TYHE

Damska Szowinistyczna Loża Szyderczyń

33421 postów w tym temacie

Dnia 28.05.2008 o 19:58, dawidos170 napisał:

Już czytałem :) Mi tu nie o Ciebie chodzi a o świętoszka. Jak jeszcze raz mi coś głupiego
napisze to zalecę mu spojrzenie na mojego gieesa. Bo on chyba nie wie z kim rozmawia
:| Niedługo się będę pytał go czy mogę coś zrobić :D

O i to jest zmora i plaga towarzystwa które jest "bawiące się" ,że tak to nazwę. On nie pije i potem gada na wszystkich. Nie lubię takich rzeczy i sytuacji. Ja to się mogę pośmiać z innych ale nie drąże tematu. A takie gadanie ,że to jest żal bo... to śmieszne gadanie i gadanie na wyrost. powiedział bym moją ostatnią dewizę ale ... ehh co mi tam "je%^# system! ;] Takie mam nastawienie i ważne jest to co ja o sobie myślę i to co najbliżsi o mnie myślą ;] a reszta niech się .... ;] I się tak nie przejmuj bo jeszcze któryś z was niechcący może degrada dostać czy coś i po co? ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.05.2008 o 20:02, mlynar911 napisał:

> Już czytałem :) Mi tu nie o Ciebie chodzi a o świętoszka. Jak jeszcze raz mi coś
głupiego
> napisze to zalecę mu spojrzenie na mojego gieesa. Bo on chyba nie wie z kim rozmawia

> :| Niedługo się będę pytał go czy mogę coś zrobić :D
O i to jest zmora i plaga towarzystwa które jest "bawiące się" ,że tak to nazwę. On nie
pije i potem gada na wszystkich. Nie lubię takich rzeczy i sytuacji. Ja to się mogę pośmiać
z innych ale nie drąże tematu. A takie gadanie ,że to jest żal bo... to śmieszne gadanie
i gadanie na wyrost. powiedział bym moją ostatnią dewizę ale ... ehh co mi tam "je%^#
system! ;] Takie mam nastawienie i ważne jest to co ja o sobie myślę i to co najbliżsi
o mnie myślą ;] a reszta niech się .... ;]


Ale wiesz ja mam pełnoletniość a gościu pisze do mnie jak do 15nastolatka :| Pisze mi coś o jakieś moralności i narzuca swoją. Ja już dawno olałem system - mam swoją moralność i swoją etykę. Ale wiesz co jest najgorsze ? Nie pijący mają najwięcej do powiedzenia w temacie picia - szczególnie o jakimś schlaniu czy rzyganiu jakby sami tego doświadczyli :|

Dnia 28.05.2008 o 20:02, mlynar911 napisał:

I się tak nie przejmuj bo jeszcze któryś z
was niechcący może degrada dostać czy coś i po co? ;]


Już na ircu napisałem,że degrada przyjmuję na klatę )

To tylko status.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.05.2008 o 20:15, dawidos170 napisał:

Ale wiesz co jest najgorsze ? Nie pijący mają najwięcej do powiedzenia
w temacie picia - szczególnie o jakimś schlaniu czy rzyganiu jakby sami tego doświadczyli
:|

Ooooooooooooo dokładnie to. To jest perfidne. Każdy ma swoją świadomość i sam wie (albo i nie) co ma robić. Ale przeczytałem co masz na GSie ;] hehe co za historia ;p a jak ręka? ;D

Dnia 28.05.2008 o 20:15, dawidos170 napisał:

Już na ircu napisałem,że degrada przyjmuję na klatę )

Moim zdaniem to nie wiem za co powinieneś go dostać. Ale ,że sam się zgłosiłeś to może będzie to tylko ostrzeżenie ;p

Dnia 28.05.2008 o 20:15, dawidos170 napisał:

To tylko status.

