TYHE

Damska Szowinistyczna Loża Szyderczyń

33421 postów w tym temacie

Pozwolę sobie waszmości tutaj odpowiedzieć, bo jeden z "inwigilatorów" zamknął temat.
Belki na oczach nie mam, jak pięknie to ujałeś. Więc zamiast ślepo stawać w obronie naszego znajomego, porownałbyś posty i zaglebil się w treść, jaką kierowałem do Mikiego. Pomocna dłoń pomocną dłonią, ale nachalne wręcz pisanie ciągle o "polecaniu skorzystania z tematu o obsłudze wyszukiwarki" jest bardzo delikatnie mówiąc, irytujące. Właśnie do tej części wypowiedzi odnosiła się moja odpowiedź z "kopiuj-wklej" Więc troszkę nie trafiłeś :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pozwolę sobie waszmości tutaj odpowiedzieć, bo jeden z "inwigilatorów" zamknął temat.
Belki na oczach nie mam, jak pięknie to ujałeś. Więc zamiast ślepo stawać w obronie naszego znajomego, porownałbyś posty i zaglebil się w treść, jaką kierowałem do Mikiego. Pomocna dłoń pomocną dłonią, ale nachalne wręcz pisanie ciągle o "polecaniu skorzystania z tematu o obsłudze wyszukiwarki" jest bardzo delikatnie mówiąc, irytujące. Właśnie do tej części wypowiedzi odnosiła się moja odpowiedź z "kopiuj-wklej" Więc troszkę nie trafiłeś :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pozwolę sobie waszmości tutaj odpowiedzieć, bo jeden z "inwigilatorów" zamknął temat.
Belki na oczach nie mam, jak pięknie to ujałeś. Więc zamiast ślepo stawać w obronie naszego znajomego, porownałbyś posty i zaglebil się w treść, jaką kierowałem do Mikiego. Pomocna dłoń pomocną dłonią, ale nachalne wręcz pisanie ciągle o "polecaniu skorzystania z tematu o obsłudze wyszukiwarki" jest bardzo delikatnie mówiąc, irytujące. Właśnie do tej części wypowiedzi odnosiła się moja odpowiedź z "kopiuj-wklej" Więc troszkę nie trafiłeś :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.11.2015 o 18:44, Snafu napisał:

Pomocna dłoń pomocną dłonią, ale nachalne wręcz pisanie ciągle o "polecaniu skorzystania z tematu
o obsłudze wyszukiwarki" jest bardzo delikatnie mówiąc, irytujące.

Nie zamierzam się wykłócać (bo nie o to chodzi), ale czy myślisz, że powtarzanie w kółko niczym zdarta płyta tego jednego i samego jest dla mnie przyjemne? Od razu mówię - nie jest. Niemniej nie wydaje Ci się, że lepiej się powtórzyć, niż żeby każdy świeżo zarejestrowany Obywatel zakładał nowy temat zamiast najzwyczajniej w świecie wpisać jedną frazę w wyszukiwarkę? Co więcej, wiele z tych "nakierowanych przeze mnie" Obywateli zaczęło z tej wyszukiwarki korzystać, odkąd przypomniałem im o jej istnieniu. I nie, nie robię tu z siebie wielkiego łaskawcy, ale chcąc nie chcąc zależy mi na tej społeczności, a forum obecnie nie jest w najlepszej formie, więc wolę podjąć jakieś działania, niż siedzieć z założonymi rękoma i zrzędzić "buuu, to forum umiera". Również nie rozumiem Twoich teorii spiskowych z podlizywaniem się moderacji. To, że zostałem poparty z tym nieszczęsnym linkowaniem instrukcji przez dwóch Moderatorów, musi znaczyć, że się im podlizuję? ;D Co jak co, ale to już zakrawa o kpinę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.11.2015 o 18:44, Snafu napisał:

Pomocna dłoń pomocną dłonią, ale nachalne wręcz pisanie ciągle o "polecaniu skorzystania z tematu
o obsłudze wyszukiwarki" jest bardzo delikatnie mówiąc, irytujące. Właśnie do tej części
wypowiedzi odnosiła się moja odpowiedź z "kopiuj-wklej" Więc troszkę nie trafiłeś :P


Jak ja chciałbym mieć tylko takie problemy...

