TYHE

Damska Szowinistyczna Loża Szyderczyń

33421 postów w tym temacie

Dnia 13.11.2015 o 23:08, vonArnold napisał:

Kolejny gimbo-patriota zajmujący się zawodowo w internecie wieszaniem lewaków w dni parzyste,
a mordowanie ciapatych hord pod Wiedniem w dni nieparzyste? Winszuję skuteczności. Aż
Jaruzel z Kiszczakiem zdążyli spokojnie umrzeć. Urban aż się sam "powiesił", oto Wasza
skuteczność. Po co takie gadki, skoro i tak jasne jest, że NIC nie zrobicie?

Cholipka :D z czysto spamerskiego wątku o statusie Hyde Park zaczyna się robić temat o polityce.... Ale pies to gryzł. Jam modem nie jestem.

Dnia 13.11.2015 o 23:08, vonArnold napisał:

Po co takie gadki, skoro i tak jasne jest, że NIC nie zrobicie?

Bądźmy szczerzy bo wymaga to sprostowania. NIKT nie jest w stanie NIC tu zrobić.... oo teraz to brzmi dobrze ]:->
Nie ważne jakie ugrupowanie czy "ładewa" kto. Wieczne gadanie, spekulowanie i nic poza tym. Jakby to Ferdek kiepski powiedział: "Pierdo lamento" i nic więcej.

Po kiego grzyba mi te "Dorosłe dzieci w garniturach w piaskownicy" co prawią "zagłosuj" ... nie jeden z nich wpajał jedyną prawdę. Zbudowaną na kradzieży ... ehkeeem nie powiem czym oraz wierutnym kłamstwie....
Ich Polska [czy lewicy, czy Pisu, czy PSL czy innego PO] jest fajna i piękna tylko na kampaniach i spotach reklamowych. Chciałbym aby na bilbordach pokazywali gwałt, przemoc, to co się dzieje w domach dziecka, mordy i to co niosą wojny oraz wojny religijne... Pewnie budziło by to ostry niesmak co ??
W ogóle byś się przejął ??? ;> Nieeeeeeee.... ważniejsze jest EGO hę ?
Teraz wiaderko i łopatkę przejął kto inny. Zobaczymy jakie "babki" oni postawią
Wywołuje to u mnie jak zwykle taki śmiech:
https://www.youtube.com/watch?v=rL2SI6tpNzs

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.11.2015 o 23:23, Braveheart napisał:

Bądźmy szczerzy bo wymaga to sprostowania. NIKT nie jest w stanie NIC tu zrobić.... oo
teraz to brzmi dobrze ]:->


Wiesz, ja się trochę w tych kręgach, które się szumnie nazywają "patriotycznymi" i "antysystemowymi" obracam.
W zasadzie, że ja się tylko "obracam" to trochę mało powiedziane, ale nie chcę z pewnych względów w szczegóły się wdawać.

I już się czuję zmęczony. Tą głupotą, bezmyślnością, pustymi hasełkami, ignorancją. To jest grupa buntu, protestu, bez żadnego programu pozytywnego, a jeśli nawet, to tak szczątkowego i wewnętrznie sprzecznego, że można spokojnie uznać go za nieistniejący. Tyle już obcowałem z ludźmi, specjalistami od "raz sierpem, raz młotem, czerwoną hołotę", że mam wyrobione o nich bardzo stanowcze, złe zdanie. Lubią gadać, pokazywać siłę w grupie, wytykać innych z byle powodu (choćby "pizd***** w rurkach"), a tak naprawdę jeden z drugi to jest się w stanie zesrać w gacie przed policjantem A wiecie, co podobno z nimi chcą robić.

W XIX wieku młodzież szła na barykady. Robiono zamachy stanu. Antysystem szedł i ginął od kul. Niektórym się udało zrobić rewolucję.
A ci? Chrzani jeden z drugim, że pomordują muzułmanów jak tylko tu ich sprowadzą czy powieszą lewaków, a jak im tylko neta zabrać to płacz i ryk. Tacy odważni obrońcy Europy przed islamizacją, a jak sprowadzić nawet i kilkuset arabów do Warszawy, to jęczy jeden z drugim, że nie, bo zaraz zislamizują ponad 1mln aglomerację. To oni tacy silni, że kilkudziesiąt tysięcy kiboli paruset arabów zgnoi? No pęknę ze śmiechu. Logika poszła w las.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.11.2015 o 21:30, Zekzt napisał:

Chyba na głębokiej prowincji albo w mieście w drogich dzielnicach.
Przeciętne [czytaj klasa średnia, bo tam taka jest u nas są albo "bogole" albo ci co
liczą od 10 do 10] dzielnice w 7/10 przypadków nie nadają się do przechadzki po zmroku
solo [no chyba, że masz pozwolenie na broń i nosisz ze sobą tą broń] a i w dzień czasem
jest się czego obawiać [nie jestem małym gościem, pracowałem też jako licencjonowany
konwojent, ale jak bydła kupa to herkules dupa, nie wyszedł bym sam z zoną/narzeczoną
na spacer po zmroku w dużym angielskim mieście poza bogatymi dzielnicami apartamentowców].

