TYHE

Damska Szowinistyczna Loża Szyderczyń

33421 postów w tym temacie

Dnia 07.01.2016 o 12:46, Braveheart napisał:

Nie kapuję o co Ci chodzi.

To zakapujcie.

Dnia 07.01.2016 o 12:46, Braveheart napisał:

Ostatni raz w Markach widziano was w 2015

http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=3979&pid=66079

Hm? ]:->

Dnia 07.01.2016 o 12:46, Braveheart napisał:

Czyli że co .... tak samo jak rok temu. Smęciliście w domu ?

Tym razem tak, ale z własnej woli. Czasami fajnie zaszaleć ze znajomkami, a czasami lepiej robić pierniki w zaciszu domu (patrz: screen poniżej). Uprzedzając pytania - tak, ten napis to moja wena twórcza. ]:-> Inne zaś były z chińskimi znakami, ale uznałem, iż nie zasługują na uwiecznienie moim "szpanfonem" (czytaj: Nexusem 5).

Dnia 07.01.2016 o 12:46, Braveheart napisał:

Nawet w topiku o wyrzutkach nikt z wami nie chciał rozmawiać buahuahauhauhauhauaha

A kaczek93 to co, Towarzyszu Przewodniczący? ;-)

Dnia 07.01.2016 o 12:46, Braveheart napisał:

2015 pożegnałem grubo że sylwek przedłużył
mi się do 3 :D

Same here. No, prawie. ;P

Dnia 07.01.2016 o 12:46, Braveheart napisał:

Wy Miki pewnie piliście sok z ogórków. =.= =.=

Pudło, Towarzyszu. Tym razem piliśmy bardzo wiele rodzajów soków. Niestety, wątpię, że uda Wam się dojść, jakie to były soki. ;-)

Dnia 07.01.2016 o 12:46, Braveheart napisał:

Na serio aż takim domatorem jesteście ??

Cytując Paździocha: Pan jeszcze wielu rzeczy o mnie nie wie, Panie Ferdku.

BTW: Udało mi się znaleźć kolejną, zacną nutkę, której nie słyszałem ani razu od przeszło... 10 lat. Znajdziecie ją pod tym adresem: https://www.youtube.com/watch?v=NcD0kUyYozY

PS: Oczywiście trzeba było zmniejszyć rozmiar obrazka w GIMPie przed jego załączeniem, bo przecież "Dodawany obrazek nie powinien przekraczać 1MB"... -_-

201601071550400

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.01.2016 o 15:53, Prince_Miki napisał:

To zakapujcie.

Nie chce mi się. Pomóż mi buahauhuahuah!

Dnia 07.01.2016 o 15:53, Prince_Miki napisał:

I to jest ten post..... ty to jednak bezczel jesteś. Wchodzisz w tamten zmamienity wątek. Nabijasz punkciorka i spadasz spać grzecznie bo mama krzyczy. Prawda jest taka że jakakolwiek dłuższa rozmowa w tamtym wątku nie ma sensu bo zwyczajnie pakujesz mandżur po jednym poście :X :X :X

Dnia 07.01.2016 o 15:53, Prince_Miki napisał:

Tym razem tak, ale z własnej woli. Czasami fajnie zaszaleć ze znajomkami, a czasami lepiej
robić pierniki w zaciszu domu (patrz: screen poniżej). Uprzedzając pytania - tak, ten
napis to moja wena twórcza. ]:-> Inne zaś były z chińskimi znakami, ale uznałem, iż
nie zasługują na uwiecznienie moim "szpanfonem" (czytaj: Nexusem 5).

buahuahuahua Nexus 5 hmmmm brzmi prawie jak Nexus 6 z filmu Blade Runner

Dnia 07.01.2016 o 15:53, Prince_Miki napisał:

> Nawet w topiku o wyrzutkach nikt z wami nie chciał rozmawiać buahuahauhauhauhauaha
A kaczek93 to co, Towarzyszu Przewodniczący? ;-)

