TYHE

Damska Szowinistyczna Loża Szyderczyń

33421 postów w tym temacie

Dnia 27.05.2008 o 19:41, dawidos170 napisał:

Myszko Lożowy Skarbie

Jak ładnie! :)

Dnia 27.05.2008 o 19:41, dawidos170 napisał:

zmień proszę avatara :)

Może być bez myszki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.05.2008 o 19:48, minimysz napisał:

> Myszko Lożowy Skarbie
Jak ładnie! :)

Ja zawsze mówię ładnie :)

Dnia 27.05.2008 o 19:48, minimysz napisał:

> zmień proszę avatara :)
Może być bez myszki?

Może byle nie taki czarny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.05.2008 o 16:08, Earthshaker napisał:

> Witam w dniu pełnym strajku który mnie ominął ;p jak się macie ? Lożowiczki ? ;D

Marsz! Do szkoły Lożusiu! xD
Przynajmniej miałem chwilę na wypełnienie podań do liceów. Teraz tylko trzeba zanieść
;)

A jakom klase wybrałeś ? ;D Pewnie fizyczno - matematyczną co? xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.05.2008 o 20:52, mlynar911 napisał:

A jakom klase wybrałeś ? ;D Pewnie fizyczno - matematyczną co? xD

Holy Mother of Heavy Artillery! No!!! Wybrałem klasę humanistyczno-prawną i menedżerską. Zobaczymy co się wybierze i jak pójdzie test. Poza tym ja matmę trawię tylko w jakimś sporadycznym logicznym myśleniu, a fizyka to czarna magia. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.05.2008 o 20:56, Earthshaker napisał:

> A jakom klase wybrałeś ? ;D Pewnie fizyczno - matematyczną co? xD
Holy Mother of Heavy Artillery! No!!! Wybrałem klasę humanistyczno-prawną i menedżerską.
Zobaczymy co się wybierze i jak pójdzie test. Poza tym ja matmę trawię tylko w jakimś
sporadycznym logicznym myśleniu, a fizyka to czarna magia. ;)

Chłopie może Ty jesteś moim bratem bliźniakiem xD Ja jestem w klasie historycznej z rozszerzoną historią, angielskim i wosem ;] Na matme też nigdy bym nie poszedł ... Musze na korki chodzić bo mam do tego tragiczną babe ehhh życie. A z fizy to dobrze ,że baba robi 2 klasówy z teorii i zadań. z zadań mam 1 w najlepszym wypadku 2 a z teorii 3 w najlepszym wypadku 4 ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.05.2008 o 21:15, mlynar911 napisał:

Chłopie może Ty jesteś moim bratem bliźniakiem xD Ja jestem w klasie historycznej z rozszerzoną
historią, angielskim i wosem ;] Na matme też nigdy bym nie poszedł ... Musze na korki
chodzić bo mam do tego tragiczną babe ehhh życie. A z fizy to dobrze ,że baba robi 2
klasówy z teorii i zadań. z zadań mam 1 w najlepszym wypadku 2 a z teorii 3 w najlepszym
wypadku 4 ;p

Brat bliźniak i w dodatku młodszy xD
Co do matmy to po prostu nie lubię się jej uczyć, ale zazwyczaj 4 czasami 5 wpadnie. Fizyka to zupełnie inaczej. Tutaj ogólnie moja szkoła ma klątwę z fizykami, bo są dosyć słabi i zawsze słabo test, jeżeli chodzi o fizykę wychodzi. :P
Ogólnie to ja trawię po trochu geografię, historię współczesną i zapewne PO, które będę mieć w liceum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.05.2008 o 21:21, Earthshaker napisał:

Ogólnie to ja trawię po trochu geografię, historię współczesną i zapewne PO, które będę
mieć w liceum.

