Dnia 09.05.2013 o 12:39, Kakarotto napisał:

Owszem, ale tak jest i będzie co roku, chyba, że głupota wybije chętnych do pisania matur.
Wtedy skończy sie ta nudna powtarzalność. :P


Matura jest przereklamowana moim zdaniem. Na dobrą sprawę nic człowiekowi nie daje, a nazywanie tego egzaminem dojrzałości to kiepski dowcip.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.05.2013 o 12:53, minimysz napisał:

Wietrzyk jest, więc chyba aż tak się tego nie odczuwa. Tak myślę przynajmniej. Ale i
tak wyjdę z domu dopiero wieczorem.


Burza przyszła i zrobiło się 11 stopni. :P

Dnia 09.05.2013 o 12:53, minimysz napisał:

Głupota zalewa polskie szkolnictwo od dawna. Dość często w postaci nauczycieli, którzy
nie dość, że nie potrafią poprawnie posługiwać się językiem polskim, to jeszcze wymuszają
na dzieciach stosowania błędów językowych jako formy prawidłowej :/


Nauczyciele powinni być z powołania, ktoś z misją, a nie byle jacy ludzie, którzy zostają nimi z przypadku.
Sam napotkałem kilku takich. I już nie wspominając o wykładowcach ze studiów, bo oni to w ogóle mają o sobie mniemanie (oczywiście zdarzają się dobrzy).

Dnia 09.05.2013 o 12:53, minimysz napisał:

Matura jest przereklamowana moim zdaniem. Na dobrą sprawę nic człowiekowi nie daje, a
nazywanie tego egzaminem dojrzałości to kiepski dowcip.


Szczególnie w kontekście zdawania tego egzaminu dojrzałości przez ludzi niedojrzałych. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.05.2013 o 13:28, mlynar911 napisał:

Ha ha ha udało mi się wyciąć niezły numerek a Braveheart prawie uwierzył ;D

No dobra prawie ci sie udało :P

Dnia 08.05.2013 o 13:28, mlynar911 napisał:

Ja swoją jeszcze troche pamiętam ;d pamiętam ,że zdałem xD

A jak zapiłeś twarz tak mocno, że rąk i nóg do przemieszczania ci było mało to pamiętasz ? :D Jak zrobiłeś "Strażaka" po spodniach też pamiętasz ? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zryw narodu nie wiele dał, temat znowu upadł.

Czas ruszyć dupy!! Ktoś mnie słyszy!? Hallloooo?

Nie ma nikogo, nawet echo nie odpowiada. ;(

;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.05.2013 o 17:33, Kakarotto napisał:

Czas ruszyć dupy!! Ktoś mnie słyszy!? Hallloooo?

Uczem siem szprechać :(

Pozamiatać by tu trzeba, bo kurzu aż grubo, ale ja przy książkach. Ktoś się podejmie tego strasznego zadania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.05.2013 o 20:16, Magwisienka napisał:

> Czas ruszyć dupy!! Ktoś mnie słyszy!? Hallloooo?
Uczem siem szprechać :(


Deutsch ist einfach, mein Kind. Zuerst aufraumen und dann zu lehren.
Moje szprechanie z czasem straciło na poprawności. :P

Dnia 13.05.2013 o 20:16, Magwisienka napisał:

Pozamiatać by tu trzeba, bo kurzu aż grubo, ale ja przy książkach. Ktoś się podejmie
tego strasznego zadania?


Jak mówi przysłowie - najpierw praca, potem zabawa - więc bierz się za porządki.

Kiedyś byli tu niewolnicy, oni posprzątają, jak tylko się znajdą... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.05.2013 o 21:10, Kakarotto napisał:

Kiedyś byli tu niewolnicy, oni posprzątają, jak tylko się znajdą... :P


Nie liczyłabym na nich :P
Poza tym wcale tak wiele tego kurzu nie ma, można posprzątać kiedy indziej ;) Wracam do wyrzucania punktów z moich planów na Dni Fantastyki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.05.2013 o 17:48, minimysz napisał:

Nie liczyłabym na nich :P


Czemu nie? Po to chyba są, czyż nie?

Dnia 14.05.2013 o 17:48, minimysz napisał:

Poza tym wcale tak wiele tego kurzu nie ma, można posprzątać kiedy indziej ;)


Sprzątanie to nie zabawa tylko konieczność. :P

Dnia 14.05.2013 o 17:48, minimysz napisał:

Wracam
do wyrzucania punktów z moich planów na Dni Fantastyki :)


Więcej szczegółów? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.04.2013 o 15:50, minimysz napisał:

/.../ > Ale nie każdy aż takiego, żeby do koreańskiej firmy trafić :P

Och, jak sobie pomyślisz, ze mogła to być firma północnokoreańska od razu humor Ci się poprawi. No i przecież już tam nie pracujesz, a to jest już dobrze.