1 post na krzyż i pewnie spać poszedłeś buahauhauhauha

Dnia 07.01.2016 o 15:53, Prince_Miki napisał:

Same here. No, prawie. ;P

Nie kłam. Siedzieliście grzecznie w domu i poszliście spać i taki wasz sylwester był buahauhauha xD :P

Dnia 07.01.2016 o 15:53, Prince_Miki napisał:

Pudło, Towarzyszu. Tym razem piliśmy bardzo wiele rodzajów soków. Niestety, wątpię, że
uda Wam się dojść, jakie to były soki. ;-)

Dobra niech będzie.... sok z pomidorów..... pasuje ? :>

Dnia 07.01.2016 o 15:53, Prince_Miki napisał:

Cytując Paździocha: Pan jeszcze wielu rzeczy o mnie nie wie, Panie Ferdku.

buahuahau. Na bank domatorem :D moze nawet samotnikiem

Dnia 07.01.2016 o 15:53, Prince_Miki napisał:

PS: Oczywiście trzeba było zmniejszyć rozmiar obrazka w GIMPie przed jego załączeniem,
bo przecież "Dodawany obrazek nie powinien przekraczać 1MB"... -_-

Przecież to wspaniałe forum jest!!! xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.01.2016 o 18:09, Braveheart napisał:

I to jest ten post..... ty to jednak bezczel jesteś. Wchodzisz w tamten zmamienity wątek.
Nabijasz punkciorka i spadasz spać grzecznie bo mama krzyczy. Prawda jest taka że jakakolwiek
dłuższa rozmowa w tamtym wątku nie ma sensu bo zwyczajnie pakujesz mandżur po jednym
poście :X :X :X

Cóż, przeważnie te rozmowy są o grach, a sam, mimo iż lubię sobie zagrać w to i owo (wbrew obiegowym opiniom, nie gram tylko w "Dżast Kausa" i "Mafję" ;-)), wolę rozmawiać o innych rzeczach, czyli np. o językach czy samochodach. ;P Tym razem odpisał mi tylko mery, poruszając temat ruchu na forum w dwóch zdaniach, nie odpowiadając przy tym na znacznie dłuższą treść o odpalaniu auta. Uznałem zatem, że temat jest wyczerpany, tak więc nic nie napisałem, bo jeżeli bym to zrobił, to raczej nic ciekawego by to nie było z pewnej, prostej przyczyny - nie miałem już nic więcej do powiedzenia.

Co do chodzenia spać, niestety muszę to robić o tej samej porze (akurat teraz jest to mniej więcej 00:20), żeby mieć szansę w nocy wpaść w objęcia Morfeusza, bo ostatnio znów włączył się mi tryb bezsenności, a co za tym idzie - jeśli już mam coś do napisania w Nocnych Markach, to piszę tuż po północy, żeby przed snem mieć jeszcze czas na inne rzeczy, a jak chcę komuś odpowiedzieć, odpisuję następnej nocy. Ot, taka specyfika Mikiego. ;-)

Dnia 07.01.2016 o 18:09, Braveheart napisał:

buahuahuahua Nexus 5 hmmmm brzmi prawie jak Nexus 6 z filmu Blade Runner

Nie znaju.

Dnia 07.01.2016 o 18:09, Braveheart napisał:

1 post na krzyż i pewnie spać poszedłeś buahauhauhauha

*2 posty na 2 krzyże. ;P

Dnia 07.01.2016 o 18:09, Braveheart napisał:

Nie kłam. Siedzieliście grzecznie w domu i poszliście spać i taki wasz sylwester był
buahauhauha xD :P

Kolejny raz pudło. :(

Dnia 07.01.2016 o 18:09, Braveheart napisał:

Dobra niech będzie.... sok z pomidorów..... pasuje ? :>

Coś znacznie bardziej wykwintnego. ]:->

Dnia 07.01.2016 o 18:09, Braveheart napisał:

