TYHE

Damska Szowinistyczna Loża Szyderczyń

33421 postów w tym temacie

16 minut temu, Braveheart napisał:

Powiem Ci czego dosypali.... zwie się to DMT (Dimetylotryptamina) :x:ph34r::P

Amatorszczyzna, przy moich kilku projektach naukowych o leczeniu bólu pooperacyjnego to dopiero można 'dosypywać ' ;P

8 minut temu, Isildur napisał:

Oj jak ja dawno nie prowadziłem dyskusji na gramie, stanowczo za długo ta przerwa trwała ;)

Z dużą nadzieją spoglądam na te zmiany. Pewnie zauważyłeś, że jak do tej pory (zgodnie z moim nowo wybranym tytułem) nawet niezbyt narzekam - nie nie jestem chory.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Graffis napisał:

Amatorszczyzna, przy moich kilku projektach naukowych o leczeniu bólu pooperacyjnego to dopiero można 'dosypywać ' ;P

Eee czyli ja dobrze pamiętam żeś Ty lekarz?

DMT amatorszczyzną? Wiele bym dał żeby spożyć świeżego naparu na bazie ayahuasci...

Co byś osobiście dosypał? Serio pytam. Pewnie jakieś opioidy jak kodeina co? :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Braveheart napisał:

Eee czyli ja dobrze pamiętam żeś Ty lekarz?

DMT amatorszczyzną? Wiele bym dał żeby spożyć świeżego naparu na bazie ayahuasci...

Co byś osobiście dosypał? Serio pytam. Pewnie jakieś opioidy jak kodeina co? :>

To czym się bawimy to raczej substancje nastawione na działanie 'wyłączające'. Same preparaty i dawki są takie jakie są, bo ma nie boleć. Rozrywka dla ćpunków byłaby pewnie wątpliwa, aczkolwiek jak się taki trafi to nigdy nie narzeka :P

Same preparaty nie są nadzwyczajne - oksykodon, morfina, fentanyl, petydyna, nalbufina.

EDIT: I tak lekarz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Graffis napisał:

Rozrywka dla ćpunków byłaby pewnie wątpliwa, aczkolwiek jak się taki trafi to nigdy nie narzeka :P

Same preparaty nie są nadzwyczajne - oksykodon, morfina, fentanyl, petydyna, nalbufina.

Apropos tego i morfinki... znajomka nie było jakiś czas. Wiedziałem, że robi przy drzewie. Nagle go widzę a łapa zabandażowana. Pytam się go co się stało na co on mówi, że krajzega niestety mu skasowała dwa ostatnie palce... Wiadoma rzecz karetka i te sprawy. Więc pierwsze co spytałem się co mu podali. Odparł, że dostał tam właśnie jakąś dawkę morfiny. Dodał również że się bardzo "fajnie" czuł... i nigdy tego nie zapomni... że  lepiej niż po jakimkolwiek alko, maryście czy też dobrej amfetaminie... A gdy zapytał czy mogą mu dać jeszcze to z miejsca zanegowali bo się bali. Nigdy nie byłem pod wpływem morfiny. Ale tak zapytam z ciekawości. Hipotetycznie of kors. Na "sucho"... bez żadnego bólu ktoś by mi podał tam jakąś dopuszczalną dawkę tego specyfiku to co bym miał "na głowie" ? [o ile w ogóle bym coś miał] czy to tak nie działa albo działa inaczej.

 

PS: Zapraszamy do Nocnych Marków :D aby szerzyć spam nocny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
13 minut temu, Braveheart napisał:

Ale tak zapytam z ciekawości. Hipotetycznie of kors. Na "sucho"... bez żadnego bólu ktoś by mi podał tam jakąś dopuszczalną dawkę tego specyfiku to co bym miał "na głowie" ? [o ile w ogóle bym coś miał] czy to tak nie działa albo działa inaczej.

