TYHE

Damska Szowinistyczna Loża Szyderczyń

33421 postów w tym temacie

Dnia 29.04.2015 o 20:59, Prince_Miki napisał:

W związku z powyższym, chciałbym się podzielić z Lożowiczami załączonym poniżej smakołykiem!

Ja niestety albo stety nie skosztuje gdyż jestem trzeźwiejącym alkoholikiem... od 10 marca jakoś się trzymam. W mych ustach nawet kropli alkoholu nie było.... Jest dobrze a będzie jeszcze lepiej. Tak sobie zawsze powtarzam gdy jestem w jakimś towarzystwie gdzie akurat rozlewana jest ta trucizna!!

Akurat w tym momencie popijam sobie herbatkę i jest sikola fo. Za jakieś parę minut biorę się do ostrego farmienia w Diablo III bom przerwę mioł i to sporą... Jednak głód ubijania pomiotu piekielnego wzywa i to ostro... coś czuję noc dziś zarwana :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.05.2015 o 23:47, Braveheart napisał:

/.../
coś czuję noc dziś zarwana :D

I jak? Zasnąłeś choć na 5 minut? :D

Jeśli chodzi o mnie, to ostatnio coraz więcej czasu poświęcam nauce japońskiego - stąd niska aktywność na gramie. Znam już podstawy języka, jednak nie spoczywam na laurach - codziennie przyswajam sobie nowe znaki kanji, gramatykę i słownictwo. Grunt to uczyć się regularnie. Więcej szczegółów odnośnie mojej przygody z japońskim jest w tym poście -> http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=32589&pid=165 Ciekawe, czy będzie Ci się chciało wszystko czytać. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.05.2015 o 08:39, Prince_Miki napisał:

I jak? Zasnąłeś choć na 5 minut? :D

Poszedłem spać o 6:00 i jakieś 20 minut temu wstałem :P

Dnia 28.05.2015 o 08:39, Prince_Miki napisał:

Jeśli chodzi o mnie, to ostatnio coraz więcej czasu poświęcam nauce japońskiego - stąd
niska aktywność na gramie.

Tym razem japoński ? :O... Ty to masz jednak jakąś manie z tymi językami !!

Dnia 28.05.2015 o 08:39, Prince_Miki napisał:

Znam już podstawy języka, /..../

A co z pozostałymi ? dałeś im spokój ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.05.2015 o 10:24, Braveheart napisał:

Tym razem japoński ? :O... Ty to masz jednak jakąś manie z tymi językami !!

Cierpię na tę przypadłość już od 4 lat. :D

Dnia 28.05.2015 o 10:24, Braveheart napisał:

A co z pozostałymi ? dałeś im spokój ?

Owszem, język palau odłożyłem na drugi plan, bo jakoś zabrakło mi motywacji. :( Nadal jednak mam kontakt z Palauańczykami na FB i czasem do siebie piszemy. :)

A jaka pogoda u Ciebie w Szczecinie? U mnie - w Warszawie - dziś rano było chyba z 5 stopni. Teraz na szczęście się nieco ociepliło, choć do letniej temperatury daleko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.05.2015 o 10:42, Prince_Miki napisał:

> Tym razem japoński ? :O... Ty to masz jednak jakąś manie z tymi językami !!
Cierpię na tę przypadłość już od 4 lat. :D

Maniak :D

Dnia 28.05.2015 o 10:42, Prince_Miki napisał:

Owszem, język palau odłożyłem na drugi plan, bo jakoś zabrakło mi motywacji. :( Nadal
jednak mam kontakt z Palauańczykami na FB i czasem do siebie piszemy. :)

Mi tam wystarczy angielski... :D z resztą chyba to już kiedyś mówiłem xD

Dnia 28.05.2015 o 10:42, Prince_Miki napisał:

A jaka pogoda u Ciebie w Szczecinie? U mnie - w Warszawie - dziś rano było chyba z 5
stopni. Teraz na szczęście się nieco ociepliło, choć do letniej temperatury daleko.

Jak o 6 rano kładłem się spać to było 7.

.......

Słyszałem, że się wczoraj urżnąłeś jak bela :3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.05.2015 o 20:42, Braveheart napisał:

Jak o 6 rano kładłem się spać to było 7.