Przecież to wspaniałe forum jest!!! xD

I wspaniały nowy rednacz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.01.2016 o 18:47, Prince_Miki napisał:

Cóż, przeważnie te rozmowy są o grach, a sam, mimo iż lubię sobie zagrać w to i owo (wbrew
obiegowym opiniom, nie gram tylko w "Dżast Kausa" i "Mafję" ;-)),

Ciekawe czy kiedykolwiek w życiu nockę z prawdziwego zdarzenia zarwaliście. I w dorobku mieliście nieprzespany dzień, noc oraz cały dzień. By następnej nocy się położyć. Grubo w to powątpiewam. Za grzeczni jesteście buahuahuahuahauhauhauah.
Wasza bezsenność ogranicza się maks do 1:00 w nocy buahuahuahuahuahauhauahuaauahuahauhauahuahuahauhauhauahauhauahuahauhauahauhauahuhauah auhauhauahuahauhauahahhahahahauhauahuahahaahahahahauahauhauhauahuahauhuahauahuahuahua hauahauhauahauhauahauhauahauhaahauhauahauhauahuahauahauhauahuahuh uahauhauahauhauah uhauhauahauahuaha uahauhauahauhauahuahau hauahuahauhauahuahaua huahauhauahauhauah uahauahauha <---- [matko z tym śmiechem to mnie teraz poniosło znów xD]

Dnia 07.01.2016 o 18:47, Prince_Miki napisał:

Nie znaju.

Ale zato znaju wy "mafję" xD

Dnia 07.01.2016 o 18:47, Prince_Miki napisał:

*2 posty na 2 krzyże. ;P

Dobre ;]

Dnia 07.01.2016 o 18:47, Prince_Miki napisał:

Kolejny raz pudło. :(

Kłamiecie.

Dnia 07.01.2016 o 18:47, Prince_Miki napisał:

Coś znacznie bardziej wykwintnego. ]:->

Dobra, niech Ci już będzie że tym wykwintnym sokiem było picollo buahauhauhauhauhauahuahauhauah uahuahauhauahu hauhauhauahauh uahuahuahauhauah uhauhauahauhauahu huahauhauhauahuahau huahuahauhauahauh uahuahauahuahauahu huahauhauahauhauah uhauahauahauahuahuh

Dnia 07.01.2016 o 18:47, Prince_Miki napisał:

I wspaniały nowy rednacz!

Taaaaa który nawet nie dał znaku zycia. Na tym forum jaja co raz to większe. gram ma nowego rednacza który nawet się nie połasił o to aby się "zameldować" obywatelom. biauhauahauhauahuah uahuahauhauhauahauhauh uahuahauahuahauhauh uhauahauhauahuahau hauhauahauhauhaauhu huahauahauhauhauahauh uahauhauahauahuah uahuahauahuahauahuahauahauhauha

PS: Wybaczcie za ten śmiech ale powstrzymać się nie mogłem :C

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.01.2016 o 14:05, Braveheart napisał:

Ciekawe czy kiedykolwiek w życiu nockę z prawdziwego zdarzenia zarwaliście. I w dorobku
mieliście nieprzespany dzień, noc oraz cały dzień. By następnej nocy się położyć.

Mieliśmy dokładnie 3 takie sytuacje. Raz nawet, mimo przemęczenia, graliśmy ze znajomymi w siatkówkę i, mówiąc skromnie, szło nam bardzo dobrze. ;-)

Dnia 08.01.2016 o 14:05, Braveheart napisał:

Wasza bezsenność ogranicza się maks do 1:00 w nocy

Potrafi się ograniczyć czasami do 4:00.

