TYHE

Damska Szowinistyczna Loża Szyderczyń

33421 postów w tym temacie

Dnia 22.05.2014 o 23:31, kindziukxxx napisał:

dowolny dekoder i dowolny powód, i właśnie potrzebuję twojego mistrzowskiego paina :)


Nic lepszego nie wymyślę na tą chwilę. :D

Wierszyk bym napisał, ale wena niezbyt dopisuje, gdyż płonące dekodery to raczej słabe natchnienie. :P

20140525221052

20140525221115

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.06.2014 o 14:21, kindziukxxx napisał:

dekoder się spodobał :)


To się cieszę. ;)

Dnia 30.06.2014 o 14:21, kindziukxxx napisał:

jakbyś dal radę to wierszyk by się przydał :)


Z wierszami jak z mamoną, jak się chce, to nie ma.
A może wreszcie powiesz o co chodziło z tym dekoderem? Może jakbym miał więcej informacji, to by się coś napisało... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 05.07.2014 o 18:41, Kakarotto napisał:

> jakbyś dal radę to wierszyk by się przydał :)

Z wierszami jak z mamoną, jak się chce, to nie ma.
A może wreszcie powiesz o co chodziło z tym dekoderem? Może jakbym miał więcej informacji,
to by się coś napisało... :P


dekoder mistyczny artefakt itp :P bimber, gry, ogień, magia :P


btw:

Na gram.pl jestem już: 3200 dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jestem ciekaw czyi w tym wypadku moc loży się spełni.
Skoro udało nam się przepchnąć huntiego na forumowicza roku to kto wie, może i mi uda się zostać Moderatorem :)
Tak stało się i złożyłem podanie właśnie tam do władzy do bycia czerwonym :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobry dzionek :D Jak tam żyją Lożowicze? Coś mi się zdaje, że odsypiają ostanie igrzyska forumowe.

No cóż trzeba tu troszkę posprzątać, bo obraz Miłościwie nam Patronującej już mocno obrósł kurzem, Wczorajsze igrzyska też odtłukły trochę tynk z sufitu... Mam nadzieję, żę pracowania KM nie ucierpiała. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.09.2014 o 16:27, Piterus_Von_Drackus napisał:

/.../ Mam nadzieję,
żę pracowania KM nie ucierpiała. :D

Nie ucierpiała, niech Miłościwie Nam Patronującej będą dzięki. Z powodu, mam nadzieję, że chwilowego spadku zapotrzebowania na mocniejsze trunki, uruchomiłem doświadczalną, pilotażową produkcje piwa. Teraz sam je wypijam (każdy musi wypić piwo, które nawarzył), ale z czasem, kto wie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.09.2014 o 16:27, Piterus_Von_Drackus napisał:

Dobry dzionek :D Jak tam żyją Lożowicze? Coś mi się zdaje, że odsypiają ostanie igrzyska
forumowe.

No cóż trzeba tu troszkę posprzątać, bo obraz Miłościwie nam Patronującej już mocno
obrósł kurzem, Wczorajsze igrzyska też odtłukły trochę tynk z sufitu... Mam nadzieję,
żę pracowania KM nie ucierpiała. :D

MNP znowu objawiła się! chwalmy ją i cieszmy się może to oznaka rewolucji? zmian? kto wie! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.10.2014 o 18:13, KrzysztofMarek napisał:

Zorganizowaliśmy specjalny pokaz, aby uczcić objawienie się Miłościwie Nam Patronującej

Ile wyniósł koszt tego wszystkiego? :D Poza tym dla Soleili też by się przydał jakiś pokazik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.10.2014 o 18:13, KrzysztofMarek napisał:

Zorganizowaliśmy specjalny pokaz, aby uczcić objawienie się Miłościwie Nam Patronującej:
https://www.youtube-nocookie.com/embed/8oqPR5-GLuA?rel=0


Hmm.. Tylko powiedz, który z Twoich wywarów to wspomagał? ;)

@Prince_Miki Sol się tu nie dorobiła wielkiego obrazu, Wiszącego na wejściem do Salonu. ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Do pustego hollu z wiszącym dużym obrazem wchodzi wojownik w zbroi płytowej i z garłaczem pod pachą. Zbroja nosi mocne ślady zużycia, w kilku miejscach widać wyraźne ślady naprawy i stare zdobienia w kształcie smoków. Broń jaką ściska jest za to najlepszej jakości, zadbana z lekkimi ozdobami. Schodzi po schodach i przygląda się płytkom, które pamiętają jeszcze dawne czasy wspaniałości. Między kurzem i pajęczynami widzi kilka świeżych śladów, wszystkie skierowane w jednym kierunku.
Zatrzymuje się tuż za progiem i zaczyna się rozglądać.
- Hm, gdzieś tu stała moja ławeczka. A już widzę, tam pod ścianą - po czym kieruje się do najbliższej ściany pełnej pajęczyn, w sumie jedynej która wygląda jak wielka pajęczyna i mruczy pod nosem - Ech, w końcu sobie trochę odpocznę.
- A tu jesteś, trochę zarosłaś pajęczynami. - Po czym próbuje ją wyciągnąć spod pajęczyn, odkładając strzelbę obok siebie. Przy większym pociągnięciu wychodzi pająk, zatrzymuje się na brzegu ławki i trzyma się kurczowo ławki.
-Pająk, oddaj moją ławkę. To moja własność, ja tu na niej siedziałem pierwszy. - Ponowne szarpniecie nic nie dało, tylko spowodowało wyjście spod ławki kolejnego pająka. - Ej, wy nie wiecie z kim zadzieracie. - Kolejne szarpnięcie, i pająk podławkowy szybkim ruchem chwyta strzelbę i zaczyna uciekać.
-Osz ty złodzieju, ja ci dam przywłaszczanie cudzej właśności. - po czym zrywa sie do biegu i wpada w największe zagęszczenie pajeczyn. Po kilku gwałtownych ruchach, zrywa pajęczyny ze ścian i oblepiony nimi znika w bocznym korytarzu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.10.2014 o 02:36, parowuz napisał:

Jak na "Damską Szowinistyczna Loża Szyderczyń" coś dużo tutaj symboli marsa przy
ksywach. Nie żeby coś.

Towarzyszu Przodowniku. Nie znacie historii Loży. Była ongiś Szowinistyczną, teraz jest zupełnie inną tylko tytuł pozostał. Siłą i godnością osobistą odbiliśmy Lożę i odtąd jest ona NASZA!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Taki ścisk na gramie się zrobił, że nie ma gdzie usiąść, przejść nie ma jak, butelki wszędzie, balanga, fajerwerki, huki jakieś ... co tu się wyprawia w ogóle? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się