TYHE

Damska Szowinistyczna Loża Szyderczyń

33421 postów w tym temacie

 

2 minuty temu, Piterus_Von_Drackus napisał:

Tylko którego? Dalej udowadniamy hipotezę kontinuum i budujemy wierną replikę Wieży Eiffla w skali 2:1 z zapałek? ;P

Ja bym próbował replikę :D

3 minuty temu, Braveheart napisał:

 

Aha. A więc to tak. Całkiem fajne posunięcie. Nie powiem. Zaskoczyliście i to mocno. Szkoda tylko, że nie dało się tego zrobić rok temu czyli wtedy forum było wersją 3.0 a teraz można tą nową wersję która spełnia standardy nazwać forum 4.0 Naprawdę brawo ludzie. Lepiej późno niż później Ciekawe czy ludzie wrócą. Nie powiem zaglądać tu będę wyłowiliście to niczym Kursk z dna... bo nie ma co się oszukiwać. Podczas waszych prac na tym forum był wysyp newsów i tekstów które były publikowane wręcz co 5 minut i tylko tam jako tako tętniło życie. Nawet nie było co w nich liczyć na jakiś przyzwoity ewentualny flame jaki miały miejsce lata temu... Och jak sobie przypomnę długie dysputy w niektórych newsach jakie swego czasu się działy... A dziś ... no cóż. Musicie jakoś wypromować gram.pl na nowo jeśli chodzi o forum bo inaczej będzie dalej to samo co przed wprowadzeniem "4.0" czyli tego jak to obecnie wygląda. Komentowane będą newsy i teksty przez ludzi z maks statusem brygadzista co to nawet awatarów nie mają i tyle... ;-)

Po prostu tak, jak zresztą kiedyś mówiłem - jeśli już przychodzić, to z konkretnym planem. Rozmowy odnośnie nowego forum trwały bardzo długo. W zasadzie w momencie, w którym przeforsowaliśmy tego dark skina myśleliśmy, w którą stronę temat popchnąć. Skończyliśmy na tym, że mamy nowy i świeży engine forum, a nie prowizoryczną nadbudówkę na stare próchno.

Nie jest to ideał, poprawiać będziemy stale. W zasadzie na tę chwilę obecny silnik daje większe możliwości działania niż stary gram. Najważniejsze było zachować posty, wszelkie statystyki i inne rzeczy, które przez lata tutaj skrobaliśmy. Jeśli dalibyśmy to od zera, to w zasadzie nie miałoby to sensu. A co do awansów, to chyba lepszą niespodzianką na start jest własny tytuł, niż degrad o jeden ;)

A teraz tak, trzeba nieco społeczność gramową od nowa rozruszać. Będziemy próbować i liczymy na podpowiedzi, sugestie i wsparcie. To zawsze się przyda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, Isildur napisał:

Tylko w skali 2:1? Stać was na więcej dawajcie 1:1 :D

Patrz.... no Marcin... Wy Niebiescy macie teraz dwa statusy... WT i Moderator na raz :D Ale wam się upiekło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, Braveheart napisał:

Patrz.... no Marcin... Wy Niebiescy macie teraz dwa statusy... WT i Moderator na raz :D Ale wam się upiekło.

I mamy jeszcze takie cuś :P

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Isildur napisał:

I mamy jeszcze takie cuś :P

 

Kolory jak po grzybach czy innym psychodeliku :D:D Nieźle. W jakim kolorze będziesz słał degrady? :ph34r:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Braveheart napisał:

Kolory jak po grzybach czy innym psychodeliku :D:D Nieźle. W jakim kolorze będziesz słał degrady? :ph34r:

Tutaj nie ma jako takich degradów, możemy zbanować ewentualnie odebrać wam punkty reputacji, poza tym mamy kilka innych fajnych opcji ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie chcę nikogo straszyć, ale... za kolorowe koszulki FIFA 17 została na terenie Mateczki Rosji zbanowana. Ciekawe, czy ten sam los dotknie Forum Gramum za tęczowe posty. :( 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Prince_Miki napisał:

Nie chcę nikogo straszyć, ale... za kolorowe koszulki FIFA 17 została na terenie Mateczki Rosji zbanowana. Ciekawe, czy ten sam los dotknie Forum Gramum za tęczowe posty. :( 

 

Spoko wodza my kolorków w zwykłych postach nie używamy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Piterus_Von_Drackus napisał:

W takich postach?

 

 

Nieee xD

Swoją drogą ciekawe czy można mieć ujemną reputację xD 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, Piterus_Von_Drackus napisał:

Nie wiem, ale nie chcę być królikiem doświadczalnym :D

 

Szkoda a już myślałem, że będę miał na kim przetestować :<

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
21 minut temu, Isildur napisał:

Tutaj nie ma jako takich degradów, możemy zbanować ewentualnie odebrać wam punkty reputacji, poza tym mamy kilka innych fajnych opcji ;)

Łaa :D Wspaniale :P Nowe porządki jak rozumiem.

 

@Muradin

36 minut temu, Muradin napisał:

Nie jest to ideał, poprawiać będziemy stale. W zasadzie na tę chwilę obecny silnik daje większe możliwości działania niż stary gram. Najważniejsze było zachować posty, wszelkie statystyki i inne rzeczy, które przez lata tutaj skrobaliśmy.

To i tak skok o lata świetlne. Wcześniejsze forum można było przyrównać do starych Ursusów czy innych tak zwanych "ciapków"

ta wersja to już skok z poziomu starego Ursusa na ciągniki marki Case, czy inny wielki John Deere

 

Trelleborg-tires-and-John-Deere-Tractor_14.jpg

"A co do awansów, to chyba lepszą niespodzianką na start jest własny tytuł, niż degrad o jeden ;)"

Fajnie jest być znów Najwyższym Złym ;-) :P

 

Edytowano przez Braveheart
Zapomniałem coś zacytować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
24 minuty temu, Piterus_Von_Drackus napisał:

Traktorek... Jelonek... :x  Hmm... Co oni dosypali do tego nowego forum :$

Powiem Ci czego dosypali.... zwie się to DMT (Dimetylotryptamina) :x:ph34r::P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie chce nic mówić, ale zrobiliście z tego tematu hot :D

Oj jak ja dawno nie prowadziłem dyskusji na gramie, stanowczo za długo ta przerwa trwała ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Piterus_Von_Drackus napisał:

To aż tak się Gram sypnął?

Powtórzę się ale co mi tam :)

Chłopcze.. gram się tak sypnął, że doszło do takiego apogeum, że komentowane były same newsy, które wysypywane tu były co 10-15 minut. Praktycznie same "nołnejmy" się tam wypowiadały. Gramowicze których nigdy nie widziałem na oczy w najpopularniejszych tematach tego forum. Maks brygadziści ... a każdy news liczył maks 15-20 postów i koniec. Na ewentualny flame nawet nie miałeś co liczyć. O tyle z historii ostatniego roku gram.pl Ciekawe jak będzie teraz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się