Swoją drogą, jeszcze jakieś 2 lata temu noc bez siedzenia do 3:00 była nocą straconą. Po jakimś czasie jednak takie siedzenie nam zbrzydło i daliśmy sobie siana. Teraz wolimy wręcz wstać wcześniej rano. ;P

Dnia 08.01.2016 o 14:05, Braveheart napisał:

buahuahuahuahuahauhauahuaauahuahauhauahuahuahauhauhauahauhauahuahauhauahauhauahuhauah
auhauhauahuahauhauahahhahahahauhauahuahahaahahahahauahauhauhauahuahauhuahauahuahuahua
hauahauhauahauhauahauhauahauhaahauhauahauhauahuahauahauhauahuahuh uahauhauahauhauah uhauhauahauahuaha
uahauhauahauhauahuahau hauahuahauhauahuahaua huahauhauahauhauah uahauahauha <----

>
Widzę, że bijecie punkciorki do średniej liczby znaków na jeden post, aby zrobić dobre wrażenie na kimś, kto ocenia Gramowiczów tylko po ich statystykach. ]:->

Dnia 08.01.2016 o 14:05, Braveheart napisał:

Ale zato znaju wy "mafję" xD

*??????

Dnia 08.01.2016 o 14:05, Braveheart napisał:

Dobra, niech Ci już będzie że tym wykwintnym sokiem było picollo buahauhauhauhauhauahuahauhauah
uahuahauhauahu hauhauhauahauh uahuahuahauhauah uhauhauahauhauahu huahauhauhauahuahau
huahuahauhauahauh uahuahauahuahauahu huahauhauahauhauah uhauahauahauahuahuh

Czy tym razem Was nie poniosło za bardzo? O_o

Dnia 08.01.2016 o 14:05, Braveheart napisał:

PS: Wybaczcie za ten śmiech ale powstrzymać się nie mogłem :C

Biedny Braveheart... :(

EDIT: WUT?! Nawet po "ruskiemu" nie da się nic napisać na tym całym nowym forum (tam, gdzie są te znaki zapytania, napisałem po rosyjsku "znacie")?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.01.2016 o 14:48, Prince_Miki napisał:

Mieliśmy dokładnie 3 takie sytuacje. Raz nawet, mimo przemęczenia, graliśmy ze znajomymi
w siatkówkę i, mówiąc skromnie, szło nam bardzo dobrze. ;-)

Aż całe trzy sytuacje. Nie powiem, robi to wrażenie :D

Dnia 08.01.2016 o 14:48, Prince_Miki napisał:

Potrafi się ograniczyć czasami do 4:00.

A dlaczego wtedy nie spamujecie i nie szerzycie spamu ?? :> Pewnie próbujecie zasnąć i męczycie się właśnie do 4:00 w koju :P

Dnia 08.01.2016 o 14:48, Prince_Miki napisał:

Swoją drogą, jeszcze jakieś 2 lata temu noc bez siedzenia do 3:00 była nocą straconą.
Po jakimś czasie jednak takie siedzenie nam zbrzydło i daliśmy sobie siana. Teraz wolimy
wręcz wstać wcześniej rano. ;P

By siać poranny spam

Dnia 08.01.2016 o 14:48, Prince_Miki napisał:

Widzę, że bijecie punkciorki do średniej liczby znaków na jeden post, aby zrobić dobre
wrażenie na kimś, kto ocenia Gramowiczów tylko po ich statystykach.

Jakie punkciorki i jakie statystyki. Statystyk przecież już nie ma od dawien dawna. A nowych nie będzie. Nikt nikomu tu nic nie udowodni xD
Robowe gramstaty też poszły w zapomnienie.

Dnia 08.01.2016 o 14:48, Prince_Miki napisał:

Czy tym razem Was nie poniosło za bardzo? O_o

ahaaaaa haaahhahhahahah............. NIE :D

Dnia 08.01.2016 o 14:48, Prince_Miki napisał:

Biedny Braveheart... :(

Żebyś wiedział, że bardzo ;]

Dnia 08.01.2016 o 14:48, Prince_Miki napisał:

EDIT: WUT?! Nawet po "ruskiemu" nie da się nic napisać na tym całym nowym forum (tam,
gdzie są te znaki zapytania, napisałem po rosyjsku "znacie")?!

