TYHE

Damska Szowinistyczna Loża Szyderczyń

33421 postów w tym temacie

Dnia 03.12.2016 o 14:28, kindziukxxx napisał:

Aj tam na święta można dać dodatkowe prezenty :)
A jak wam czas mija? Ja w końcu znowu jestem praktycznie zajęty 24/7 i czuję że wracam
do życia. :)

Tak czas mija, że już tu nikt nie zagląda. :D Stara wysłużona gwardia z gram.pl przeniosła się na inny okręt. Miki prawdopodobnie wysłał ci już namiary hehehe bo robi za ptaka Hermesa, Jest tam nas ponad setka i życie tętni tam bardziej niż na tym wraku jakim jest gram.pl Nie ma tam niusów ale też jest Loża w której to nikomu spamić się nie chce. Z tego chyba się wyrasta albo nie kręci już co nie których tak jak kiedyś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.12.2016 o 00:51, Braveheart napisał:

Nie ma tam niusów ale też jest Loża w której to nikomu spamić się nie chce. Z
tego chyba się wyrasta albo nie kręci już co nie których tak jak kiedyś.

Albo nie ma tam jak nabijać punkciorków na WT. ]:->

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.12.2016 o 15:31, Prince_Miki napisał:

> Nie ma tam niusów ale też jest Loża w której to nikomu spamić się nie chce. Z
> tego chyba się wyrasta albo nie kręci już co nie których tak jak kiedyś.
Albo nie ma tam jak nabijać punkciorków na WT. ]:->

Miki... punkciorki zawsze muszą być. To moja gramowa dewiza..... punkcior, punkcior i jeszcze raz punkcior. Powiedz mi Miki.. co Ty tutaj robisz ? :D Czyżbyś też nabijał punkciory? XD
Sam nie wiem po kiego grzyba zaglądam na to martwe forum. Chyba tylko dla tego wątku bo Nocne Marki również zdechły ]:->

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.12.2016 o 21:15, Braveheart napisał:

Miki... punkciorki zawsze muszą być.

Ostatnimi czasy nachodziły mnie egzystencjalne myśli, czymże byłoby życie bez pseudomoderatorki w wykonaniu Mikiego oraz bez punkciorków. Czasoprzestrzeń by wtedy nie istniała, Bravehearcie.

Dnia 05.12.2016 o 21:15, Braveheart napisał:

Czyżbyś też nabijał punkciory? XD

Również w przekierowywanie zagubione duszyczki z zaszczytnym statusem Obywatela do właściwych tematów! Oh wait, przecież dostałem już na to bana. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.12.2016 o 00:51, Braveheart napisał:

> Aj tam na święta można dać dodatkowe prezenty :)
> A jak wam czas mija? Ja w końcu znowu jestem praktycznie zajęty 24/7 i czuję że
wracam
> do życia. :)
Tak czas mija, że już tu nikt nie zagląda. :D Stara wysłużona gwardia z gram.pl przeniosła
się na inny okręt. Miki prawdopodobnie wysłał ci już namiary hehehe bo robi za ptaka
Hermesa, Jest tam nas ponad setka i życie tętni tam bardziej niż na tym wraku jakim jest
gram.pl Nie ma tam niusów ale też jest Loża w której to nikomu spamić się nie chce. Z
tego chyba się wyrasta albo nie kręci już co nie których tak jak kiedyś.


Hmm, nic nie otrzymałem. A lożą się nie przejmuj, ostatnie 6 lat nie ma komu spamić, a jakoś się trzyma :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.12.2016 o 00:29, kindziukxxx napisał:

Hmm, nic nie otrzymałem. A lożą się nie przejmuj, ostatnie 6 lat nie ma komu spamić,
a jakoś się trzyma :)

Wejdź na swojego Gramsajta i sprawdź w Prywatnych Wiadomościach. ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.12.2016 o 22:11, Prince_Miki napisał:

Ostatnimi czasy nachodziły mnie egzystencjalne myśli, czymże byłoby życie bez pseudomoderatorki
w wykonaniu Mikiego oraz bez punkciorków.

Uważaj bo wierny temu forum najtwardszy z inwigilacyjnych braci jakim jest Isildur może się zdenerwować i na własnej skórze możesz poczuć jego piekielny gniew. ]:->

Dnia 05.12.2016 o 22:11, Prince_Miki napisał:

Czasoprzestrzeń by wtedy nie istniała, Bravehearcie.

Moja a i owszem ;]

Dnia 05.12.2016 o 22:11, Prince_Miki napisał:

Również w przekierowywanie zagubione duszyczki z zaszczytnym statusem Obywatela do właściwych
tematów! Oh wait, przecież dostałem już na to bana. :(

eeee, że co ? ;] bawiłeś się w prawdziwą psudomoderkę ? czy jaki grzyb.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.12.2016 o 04:25, Braveheart napisał:

Uważaj bo wierny temu forum najtwardszy z inwigilacyjnych braci jakim jest Isildur
może się zdenerwować i na własnej skórze możesz poczuć jego piekielny gniew. ]:->

Już doznałem: http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=746&pid=28103 :(

Dnia 06.12.2016 o 04:25, Braveheart napisał:

eeee, że co ? ;] bawiłeś się w prawdziwą psudomoderkę ? czy jaki grzyb.