Ok, a więc po kolei:
1. Miki pisze to w tematach nowych, założonych przez obywateli, które i tak zostaną zamknięte. Ciekawi mnie więc czego ty szukasz w tych tematach skoro aż tak to cię irytuje. Też wiesz, ze zostaną zamknięte, wiesz że niedługo spadną i nigdy już do nich nie zajrzysz. Ale mimo to, jedno polecenie tematu aż tak cię mierzi, żeby zarzucać komuś podlizywanie. Bitch, please...

2. Każdy taki post napisany przez użytkowników sprawia, że ja nie muszę tego szukać, szybciej zamykam temat i ogólnie jestem happy.

3. Jeśli ktoś chce się nam podlizać wysyła kasę na konto, posty nikomu nie pomogą. :P

Ok, skoro wszystko wyjaśnione, koniec tematu. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.11.2015 o 18:44, Snafu napisał:

Pozwolę sobie waszmości tutaj odpowiedzieć, bo jeden z "inwigilatorów" zamknął temat.

A pisz... to hyde park. Tu można pisać o wszystkim i o niczym na granicy prawa of kors :D

Dnia 28.11.2015 o 18:44, Snafu napisał:

Belki na oczach nie mam, jak pięknie to ujałeś. Więc zamiast ślepo stawać w obronie naszego
znajomego, porownałbyś posty i zaglebil się w treść, jaką kierowałem do Mikiego. Pomocna
dłoń pomocną dłonią, ale nachalne wręcz pisanie ciągle o "polecaniu skorzystania z tematu
o obsłudze wyszukiwarki" jest bardzo delikatnie mówiąc, irytujące. Właśnie do tej części
wypowiedzi odnosiła się moja odpowiedź z "kopiuj-wklej" Więc troszkę nie trafiłeś :P

Hola wędrowcze!...

Po pierwsze. To Rick jako tako wyczerpał temat ale ja swój "wdowi grosz" dorzucę.

Sam nie raz pomagałem i odsyłałem do właściwych wątków. Na pamięć regułek nie miałem ale pomogłem nie raz i nie dwa. To źle??.... nowe wątki zakładają zazwyczaj obywatele Tylko i wyłącznie oni. Jak dla mnie Skończone głąby które miast mózgu mają chyba kisiel i mówię to otwarcie [bez wycieczek]. Persony, które przylazły tutaj z innych for, gdzie jest inna polityka i jak myślą, że można w nieskończoność zakładać duble dubli zdublowanych dubli tu i tam, to i tutaj mogą to czynić. Więc wysilić szare komórki z miejsca jak muchy do łajna klikają dodaj temat miast pomyśleć że już istnieje.... =.=
Jak takie coś nazwać jak nie tępotą umysłową ? :X

Po drugie... nie ślepo i znów oceniasz.... To, że z nim sobie tutaj jako tako spamuję [bo można i mogę i się z tym nie kryję] z miejsca osądzasz, że muszę ślepo za pan brat za nim stać ?
Na dniach jeden z twoich postów nie do końca był chwalebny.... [serio]
Bo udzielając pomocy i odsyłając obywatela do właściwego wątku wydałeś osąd i oceniłeś
Pisząc tekst typu ''zanim pojawi się tu kabel i podlizywacz moderatorów....'' Powiedz że tak nie napisałeś to zbrechtam cię bezczelnie w takim stylu: https://www.youtube.com/watch?v=Zo4EKQfSdJ0
Po co ci było takie pisanie ? chciałeś połechtać swoje ego ? Lepiej ci było ?

Ja też oglądając twoje zdjęcie profilowe... na "tłicie" na podstawie tego że masz na oczach najbardziej rozpoznawalny model okularów na świecie tzw "Awiator" mogę stwierdzić że jesteś "playboykem" bo wiele playboków i gierojów w nich śmiga myśląc że są fajni a nie są.
I co.... jakbyś się wtedy poczuł ? a może chcąc nie chcąc bym ci schlebił przy okazji ? :D [ A propo okularów. W życiu bym tego modelu okularów na głowę nie nałożył. Takie to przeciętne i oklepane ... ni hu hu. Śmigam w swoich szkłach Julbo Drus Spectron 4. Przynajmniej wiem co mam na oczach, nie mówiąc już o bardzo wysokiej jakości soczewki, nie wspominając już o designie ;]
Więc na przyszłość nie sądź i nie oceniaj zbyt pochopnie. Bo może ci się to nie zdrowo odbić.
Czy Prince_Miki jest kablem ?
Nie mnie to oceniać.
Wiedzą to sami modkowie, którzy widzą kto zgłasza.... mam to gdzieś.
Czy liże moderatorom to i owo ?....
Nie wiem, może któryś z nich to powie jak zacznie mu przeszkadzać jego ślina i język. ;-)