Aha, teraz już wszystko jasne.
A więc przyznajcie się w Sylwestra melanżowaliście że głowa była zmiażdżona czy grzecznie w domu o suchym siedzieliśta ?
Pewnie wam się towarzyszu wstyd przyznać co ? :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.01.2016 o 16:51, Braveheart napisał:

Aż całe trzy sytuacje. Nie powiem, robi to wrażenie :D

Panie, nie na ilość, lecz na jakość!

Dnia 08.01.2016 o 16:51, Braveheart napisał:

A dlaczego wtedy nie spamujecie i nie szerzycie spamu ?? :> Pewnie próbujecie zasnąć
i męczycie się właśnie do 4:00 w koju :P

W sumie dobre pytanie... Tutaj się otwarcie przyznamy - przeważnie mamy problemy ze snem wtedy, gdy staramy się jak najszybciej zasnąć grzecznie w łóżku. Najczęściej robimy tak, kiedy nie możemy doczekać się następnego dnia, a przy okazji trzeba się rano zerwać z trumienki. ;P Ucząc się na własnych błędach, weźmiemy Waszą sugestię pod uwagę - może nocny spam w trudnych chwilach zadziała lepiej niż kołysanka. Tak mi dopomóżcie Marki. Nocne Marki!

Dnia 08.01.2016 o 16:51, Braveheart napisał:

By siać poranny spam

To również weźmiemy pod uwagę.

Dnia 08.01.2016 o 16:51, Braveheart napisał:

Jakie punkciorki i jakie statystyki. Statystyk przecież już nie ma od dawien dawna. A
nowych nie będzie. Nikt nikomu tu nic nie udowodni xD
Robowe gramstaty też poszły w zapomnienie.

Cóż, w takim razie mamy dla Was propozycję nie do odrzucenia. Jako że kilku forumowiczów zrobiło już własne skiny na forum, Wy stworzycie teraz nowe statystyki forum. W przeciwnym razie, na Waszym dysku znajdą się nagle różne rzeczy, o których nie śniło się Wam w najdzikszych snach.

Matko, tym razem nas poniosło - chciałoby się rzec.

Dnia 08.01.2016 o 16:51, Braveheart napisał:

Żebyś wiedział, że bardzo ;]

Miałem niegdyś kumpla (teraz nieco zerwał się z nim kontakt), którego swojego czasu ochrzciłem mianem "Biednego Indianina", bo codziennie nosił opaskę na czole z indiańskimi wzorkami. Biorąc pod uwagę, iż miał (i nadal ma) długie włosy, wolę nawet nie myśleć, ile wesz musiało na niej być. ;D

Dnia 08.01.2016 o 16:51, Braveheart napisał:

Pewnie wam się towarzyszu wstyd przyznać co ? :>

To się nazywa skromność, Obywatelu. Gdybym Wam opowiedział w najdrobniejszych szczegółach, jak spędziłem tegorocznego Sylwestra, to by Wam, jak to kiedyś powiedział Ferdek, gul stanął!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.01.2016 o 18:16, Prince_Miki napisał:

Panie, nie na ilość, lecz na jakość!

Udowodnij tą jakość ;] Swoją drogą to Miki myślałem, ze mocniej pospamujesz :D. Dałbym sobie palce spamerskie uciąć, że w grudniu naspamujesz na WT a tu jednak niespodzianka. Kto wie, może upragniony awans tuż, tuż za rogiem się czai ;]

Dnia 08.01.2016 o 18:16, Prince_Miki napisał:

W sumie dobre pytanie... Tutaj się otwarcie przyznamy - przeważnie mamy problemy ze snem
wtedy, gdy staramy się jak najszybciej zasnąć grzecznie w łóżku. Najczęściej robimy tak,
kiedy nie możemy doczekać się następnego dnia, a przy okazji trzeba się rano zerwać z
trumienki. ;P