W sumie nie ma co się dziwić, bo Szczecin leży na północny-zachód od Warszawy, więc i klimat mniej kontynentalny. :P Swoją drogą, to ładne miasto?

Dnia 28.05.2015 o 20:42, Braveheart napisał:

Słyszałem, że się wczoraj urżnąłeś jak bela :3

Eee... wut?

A tak z innej beczki, to ostatnio mocno zasmakowałem w herbacie firmy Make Mine a Builders z cukrem i mlekiem - takiej, którą - jak sama nazwa wskazuje - pije klasa robotnicza w Anglii. :P Mogę z czystym sumieniem polecić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.05.2015 o 20:42, Braveheart napisał:

Jak o 6 rano kładłem się spać to było 7.

Jeszcze się nie dobudziłeś, bo nie zauważyłeś, że wieczorkiem popadało :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.05.2015 o 21:14, Prince_Miki napisał:

W sumie nie ma co się dziwić, bo Szczecin leży na północny-zachód od Warszawy, więc i
klimat mniej kontynentalny. :P Swoją drogą, to ładne miasto?

Mówi się, że Szczecin jest zbudowany na bagnie :D.... ogólnie jak to mówią podobny do Paryża :3. Chodzi mi tutaj o drogi. Ogólnie to zdeczka zafajdane miasto.

Dnia 28.05.2015 o 21:14, Prince_Miki napisał:

> Słyszałem, że się wczoraj urżnąłeś jak bela :3
Eee... wut?

No urżnąłeś się. Ledwo co na nogach stałeś. Musieli Cię prowadzić bo nie byłeś tomny ani grama

Dnia 28.05.2015 o 21:14, Prince_Miki napisał:

A tak z innej beczki, to ostatnio mocno zasmakowałem w herbacie firmy Make Mine a Builders
z cukrem i mlekiem - takiej, którą - jak sama nazwa wskazuje - pije klasa robotnicza
w Anglii. :P Mogę z czystym sumieniem polecić.

Czyli mówisz, żeś klasa robotnicza ? :P

@A-cis

Dnia 28.05.2015 o 21:14, Prince_Miki napisał:

Jeszcze się nie dobudziłeś, bo nie zauważyłeś, że wieczorkiem popadało :-)

A może coś tam delikatnie kropiło. Nie zwróciłem uwagi :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sorry, że dopiero teraz odpowiadam, ale wcześniej mi się nie chciało. :P

Dnia 30.05.2015 o 15:58, Braveheart napisał:

Ogólnie to zdeczka zafajdane miasto.

Warszawa w sumie też nie jest jakaś szczególna, jednakże jakby porównać to, co było 10 lat temu z teraźniejszością, to mimo wszystko widać spory postęp. :P

Dnia 30.05.2015 o 15:58, Braveheart napisał:

No urżnąłeś się. Ledwo co na nogach stałeś. Musieli Cię prowadzić bo nie byłeś tomny ani grama

Ale to nie wtedy, lecz 29 kwietnia, kiedy to nikomu z Loży nie chciało się poczęstować tym szampanem: http://forum.gram.pl/forum_post_galeria.asp?tid=88&pid=557 i musiałem biedny wszystko sam wypić, żeby nie zmarnować nabytku.

Dnia 30.05.2015 o 15:58, Braveheart napisał:

Czyli mówisz, żeś klasa robotnicza ? :P

Nie wkładaj mi do ust słów, których nie wypowiedziałem! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie wróciłem z koncertu LuxTorpedy. Gardło zdarłem, słuch jeszcze nie wrócił [nie ma to jak miejsce 6-7 metrów od sceny =P] a nóg pewnie jutro nie będę czuł. Chyba już jestem za stary na takie skakanie i headbanging =P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.06.2015 o 11:45, Prince_Miki napisał:

/.../ kiedy to nikomu z Loży nie chciało się poczęstować
tym szampanem: http://forum.gram.pl/forum_post_galeria.asp?tid=88&pid=557 i musiałem
biedny wszystko sam wypić, żeby nie zmarnować nabytku. /.../

