TYHE

Damska Szowinistyczna Loża Szyderczyń

33421 postów w tym temacie

Dnia 19.05.2013 o 18:43, kindziukxxx napisał:

wiem wiem, 5 wieczności już mi wystarczy, bo z tego co pamiętam około 5 ich się nazbierało,
a kibla czyścić nie zamierzam przez ten cały czas :D


Owszem, cały ten czas nie będziesz czyścic kibelków. Ze 3 wieczności wystarczy. :P
_______________________


Tak z innej beczki, w czerwcu wyjeżdżam na urlop do Norwegii. Będę tam szerzyć Lożowe idee.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 20.05.2013 o 20:03, Kakarotto napisał:

Owszem, cały ten czas nie będziesz czyścic kibelków. Ze 3 wieczności wystarczy. :P
_______________________


No 3 wieczności to da sie jeszcze przeżyć :P

Dnia 20.05.2013 o 20:03, Kakarotto napisał:


Tak z innej beczki, w czerwcu wyjeżdżam na urlop do Norwegii. Będę tam szerzyć Lożowe
idee.

Tylko pamiętaj aby zostawić klucz do drzwi w loży aby można było wpuszczać nowe dusze,
A jaki region?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.05.2013 o 23:37, kindziukxxx napisał:

No 3 wieczności to da sie jeszcze przeżyć :P


Lubimy cię, więc daliśmy ci tylko trzy wieczności. ;)

Dnia 20.05.2013 o 23:37, kindziukxxx napisał:

Tylko pamiętaj aby zostawić klucz do drzwi w loży aby można było wpuszczać nowe dusze,


Widać, że dawno cię tu nie było. Od dawna nie używamy kluczy w Loży tylko przestaliśmy w ogóle wszystko zamykać. Loża jest otwarta na świat, nic tak nie przyciąga nowych ofiar jak otwartość. :P

Dnia 20.05.2013 o 23:37, kindziukxxx napisał:

A jaki region?


Strommen.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.05.2013 o 23:37, kindziukxxx napisał:

No 3 wieczności to da sie jeszcze przeżyć :P

i 5 nieskończoności ale to juz inny stan świadomości ;-)

Słyszałem też, że ukąsiła cię Kobra Królewska.... ]:->

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.06.2013 o 23:52, kindziukxxx napisał:

Heh, chyba już dzieckiem nie jestem, rodzice nie złożyli mi życzeń na dzień dziecka :)


Jakbym miał takiego bachora to też bym nie złożył. :P

Dnia 03.06.2013 o 23:52, kindziukxxx napisał:

czyli dla nich 22 wiosny to wystarczający wiek :)


Jestem starszy i mi złożyli. Widocznie nie kochają cię już, choć może to wszystko to halucynacje z niedożywienia. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.06.2013 o 21:38, Kakarotto napisał:

> Heh, chyba już dzieckiem nie jestem, rodzice nie złożyli mi życzeń na dzień dziecka
:)

Jakbym miał takiego bachora to też bym nie złożył. :P

XDD ale ja wbrew pozorm nie jestem taki zły

Dnia 04.06.2013 o 21:38, Kakarotto napisał:

Jestem starszy i mi złożyli. Widocznie nie kochają cię już, choć może to wszystko to
halucynacje z niedożywienia. :D

no co prawda to prawda, ale w 1.5 miesiąca schudłem 8kg i w końcu od 3 lat jestem w normalnej wadze :P
Braveheart

te 5 wieczności zostało cofnięte do 3, otrzymałem łaskę XD
a z kobrą to trzeba sie zastanowić kto kogo ukąsił, ja wytrzymałem próbę kojota więc kobry mi nie straszne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.06.2013 o 18:38, kindziukxxx napisał:

XDD ale ja wbrew pozorm nie jestem taki zły


Zadajesz się z PO, więc jesteś zły bardziej niż sądzisz... :P

Dnia 06.06.2013 o 18:38, kindziukxxx napisał:

no co prawda to prawda, ale w 1.5 miesiąca schudłem 8kg i w końcu od 3 lat jestem w normalnej
wadze :P


Nie załapałeś "halucynacji z niedożywienia". Przecież teraz jest moda na takie gadanie.