Przecież wy obywatelu nie wiecie co to trumna. Wy zapadacie w objęcia Orfeusza w zwykłym łóżku. Proszę nie kłamać tutaj z trumienką bo jeszcze kogoś naślę za te kłamstwa. xD xD bauhauhauhauaha

Dnia 08.01.2016 o 18:16, Prince_Miki napisał:

Ucząc się na własnych błędach, weźmiemy Waszą sugestię pod uwagę - może
nocny spam w trudnych chwilach zadziała lepiej niż kołysanka. Tak mi dopomóżcie Marki.
Nocne Marki!

Takie zachowanie to mi się podoba ;] Choć jeszcze daleko wam to bycia "wąpirzem" wy nawet pod niedzielnych bezsennych się nie kwalifikujecie :P :P. Długaaa droga mocy eeee "nocy" przed wami. :P

Dnia 08.01.2016 o 18:16, Prince_Miki napisał:

Cóż, w takim razie mamy dla Was propozycję nie do odrzucenia. Jako że kilku forumowiczów
zrobiło już własne skiny na forum, Wy stworzycie teraz nowe statystyki forum. W przeciwnym
razie, na Waszym dysku znajdą się nagle różne rzeczy, o których nie śniło się Wam w najdzikszych
snach.

Chyba na głowę towarzyszy spadliście dzisiaj albo nie byliście dzisiaj w toalecie :D
Hahhahahahaha coś za darmo dla tego forum? w imię czego? i dla kogo. Obstawiam, że aktywnych forumowiczów to tutaj jest maks 100. Sami najstarsi z najstarszych się ostali xD
Nie ma co ożywiać trupa. Zapytaj zipa może on zrobi swoje ''zipstaty''

Dnia 08.01.2016 o 18:16, Prince_Miki napisał:

Miałem niegdyś kumpla (teraz nieco zerwał się z nim kontakt), którego swojego czasu ochrzciłem
mianem "Biednego Indianina", bo codziennie nosił opaskę na czole z indiańskimi wzorkami.
Biorąc pod uwagę, iż miał (i nadal ma) długie włosy, wolę nawet nie myśleć, ile wesz
musiało na niej być. ;D

Zawszonego znajomego mieliście. Mówisz że tona "weszów". Cisnęliście wtedy z niego bekę? :>

Dnia 08.01.2016 o 18:16, Prince_Miki napisał:

To się nazywa skromność, Obywatelu. Gdybym Wam opowiedział w najdrobniejszych szczegółach,
jak spędziłem tegorocznego Sylwestra, to by Wam, jak to kiedyś powiedział Ferdek, gul
stanął!

No to się Miki przekonajmy.... dajesz. A może rzeczywiście mi gul skoczy hmmmm i padnę na jakiś zawał. Zaraz, zaraz, gul to komuś skakał kiedyś...... nieeeee, nie gul.
"Helenoooo.... chyba mam zawał"
To ten ulubiony wasz paździoch menda tak gadał w tym stylu buahauhauhauha :D
A tak poważnie. Przyznajcie się. Przynajmniej coś procentowego było w tego sylwka czy na trzeźwo? ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.01.2016 o 21:20, Braveheart napisał:

Udowodnij tą jakość ;] Swoją drogą to Miki myślałem, ze mocniej pospamujesz :D. Dałbym
sobie palce spamerskie uciąć, że w grudniu naspamujesz na WT a tu jednak niespodzianka.
Kto wie, może upragniony awans tuż, tuż za rogiem się czai ;]

Heh, gdyby to był 2009 rok... wtedy gdybym miał WT, wszystkie Gramowiczki by na mnie leciały, a teraz... praktycznie każdy je ma / miał, więc jakoś niespecjalnie mi na nim zależy. :(

Dnia 08.01.2016 o 21:20, Braveheart napisał:

Proszę nie kłamać tutaj z trumienką

Szkoda, że nie "Proszę nie wprowadzać użytkowników w błąd.". ;D

Dnia 08.01.2016 o 21:20, Braveheart napisał:

bo jeszcze kogoś naślę za te kłamstwa. xD

Chcecie mnie rzucić na pożarcie wilkom w lesie?