Takie "dzielnie" to i u nas się znajdą :P Różnica polega na tym że u nas co najwyżej z kosą ci wyskoczy, nie z gnatem. Ale to też powołując się na Londyn, nie czułem się zagrożony przechadzając się nocą po dzielnicy w której mieszkałem, a do bogatych nie należała.

Dnia 13.11.2015 o 21:30, Zekzt napisał:

Ale zgodzę się - standard życia w korelacji zarobki-koszty utrzymania to niebo a ziemia
w stosunku do nas [najlepszy przykład - opiekun medyczny kwalifikowany, u nas wyciągnie
jak ma fart 2 tysiące na etacie na rękę, tam lekko się stawki zaczynają od 1500-2000
funtów a koszty utrzymania w kwestii cen towarów wcale nie takie znowu odmienne od naszych]

Otóż to. Pięknie to ująłeś.

Dnia 13.11.2015 o 21:30, Zekzt napisał:

Pracowałem w UK, byłem też jakiś czas w stanach [50/50 rekreacyjnie i zarobkowo], miałem
krótki epizod w Norwegii [byłem tam 3 miesiące u rodziny na takich a''la wczasach]. Anglia
to zasyfiony grajdoł kulturowy, teraz ten sam grajdoł wyhodują sobie Niemcy.

Też prawda, mimo wszystko kultura i "przyjazność" ludzi i tak uważam że jest większa, aniżeli u nas.

Dnia 13.11.2015 o 21:30, Zekzt napisał:

Paradoksalnie stany w kwestii poczucia własnego bezpieczeństwa wypadały u mnie najlepiej,
broń przy sobie, pozwolenie na open carry i już wiesz, że każdy się 10 razy zastanowi
zanim zdecyduje się zakosić ci portfel.

Takiej przyjemności nie miałem, dlatego nie wiem co mam Ci odpowiedzieć :P Mówisz o Stanach czy WB?

Dnia 13.11.2015 o 21:30, Zekzt napisał:

No i jak ci jakieś bydło wlezie na posesje z niecnymi zamiarami to pierw strzelasz a
potem pytasz, u nas za takie działanie dostaniesz wyrok, tam medal i podziękowanie za
obywatelską postawę.

Fakt. To jest chore, że złodziej, czy ogólnie przestępca może pozwać policjanta za to, że zbyt mocno skuł go kajdankami. Prawo do broni w USA jest rzeczą dobrą, ale w USA, bo ludzie są do tego przyzwyczajeni od początku. Ale to rozmowa na kolejny temat.

Dnia 13.11.2015 o 21:30, Zekzt napisał:

P.S.
Naprawdę stary chciał byś mijać na ulicy co drugiego muslima? Ja nie kwestionuje, że
tam jak wszędzie są normalni ludzie, znam kilku bardzo wporzo Tunezyjczyków, wyznaniowo
islamiści, ci normalni [ci co religię traktują w kategorii wiary a zabobony prawa szariatu
wkładają w kieszeń]. Stety lub niestety takich jest niewielu.

To też nie tak czy chcę, czy nie. Faktycznie można się poczuć momentami dziwnie, jak większość kobiet które mijasz, ma czarną burkę a mężczyźni togi(na śmierć zapomniałem jak się ten element garderoby nazywa :D). Jednak dopóki nie narzucają swojej religii i nie wypierają innej to jest ok. Tylko że coraz częściej właśnie to oni wszczynają różne zamieszki... W każdym razie nie o to mi chodzi, chodzi mi o poziom życia głównie, ale jeśli miałbym ten poziom taki sam jak mógłbym mieć w WB, to mógłbym ich mijać codziennie :P
W europie w sensie. Tu

Dnia 13.11.2015 o 21:30, Zekzt napisał:

się zjeżdża bydło - wystarczy spojrzeć na to jak dziękują za pomoc humanitarną i jak
się zachowują. Statystyka przestępstw i gwałtów z czapy się nie wzięła. Bóg mi świadkiem,
jak PiSiory zrobią z polski kolejne multi-kulti bagno, pierwszy będę stał na czele pochodu
narodowców z bejsbolem w ręku maszerując na wiejską.