A tak przy okazji przeszło ostatnie dwa tygodnie temu wziąłem się za siebie. Powróciłem do jazdy na rowerze (kondycja wróciła mi po tygodniu i teraz robię średnio 20km dziennie) i zacząłem jeść więcej warzyw (3-4 marchewki dziennie i te marchewki zajadam jogurtem naturalnym - to mój obiad, nawet smaczny i bardzo zdrowy :P). Dokładnie w te 16 dni schudłem 6 kg i zeszło mi 5 cm w pasie. Uda i łydki zaczynają się rzeźbić, ponadto mam naturalną opaleniznę. ;D

Od razu się człowiek czuje lepiej, zdrowiej i ponoć wyglądam przystojniej (niż zwykle) w kasku rowerowym. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.06.2013 o 18:38, kindziukxxx napisał:

te 5 wieczności zostało cofnięte do 3, otrzymałem łaskę XD
a z kobrą to trzeba sie zastanowić kto kogo ukąsił, ja wytrzymałem próbę kojota więc
kobry mi nie straszne :)

To była pułapka! i sprawdzian. Oblałeś! ;-)
prawidłowa odpowiedź to:!

Tak, ale po 5 dniach straszliwego bólu..............................................

Spoiler

kobra zdechła! XDDD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Patrząc na ciebie można stwierdzić, że masz halucynacje z niedożywienia i czas skończyć twój trud... ;D

Politbiuro już po ciebie idzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.06.2013 o 22:30, Braveheart napisał:

> /.../ > To była pułapka! i sprawdzian. Oblałeś! ;-)

Faktycznie, wpadłeś we własną pułapkę i oblałeś. Kakarotto już Ci to delikatnie napisał, ale ze swojej strony dodam, że Loża wymaga więcej, niż młodzieńczej brawury. Tydzień milczenia w Loży i bicia pokłonów przed portretem Miłościwie Nam Patronującej może wystarczy...
P.S.
Uważaj, bo gniew Miłościwie Nam Patronującej bywa straszny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.06.2013 o 00:12, Kakarotto napisał:

Patrząc na ciebie można stwierdzić, że masz halucynacje z niedożywienia i czas skończyć
twój trud... ;D

Politbiuro już po ciebie idzie.

Lepiej spójrz na swoją eksperymentalną brodę.... brodaczu ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.06.2013 o 13:12, KrzysztofMarek napisał:

> > /.../ > To była pułapka! i sprawdzian. Oblałeś! ;-)
Faktycznie, wpadłeś we własną pułapkę i oblałeś.

Drogi Panie Dinozaur...To eufemizm od słowa: Fruwaj w kosmosie ?

Dnia 07.06.2013 o 13:12, KrzysztofMarek napisał:

Kakarotto już Ci to delikatnie napisał,

Że, kto? Nie znam osobnika ;)

Dnia 07.06.2013 o 13:12, KrzysztofMarek napisał:

ale ze swojej strony dodam, że Loża wymaga więcej, niż młodzieńczej brawury.

Jak chcesz to mnie pomów, nauczyłem kopać Prąd!!!

Dnia 07.06.2013 o 13:12, KrzysztofMarek napisał:

Tydzień milczenia w Loży i bicia pokłonów przed portretem Miłościwie Nam Patronującej może wystarczy...

Innowierca. Naczelny wojownik tematu o Bogu wierzy w zapomniane bóstwo o imieniu TYHE!! :P O miłosierny! podejdź no!

Dnia 07.06.2013 o 13:12, KrzysztofMarek napisał:

P.S.

