TYHE

Damska Szowinistyczna Loża Szyderczyń

33421 postów w tym temacie

27 minut temu, rkt napisał:

Co gdyby np. zintegrować je z forum? Gramsajt=profil użytkownika. Z możliwością konfiguracją na krój aktualnej. 

Nie znam się rzecz jasna na budowaniu stron, ale chętnie bym zobaczył coś w podobnej formie. Może ożywi to oba twory. 

Aktualny silnik Forum pewnie pozwoliłby na dołączenie modułu z blogiem (bo istnieje takowy). Pytanie tylko jak z transferem danych i tak dalej ;)

  • Upvote 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmmm w sumie przydało by się zakończyć off top i przypomnieć wszystkim o czym jest damska szowinistyczna loża szyderczyń. Ale i tak nie mogę się powstrzymać przed pytaniem czy przywrócicie przypinanie postów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
10 godzin temu, Tomoya-kun napisał:

Hmmm w sumie przydało by się zakończyć off top i przypomnieć wszystkim o czym jest damska szowinistyczna loża szyderczyń. Ale i tak nie mogę się powstrzymać przed pytaniem czy przywrócicie przypinanie postów?

To podobno jest do załatwienia. I pytanie raczej powinno brzmieć - kiedy?

Jak dowiem się czegoś więcej, to dam znać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
18 godzin temu, Tomoya-kun napisał:

Hmmm w sumie przydało by się zakończyć off top i przypomnieć wszystkim o czym jest damska szowinistyczna loża szyderczyń. Ale i tak nie mogę się powstrzymać przed pytaniem czy przywrócicie przypinanie postów?

jakbyś przeczytał FAQ w przypiętym poście (o tak on tam jest! tylko go nie widać) wiedziałbyś że to nie jest off top :)

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 3/26/2018 o 18:34, Tomoya-kun napisał:

<zapala latarkę, odgarnia pajęczyny i widzi kilka zagubionych dusz> 

Tak więc po prawie 3 latach nieobecności - Dzień dobry wszystkim.

Jakoś nie kojarzę kolegi :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.03.2018 o 08:11, Muradin napisał:

To podobno jest do załatwienia. I pytanie raczej powinno brzmieć - kiedy?

Jak dowiem się czegoś więcej, to dam znać ;)

Parę tygodni upłynęło i co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.05.2018 o 11:41, KrzysztofMarek napisał:

Parę tygodni upłynęło i co?

Na razie jeszcze nic. Pochłonęła nas (jak wszystkich zresztą) fala zmian związanych z RODO ;) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.05.2018 o 10:43, Muradin napisał:

Na razie jeszcze nic. Pochłonęła nas (jak wszystkich zresztą) fala zmian związanych z RODO ;) 

A to bez pośpiechu w takim razie, róbcie powoli, na spokojnie wszystko. ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Kakarotto napisał:

A to bez pośpiechu w takim razie, róbcie powoli, na spokojnie wszystko. ?

"Na spokojnie" to słowo klucz w tym przypadku :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.07.2018 o 15:36, KrzysztofMarek napisał:

Taaa... Zaczynam być niespokojny.

Wszystko co nie jest priorytetem zajmuje tutaj wieki. jestem ciekaw kiedy i czy wogóle powstanie to. 

 

Z innej beczki, 

jak tam lożowicze żyjecie? Ja dzisiaj wybieram się po pracy na pierniczki toruńskie przywiozę dla was też :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
17 minut temu, kindziukxxx napisał:

/.../Z innej beczki, 

jak tam lożowicze żyjecie? /.../

Żyjemy, ale co to za życie w taki upał. Całe szczęście, że wczoraj kupiłem piwo, dzisiaj było zimne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.08.2018 o 17:00, KrzysztofMarek napisał:

Żyjemy, ale co to za życie w taki upał. Całe szczęście, że wczoraj kupiłem piwo, dzisiaj było zimne.

Piwo, kurczę byłem na tym festiwalu światła w Toruniu i tak wszystko przebiegane że nie było czasu napić się piwa (15 km zrobione) a jak obejrzeliśmy wszystkie instalacje była 1 w nocy i nie było już chęci. 

 

Inna cenna informacja - chyba skończyli sie bezdomni którzy rozdają samochody (albo ja nie wiem gdzie szukać). Jedynych jakich spotkałem to tacy którzy chceli drobne albo papierosy. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
14 godzin temu, KrzysztofMarek napisał:

Co by nie mówić, ja już nie jestem spokojny, niemal pół roku upłynęło i co? I nic.

Szczerze? Bardzo chciałbym, aby to było tak łatwe, jak się może wydawać. I nie rozchodzi się tu wcale o umiejętności czy brak chęci, a zwyczajnie "drogę urzędową" ;)

Poza tym, aktualnie jest kilka innych, nieco ważniejszych tematów związanych z serwisem, które ogarniamy na bieżąco. To również potrzebuje trochę czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
8 godzin temu, Muradin napisał:

Bardzo chciałbym, aby to było tak łatwe, jak się może wydawać. I nie rozchodzi się tu wcale o umiejętności czy brak chęci, a zwyczajnie "drogę urzędową"

A droga urzędowa jeszcze jest czy to już bagnista łąka? Tak się pytam, bo prawie tydzień temu pisałem w pewnym dość "martwym" temacie  o działanie części serwisu i do tej pory odpowiedzi nie dostałem...

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Piterus_Von_Drackus napisał:

A droga urzędowa jeszcze jest czy to już bagnista łąka? Tak się pytam, bo prawie tydzień temu pisałem w pewnym dość "martwym" temacie  o działanie części serwisu i do tej pory odpowiedzi nie dostałem...

 

A jak powiem, że to bagnista łąka połączona z polem minowym? 

Widziałem - przekazałem komu trzeba. Zobaczymy, kiedy dowiem się czegoś więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
8 godzin temu, Narrenturm napisał:

Ciemno wszędzie, głucho wszędzie ...

Nic nie było, nic nie będzie...

Chyba już czas przestać się łudzić, że Loża będzie odbudowana, ku wiecznej chwale Miłościwie Nam Patronującej Tyhe. Z Loży pozostały jedynie smętne resztki najgłębszych lochów i kilka dusz błąkających się bez celu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.11.2018 o 10:31, KrzysztofMarek napisał:

"smętne resztki najgłębszych lochów i kilka dusz błąkających się bez celu"

Widać że i te dusze gdzieś się zawieruszyły także ...

ps. jakoś ludzie za bardzo zajęci są innymi sprawami a i nowych osób też brakuje

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się