Peace & Pozdro 900 ]:->

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Widzisz, znowu nie zrozumiałeś chyba tego, co miałem na myśli. Albo źle się wyraziłem. W podaniu linku do prawidłowego tematu nie ma absolutnie nic złego, pisałem o tym. Chodzi mi bardziej o to "polecanie" tematu z wyszukiwarką i to już jest irytujące. Tym bardziej, gdy robi się to bardzo często. To, że ludzie tutaj wpadają mając problem i bez namysłu walą tematami to zupełnie inna dyskusja. Tępotą umysłową bym tego nie nazwał, chociaż czasem... :> Ale raczej jest to zwykłe lenistwo, może atak paniki że ma się z czymś problem- nie wiem. Polecanie skorzystania z wyszukiwarki jest jak najbardziej ok, ale bez jaj, wystarczy to napisać a nie prawić, żeby zajrzeć do odpowiedniego tematu.

Łooooo, widzę że największymi inwigilatorami to jesteście wy :P Sorry, ale jeśli ktoś potrafi przewertować portale społecznościowe w celu... no właśnie, w jakim? Odkryłeś moją drugą osobowość w internecie, brawo! Zdjęcie bodaj z 2-3 lat, profil z aktywnością ma się podobnie.

@Prince_Miki
Jak pisałem wyżej, nic złego w nakierowywaniu "świeżaków" nie ma... Możesz normalnie napisać, żeby w przyszłości skorzystał z wyszukiwarki a nie odsyłać do tematu, który jest napisany jak dla osoby, która chyba internetu w domu nie ma a z forami ma tyle wspólnego, co nic. Kabel i podlizywacz to może faktycznie przesada, najzwyczajniej mnie poniosło- przepraszam. Żadnych teorii spiskowych tu nie ma, ot, zwykłe spostrzeżenie po przeczytaniu twoich postów nie tylko tu, ale w innych tematach.
@Rick
1. Miki pisze to w tematach nowych, założonych przez obywateli, które i tak zostaną zamknięte. Ciekawi mnie więc czego ty szukasz w tych tematach skoro aż tak to cię irytuje. Też wiesz, ze zostaną zamknięte, wiesz że niedługo spadną i nigdy już do nich nie zajrzysz. Ale mimo to, jedno polecenie tematu aż tak cię mierzi, żeby zarzucać komuś podlizywanie. Bitch, please...


Skoro Cię to ciekawi, to napiszę raz jeszcze. Porównaj mój post do postu Mikiego(już bez wycieczek osobistych, czysty przykład na który muszę się powołać) Widzisz u mnie odwołanie do tematu o wyszukiwarce? Piszę, żeby użytkownik zajrzał do odpowiedniego tematu, do którego rzucam link. Można bez wklejania adresu tematu o tym, jak korzystać z wyszukiwarki? Można. Użytkownik napisał w odpowiednim temacie? Napisał.
I tak na koniec. Wyraziłeś swoje zdanie i "zamykasz" temat, nie czekając na kontrargumenty :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 28.11.2015 o 21:41, Snafu napisał:

Widzisz u mnie
odwołanie do tematu o wyszukiwarce? Piszę, żeby użytkownik zajrzał do odpowiedniego tematu,
do którego rzucam link. Można bez wklejania adresu tematu o tym, jak korzystać z wyszukiwarki?
Można. Użytkownik napisał w odpowiednim temacie? Napisał.


To i ja napiszę coś jeszcze raz. Ludzie naprawdę nie wiedzą jak korzystać z wyszukiwarki. Zwłaszcza, że jest tam napisana bardzo ważna rzecz: odłączanie tematu od końcówki. Bo nasza wyszukiwarka działa jak działa i to wcale nie jest takie oczywiste. A jak pisałem już wcześniej - to nikomu nie szkodzi.