Daje właśnie to co opisał - przyjemne uczucie, relaks, błogość etc. Rzadziej typowe psychodeliczne halucynacje itd. Problemy, ze względu na które nie przesadzamy z tym lekiem (poza kilkoma bardzo szczególnymi przypadkami) to sedacja, depresja oddechowa, u niektórych zaparcia, wymioty, niepokój i takie tam. Pozytywne wrażenia po morfinie i pochodnych wynikają z ich naturalnie 'przyjemnego' skutku działania. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmmm... Właśnie przyuważyłem, że nie ma mapy i innych przydatnych informacji przybitych do ściany loży i o zgrozo nie wisi już portret Miłościwie Nam Patronującej? O.o Jak to tak może być?

[Idzie na poszukiwanie zaginionych artefaktów autorstwa Matteosa]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Piterus_Von_Drackus napisał:

Hmmm... Właśnie przyuważyłem, że nie ma mapy i innych przydatnych informacji przybitych do ściany loży i o zgrozo nie wisi już portret Miłościwie Nam Patronującej? O.o Jak to tak może być?

[Idzie na poszukiwanie zaginionych artefaktów autorstwa Matteosa]

 

Z tego co wiem to na tę chwile się nie da przypinać postów no chyba, że jest gdzieś taka opcja a ja tego nie obczaiłem ;]

 

[Idzie szperać w poszukiwaniu odpowiedniego przełącznika]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
55 minut temu, Muradin napisał:

Mi się wydaje, że to możliwe kwestia czasu, aby to wprowadzić. Bo sam nie widzę takiej możliwości na tę chwilę :/

A nie wiesz przypadkiem, czy będzie możliwość odpowiedzi na konkretnego posta bez konieczności jego cytowania, tak jak miało to miejsce na starym forum? Wczoraj niestety błędnie uznałem czyjegoś posta za reklamę i go zgłosiłem, a tymczasem była to właśnie odpowiedź na zapytanie wyżej (fakt faktem, że powinienem się upewnić, przeglądając wcześniejsze wypowiedzi, co przed raportowaniem czegokolwiek zawsze czyniłem, ale cóż - nie mylą się nigdy tylko ci, którzy nic nie robią :P).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Prince_Miki napisał:

A nie wiesz przypadkiem, czy będzie możliwość odpowiedzi na konkretnego posta bez konieczności jego cytowania, tak jak miało to miejsce na starym forum? Wczoraj niestety błędnie uznałem czyjegoś posta za reklamę i go zgłosiłem, a tymczasem była to właśnie odpowiedź na zapytanie wyżej (fakt faktem, że powinienem się upewnić, przeglądając wcześniejsze wypowiedzi, co przed raportowaniem czegokolwiek zawsze czyniłem, ale cóż - nie mylą się nigdy tylko ci, którzy nic nie robią :P).

Niestety, nie wiem. Aktualnie są dwie możliwości:

  • Cytowanie postu - odpowiedź na konkretne fragmenty (dzielenie, multiquote)
  • Odpowiedź za pomocą "@" do konkretnego użytkownika.

Zawsze w ten sposób możesz odpowiedzieć dla konkretnego użytkownika bez cytowania. Po prostu oznaczasz go. Zapewne jeśli mielibyśmy dodać konkretny button "Odpowiedz", to właśnie dodawałby on z automatu "atkę" i tego usera. Dlatego zobaczymy, ja sobie notuję i będę podawał dalej ;)

  • Upvote 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Isildur napisał:

@Muradin Nie za dużo tej reputacji zbierasz? Staje się zazdrosny, bo ja mam 0 :<

Za to ktoś może Tobie zazdrościć bo jesteś moderatorem :D i masz fajny niebieski napis pod avatarem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Braveheart napisał:

Za to ktoś może Tobie zazdrościć bo jesteś moderatorem :D i masz fajny niebieski napis pod avatarem :D

Wolę czerwony. Zresztą - mógłby być nawet i czerwono/niebieski patrząc na funkcje... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się