Ale tylko przez 1 rok. Ja mam PO tylko w pierwszej klasie. Natomiast u mnie jest kłopot ze wszystkimi nauczycielami po trochu. jednak najgorzej z chemistkami bo co roku inna jest. Ta co jest teraz to luzik 5 mam ;p a ta co ma przyjść ponoc nic nie uczy a wymaga jak cholera ... ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.05.2008 o 21:50, mlynar911 napisał:

jednak najgorzej z chemistkami bo co roku inna jest. Ta co jest teraz to luzik 5 mam ;p a ta co ma przyjść ponoc nic nie uczy a wymaga jak cholera ... ;/

Wiesz co Ci powiem? Zróbcie tak jak zrobiła to jedna klasa z fizyczką co uczyła chwilę, bo nauczyciel zmienił pracę:
Zróbcie hardkorową burdę, skaczcie po ławkach, rzucajcie głośnikiem i mały włos chybcie rzucając w nauczycielkę itd.
Klasa pokazała zęby i nigdy nie ukazywaną złość... Po tym zdarzenia nauczycielka po prostu bała się wręcz każdej klasy... :P
Niestety za "zabawę" trzeba płacić. Przyjechała policja, były zeznania i wyciągnięte konsekwencje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/..../
Ehh raczej u mnie to nie przejdzie. Zwłaszcza z taką wychą jaką mam po prostu masakra baba ...Co się wymysli. Nie damy sobie w kasze dmuchać xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.05.2008 o 06:39, dawidos170 napisał:

Brym z rana lenie :D


Już od rana odstraszasz wszystkich swoim spamem, to nikt tu nie pisze... xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.05.2008 o 09:06, hunter22 napisał:

> Brym z rana lenie :D

Już od rana odstraszasz wszystkich swoim spamem, to nikt tu nie pisze... xD


Idź Ty Momusie jeden wredny :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.05.2008 o 15:06, dawidos170 napisał:

> > /.../> Idź Ty Momusie jeden wredny :(

Jak piszesz jedno zdanie, to jest niewątpliwie spam. Jak dwa zdanie, to może być spam, ale już niekoniecznie - to zależy od okoliczności. Ale jak ktoś pisze trzy zdanie w poście, albo więcej (jak ma o czym) to już taki post spamem nie jest. Proste, prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.05.2008 o 15:18, KrzysztofMarek napisał:

> > > /.../> Idź Ty Momusie jeden wredny :(
Jak piszesz jedno zdanie, to jest niewątpliwie spam. Jak dwa zdanie, to może być spam,
ale już niekoniecznie - to zależy od okoliczności. Ale jak ktoś pisze trzy zdanie w poście,
albo więcej (jak ma o czym) to już taki post spamem nie jest. Proste, prawda?

Krzysztofie a powiedz mi co mam z rana napisać skoro wszyscy tutaj nastawieni są na brym po czym dopiero rozmowa się rozwija ? I dalej pytając czy jedno długie zdanie może wystarczyć jako odpowiednik kwalifikujący się do nie spamowania w temacie ? Swoją drogą prawdopodobnie to Ty masz najwięcej postów w tym temacie :) Co właśnie potwierdziłem statystykami. Oczywiście do Ciebie brakuje mi ponad dwa razy tyle. Tak samo jak do spidera. Najbliżej mnie jest ten wredny Momus gdyż reszta plasuje się poniżej tysiąca postów na temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.05.2008 o 15:25, dawidos170 napisał:

> > > > /.../ > Krzysztofie a powiedz mi co mam z rana napisać /.../

Przecież nie musisz pisać z rana? Masz czas, żeby się zastanowić co najmniej do wieczora ;-D
Na pewno wymyślisz coś sensownego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przypomniało mi się, że miałam się nowym kubeczkiem pochwalić. Nie jest duży (200 mililitrów), ale fajnie się z niego kawę pije :)

Ktoś wie, jak w FF usunąć słowa przez pomyłkę dodane do słownika?

20080528154417

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się