O to, że PiSiory zrobią multikulti to bym się nie martwił :P Jeśli jakimś cudem, wciąż mamy dosyć głośną grupę narodowców i ludzi, którzy chętnie popierają hasła "Polska dla polaków". Ogólnie jesteśmy krajem mało tolerancyjnym, coby się nie mówiło.
Może i jestem w tej kwestii nieco

Dnia 13.11.2015 o 21:30, Zekzt napisał:

"zabetonowany", ale nie życzę sobie asymilacji społeczeństwa które popiera kulturowo
tak odmienne racje [chociażby pedofilie, bo dla mnie prawne sankcjonowanie związku starego
oblecha po 60tce z 12 czy 14 letnim dzieckiem jest odrażające, nazywanie tego w mediach
odmienną kulturą aż prosi się o walenie redaktorzyn z tv pałą po łbie, pedofilia to pedofilia].
Nie chce, żeby moje dzieci się chowały w takim społeczeństwie. Już pominę kwestie szacunku
wobec kobiet, które tam traktowane są jak zwykłe bydło stadne.

Trudno się tutaj nie zgodzić. "Sankcjonowanie" to chyba złe słowo :P Sankcjonować się właśnie powinno takie zachowania, a za taką krzywdę wyrządzoną dziecku nie tylko cieleśnie ale i psychicznie, powinna być przymusowa, bezwzględna kastracja. Jak wspomniałem, Islam to bardzo agresywna religia, która niestety gloryfikuje wręcz zniewalanie kobiety i nierówne ich traktowanie. Europa sama stworzyła warunki, dzięki którym Islam wszedł na "Stary Kontynent", mało tego, żeby się tutaj także zadomawiał i to, jak wszyscy piszecie, niedługo się odbije.


Braveheart

Można by długo wymieniać kraje, gdzie można normalnie żyć. Prościej powiedzieć, że w Polsce paranoja pogania paranoje. Jesteśmy państwem, gdzie własne przedsiębiorstwa są wręcz gnojone podatkami, ZUSami i innymi haraczami, podczas gdy zagraniczne, przez 4 lata nie płacą żadnego podatku. Chore i tyle. Kwota od podatku była przez tyle lat niezgodna z konstytucją i dopiero teraz się za to zabrali. Warto też powiedzieć o tej kwocie, bo jest śmiesznie niska. Z tego co się orientuje, w Wielkiej Brytanii to coś ok. 10 000 funtów, jest różnica. Stanowisko szefa MONu przypada gościowi, który lekką ręką wydał polskich szpiegów i do tego ma obsesje nt. teorii spiskowych. Masakra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tak tylko króciutko do tego sankcjonowania - chodziło mi stricte o sformułowanie prawne, bo sankcjonowanie czegoś w literze prawa to zatwierdzanie/nadawanie mocy prawnej i tu odnosiłem się do przyzwolenia na małżeństwo z nieletnią [poprzez właśnie prawne regulacje]. Ot tak lekko zamieszałem i mogło się faktycznie komuś opacznie skojarzyć z "sankcjami" w sensie stricte kar [gdzie wtedy zdanie faktycznie nie miało by sensu =P]

Nota bene tak słownikowo to właśnie sankcjonować = zatwierdzać/nadawać moc prawną a sankcja = kara/środek przymusu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.11.2015 o 23:58, Zekzt napisał:

Ja tak tylko króciutko do tego sankcjonowania - chodziło mi stricte o sformułowanie prawne,
bo sankcjonowanie czegoś w literze prawa to zatwierdzanie/nadawanie mocy prawnej i tu
odnosiłem się do przyzwolenia na małżeństwo z nieletnią [poprzez właśnie prawne regulacje].
Ot tak lekko zamieszałem i mogło się faktycznie komuś opacznie skojarzyć z "sankcjami"
w sensie stricte kar [gdzie wtedy zdanie faktycznie nie miało by sensu =P]

Nota bene tak słownikowo to właśnie sankcjonować = zatwierdzać/nadawać moc prawną a sankcja
= kara/środek przymusu :)

Zwracam honor ;) W sumie, można było się tego domyśleć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.11.2015 o 23:08, vonArnold napisał:

> polski
> narodowców

Hehe.

>z robią z polski kolejne multi-kulti bagno, pierwszy będę stał na czele pochodu narodowców
z bejsbolem w ręku maszerując > na wiejską

Kolejny gimbo-patriota zajmujący się zawodowo w internecie wieszaniem lewaków w dni parzyste,
a mordowanie ciapatych hord pod Wiedniem w dni nieparzyste? Winszuję skuteczności. Aż
Jaruzel z Kiszczakiem zdążyli spokojnie umrzeć. Urban aż się sam "powiesił", oto Wasza
skuteczność. Po co takie gadki, skoro i tak jasne jest, że NIC nie zrobicie?


Degrad -2 za wycieczki osobiste. [Chodzi mi głównie o to "Kolejny gimbo-patriota "]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.11.2015 o 10:42, Isildur napisał:

> > polski
> > narodowców
>
> Hehe.
>
> >z robią z polski kolejne multi-kulti bagno, pierwszy będę stał na czele pochodu
narodowców
> z bejsbolem w ręku maszerując > na wiejską
>
> Kolejny gimbo-patriota zajmujący się zawodowo w internecie wieszaniem lewaków w
dni parzyste,
> a mordowanie ciapatych hord pod Wiedniem w dni nieparzyste? Winszuję skuteczności.