I to, że ktoś napisze w odpowiednim temacie jest wazne. Ale fajnie by było żeby ktoś za drugim razem też napisał w odpowiednim. A nie zrobi tego bo za kazdym razem w wyszukiwarce wpisze całe słowo i nic mu nie wypluje. Nikomu to nie szkodzi, a jeśli już to pomaga, więc jeśli o mnie chodzi droga wolna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Generalnie zawsze bezpieczniej wpisać główny człon nazwy, co jest wśród ludzi obytych z internetem raczej powszechnie znane. Wciąż zamiast odsyłać do tematu o wyszukiwarce myślę, że napisanie prostych słów "następnym razem skorzystaj z wyszukiwarki" jest nawet nie krótsze a bardziej pomocne.

"I to, że ktoś napisze w odpowiednim temacie jest wazne. Ale fajnie by było żeby ktoś za drugim razem też napisał w odpowiednim. A nie zrobi tego bo za kazdym razem w wyszukiwarce wpisze całe słowo i nic mu nie wypluje. Nikomu to nie szkodzi, a jeśli już to pomaga, więc jeśli o mnie chodzi droga wolna. "

Nie wiem jak to wygląda statystycznie, ale sądząc po stanie forum wątpię, żeby osoba mająca problem i która uzyskała odpowiedź zostanie tu na dłużej. Stali bywalcy wiedzą, nowi- po jednym upomnieniu też się zorientują, przynajmniej ci rozumni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.11.2015 o 19:26, Snafu napisał:

Kabel i podlizywacz to może faktycznie przesada, najzwyczajniej mnie poniosło-
przepraszam.

Spoko, nie chowam urazy.

Dnia 29.11.2015 o 19:26, Snafu napisał:

Wciąż zamiast odsyłać do tematu o wyszukiwarce myślę, że napisanie prostych słów "następnym razem skorzystaj z wyszukiwarki" jest nawet nie krótsze a bardziej pomocne.

Wczoraj wieczorem myślałem nad całą sprawą i doszedłem do wniosku, że można zrobić tak, jak mówisz, czyli zwracać uwagę, aby osobnik korzystał na przyszłość z wyszukiwarki, ale przy okazji również podrzucić link do jej instrukcji obsługi z dopiskiem, że gdyby ów użytkownik miał problem ze znalezieniem szukanego tematu, niech ją przeczyta. Wydaje mi się, że to byłby najlepszy kompromis i najkorzystniejsze wyjście dla ogółu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 29.11.2015 o 19:42, Prince_Miki napisał:

Wczoraj wieczorem myślałem nad całą sprawą i doszedłem do wniosku, że można zrobić tak,
jak mówisz, czyli zwracać uwagę, aby osobnik korzystał na przyszłość z wyszukiwarki,
ale przy okazji również podrzucić link do jej instrukcji obsługi z dopiskiem, że gdyby
ów użytkownik miał problem ze znalezieniem szukanego tematu, niech ją przeczyta. Wydaje
mi się, że to byłby najlepszy kompromis i najkorzystniejsze wyjście dla ogółu.


Nie chodzi o to co można a czego nie :P Kim ja jestem, żeby ustalać co ktoś może pisać. Powiedziałem ino "co mnie boli". W twojej gestii leży czy mnie rozumiesz czy nie :P Jak dla mnie, temat o wyszukiwarce jest po prostu dziwny ale jesli ma już być, to nie lepiej będzie go podpiąć tak, aby był widoczny dla każdego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 28.11.2015 o 21:41, Snafu napisał:

Łooooo, widzę że największymi inwigilatorami to jesteście wy :P Sorry, ale jeśli ktoś
potrafi przewertować portale społecznościowe w celu... no właśnie, w jakim? Odkryłeś
moją drugą osobowość w internecie, brawo! Zdjęcie bodaj z 2-3 lat, profil z aktywnością
ma się podobnie.

Chciałbym tak umieć..... serio. Ja nawet jak ci wszyscy quizowcy na tym forum szukać przez grafiki google nie umiem by wiedzieć co znajduje się na danym obrazku jak chociażby w quizie "jaki to potwór - zabawa"
Profil tłitowy kto inny mi dał :D Ale będę taki niedobry i cię lekko nakieruję kto. Jak coś to ja nic nie wiem.
Nic nie widziałem
Nic nie słyszałem
Nic nie pamiętam.