Dnia 26.04.2013 o 15:50, minimysz napisał:

/.../ > Trochę krzywy ten uśmiech, bo do zwolnienia przyczynił się zespół cieśni nadgarstka. Najlepszym sposobem leczenia jest nieużywanie chorej ręki. Teraz wszystkie domowe czynności powinien wykonywać Twój ślubny. I dobrze mu tak! 6 miesięcy minie szybko.
> /.../ > Tu też trochę krzywo się uśmiecha, bo Gothic się nie da zainstalować, a Spellforce''a
tylko podstawka chodzi, ale cóż, nie można mieć wszystkiego.

A co w nim takiego, ze Gothic nie daje się zainstalować? I który? I jaki system? Mnie, po którejś z rzędu poprawce do WinXP do Wiedźmina 1 nie dał sią zainstalować patch bodaj 1.3, chociaż wcześnie było to mozliwe.

Dnia 26.04.2013 o 15:50, minimysz napisał:

Matura jest przereklamowana moim zdaniem. Na dobrą sprawę nic człowiekowi nie daje, a nazywanie tego egzaminem dojrzałości to kiepski dowcip.

Śmiałbym twiedzić, że od czasu, kiedy wszyscy przechodzą z klasy do klasy, nawet z oceną niedostateczną, to nie tylko matura, ale i studia stały się niewiele warte. Po prostu ktoś, gdzieś, kiedyś uznał, ze zgodnie z Prawami człowieka" dyplom ukończenia studiów każdemu się należy. Dlatego mamy mnóstwo ludzi z nader miernym "wyższym" wykształceniem, za to z dużymi aspiracjami. Gdyby ktoś mi nie wierzył, nie postara się posłuchać bezpośredniej relacji z debaty sejmowej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 13.05.2013 o 17:33, Kakarotto napisał:

;P

są ludzie, tylko kryzys nie pozwala pisać XD, a tak na prawdę to faktycznie czasami życie wygrywa z siecią, w sumie po części to i dobrze, jednak czasami chciałoby się zamknąć w piwniczce z innymi lożowiczami i wrócić do opijania trunków jak za dawnych dobrych lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.05.2013 o 18:14, Kakarotto napisał:

Czemu nie? Po to chyba są, czyż nie?


O ile są, bo coś ich nie widać.

Dnia 14.05.2013 o 18:14, Kakarotto napisał:

Sprzątanie to nie zabawa tylko konieczność. :P


Dlatego unikam jak mogę :P

Dnia 14.05.2013 o 18:14, Kakarotto napisał:

Więcej szczegółów? ;)


Wybieram się tutaj http://dnifantastyki.pl/ Kilka interesujących punktów programu jest w tym samym czasie, a sklonować się nie umiem, więc muszę coś wyrzucić :/


KrzysztofMarek

Dnia 14.05.2013 o 18:14, Kakarotto napisał:

Och, jak sobie pomyślisz, ze mogła to być firma północnokoreańska od razu humor Ci się
poprawi. No i przecież już tam nie pracujesz, a to jest już dobrze.


Możliwe, że była, bo bardzo przeżywali śmierć przywódcy. A z tego, że już u nich nie pracuję cieszę się ogromnie.

Dnia 14.05.2013 o 18:14, Kakarotto napisał:

Najlepszym sposobem leczenia jest nieużywanie chorej ręki. Teraz wszystkie
domowe czynności powinien wykonywać Twój ślubny. I dobrze mu tak! 6 miesięcy minie szybko.


Nieużywanie ręki jest najgorszym możliwym rozwiązaniem, bo nerw się uszkadza przez to. Trzeba cały czas ostrożnie gimnastykować rękę, żeby nerw był odżywiany.

Dnia 14.05.2013 o 18:14, Kakarotto napisał:

A co w nim takiego, ze Gothic nie daje się zainstalować? I który? I jaki system? Mnie,
po którejś z rzędu poprawce do WinXP do Wiedźmina 1 nie dał sią zainstalować patch bodaj
1.3, chociaż wcześnie było to mozliwe.


Jak pisałam wcześniej, mam Gothica z Playa. Instalator nie rozpoznaje Windowsa 7 i nie widzi pamięci.

Dnia 14.05.2013 o 18:14, Kakarotto napisał:

Śmiałbym twiedzić, że od czasu, kiedy wszyscy przechodzą z klasy do klasy, nawet z oceną
niedostateczną, to nie tylko matura, ale i studia stały się niewiele warte. Po prostu
ktoś, gdzieś, kiedyś uznał, ze zgodnie z Prawami człowieka" dyplom ukończenia studiów
każdemu się należy. Dlatego mamy mnóstwo ludzi z nader miernym "wyższym" wykształceniem,
za to z dużymi aspiracjami. Gdyby ktoś mi nie wierzył, nie postara się posłuchać bezpośredniej
relacji z debaty sejmowej...


Nie muszę oglądać debaty sejmowej - miałam takich ćwoków w pracy >.<

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.05.2013 o 22:14, minimysz napisał:

> Czemu nie? Po to chyba są, czyż nie?
O ile są, bo coś ich nie widać.