> Jaruzel z Kiszczakiem zdążyli spokojnie umrzeć. Urban aż się sam "powiesił", oto
Wasza
> skuteczność. Po co takie gadki, skoro i tak jasne jest, że NIC nie zrobicie?

Degrad -2 za wycieczki osobiste. [Chodzi mi głównie o to "Kolejny gimbo-patriota
"]



Zabawne.
Zmieniła się władza i od razu zmiana linii redakcyjne moderacji.

Najpierw dawali mi ostrzeżenia i degrady za krytykę lewackich pomysłów. Oczywiście, jak ludzie bluzgali innych od "prawicowych oszołomów" to zero reakcji, bo w końcu trzeba było płynąć w mainstreamie. Porównywanie innych do "faszystów/nazistów", co jest bardziej obraźliwe niż określenie "gimbus" (to pierwsze sugeruje, że osoba jest zbrodniarzem/wręcz popierającym planowane ludobójstwo; to drugie, że jest po prostu zdziecinniała), oczywiście było akceptowalne.

Teraz dają degrady za krytykę durnowatych pomysłów ludzi ze skrajnej, prawej strony. Gość wygraża zamachem na konstytucyjny organ państwowy. Zero reakcji moderatora. Bo po co? Niech idzie z tym baseballem, zatłucze paru posłów, to takie fajne i zgodnie z linią redakcyjną moderatora. Isiludur approves! :D
Dowalmy degrada gościowi, który dość ironicznie wyśmiał te brednie o obalaniu władzy, jak ta "cośtam zrobi" [przyczyn wiele, które są bardzo zmienne, wczoraj padło na wpuszczanie immigrantów akurat]. Dowalmy degrada za aluzję do typowych, ostatnimi czasy bardzo modnych, określeń padających zazwyczaj od tego typu osób. Nie tylko w Internecie. Na ulicy także.

Żałosne.
Może to sposób dowartościowania?
Nie wiem, wnioskuję o degrada -100 i będziesz mieć spokój ze mną. Idź z baseballem na Sejm. HF & GL!


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szukasz przysłowiowych kwadratowych jaj. Ja osobiście olałem twoja odpowiedź do wycinka mojego posta, jak prawie każda twoją wypowiedź w temacie o polityce [bo osobiście nic do ciebie nie mam, uważam tylko, ze w temacie polityki bredzisz niemiłosiernie i szkoda na pisanie tam z tobą klawiatury], nawet nie wiedziałem, ze ktoś twojego posta zgłosił - a decyzje isildura musisz omawiać z nim.

Do tego dorabiasz sobie głupie teorie, bo ze mnie ani prawicowiec ani lewicowiec, ba nawet nie jestem narodowcem. Podałem przykład dosadnie - jeśli PiS spieprzy sprawę i się zegnie na kolana przed wielkim bratem UE to nawet ja się zaczepię do kato-kiboli narodowców w pochód protestu przeciw polityce multi kulti islamo-emigracyjnej, bo się na to kategorycznie nie godzę.

Swoją drogą bredzisz niemiłosiernie doklejając obcym ludziom etykietki bez jakichkolwiek podstaw. Bo jeśli naprawdę czujesz się patriota, takim z krwi i kości, nie dla głupich idei ale dla pamięci i tradycji, to mógł bym cie pewnie nawet nazwać "bratem" [chociaż w wojsku nie byleś - twój rocznik się na pobór nie załapał, chyba ostatni to był 88'' albo 89''] w słusznej sprawie. Bo dla mnie liczy się w tym poszanowanie tradycji i pamięci. Pamiętać trzeba kto nam pozwolił żyć w wolnym kraju, za jaką cenę i jakie wartości ci ludzie chcieli nam przekazać. Sprowadzanie tu inwazyjnej obcej kultury to plucie na to co budowano krwią poprzednich pokoleń. Trzeba ten kraj budować z głową a nie rozkradać jak PO-PiSy czy degradować kulturowo i mentalnie jak Palikoty czy Kukizy. Tylko problem Polski polega na tym, ze bez "bata nad dupą" my nie jesteśmy zdolni się mobilizować do zmian i godzimy się na każde kolejne "gówno z wiejskiej" jakie na ans się wylewa po wyborach.
Inna bajka to brak realnej alternatywy [głosując na PO wybierało się władze miękkich gaci, partię "dla bogoli i kumoterstwa", wybierając PiS wybieramy oszołomów marnujących fundusze na swoje paranoje i rozkładających nasze i tak marne zaplecze polityki zagranicznej na łopatki]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.11.2015 o 14:57, Zekzt napisał:

Bo dla mnie liczy się w tym poszanowanie tradycji i pamięci.
Pamiętać trzeba kto nam pozwolił żyć w wolnym kraju, za jaką cenę i jakie wartości ci
ludzie chcieli nam przekazać. Sprowadzanie tu inwazyjnej obcej kultury to plucie na to
co budowano krwią poprzednich pokoleń.