Oto pierwszy post
http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=88&pid=33048

A o to moja odpowiedź na niego:
http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=88&pid=33049

A teraz użyj dedukcji i sam znajdź w sobie odpowiedź kto znalazł "tłita" ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale w takie rzeczy to mnie, obywatelu, proszę nie mieszać. To Wy o tym wspomnieliście, nie ja. Ostatni raz tak zrobiłem, jak napisane w podlinkowanym przez Was poście, ponad dwa lata temu (dlatego napisałem, że mi się udało, a nie wciąż udaje), tak więc to JA mogę z czystym sumieniem powiedzieć, iż:

- nic nie wiem

- nic nie słyszałem

- nic nie pamiętam

Zrozumiano obywatelu? Dobrze, a teraz wykonać dziesięć pompek za karę! Eins, zwei, drei!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To jest śmieszne i dosyć dziwne zarazem. Rozumiem profil jakiejś ładnej dziewczyny, ale.... :P. Nie wnikam który z was(chociaż mam swojego "faworyta") ma takie hobby :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.11.2015 o 21:07, Snafu napisał:

To jest śmieszne i dosyć dziwne zarazem. Rozumiem profil jakiejś ładnej dziewczyny, ale....
:P. Nie wnikam który z was(chociaż mam swojego "faworyta") ma takie hobby :P

No jak to kto ? :D Pewnie, że Miki Nie bój się nazywać gramowiczów po imieniu. Nikt cię za to nie zbanuje. buahuahuahuahauhauhauhauhauahuahauhauha. A ja się kiedyś zastanawiałem skąd 3 osoby na krzyż wiedzą tyle o potworach [sarkazm mode on] Chyba całe życie grali w gry a drugie całe życie żyją aby "chwalić się wiedzą" [sarkazm mode off]. A tak naprawdę za nich uncle google wie =.= Te quizy powinny zostać zamknięte bo tam jeden z drugim się prześciga kto pierwszy da odpowiedź. :3 :3 :3 :3 :3

Ja sam nie jestem święty. Lubię szerzyć spam a na tym forum [może nawet czasem zatrolować. Wszystko of kors na granicy prawa] Bo to wszystko to zaszczyt teraz jest, bo nudą tu wieje jak nigdy. Więcej zycia jest w newsach ale od wprowadzenia nowego forum nie skomentowałem ani jednego xD Z wiadomych przyczyn.
IMO Harkorowcy tam piszą. Poczytam to i owo ale do pisania nawet przymiarki nie robię.
Ale bez jaj. Szukać ludzi po tłitach... ja nawet tłita, fejsa ani insta nie mam. Jak wejdziesz na mojego GSa tam znajdziesz namiary na mnie w postaci ikonek. Najedź na te 3 najbardziej znane.. przeczytaj a potem kliknij a dowiesz się co o tym myślę ;> ;> ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.11.2015 o 22:20, Braveheart napisał:

Nie bój się nazywać gramowiczów po imieniu.

A skąd pewność, że Snafu wie, jak ja się nazywam? ]:-> Poza tym, mam alibi, bo, jak już pisałem wcześniej, to Wy pierwsi wspomnieliście o owej fotce.

Dnia 30.11.2015 o 22:20, Braveheart napisał:

Te quizy powinny zostać zamknięte bo tam
jeden z drugim się prześciga kto pierwszy da odpowiedź. :3 :3 :3 :3 :3

Przeczytajcie punkt drugi: http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=746&pid=18299 Tak, wiem, ma się tę pamięć do tego, co, kto i kiedy napisał (nie chwaląc się naturalnie).

Dnia 30.11.2015 o 22:20, Braveheart napisał:

IMO Harkorowcy tam piszą.

Sam tam napisałem tylko raz od momentu owego rozdzielenia. Niestety, nikt mi w owym newsie nie odpowiedział, tak więc cały mój misterny plan przetestowania systemu powiadomień o odpowiedzi (bo podobno tylko tam one działają) poszedł w... no właśnie. :(

Dnia 30.11.2015 o 22:20, Braveheart napisał:

Najedź na te 3 najbardziej znane.. przeczytaj a potem kliknij a dowiesz się co o tym myślę ;> ;> ;>

Ale nadal nie wiadomo, co myślicie o Steamie. :(

Dnia 30.11.2015 o 22:20, Braveheart napisał:

Ale bez jaj. Szukać ludzi po tłitach...

Właśnie... Nie wstyd Wam?! Zaraz wszystko matce powiem i się skończy zabawa. O!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.11.2015 o 22:38, Prince_Miki napisał:

A skąd pewność, że Snafu wie, jak ja się nazywam? ]:-> Poza tym, mam alibi,
bo, jak już pisałem wcześniej, to Wy pierwsi wspomnieliście o owej fotce.