To, że ich nie widać, nie znaczy, że ich nie ma. :)

Dnia 14.05.2013 o 22:14, minimysz napisał:

> Sprzątanie to nie zabawa tylko konieczność. :P
Dlatego unikam jak mogę :P


Ja tam lubię jak jest czysto i jak to ktoś inny sprząta. :D

Dnia 14.05.2013 o 22:14, minimysz napisał:

Wybieram się tutaj http://dnifantastyki.pl/ Kilka interesujących punktów programu jest
w tym samym czasie, a sklonować się nie umiem, więc muszę coś wyrzucić :/


Teoretycznie klonowanie nic by nie dało. Każdy klon byłby niby tobą, ale inną osobą i oryginał nie przeżywałby tego, co klony. Najlepiej byłoby wysłać droidy z rejestratorami audio-wizualnymi i po wszystkim sobie obejrzeć zarejestrowane punkty programowe.

Można pofantazjować, ale w życiu jak to w życiu, nie można mieć wszystkiego i trzeba wybierać... Właściwie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.05.2013 o 21:05, kindziukxxx napisał:


> ;P
są ludzie, tylko kryzys nie pozwala pisać XD, a tak na prawdę to faktycznie czasami życie
wygrywa z siecią, w sumie po części to i dobrze, jednak czasami chciałoby się zamknąć
w piwniczce z innymi lożowiczami i wrócić do opijania trunków jak za dawnych dobrych
lat.


Srututu, trzeba porzucić wszystko i zacząć pisać w Loży. Paktu, który podpisałeś zobowiązuje... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 17.05.2013 o 16:47, Kakarotto napisał:

Srututu, trzeba porzucić wszystko i zacząć pisać w Loży. Paktu, który podpisałeś zobowiązuje...
:P

dokładnie nie ma jakiś tam innych zobowiązań, loża ponad wszystko! bo w loży można wygrać lub przegrać życie, nigdzie więcej :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.05.2013 o 22:45, Kakarotto napisał:

To, że ich nie widać, nie znaczy, że ich nie ma. :)


Gdyby byli, to chyba nie byłoby tyle kurzu ;)

Dnia 14.05.2013 o 22:45, Kakarotto napisał:

Ja tam lubię jak jest czysto i jak to ktoś inny sprząta. :D


Tak to chyba większość ludzi lubi :P

Dnia 14.05.2013 o 22:45, Kakarotto napisał:

Teoretycznie klonowanie nic by nie dało. Każdy klon byłby niby tobą, ale inną osobą i
oryginał nie przeżywałby tego, co klony. Najlepiej byłoby wysłać droidy z rejestratorami
audio-wizualnymi i po wszystkim sobie obejrzeć zarejestrowane punkty programowe.

Można pofantazjować, ale w życiu jak to w życiu, nie można mieć wszystkiego i trzeba
wybierać... Właściwie.


Droidy z rejestratorami nie dałyby rady wziąć udziału w ewentualnych konkursach.
Po wielu podejściach w końcu ustaliłam program. Ciekawe czy uda się zrealizować więcej niż 3/4.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.05.2013 o 23:04, kindziukxxx napisał:

dokładnie nie ma jakiś tam innych zobowiązań, loża ponad wszystko! bo w loży można wygrać
lub przegrać życie, nigdzie więcej :P


Mniej więcej się zgadza, z tego co czytam w twoim pakcie, masz dla Loży poświęcić więcej niż wszystko. Inaczej spotka cię kara wiele razy gorsza niż śmierć. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.05.2013 o 13:23, minimysz napisał:

Gdyby byli, to chyba nie byłoby tyle kurzu ;)


Są, tylko nikt nimi nie zarządza. A w niektórych zakamarkach Loży warstwa kurzu sięga na kilkadziesiąt metrów.
Potrzebny nam nadzorca niewolników, kiedyś gdzieś tu był... Trzeba go poszukać. ;)

Dnia 18.05.2013 o 13:23, minimysz napisał:

Tak to chyba większość ludzi lubi :P


Raczej wszyscy ludzie. :D

Dnia 18.05.2013 o 13:23, minimysz napisał:

Droidy z rejestratorami nie dałyby rady wziąć udziału w ewentualnych konkursach.


Jakoś dałoby się to pewnie załatwić, ale najprzyjemniej jest brać osobiście udziały we wszelakich wyzwaniach. Satysfakcja gwarantowana. :)

Dnia 18.05.2013 o 13:23, minimysz napisał:

Po wielu podejściach w końcu ustaliłam program. Ciekawe czy uda się zrealizować więcej
niż 3/4.


No to powodzenia, ale znając życie będzie jak będzie. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 19.05.2013 o 17:29, Kakarotto napisał:


Mniej więcej się zgadza, z tego co czytam w twoim pakcie, masz dla Loży poświęcić więcej
niż wszystko. Inaczej spotka cię kara wiele razy gorsza niż śmierć. :P

wiem wiem, 5 wieczności już mi wystarczy, bo z tego co pamiętam około 5 ich się nazbierało, a kibla czyścić nie zamierzam przez ten cały czas :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się