Do tej części wypowiedzi nawet pasuje tu pewna zwrota a mianowicie refren. =) Choć wielu postrzega ich za dresiarzy i uzależnionych od gandży to jednak HG ku pamięci zrobiło fajny "hymn"

"Ceną była śmierć za wolności smak
choć minął czasu szmat, ty pamiętaj brat
ceną była śmierć, życie oddał dziad
63 dni chwały, nie przeliczając strat"


https://www.youtube.com/watch?v=COsQzv84m4s

Chciałbym mieć auto nie wiem np Najnowszy Mercedess Viano a w nim Car Audio co najmniej 10-15k watt na wyjściu aby pod tym sejmem to odpalić. Jeżdżąc po okolicy na bezustannej pętli ;-) [Nie wiem ile bym mi energii starczyło ale jechałbym na pełnej :P]

:3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Było nam miło, ale już sio z polityczno-kulturą "dyskusją" do właściwego tematu, inaczej zgłoszę ten spam Moderatorom. :D

W internetach tygrysy, a w życiu koteczki. To tyle o najgłośniejszych krzykaczach... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.11.2015 o 16:52, Kakarotto napisał:

Było nam miło, ale już sio z polityczno-kulturą "dyskusją" do właściwego tematu, inaczej
zgłoszę ten spam Moderatorom. :D

Ekhm... to pochodzi pod groźbę karalną! Uważaj, bo zaraz zgłoszę Twojego posta!

Dzisiaj kolejny "szczęśliwy" dzień dla Francji - tym razem wykoleił się superszybki pociąg TGV. Zginęło bodajże 7 osób, przyczyna wypadku nieznana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.11.2015 o 16:52, Kakarotto napisał:

Było nam miło, ale już sio z polityczno-kulturą "dyskusją" do właściwego tematu, inaczej
zgłoszę ten spam Moderatorom. :D

Będę szedł za Tobą za pan brat.... Jeszcze swoje postulaty przedstawię podpisane krwią załączając kawałek skóry ]:->

Dnia 14.11.2015 o 16:52, Kakarotto napisał:

W internetach tygrysy, a w życiu koteczki. To tyle o najgłośniejszych krzykaczach...
:P

Hmmmm. Jest powiedzenie odnośnie krowy ale lepsze jest że najmniej groźny pies ten, co najgłośniej szczeka :P [Chyba] ;]

@Prince_Miki

Dnia 14.11.2015 o 16:52, Kakarotto napisał:

Dzisiaj kolejny "szczęśliwy" dzień dla Francji - tym razem wykoleił się superszybki pociąg TGV. Zginęło bodajże 7 osób,
przyczyna wypadku nieznana.

To wina spisku =) Jedna z teorii głosi że wynajęte zostały do tej "akcji" gremliny. Dotarły tu i ówdzie przecinając jeden kabelek. I oooo.... łańcuszek przyczynowo skutkowy poszedł już sam.... Ale to tylko jedna z teorii ;-)

Dnia 14.11.2015 o 16:52, Kakarotto napisał:

Ekhm... to pochodzi pod groźbę karalną! Uważaj, bo zaraz zgłoszę Twojego posta!

Miki wszystko wie..... wszystko donosi i wszystko osądza ]:-> ]:->

ten który czuwa, czyli nasz wierny Miki... zna wasze przewinienia i spamerskie zamiary xD [Ale mnie poniosło]

:3 :3 :3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.11.2015 o 17:35, Braveheart napisał:

[Ale mnie poniosło]

To niech lepiej Was nie ponosi, obywatelu, bo jesteście niewygodni! W dzisiejszych czasach spisków, zamachów, takich jak Wy się ucisza w bezwzględny sposób!

Teraz po raz pierwszy jem zupę przy laptopie, odkąd przedwczoraj wylał mi się sok z ogórków na klawiaturę, którego wypijanie, jak to ujęło za kulisami Waleczne Serce, daje +1 do wybujałego ego. Rezultat - hasło musiałem wpisywać przy pomocy klawiatury ekranowej, bo ta prawdziwa wariowała. Na szczęście całogodzinne jej suszenie sprawiło, że już następnego dnia zaczęła prawie normalnie dziać. Prawie, bo niestety klawisz Backspace jako jedyny wciąż słabo kontaktuje, przez co muszę włożyć sporo energii na jego wciskanie, którą mógłbym przeznaczyć na częstsze pisanie w Loży. Ale cóż, kto nie ryzykuje, ten nie wygrywa (czy jak to szło). ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.11.2015 o 18:03, Prince_Miki napisał:

To niech lepiej Was nie ponosi, obywatelu, bo jesteście niewygodni! W dzisiejszych czasach
spisków, zamachów, takich jak Wy się ucisza w bezwzględny sposób!

