TYHE

Damska Szowinistyczna Loża Szyderczyń

33421 postów w tym temacie

1 godzinę temu, Piterus_Von_Drackus napisał:

Ja bym powiedział, że nie zdążyli, bo nasz Kojotek zdążył wszystko wcześniej wypić ;P

Nie zdążył wszystkiego :)

 

oby nowy rok był lepszy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 2.01.2017 o 18:57, kindziukxxx napisał:

oby nowy rok był lepszy :)

Pod względem kinowych premier?

 

2017 będzie chyba najbardziej obfitym rokiem ostatnich lat.... Dlatego roku warto żyć tylko po to by wybierać się do kina na filmy a będzie ich masa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.01.2017 o 21:53, Braveheart napisał:

2017 będzie chyba najbardziej obfitym rokiem ostatnich lat....

Eh, Towarzyszu... Rok 2017 nie będzie wcale obfitym rokiem... ale za to Rokiem Koguta!

Oto dowód:

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.01.2017 o 22:14, Prince_Miki napisał:

Eh, Towarzyszu... Rok 2017 nie będzie wcale obfitym rokiem... ale za to Rokiem Koguta!

Oto dowód:

 

 

 

xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak na razie nie ma co narzekać :)

mija 3 miesiąc, wszystko małymi krokami do przodu.  Jakoś mam więcej energii w sobie niż kiedykolwiek. Nie pozostaje nic tylko czekać aż coś się zepsuje bo zaczyna być za pięknie :)

to jakie miodki pijemy? :)

016_Piwniczka_Winnica_Piwnica_Dojrzewalnia_Ogrodowa_Ziemianka_Nalewki_Przechowalnia_projektowanie_Twoje_Miejsce.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 2.04.2017 o 18:35, kindziukxxx napisał:

I jak tam lożowicze minął 1 kwietnia? były jakieś żarty udało wam się kogoś wrobić? (...) :)

Owszem. Powiedziałem żonie, że Macierewicz wyrzucił Kaczyńskiego z PiS...

  • Upvote 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widzę, nikogo wytrwałego już nie ma. Postęp XXIw. plus odrzucające zmiany, i nawet najlepsze miejsce może zamrzeć. Niestety mi zostały 3 wieczności tutaj, więc co jakiś czas trzeba odkurzyć, a kto wie może jakaś zbłąkana dusza znajdzie drzwi po przekroczeniu których nie ma powrotu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pisać/Spamować samemu ze sobą nie sprawia takiej frajdy. Niestety zmiany jakie nadeszły są nieodwracalne. Co jakiś czas próbować można. Nadzieja umiera ostatnia. Moja jeszcze nie umarła, wierzę w jeden dzień powrotu loży. Loży która potrafiła naprodukować kilka stron w taki jeden piękny dzień. I to w sposób że nikt by nie stwierdził że to jest spam. (swoja drogą ciekawe czy obecnie na forum ktoś dostaje kary za spam)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Teraz, to cieszą się, że ktoś wchodzi na forum. A jak jeszcze coś napisze, to dopiero jest radość! No i w statystykach lepiej to wygląda, że ostatni post na forum nie był miesiąc temu, czy tydzień temu, ale teraz, minutę temu! No i nie ma komu rozdawać kar. Moderatorów praktycznie nie ma chociaż to i oni mają swoje "zasługi" w upadku forum...

A Loża była, jest i Będzie!

  • Upvote 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, KrzysztofMarek napisał:

 

Zmiany, rozwój, postęp... Tutaj co prawda wiele się nie zmieniło, poza ilością postów. Szkoda jednak że nie ma już żyjącego tematu gdzie można uzyskać odpowiedzi na tematy na które czasami google nie wie co podsunąć. A forum "jest" i człowiek z przyzwyczajenia po tylu latach od czasu do czasu sprawdzi co tam na gramie piszczy. W końcu trochę życia się tutaj przesiedziało.