Zerkijcie tutaj: http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=103179&tpage=1 (tylko doczytajcie wszystkie posty)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Miki... widzisz to co ja widzę ? :D Forum zmieniło formę. Po roku czasu buahauhauhauh ale mają zapłon. Lepszy rydz niż nic. Lepiej późno niż później albo lepiej późno niż wcale. Aż musiałem nabić punkciora. ]:->

  • Upvote 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Braveheart napisał:

Miki... widzisz to co ja widzę ? :D Forum zmieniło formę. Po roku czasu buahauhauhauh ale mają zapłon. Lepszy rydz niż nic. Lepiej późno niż później albo lepiej późno niż wcale. Aż musiałem nabić punkciora. ]:->

Nie wiem, czy zauważyłeś, ale... możemy już ustawić sobie WT. :D Spójrz na mój status i idź w moje ślady, Bravehearcie! Bądź z powrotem The Prime Evil! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Prince_Miki napisał:

Nie wiem, czy zauważyłeś, ale... możemy już ustawić sobie WT. :D Spójrz na mój status i idź w moje ślady, Bravehearcie! Bądź z powrotem The Prime Evil! :D

Właśnie to uczyniłem... lol. Czyli teraz wszyscy mają WT? łat da fak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Braveheart napisał:

Czyli teraz wszyscy mają WT? łat da fak?

Wszyscy na pewno nie. Z ciekawości zalogowałem się na swoje inne gramowe konto z mało zaszczytnym statusem Brygadzisty i tam już opcji zmiany statusu nie ma. Wydaje mi się, że Gramowicze od Sekretarza w górę mogą to uczynić, ale głowy nie dam, bo sam jestem jeszcze w fazie zapoznawania się z całością. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Prince_Miki napisał:

Wszyscy na pewno nie. Z ciekawości zalogowałem się na swoje inne gramowe konto z mało zaszczytnym statusem Brygadzisty i tam już opcji zmiany statusu nie ma. Wydaje mi się, że Gramowicze od Sekretarza w górę mogą to uczynić, ale głowy nie dam, bo sam jestem jeszcze w fazie zapoznawania się z całością. :P

Jako jeden z The Prime Spamerów na tym forum szerzyć go będę dalej xD

Jestem psem goniącym samochody. Nie wiedziałbym, co robić dalej, gdybym jednego złapał. Po prostu... robię rzeczy.  Czytaj czynię spam. ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
24 minuty temu, Prince_Miki napisał:

Wszyscy na pewno nie. Z ciekawości zalogowałem się na swoje inne gramowe konto z mało zaszczytnym statusem Brygadzisty i tam już opcji zmiany statusu nie ma. Wydaje mi się, że Gramowicze od Sekretarza w górę mogą to uczynić, ale głowy nie dam, bo sam jestem jeszcze w fazie zapoznawania się z całością. :P

Uwaga, małe wyjaśnienia:

Z racji, że mamy tutaj nowy system "karmy", statusy wbijają się nieco inaczej. Zapewne z Moderatorami będziemy to wyjaśniać Wam niedługo, ale ze względu na zmiany, niektórzy użytkownicy dostali pewnego rodzaju awans, który pozwala na zmianę z Sekretarza na WT. Po prostu - zamiast Stachanowca czy "Własny Tytuł" dostają Sekretarza i możliwość zmiany statusu na dowolny przez siebie wybrany.

To tylko tyle w temacie offtopu. Wracamy do tematu :D 

31909960.jpg

  • Upvote 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
23 minuty temu, Muradin napisał:

Uwaga, małe wyjaśnienia:

Z racji, że mamy tutaj nowy system "karmy", statusy wbijają się nieco inaczej. Zapewne z Moderatorami będziemy to wyjaśniać Wam niedługo, ale ze względu na zmiany, niektórzy użytkownicy dostali pewnego rodzaju awans, który pozwala na zmianę z Sekretarza na WT. Po prostu - zamiast Stachanowca czy "Własny Tytuł" dostają Sekretarza i możliwość zmiany statusu na dowolny przez siebie wybrany.

 

Aha. A więc to tak. Całkiem fajne posunięcie. Nie powiem. Zaskoczyliście i to mocno. Szkoda tylko, że nie dało się tego zrobić rok temu czyli wtedy forum było wersją 3.0 a teraz można tą nową wersję która spełnia standardy nazwać forum 4.0 Naprawdę brawo ludzie. Lepiej późno niż później Ciekawe czy ludzie wrócą. Nie powiem zaglądać tu będę wyłowiliście to niczym Kursk z dna... bo nie ma co się oszukiwać. Podczas waszych prac na tym forum był wysyp newsów i tekstów które były publikowane wręcz co 5 minut i tylko tam jako tako tętniło życie. Nawet nie było co w nich liczyć na jakiś przyzwoity ewentualny flame jaki miały miejsce lata temu... Och jak sobie przypomnę długie dysputy w niektórych newsach jakie swego czasu się działy... A dziś ... no cóż. Musicie jakoś wypromować gram.pl na nowo jeśli chodzi o forum bo inaczej będzie dalej to samo co przed wprowadzeniem "4.0" czyli tego jak to obecnie wygląda. Komentowane będą newsy i teksty przez ludzi z maks statusem brygadzista co to nawet awatarów nie mają i tyle... ;-)

 

Cytat

To tylko tyle w temacie offtopu. Wracamy do tematu :D 

Przecież Loża to jeden wielki offtop nad offtopy. Nawet swoim postem nie uczyniłeś offtopu. :D

Czyń spam szlachetny!!

Edytowano przez Braveheart

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Piterus_Von_Drackus napisał:

budujemy wierną replikę Wieży Eiffla w skali 2:1 z zapałek? ;P

Tylko w skali 2:1? Stać was na więcej dawajcie 1:1 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Piterus_Von_Drackus napisał:

Waćpan matematyki już zapominał? Toż to 2:1 znaczy, że model ma być dwukrotnie większy...

 

Oj tam czepiasz się szczegółów xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się