Doskonale wiem kiedy przywdziać stan SSJ kiedy SSJ3 a kiedy Mistic :P a kiedy Ozaru :P [O matko gdybyś Ty jeszcze wiedział co to za stany :P] ]:->

Dnia 14.11.2015 o 18:03, Prince_Miki napisał:

Teraz po raz pierwszy jem zupę przy laptopie, odkąd przedwczoraj wylał mi się sok z ogórków
na klawiaturę, którego wypijanie, jak to ujęło za kulisami Waleczne Serce, daje
+1 do wybujałego ego.

Nie wiem co Wy obywatelu tam dodajecie do tego soku z ogórków ale musicie się ze mną ów sokiem i specyfikiem podzielić w trybie natychmiastowym: przyspieszonym :3 :3 Ja stary alchemik już będę wiedział jak to wykorzystać.

Dnia 14.11.2015 o 18:03, Prince_Miki napisał:

Ale cóż, kto nie ryzykuje, ten nie wygrywa (czy jak to szło). ;P

Ty tak nie ryzykuj bo jeszcze swą dusze postawisz... a co będzie jak przegrasz ? :3

Ogólnie to mówisz że w Loży się wypowiadać he ?? Widzę spam szerzyć lubicie :D Dobry spam zawsze nie jest zły tylko strzeż się bo Forumowe Bractwo Inwigilacyjne czuwa i ..... czeka na wasze przewinienia potknięcia xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.11.2015 o 19:41, Braveheart napisał:

Nie wiem co Wy obywatelu tam dodajecie do tego soku z ogórków ale musicie się ze mną
ów sokiem i specyfikiem podzielić w trybie natychmiastowym: przyspieszonym :3 :3 Ja stary
alchemik już będę wiedział jak to wykorzystać.

Spytałbym Pana Alchemika, do jakich celów chcecie wykorzystać ów sok, ale nie chcę narażać Pana na sankcje ze strony pewnego Forumowego Brata Inwigilacyjnego - Outlandera-pro. Generalnie już teraz podpowiem, aby obywatel na wszelki wypadek uważał na ilość stawianych emotek, bowiem każda z nich może zostać użyta przeciwko niemu.

Dnia 14.11.2015 o 19:41, Braveheart napisał:

Ogólnie to mówisz że w Loży się wypowiadać he ?? Widzę spam szerzyć lubicie :D Dobry
spam zawsze nie jest zły tylko strzeż się bo Forumowe Bractwo Inwigilacyjne czuwa i .....
czeka na wasze przewinienia potknięcia xD

A ja widzę, że lubicie obywatelu dodawać ścianę tekstu w opisie na Filmwebie. Na szczęście system, o którym wspominał pod koniec ubiegłego roku Lożowicz KrzysztofMarek, boi się palpitacji serca wynikającej z tak ogromnej ilości znaków w owym opisie i niniejszym przyczynił się do tego, iż cały Wasz misterny plan, obywatelu, poszedł w... wiadomo gdzie. ;P

Odpowiadając na pytanie z maila: ów utwór jest po węgiersku i jest to oryginał z lat 60. Kilkadziesiąt lat później pewna niemiecka grupa przerobiła tekst na angielski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.11.2015 o 20:03, Prince_Miki napisał:

Spytałbym Pana Alchemika, do jakich celów chcecie wykorzystać ów sok,

Do podróży poprzez Meandry Umysłu.... ]:->

Dnia 14.11.2015 o 20:03, Prince_Miki napisał:

ale nie chcę narażać
Pana na sankcje ze strony pewnego Forumowego Brata Inwigilacyjnego - Outlandera-pro.

O ów sankcje się nie martwię. A nasz Brat Inwigilator sam aktualnie ma avatar osobnika o ile dobrze pamiętam z gry Metal Gear Solid. Ów facjata trzyma coś w paszczy. Nie wiem co to jest ale wydaje mi się że to papieros choć może to też być blant. Więc on poniekąd też propaguje zażywanie narkotyków poprzez obrazki buahuahuahauhauhauhauh [znów mnie poniosło]

Dnia 14.11.2015 o 20:03, Prince_Miki napisał:

Generalnie już teraz podpowiem, aby obywatel na wszelki wypadek uważał na ilość stawianych
emotek, bowiem każda z nich może zostać użyta przeciwko niemu.