S.P

Dnia 07.06.2013 o 13:12, KrzysztofMarek napisał:

Uważaj, bo gniew Miłościwie Nam Patronującej bywa straszny.

Te bóstwo dawno już o Was zapomniało.....

]:->

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.06.2013 o 22:50, Braveheart napisał:

> > > /.../

No cóż. Trochę przykro to powiedzić, ale nie nadajesz się do Loży. Loża wymaga więcej, niż zwykłego trollowania. Będziesz może i dalej pisał w temacie, ale to będzie tylko błąkanie się po obrzeżach Loży, nic więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.06.2013 o 06:14, KrzysztofMarek napisał:

No cóż. Trochę przykro to powiedzić, ale nie nadajesz się do Loży. Loża wymaga więcej,
niż zwykłego trollowania.

Oh ironia ? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.06.2013 o 13:22, Braveheart napisał:

>/.../ > Oh ironia ? :D

Nie, zwykłe stwierdzenie faktu. Loża wymaga znajomości historii (nie tyle historii powszechnej, ile jawnej i tajnej historii Loży) szacunku dla bóstw ongiś trzęsących Lożą, które dzisiaj, wprawdzie z daleka, przylądają się Loży i nadal mogą, jeśli tylko zachowanie się Lożowiczów, spowodowane pychą i samouwielbieniem, nadmiernie wzrośnie do poziomu już nieakceptowalnego, wysadzić wejścia do Loży. Starzy Lożowicze, zachowujący tradycję i przepisy Loży nie ucierpieli zbytnio (zbytnio - to nie znaczy, że nie ucierpieli wcale, ale słusznie potraktowali to jako ostrzeżenie), dlatego też z dobrej woli przestrzegam młodszych, którym się wydaje, ze skoro po Wielkim Wybuchu odkopali jeden, czy drugi kawałek korytarza, to już wszystko im wolno.Dla przypomnienia, ale też ostrzeżenia spomnę o znanej Ci z opowiadań bardów TYHE. Przybrała skromną postać lekarza (nawet JA nie wiem, czy już z drugim stopniem specjalizacji) i wyobraź sobie, co MOŻE czekać Ciebie, jeśli dostaniesz się w Jej ręce? Trzy dni lewatywy Ci wystarczy? I to potraktuj jak jedynie łagodny wstęp...
O Fioletowej Smoczycy słyszałeś? Pewnie nie słyszałeś. Otóż Ona ma moce przewyższające nawet moc TYHE (oby żyła wiecznie!). Jest dżinnem (i zajmuje w hierarchii dżinów całkiem wysoka pozycję) i jest w stanie nie tylko całkowicie zniszczyć Lożę, ale nawet całe forum CDP. jeśli tego nie robi, to tylko z wrodzonej dobroci i innych, bliżej mi nie znanych przyczyn.
Oczywiście, możesz nie wierzyć, ale jeśli nie wierzysz, spytaj się kogoś ze starszych moderatorów, na przykład Olamagato albo Volvoksa.
Gdybym jednak miał udzielić Ci jakiejś rady, to byłaby taka: wiecej pokory! Więcej pokory! I po raz trzeci: więcej pokory! na obrzeżach Loży, a może z czasem dojdziesz dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.06.2013 o 12:50, minimysz napisał:

Dzień dobry!
Czy ktoś z Lożowiczów jest na facebooku?

Ja nie i nie będę. Wyjaśnienie (częściowe, bo całość to parę grubych tomów):
http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=85005&pid=11
W dodatku za robienie odpowiednich napojów na potrzeby Loży... nie będę kusił licha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.06.2013 o 12:55, kindziukxxx napisał:

ano jest, ja przynajmniej wiem o 2 obecnych :)


Pozwoliłam sobie wysłać zaproszenie :)
Jakby ktoś chciał dołączyć do moich znajomych, to wystarczy do głównego adresu dopisać /minimysz :)

KrzysztofMarek
I tak pewnie gdzieś w rejestrach figurujesz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się