Dnia 08.01.2016 o 21:20, Braveheart napisał:

Takie zachowanie to mi się podoba ;] Choć jeszcze daleko wam to bycia "wąpirzem" wy nawet
pod niedzielnych bezsennych się nie kwalifikujecie :P :P.

Przynajmniej nie kwalifikujemy się do niedzielnych kierowców. Tym razem jednak w pozytywnym znaczeniu tego stwierdzenia. Jazdę za kółkiem opanowałem w mgnieniu oka i przy okazji pokochałem. Szczególną frajdę sprawia zmiana biegów na wysokich obrotach i szybkie wchodzenie w zakręty (oczywiście wszystko w graniach rozsądku). Ewidentnie nie mógłbym mieszkać w Stanach, ponieważ tam praktycznie każdy jeździ na automacie (manualna skrzynia biegów, w przeciwieństwie do automatycznej skrzyni, dostarcza dużo frajdy) i wszyscy kurczowo przestrzegają limitów drogowych, które potrafią być niejednokrotnie wręcz absurdalne - równa, prosta i szeroka droga (czego w Polsce praktycznie w ogóle nie ma), a ograniczenie prędkości jest zaledwie do 60 mph (100 km/h). Dla mnie to chore. -_- Rozumiem, że w Niemczech mimo wszystko pomysł z autostradami bez ograniczeń prędkości jest mocno przesadzony (jeszcze jakiś młodociany wariat bez większego doświadczenia za kółkiem będzie chciał się popisać przed dziewczyną, biorąc samochód od kasiastego tatusia oraz jadąc nim 250 kmh i katastrofa murowana), ale nie ma co popadać ze skrajności w skrajność. Uprzedzając Wasze pytania - nie, nigdy nie byłem w USA, niemniej widziałem zarówno dużo relacji na YT polskich kierowców mieszkających tam, jak i sporo czytałem. Cholera, ale się rozgadałem... O_o

Dnia 08.01.2016 o 21:20, Braveheart napisał:

Długaaa droga mocy eeee "nocy" przed wami. :P

Nie wiem, dlaczego, ale w pierwszej chwili przeczytałem "mocy", a nie "nocy". O_o

Dnia 08.01.2016 o 21:20, Braveheart napisał:

Zawszonego znajomego mieliście. Mówisz że tona "weszów". Cisnęliście wtedy z niego bekę?

Na samym początku znajomości, wraz z innymi kumplami, kiedy się zapytał, gdzie jest WC, wskazaliśmy mu damską toaletę (akurat nie było na drzwiach żadnego znaczku) i mieliśmy bekę na 100%, jak zaliczył tam bliskie spotkanie trzeciego stopnia z dziewczynami (a w długich włosach, patrząc z daleka, nawet przypomina takową). ;D

Dnia 08.01.2016 o 21:20, Braveheart napisał:

To ten ulubiony wasz paździoch menda tak gadał w tym stylu buahauhauhauha :D

Nie trafiliście tym razem (ale byliście blisko), gdyż moim ulubionym bohaterem (a właściwie bohaterką) ze ŚWK jest... Helena a. k. a. Paździochowa. Szczególnie podoba mi się, jak pomiatała biednym Paździochem. ;D Wskazujące na to cytaty można by mnożyć w nieskończoność. Oto niektóre moje ulubione:

Marian! Jesteś sztywny jak widły w gnoju!
Marian, ty dziadu kalwaryjski!
Nie wyginaj się tak, dziadu, bo się złamiesz.
Dziad zdziadziały jeden!