  • Upvote 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zmiany owszem, są. Ale czy na lepsze? W to akurat wątpię, chociaż to może tylko moje wieloletnie przyzwyczajenie daje o sobie znać.  A jeśli chodzi o postęp - to forum działa wolniej, niż starsze fora. Zresztą to jest sprzężenie zwrotne: jeśli forum żyje intensywnym życiem, to i właścicielowi opłaca się modernizować je sprzętowo i programowo, a mam wrażenie, że modernizacja programowa wcale nie zatrzymała upadku, bo najaktywniejsi użytkownicy zdążyli się z tego forum wynieść.  A już zwłaszcza ci, którzy najgłośniej mówili o potrzebie zmian.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zmiany są dobre, przynajmniej w kwestii tego, co stare i archaiczne (choć nie zawsze), szczególnie w przypadku for wiele lat niemodernizowanych. :P

Jednak te zmiany należy przeprowadzać we właściwy sposób i wiadomo co się dzieje (;)), gdy tak nie jest.

 

A i witam po przerwie. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
18 godzin temu, Kakarotto napisał:

Zmiany są dobre, przynajmniej w kwestii tego, co stare i archaiczne (choć nie zawsze), szczególnie w przypadku for wiele lat niemodernizowanych. :P

Jednak te zmiany należy przeprowadzać we właściwy sposób i wiadomo co się dzieje (;)), gdy tak nie jest.

 

A i witam po przerwie. :D

A dzień dobry :) Ruch jaki stworzyliśmy w ostatnich dniach niedługo będzie blisko rocznego rekordu :) Nad morzem mamy deszcz wiec nawet wyjść nigdzie nie ma sensu. A tak to udało mi się doprowadzić remont do końca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, kindziukxxx napisał:

Ruch jaki stworzyliśmy w ostatnich dniach niedługo będzie blisko rocznego rekordu :)

Taaa...  Pewnie, rzeczywiście pobijemy rekord.  Tylko mogą nam wprowadzić limit postów, na osobę, albo na temat.  Tyle mamy reform w kraju, że pewnie i tutaj wprowadzą nam "dobrą zmianę". Oczywiście, dla naszego dobra. Ale mam na to gotową odpowiedź: 500+ postów dla każdego!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

500 plus dla loży, 500 plus dla każdego lożowicza żywego i martwego, aktywnego i zapomnianego! Niech nikt nie odejdzie pokrzywdzony!

I jak wam czas mija? bo ja obecnie spędzam czas w szpitalu i powiem że nie spodziewałem się że tyle wolnego czasu może być aż takie straszne. Niby jest laptop i internet, jednakże brakuje tej codzienności, wychodzenia do pracy itp. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
12 godzin temu, kindziukxxx napisał:

 i powiem że nie spodziewałem się że tyle wolnego czasu może być aż takie straszne. Niby jest laptop i internet, jednakże brakuje tej codzienności, wychodzenia do pracy itp. 

Dlatego od czasu do czasu robię remanent w swoich książkach i albo sam zawożę do szpitala, w którym kiedyś leżałem, albo oddaję koledze, który zanosi je (po przeczytaniu) do szpitala, w którym sam leżał. Tylko ten, kto leżał w szpitalu, wie, jak tam jest nudno. Pytanie na "dzień dobry" to czy był stolec. No i w szpitalach nie ma dojścia do lożowej piwniczki...

P. S. Gdybyś leżał w warszawskim szpitalu, mógłbym podrzucić Ci parę kryminałów.

Edytowano przez KrzysztofMarek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.09.2017 o 22:05, KrzysztofMarek napisał:

Dlatego od czasu do czasu robię remanent w swoich książkach i albo sam zawożę do szpitala, w którym kiedyś leżałem, albo oddaję koledze, który zanosi je (po przeczytaniu) do szpitala, w którym sam leżał. Tylko ten, kto leżał w szpitalu, wie, jak tam jest nudno. Pytanie na "dzień dobry" to czy był stolec. No i w szpitalach nie ma dojścia do lożowej piwniczki...

P. S. Gdybyś leżał w warszawskim szpitalu, mógłbym podrzucić Ci parę kryminałów.

Niestety, w Gdańsku.

Natomiast inicjatywa jak najbardziej godna poparcia z tymi książkami, nawet nie miałem pojęcia że można coś takiego robić. Brak dostępu do piwniczki, muszę to przeżyć, na szczęście ruch jest niewielki więc zapasy zostaną jak wrócę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się