Bajki opowiadasz. Do jednej butelki szampana nie ma co siadać we dwóch, bo tylko smaku sobie narobisz. Trzy butelki i do tego puszka kawioru na głowę to dopiero jest TO!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.07.2015 o 21:20, kindziukxxx napisał:

I jak tam czas mija? Bo ja już nie wiem co robić, cały czas tylko praca praca i praca
:)

Jeśli praca przeszkadza Ci w graniu - rzuć pracę ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.07.2015 o 21:20, kindziukxxx napisał:

I jak tam czas mija? Bo ja już nie wiem co robić, cały czas tylko praca praca i praca :)

U mnie spokojnie... aż za spokojnie, bo nie będę mógł przez jakiś czas grać. :( Kilka dni temu byłem z laptopem w serwisie ze względu na nadmierne przegrzewanie się i okazało się, że przy samym przeglądaniu Internetu pożyje jeszcze jakieś 2 lata, lecz gry - nawet te mniej wymagające - będą go powoli uśmiercały. Cóż, czas zmienić pracę, wziąć kredyt i kupić nowy sprzęt. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.10.2015 o 15:09, Piterus_Von_Drackus napisał:

A co tu się stało? Jakieś tornado?

Cóż, Miłościwie Nam Patronującej w Loży od dłuższego czasu brak, więc ciężko, aby przeszło przez to miejsce tornado, skoro jest to próżnia. :( Obawiam się również, że powieszenie portretu MNP niewiele da, ale spróbować zawsze można, dlatego niniejszym to czynię!

20151014155157234

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.10.2015 o 15:09, Piterus_Von_Drackus napisał:

Kurcze... Znowu trzeba wieszać portret Arcyksiężnej... Hmm... A co tu się stało? Jakieś
tornado?


Tornado? Nie bardzo, raczej bomba atomowa sobie wybuchła. IMO taka jest skala zmian. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.10.2015 o 15:09, Piterus_Von_Drackus napisał:

Kurcze... Znowu trzeba wieszać portret Arcyksiężnej... Hmm... A co tu się stało? Jakieś
tornado?

Tornado [Chwyta za głowę pukając w czoło mówiąc] "Hello anybody home ???!!!" Serio
W jakim Ty świecie żyjesz??. To forum przeżyło, zapaść, wypadek. Przypomina pacjenta w stanie krytycznym, który aż się prosi o eutanazję. Wiele tematów ongiś będąc cały czas na głównej jednym słowem zdechło.... Chociażby taka Forumowa Mafia.... Chłopaki do dziś nie mogą zebrać ekipy na "sesję".... A najlepszym przykładem tego jak ludzie sobie stąd idą / znikają / dają siana / ładewa. Nazwij to jak chcesz.... jest właśnie ten wątek. Ongiś za czasów świetności forum to miejsce czyli największa wylęgarnia spamu wszechobecnego i wszetecznego była cały czas na głównej. Spam jaki tu się szerzył przekraczał jakąkolwiek skalę... i co ??? Zdeeeeeeeechłłłłłooooooo! bum pięknie zdechło..... ]:-> ]:->

To doprawdy bardzo piękne i wręcz interesujące. Miejsce w którym każdy sobie pisał bzdury doszczętne, gdzie absurd gonił absurd. Gdzie na pierwszy rzut oka wydawać się mogło, że to powinno cały czas tętnić życiem zwyczajnie w świecie nawet się nie zestarzało tylko zdechło... Stałych bywalców "wyjadaczy" tego wątku ostało się was może trzech. Jesteś nim Ty, Kakarotto i ten jak mu tam... kindziuxxx [piszę jego ksywkę z pamięci więc wybaczcie za ewentualny błąd ;-)] Nawet najstarszy "troll dinozaur" tego forum czyli KrzystofMarek sobie stąd poszedł dając temu forum prywatnego bana po tym jak wlepiono w końcu mu degrad bo znów wsadził na forum nieocenzurowane zdjęcie gdzie wcześniej Graffis go za to już pouczał. [Takie wyciągnąłem wnioski z obserwacji bo od dnia degrada nie widzę go w żadnym temacie chociażby jego dwóch ulubionych czyli Bóg.... oraz Polityka. Chłop zniknął. Widać, że na błędzie się jednak nie nauczył. Śmieszne też to trochę jest... bo jak to nazwać. Facet który ma na karku o ile dobrze pamiętam ponad sześć dych [a może i nawet więcej] wali focha na całe forum niczym 13 letnie dziecko za jakiś tam nędzny degrad -1 w nieistniejącym wirtualnym świecie nazywanym gram.pl.... no litości. Ale co mi do tego. Jego sprawa, jego fochy, jego życie, jego postępowanie.... Ja jestem tylko Obserwatorem Światów ;-)