Miałem przytoczyć ich znacznie więcej, ale niektóre z nich są zbyt hardkorowe, aby je tu zamieścić. ;D Niemniej możecie wygooglować "paździochowa cytaty" i nie powinno być żadnego problemu z ich znalezieniem. ;P

Dnia 08.01.2016 o 21:20, Braveheart napisał:

A tak poważnie. Przyznajcie się. Przynajmniej coś procentowego było w tego sylwka czy
na trzeźwo? ;>

Tym razem na trzeźwo. :( A co mi tam, miejcie bekę z Mikiego. Zanim to jednak zrobicie, pamiętajcie o przysłowiu "Nie śmiej się dziadku z czyjegoś wypadku.". Warto przy okazji nadmienić, iż ów powiedzenie również tyczy się potworów, więc w razie czego, ewentualne konsekwencje Was nie ominą, Towarzyszu.

PS: Czy zaliczycie tego posta do typu "ściana tekstu"? :3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.02.2016 o 08:14, kindziukxxx napisał:

Drzwi otwarte jest ktoś tu jeszcze?

Ktoś jest, konkretnie ja. Niczym wierny pies, czekałem u progów Loży, oczekując, aż ktokolwiek się tu odezwie. ;P

Swoją drogą, może czas spróbować wskrzesić MNP... ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.02.2016 o 09:16, Prince_Miki napisał:

> Drzwi otwarte jest ktoś tu jeszcze?
Ktoś jest, konkretnie ja. Niczym wierny pies, czekałem u progów Loży, oczekując, aż ktokolwiek
się tu odezwie. ;P

Swoją drogą, może czas spróbować wskrzesić MNP... ;-)


Osz ty bluźnierco!
wypluj te słowa "kłania się pod portretem"
MNP jest cały czas żywa i wśród nas, zapamiętaj to, bo jeżeli usłyszała (a słyszy na pewno) to będzie czekać Cię kara, przynajmniej kilka miesięcy w loszku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.02.2016 o 14:34, kindziukxxx napisał:

/.../ bo jeżeli usłyszała (a słyszy na
pewno) to będzie czekać Cię kara, przynajmniej kilka miesięcy w loszku.

Przed chwilą, przechadzając się po podstronach Gramu, spotkałem Miłościwie Nam Patronującą we własnej osobie i, co ciekawe, nie chciała się mścić. Ba, nawet uśmiechnęła się do mnie! Jako dowód załączam zdjęcie, które

Spoiler

zrobiłem jej po kryjomu

. Teraz żyję nadzieją, że
Spoiler

MNP nie umie odspojlerować tekstu

. :(

20160223151024390

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.02.2016 o 15:11, Prince_Miki napisał:

Ba, nawet uśmiechnęła się do mnie!


Z tego co pamiętam, to nierzadko interpretacja tego uśmiechu i odpowiednie określenie granicy między serdecznością a nadchodzącą rzezią było kluczowe :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.02.2016 o 16:36, kindziukxxx napisał:

I jak mija dzionek? ja już 240 godzinę w tym miesiącu w pracy trzaskam :)

Jak na razie całkiem, całkiem. ;-) Dziś wróciłem z roboty wcześnie (ok. 13:50), więc zdążyłem już pouczyć się trochę mandaryńskiego (oczywiście nadal uczę się w zdecydowanej mierze japońskiego, chiński to tak raczej pobocznie i na luzie).

Przy okazji, ostatnio zaczytuję się w relacje z Korei Północnej i niektóre są naprawdę ciekawe. Jakby Cię to interesowało, podrzucam linki:

http://sunori.pl/2014/11/zima-w-korei-polnocnej/
http://sunori.pl/2014/12/kierowca-w-korei-polnocnej/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.02.2016 o 16:36, kindziukxxx napisał:

I jak mija dzionek? ja już 240 godzinę w tym miesiącu w pracy trzaskam :)

Ja bez snu już 87. Do 240 raczej nie dobije bo bym chyba zdechł :C

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się