Uwielbiam emotki :D kto ich nie lubi. Uwielbiam o tęęęę XD [ xD ] tęęęęę: :3 :3 :3 :3 a najbardziej tęęęęę: ]:->

Dnia 14.11.2015 o 20:03, Prince_Miki napisał:

A ja widzę, że lubicie obywatelu dodawać ścianę tekstu w opisie na Filmwebie. Na szczęście
system, o którym wspominał pod koniec ubiegłego roku Lożowicz KrzysztofMarek,
boi się palpitacji serca wynikającej z tak ogromnej ilości znaków w owym opisie i niniejszym
przyczynił się do tego, iż cały Wasz misterny plan, obywatelu, poszedł w... wiadomo gdzie.
;P

KrzysztofMarek.... Ten osobnik udowodnił to i owo swym postępowaniem które uważam za szczeniacki foch ? ;> Więc sam się poddał anihilacji. Wcale mi go nie brak...... ]:->
Taaaa. Ongiś w Loży wstawił tutaj nieocenzurowane z przyrodzeniem. Jeden z Inwigilatorów: Graffis je usunął i wstawił wersję ocenzurowaną a sam KM nie otrzymał nawet z tego co pamiętam ustnego upomnienia co IMO z miejsca powinien być minimum warn..... Lekcji nie wyciągnął bo jak mnie pamięć nie myli jakiś czas temu powtórzył ów "wyczyn" i jakiś inwigilator wlepił mu degrad. Więc najwidoczniej najstarszy z tego forum się fochnął :D i tyle go widziano. Pisałem o tym może stronę maks dwie temu, że to jego zycie, jego fochy, jego postępowanie itp itd. Widać zabolało go to, że pożegnał się ze swoim tytułem "Weteran Książę" o ile dobrze pamiętam takie tytuły były na forum CDP :P

Tyle ode mnie. A emotek na stan euforii nigdy za mało :3 :# :3 :3 :X :X ;] ;]

[Matko jak to pięknie jest komuś obrobić cztery litery... mało tego jeszcze przez internet. Z pełną świadomością, że ten ktoś tego nigdy nie przeczyta buahuahuahuahuahuahuahuahauhauhauha]

i jak zwykle mój ulubiony typ śmiechu :D czyli Alucarda

https://www.youtube.com/watch?v=Hr0xHf4yu1o ]:->

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.11.2015 o 22:00, Braveheart napisał:

O ów sankcje się nie martwię. A nasz Brat Inwigilator sam aktualnie ma avatar osobnika
o ile dobrze pamiętam z gry Metal Gear Solid. Ów facjata trzyma coś w paszczy. Nie wiem
co to jest ale wydaje mi się że to papieros choć może to też być blant. Więc on poniekąd
też propaguje zażywanie narkotyków poprzez obrazki buahuahuahauhauhauhauh [znów mnie
poniosło]

Ja nie chcę nic mówić, ale... u mnie Jimi też coś ma w paszczy, jak mu się dokładniej przyjrzysz, tak więc z przykrością muszę zawiadomić, iż ponownie jesteście niewygodni, obywatelu.

Dnia 14.11.2015 o 22:00, Braveheart napisał:

(...) a sam KM nie otrzymał nawet z
tego co pamiętam ustnego upomnienia co IMO z miejsca powinien być minimum warn.....

Widać, coś Wam umknęło, obywatelu. Przeczytajcie uważnie ten post: http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=746&pid=27456 i sprostujcie swoją wypowiedź.

Dnia 14.11.2015 o 22:00, Braveheart napisał:

"Weteran Książę" o ile dobrze pamiętam takie tytuły były na forum CDP :P

Weterana nie było. Był za to Książę, który był odpowiednikiem tutejszego Sekretarza. Kilka lat temu z nudów nauczyłem się wszystkich rang wraz z odpowiednikami ze starego forum i wszystko pamiętam po dziś dzień. ;P

Dnia 14.11.2015 o 22:00, Braveheart napisał:

[Matko jak to pięknie jest komuś obrobić cztery litery... mało tego jeszcze przez internet.
Z pełną świadomością, że ten ktoś tego nigdy nie przeczyta buahuahuahuahuahuahuahuahauhauhauha]

Skąd ta pewność? Co jeśli ktoś najwyższy szczeblem w Konsulacie akurat w tej chwili się upije, nieumyślnie założy na ten wątek kłódeczkę i Loża wpadnie w hibernację pierwszy raz od 6 lat, a okres banicji KM dobiegnie końca i te posty będą ostatnimi w tym temacie? Będę się wtedy śmiał, jak ten pan podlinkowany przez Ciebie. ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.11.2015 o 22:24, Prince_Miki napisał:

Ja nie chcę nic mówić, ale... u mnie Jimi też coś ma w paszczy, jak mu się dokładniej
przyjrzysz, tak więc z przykrością muszę zawiadomić, iż ponownie jesteście niewygodni,
obywatelu.

Wygląda to jakby naciągał gumę do żucia...