Dowiedział się z tego wątku. [Ja nic nie wiem]

Dnia 30.11.2015 o 22:38, Prince_Miki napisał:

Przeczytajcie punkt drugi: http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=746&pid=18299 Tak,
wiem, ma się tę pamięć do tego, co, kto i kiedy napisał (nie chwaląc się naturalnie).

I tak się chwalicie.

Dnia 30.11.2015 o 22:38, Prince_Miki napisał:

Sam tam napisałem tylko raz od momentu owego rozdzielenia. Niestety, nikt mi w owym newsie
nie odpowiedział, tak więc cały mój misterny plan przetestowania systemu powiadomień
o odpowiedzi (bo podobno tylko tam one działają) poszedł w... no właśnie. :(

Ja nic nie wiem.... bo nie wiem i nie widział ani nie słyszał.

Dnia 30.11.2015 o 22:38, Prince_Miki napisał:

Ale nadal nie wiadomo, co myślicie o Steamie. :(

Dlatego musicie obywatelu zrobić mi logo png w takich samych rozmiarach co tamte a wtedy się dowiecie co ja o tym wszystkim myślę. [Ogólnie to ja nic nie wiem]

Dnia 30.11.2015 o 22:38, Prince_Miki napisał:

Właśnie... Nie wstyd Wam?! Zaraz wszystko matce powiem i się skończy zabawa. O!

Ja nic nie wiem.

Spamu widzę nikt nie raczy szerzyć. Toż to smutne. Miki się boi albo posiada w kieszeni tylko ''kontrspam'' bo sam z siebie pierwszy nie wyskoczy z postem bo zapewne obawa przed Wszechpotężnymi go przytłacza że schnie mu w gardle tak mocno że nie ma mocy na cokolwiek. Mało tego. Schnie mu w gardle tak, że gdyby nie jego ulubiony sok z ogórków to by dawno padł przed monitorem twarzą na klawiaturę z odwodnienia :O

Nie znacie przepowiedni o mrocznym powrocie Pana Spamu ? :X

Pan Spamu zginie, ale przed śmiercią spłodzi legion śmiertelnych spamerskich pomiotów.
A ślady jego przyjścia znaczyć będą Spamem.
:3 :3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hehe, widzę, że od napisania tego posta jesteście cały czas online i jak zaklęci czekacie na odpowiedź od Spame... Lożowicza Mikiego. Lepiej tak nie czekajcie, ani broń Boże nie wychodźcie sami do lasu, bo jeszcze Was wilk pożre!

Dnia 11.12.2015 o 11:38, Braveheart napisał:

Dowiedział się z tego wątku. [Ja nic nie wiem]

Śmiecie twierdzić, iż chciało mu się bawić w takie klocki, jak odspojlerowywanie posta?

Dnia 11.12.2015 o 11:38, Braveheart napisał:

Dlatego musicie obywatelu zrobić mi logo png w takich samych rozmiarach co tamte a wtedy
się dowiecie co ja o tym wszystkim myślę. [Ogólnie to ja nic nie wiem]

Jesteście pewni, że mam tego dokonać i wysłać w kopercie?

Dnia 11.12.2015 o 11:38, Braveheart napisał:

Miki się boi albo posiada w kieszeni tylko ''kontrspam''

Miki posiada w rękawie argument w postaci zapracowania.

Dnia 11.12.2015 o 11:38, Braveheart napisał:

bo sam z siebie pierwszy nie wyskoczy z postem bo...

...nadal nie odpowiedzieliście na moją ścianę tekstu o MacBookach.

Dnia 11.12.2015 o 11:38, Braveheart napisał:

Mało tego. Schnie mu w gardle tak, że gdyby nie jego ulubiony
sok z ogórków to by dawno padł przed monitorem twarzą na klawiaturę z odwodnienia :O

Nie zrobiłby tego. Już wystarczy, że Jego zacny laptop nie ma już dwóch klawiszy. I jak miałby takie coś sprzedać?

Dnia 11.12.2015 o 11:38, Braveheart napisał:

Nie znacie przepowiedni o mrocznym powrocie Pana Spamu ? :X

Znamy tylko coś o Panu Nieżycia, ale to podobno tylko mit.

