TYHE

Damska Szowinistyczna Loża Szyderczyń

33421 postów w tym temacie

dzień dobry.......... hm coś nie tak, a dobre popołudnie, i jak wam minął tydzień bo dla mnie to był jeden z lepszych grałem nawet na Gibsonie SG 2 gryfowym :), przepraszam również za niewielką aktywność w loży, ale czasami tak się zdarza że ludzie nie mają za dużo czasu. Swoją drogą, doszedłem do wniosku że cierpię na bezsenność i to od 3-4 lat (normalnie szybki jestem). a tka to wszystko po staremu w przyszłym tygodniu będę bardziej aktywny w loży, pozdrawiam, kindziukxxx

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 17.02.2008 o 15:12, minimysz napisał:

Taa... Pewnie... Chyba nie wiesz, jak działają niskie dźwięki.

Całkiem prawdopodobne. Jakoś nie żałuję.

Dnia 17.02.2008 o 15:12, minimysz napisał:

solówki, nudne do bólu... Gitary to raczej mięśnie i tłuszcz - ładnie ukształtowane mogą
cieszyć ucho, ale co za dużo, to i świnia nie zeżre.

Solówki nudne do bólu... cóż. Niektórym ma prawo się to nie podobać, choć te solówki są oznaką niezwykłych umiejętności, a nie spasionego basiura...

Dnia 17.02.2008 o 15:12, minimysz napisał:

Jednego, a bo co? Masz coś do niego?

Nie, skąd. Metale sa w porządku ^^
Szczególnie, że sam chodzę w glanach, skórze i bluzce z SOAD''em.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak jak już jesteśmy przy tematach muzycznych, to ostatnio w zielonej jest ciekawa dyskusja. Otóż na nasz największy rockowy festiwal (nie podają szczegółów, bo jeszcze by ktoś to jako reklamę potraktował) został zaproszony zespół Sznuroofki. http://www.sznuroofki.prv.pl/ Jako, że moj zespół (Paradoks) i oni się nienawidzimy, napisałem pod newsem, że oni wystąpią komentarz pdt. "żal nocą" (jest parę zespołów vide. Uzanti, z którymi lubimy się mniej lub bardziej, ale muszę przyznać, że grają dobrze, natomiast sznuroofki... zresztą posłuchajcie sami:D)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.02.2008 o 17:32, rogoz94 napisał:

te solówki są oznaką niezwykłych umiejętności

Pff... Niektóre są oznaką przerostu ego nad umiejętnościami :P

Dnia 17.02.2008 o 17:32, rogoz94 napisał:

Nie, skąd. Metale sa w porządku ^^

To dobrze.

Dnia 17.02.2008 o 17:32, rogoz94 napisał:

Szczególnie, że sam chodzę w glanach, skórze i bluzce z SOAD''em.

SOAD to nie metal >_<

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 17.02.2008 o 20:12, minimysz napisał:

SOAD to nie metal >_<

A co, rap?! SOAD to metal w najczystszej postaci. Mylisz utwory Serj''a solo, który gra artrock z całą kapelą. Poza tym równie dobrze, mógłbym napisać o koszulce z Metallicą, czy Iron Maiden.

I przepraszam, jeżeli uraziłem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli ktoś uznaje taki gatunek jak NU Metal, to SOAD do niego należy. Ogólnie są spore problemy z zaszufladkowaniem tego zespołu, bo raz gra tak, a raz tak. Coś dla ludzi bez wyrobionego gustu muzycznego xP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.02.2008 o 21:10, Harvenar napisał:

Jeśli ktoś uznaje taki gatunek jak NU Metal, to SOAD do niego należy. Ogólnie są spore
problemy z zaszufladkowaniem tego zespołu, bo raz gra tak, a raz tak. Coś dla ludzi bez
wyrobionego gustu muzycznego xP

No cóż, ja do nich z pewnościa należę... Ale powiedz mi, czemu zaliczasz System do tego samego gatunku, co Linkin Park?! SOAD nagrał pare komercyjnych piosenek(Lonely day, Lost in Hollywood), ale ogólnie gra metal. Ludzie po przesłuchaniu dwóch, czy trzech utworów, od razu chcą go gdzies upchnąć... :|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dlatego Nu, bo zalatuje mi po prostu LP, albo Bullet For My Valentine. :) Ni to Heavy, ni to Rock, ni to Hardrock, ani nawet black/death metal. Innej opcji nie ma - Nu jak nic :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.02.2008 o 21:24, Harvenar napisał:

Dlatego Nu, bo zalatuje mi po prostu LP, albo Bullet For My Valentine. :) Ni to Heavy,
ni to Rock, ni to Hardrock, ani nawet black/death metal. Innej opcji nie ma - Nu jak
nic :D

No bo nie odsłuchałeś większości piosenek. Metallica też parę razy zeszła na komerc, a ich jakoś nikt nie podciąga pod Nu... I SOAD i MEtallica grają METAL.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Do SOADA próbowałem się przekonać wiele razy, przesłuchałem kilka ich piosenek z różnych albumów. Większość piosenek posiada te same elementy, chaotyczną grę instrumentów na przemian ze spokojną melodią, co mnie osobiście dobijało. Dodać do tego jeszcze wokalistę z barwą głosu, której nie trawię, chodzi mi o tego z dłuższymi włosami. Porównywać SOADA do Netallici..? Porównaj sobie ich brzmienia, nastrój piosenek, jak gra SOAD, a jak Metallica. Nie jest identyczny, nie? Grają całkowicie różne gatunki metalu. Taa, i SOAD i Metallica grają metal, ale nie te same gatunki.Chociaż, dla mnie SOAD brzmi jak hardrock... xP Ale zostawmy to. Na Chińczyka i Indianina też mówimy ogólnie ludzie, a różnią się od siebie znaczącoi, nie? Na tej zasadzie to działa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobra, koniec tępych dyskusji. Metallica jest w porządku, SOAD jest zajetego. A wokalista z długimi włosami, grający na gitarze to Daren, ten drugi to Serj. Darena tez nie lubię, za to Serj ma genialny głos^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.02.2008 o 21:38, Alexei Kaumanavardze napisał:

Coz, dla mnie szufladkowanie zespolow jest glopie. Taki Korn przeszedl od NU(jezeli mozna
o czyms takim mowic) przez elektro/industrialo/rock(tak nazwal to moj kolegaxdd) do rocka
progresywnego;]



Ale coś trzeba z nudów robić :D Ludziom przejadło się już układanie domków z zapałek, rozbieranie się i pilnowanie ubrań, że czas znaleźć sobie nowe zajęcie, czyli szufladkowanie zespołów ;) Dla mnie jest to przydatne, lubię wiedzieć czego słucham :D No i łatwiej potem odnaleźć zespoły grające nasz ulubiony gatunek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Ale coś trzeba z nudów robić :D Ludziom przejadło się już układanie domków z zapałek,
> rozbieranie się i pilnowanie ubrań, że czas znaleźć sobie nowe zajęcie, czyli szufladkowanie
> zespołów ;) Dla mnie jest to przydatne, lubię wiedzieć czego słucham :D No i łatwiej
> potem odnaleźć zespoły grające nasz ulubiony gatunek.

Ja tam slucham (PRAWIE!) wszystkiego. Jasne, ze denerwuje mnie tekno i takie tam, aczkolwiek latwo rozpoznac to czego sie nie lubi po samej nazwie:PP Taki Anal Stench, zeby daleko nie szukac. Albo DJ XXXX. I juz wiadomo o co chodzi:) A niektore zespoly trudno zaszufladkowac. Okresl mi np co gral Queen. ( Przypominam, ze obok We Will Rock You, mieli np. Radio Gaga, I Want to break Free i pare innych utworow)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.02.2008 o 06:44, dawidos170 napisał:

No to otwieram lożę :)

To co Ty i hunter22 na zmiane otwieracie loże? ;P

Tak po zatym to dzieńdobry wszystkim ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.02.2008 o 06:50, Jaheira02 napisał:

> No to otwieram lożę :)
To co Ty i hunter22 na zmiane otwieracie loże? ;P


Tzn zazwyczaj Hunti czasem Piterus :) Mi się udało dzisiaj :) no i że ostatnio byłem chory to siedziałem długo na kompie to ją zamykałem ;)

Dnia 18.02.2008 o 06:50, Jaheira02 napisał:

Tak poza tym to dzień dobry wszystkim ;)


Dobry ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.02.2008 o 06:57, dawidos170 napisał:

Tzn zazwyczaj Hunti czasem Piterus :) Mi się udało dzisiaj :) no i że ostatnio byłem
chory to siedziałem długo na kompie to ją zamykałem ;)

I rano otwierałeś ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.02.2008 o 07:21, hunter22 napisał:

Ahoj :)

Dobry;]

Dnia 18.02.2008 o 07:21, hunter22 napisał:

No to już po śniegu...

Niestety :P

Dnia 18.02.2008 o 07:21, hunter22 napisał:

cały rok czekania po to by sobie niecałe dwa dni pozjeżdżać :P

To jedź na Syberie, nie będziesz musiał czekać na śnieg ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się