Nawet wasze bóstwo które czcicie tak dla beki i ogólnej pojmowanej zwały bo tak już się przyjęło (Mowa tu o THYE) zlała na was wręcz komisyjnym moczem. Chyba, że w historii tego wątku oficjalnie napisała, że już nigdy tutaj nie napisze ani jednego posta itp itd. Taka sztuka dla sztuki..... Jeśli tak to ok. Jej aktywność na forum ograniczy się do maks 2 postów na pół roku [2 to i tak sukces] a jak ktoś ją zobaczy to robi wielkie oczy sypiąc tekstem "THYE, Ty żyjesz!!". Skoro znajdzie chwilkę na jakiś tam wątek to dlaczego nie zajrzy również do swoich "oddanych wiernych", którzy na nią zawsze czekają zaszczycając ich swoją obecnością hę ?? ;-) Ale czcijta sobie ją dalej [macie prawo] i kłaniajcie się jej mimo iż to wciąż taka tradycja i ogólnie przyjęty zwyczaj tego wątku. Ja tylko wyrażam zdanie.

Drogi Kakarotto. Nie nazwał bym tego bombą atomową jak to sprytnie ująłeś. Nazwałbym to czym innym. Może dżumą ?, hiszpanką ? Jednym słowem pandemią. Albo zwyczajnie w świecie promieniowanie słoneczne stało się tak potężne, że zmiotło całą atmosferę tego forum i to miejsce stało się pustym i nie przyjaznym miejscem ??? ;>. Nazwijcie mnie świrem i chorym psychicznie. [Nawet mi to schlebi :D] Odpowiem niczym John Spartan z filmu "Człowiek Demolka"

"Tylko szaleniec może dorwać szaleńca" ;-)

PS: Free your mind and open your eyes...

Pozdrawiam Brave

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 14.10.2015 o 19:34, Braveheart napisał:

Drogi Kakarotto. Nie nazwał bym tego bombą atomową jak to sprytnie ująłeś. Nazwałbym ...


Tak więc, powiem Ci że loża nie umarła, może jest w śpiączce, ale jeszcze są ludzie którzy tu zaglądają :), Mnie czekają 3 wieczności więc ktoś tu zawsze będzie pilnować i sprzątać :)

A tak na prawdę, to cóż Czasy się zmieniają, ludzie się starzeją, sam pamiętam jak zaczynałem to było bodajże gimnazjum , człowiek młody głupi szczęśliwy i z mnóstwem czasu, a teraz to praca szkoła i już tyle czasu nie ma się na wszystko. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.10.2015 o 19:34, Braveheart napisał:

Drogi Kakarotto. Nie nazwał bym tego bombą atomową jak to sprytnie ująłeś. Nazwałbym
to czym innym. Może dżumą ?, hiszpanką ? Jednym słowem pandemią. Albo zwyczajnie w świecie
promieniowanie słoneczne stało się tak potężne, że zmiotło całą atmosferę tego forum
i to miejsce stało się pustym i nie przyjaznym miejscem ??? ;>.


Cóż. Wcześniej było źle na forum, poupadało i te sprawy. A teraz jest lepiej? Niezbyt.

Wygląda na to, że w zamyśle władców gram.pl, było to, że damy im nowe forum, to się automatycznie wszystko naprawi/poprawi.
To tak, jakby rzucić psu gnat, który obgryzł inny pies. :P

Dnia 14.10.2015 o 19:34, Braveheart napisał:

Nazwijcie mnie świrem
i chorym psychicznie. [Nawet mi to schlebi :D] Odpowiem niczym John Spartan z filmu "Człowiek
Demolka"

"Tylko szaleniec może dorwać szaleńca" ;-)


Sam się tak nazwałeś. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się