Dnia 14.11.2015 o 22:24, Prince_Miki napisał:

Widać, coś Wam umknęło, obywatelu. Przeczytajcie uważnie ten post: http://forum.gram.pl/forum_post.asp?
tid=746&pid=27456

i sprostujcie swoją wypowiedź.

Pamiętaju to lecz nie do końca.... mój błąd. Ale tego niczym śmierci jestem pewien że Graffis wtedy nawet nie dał informacji o tym [chyba ?] W sumie poszperam trochę....... To dokładnie ten post:
http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=88&pid=32742 :3 :3.
Albo jestem ślepy albo nie ma tam tego formalnie napisanego na zasadzie wytłuszczonego tekstu jaki moderatorzy lubią używać :P [Więc to musiał być cichy wpis do "kartoteki"]. Ale pies to teraz gryzł :D buahuahuaha

Dnia 14.11.2015 o 22:24, Prince_Miki napisał:

Weterana nie było. Był za to Książę, który był odpowiednikiem tutejszego Sekretarza.
Kilka lat temu z nudów nauczyłem się wszystkich rang wraz z odpowiednikami ze starego
forum i wszystko pamiętam po dziś dzień. ;P

Blisko byłem jednak dalej niż myślałem.

Dnia 14.11.2015 o 22:24, Prince_Miki napisał:

Skąd ta pewność? Co jeśli ktoś najwyższy szczeblem w Konsulacie akurat w tej chwili się
upije, nieumyślnie założy na ten wątek kłódeczkę i Loża wpadnie w hibernację

Towarzyszu Miki Macie niekompletne informacje.... Choć szerze tutaj spam od niedawna to ten wątek formalnie był zamknięty z uwagi na wszechobecny spam jaki tutaj miał miejsce. A ów bombę atomową zrzucił nań najbardziej leniwy z Inwigilatorów Olamagato http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=88&pid=32189
;] ;] Jakimś cudem szare użyszkodniki forum stworzyły alternatywny wątek który był kontynuacją tego jednak już to nie było to samo i tylko zagorzalce tam się wypowiadały. Z okazji pewnych Świąt Bożego narodzenia. Nie pamiętam których Aktualny wtedy szef Laid_back Otworzył oryginalną lożę i cofnął czas do momentu gdy Olagamato spuszczał tu bombę nakazując mu przestać. :3 :3 I tak o to rzeczywistość mogła płynąć dalej swoim torem alternatywny wątek został zamknięty. I tak o to Panie Miki możesz szerzyć tutaj spam. Więc kto z ostatnich się teraz śmieje ? :>

A teraz w stylu Mistrza Yody powiem.

Spamem wszechobecnym tematy zalewaj. A szacunek na forum miał będziesz.       :# :3 :#

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po krótkiej przebieżce do osiedlowego i z powrotem oraz regeneracji w gorących źródłach termalnych, potocznie znanych wanną, mój mózg jest gotowy na odpowiedzenie laniem wodą na lanie wody. ]:->

Dnia 14.11.2015 o 22:40, Braveheart napisał:

Wygląda to jakby naciągał gumę do żucia...

Postanowiłem iść za przykładem Serca, pogrzebałem nieco w Internecie i znalazłem to: http://okp-cdn.okayplayer.com/wp-content/uploads/2013/02/jimi-hendrix-8150.jpg Powiedziałbym, że to bardziej fajka, co prowadzi do punktu wyjścia - jesteście bardzo niewygodni, Panie Przewodniczący...

Dnia 14.11.2015 o 22:40, Braveheart napisał:

Towarzyszu Miki Macie niekompletne informacje.... Choć szerze tutaj spam od niedawna
to ten wątek formalnie był zamknięty z uwagi na wszechobecny spam jaki tutaj miał miejsce.
A ów bombę atomową zrzucił nań najbardziej leniwy z Inwigilatorów Olamagato http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=88&pid=32189
;] ;] Jakimś cudem szare użyszkodniki forum stworzyły alternatywny wątek który był kontynuacją
tego jednak już to nie było to samo i tylko zagorzalce tam się wypowiadały. Z okazji
pewnych Świąt Bożego narodzenia. Nie pamiętam których Aktualny wtedy szef Laid_back
Otworzył oryginalną lożę i cofnął czas do momentu gdy Olagamato spuszczał tu bombę nakazując
mu przestać. :3 :3 I tak o to rzeczywistość mogła płynąć dalej swoim torem alternatywny
wątek został zamknięty.

Już co najmniej drugi raz powtarzacie tę historię. Czyżby zabrakło więcej argumentów, Towarzyszu Waleczny?

A teraz pozwolę sobie na odrobinkę prywaty i rzucę pytaniem: jak działa nowy tablet?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.11.2015 o 17:03, Prince_Miki napisał:

Ekhm... to pochodzi pod groźbę karalną! Uważaj, bo zaraz zgłoszę Twojego posta!


Może groźba, może nie... Najważniejsze, ze poskutkowało. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się