Dnia 11.12.2015 o 11:38, Braveheart napisał:

Pan Spamu zginie, ale przed śmiercią spłodzi legion śmiertelnych spamerskich pomiotów.
A ślady jego przyjścia znaczyć będą Spamem.
:3 :3

Matko, znowu Was poniosło!

A cobyście załączyli link do definicji pewnego słowa na Waszym GS-ie o Steamie, niniejszym załączam odpowiednio zmodyfikowane jego logo. Tak mi dopomóż GIMP!

EDIT: Cholera, gram.pl zmieniło mi format zdjęcia z .png na .jpg. W takim razie ów logo wysyłam Wam tajną ścieżką...

20151211144939546

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.12.2015 o 14:51, Prince_Miki napisał:

Hehe, widzę, że od napisania tego posta jesteście cały czas online i jak zaklęci czekacie
na odpowiedź od Spame... Lożowicza Mikiego.

Gratuluję dedukcji "Szerloku". Bubu ma tak w zwyczaju że gdy już uprawia "nołlajf" nawet nie przeglądając forum po prostu gram jest odpalony i tyle. To że np jestem 5h cały czas na zielono nie znaczy że jak na zapałkach czekam na odpis.. buahauhuahauh
>Lepiej tak nie czekajcie, ani broń Boże nie wychodźcie sami do lasu, bo jeszcze Was wilk pożre!
Czyżbyście się nasłuchali Don''t Go Walking in the Woods Alone at Night które wam Bubu zaproponował ?

Dnia 11.12.2015 o 14:51, Prince_Miki napisał:

Śmiecie twierdzić, iż chciało mu się bawić w takie klocki, jak odspojlerowywanie posta?

Bubu nic nie wie.

Dnia 11.12.2015 o 14:51, Prince_Miki napisał:

Jesteście pewni, że mam tego dokonać i wysłać w kopercie?

Wirtualnej... tak, na szczęście już to uczyniliście. Macie towarzyszu sczęście bo inaczej Bubu by was pozamieniał w jeden wielki cukierek i pożarł do herbaty.

Dnia 11.12.2015 o 14:51, Prince_Miki napisał:

Miki posiada w rękawie argument w postaci zapracowania.

Przed komputerem ma się rozumieć ?

Dnia 11.12.2015 o 14:51, Prince_Miki napisał:

...nadal nie odpowiedzieliście na moją ścianę tekstu o MacBookach.

Wy chyba postu ścian na tym forum nie widzieliście. Zapraszam do polityki w wolnych chwilach by przewertować chociażby ściany dinozaurów takich jak KM czy Olamagato ;-). Tam zobaczysz przysłowiowe ściany, że od ilości znaków dostaniesz skrętu żołądka a twe projektory w postaci oczu będą miały spadki fpsów. Nie mówiąc już o procesorze któremu tranzystory się zaczną kopcić. Wtedy jak zwykle ratunkiem dla was będzie wciśnięcie klawiszy kombinacji alt + F4 buahuah apro po alt + F4 to powiem później.
Co do tamtego posta to odpowiem później bo teraz mi się nie chce ]:-> ]:->

Dnia 11.12.2015 o 14:51, Prince_Miki napisał:

Nie zrobiłby tego. Już wystarczy, że Jego zacny laptop nie ma już dwóch klawiszy. I jak
miałby takie coś sprzedać?

Oddaj do lombardu buahauhauha. Tam masz większe szanse powodzenia.

Dnia 11.12.2015 o 14:51, Prince_Miki napisał:

Znamy tylko coś o Panu Nieżycia, ale to podobno tylko mit.

Mit of kors o mnie o Bubu. A jednak słyszeliście buahuahuaha dobrze to rokuje.

Dnia 11.12.2015 o 14:51, Prince_Miki napisał:

Matko, znowu Was poniosło!

Mind State: Insane!! :E :E :E

Dnia 11.12.2015 o 14:51, Prince_Miki napisał:

EDIT: Cholera, gram.pl zmieniło mi format zdjęcia z .png na .jpg. W takim razie ów logo
wysyłam Wam tajną ścieżką...

Drogi Mikule tak Ci dopomóż Gimp. Za jakieś 10 minut umieszczę ów logo na swoim GSie i dowiesz się co o tym myśle uahuahuahauhau.

PS: Widzę, że z formy wyszukiwania ludzi po necie dalej nie wyszliście. Konto na SoundCloud.com się założyło hę ? biednego Brave''a się followuje hę ? :3 :#

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się