Pewnie ;p bez statusu też by się fajnie pisało ;p Tylko lipa będzie ,że ten co jest krócej od Ciebie na forum ma wyższy xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.05.2008 o 20:18, HiSin napisał:

eee o co chodzi w tym temacie
o czym się tu gada?


FAQ się kłania, przypięty post wielkości połowy strony...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.05.2008 o 20:19, mlynar911 napisał:

Ale przeczytałem co masz na GSie ;] hehe co za historia ;p a jak
ręka? ;D


Ręka już dobrze ;) Ale generalnie chodzi tylko o ten wiek ;) Bo gość pisze do mnie jakbym nieletni był :|

Dnia 28.05.2008 o 20:19, mlynar911 napisał:

> To tylko status.
Pewnie ;p bez statusu też by się fajnie pisało ;p Tylko lipa będzie ,że ten co jest
krócej od Ciebie na forum ma wyższy xD


E tam - Budyń 1,5 roku robi sekretarza a ja zrobię pewnie w 6 miesięcy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.05.2008 o 20:27, dawidos170 napisał:

Bo gość pisze do mnie jakbym
nieletni był :|

Już dobrze dobrze spokojnie ;] nic takiego się nie stało nie przezywaj tak ;p mam Cię przytulić czy jak? ;D

Dnia 28.05.2008 o 20:27, dawidos170 napisał:

E tam - Budyń 1,5 roku robi sekretarza a ja zrobię pewnie w 6 miesięcy ;)

O ile nie dostaniesz degrada ;p to ja pewnie też tak gdzieś pół roku będę robić i bić do sekretarki ;] i napiszę pewnie jakieś 5k postów na Przewodniczącym ;] i pewnie będzie śmiesznie xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.05.2008 o 20:22, HiSin napisał:

aa sory
po przeczytaniu faq...
...temat bardziej spamerski niż wiele innych gier forumowych...


Eee , nie nie zrozumiałeś , Loża nie jest spamerska za to można dostać po łapach. Jak można Loże porównywać do Gier forumowych ? Nie no przeczytaj jeszcze raz FAQ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.05.2008 o 20:36, mlynar911 napisał:

> Bo gość pisze do mnie jakbym
> nieletni był :|
Już dobrze dobrze spokojnie ;] nic takiego się nie stało nie przezywaj tak ;p mam Cię
przytulić czy jak? ;D


Nie przeżywam - ani trochę mnie to nie emocjonuje. Po prostu nie lubię czegoś takiego. Najwięcej pieniaczy w takich tematach jest mimo,iż żadne nie miał z tym styczności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

przeczytałem jeszcze raz T_T
mam coraz gorsze zdanie o tym temacie :/
zamykają wiele innych tematów a tego nie T_T
dobra koniec z tym.
Nie odpowiadaj na mojego posta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 28.05.2008 o 20:15, dawidos170 napisał:


Ale wiesz ja mam pełnoletniość a gościu pisze do mnie jak do 15nastolatka :| Pisze mi
coś o jakieś moralności i narzuca swoją. Ja już dawno olałem system - mam swoją moralność
i swoją etykę. Ale wiesz co jest najgorsze ? Nie pijący mają najwięcej do powiedzenia
w temacie picia - szczególnie o jakimś schlaniu czy rzyganiu jakby sami tego doświadczyli
:|


I tu chce mi się śmiać. Czy Ty jesteś poważny ? Piszę o tym, że są żałośni dla mnie nastolatkowie, którzy myślą że jeśli będą pić alkohol to komuś zaimponują, poczują się fajni itepe a Ty mi wyskakujesz z tym, że to nic złego. Więc pomyslałem, że sam masz tyle lat. Nawet pare razy (!) pisałem o tym, że mówię o takich 15 latkach. A Ty nic, nie zaprzeczasz tylko bierzesz wszystko do siebie, zamiast przeczytać dwa razy, przemyśleć i normalnie się wypowiedzieć to od razu musi być wrogość. Cholera ja Cię szanowałem, lubiłem, a Ty mi wyskakujesz z takimi rzeczami, to jak ja mam zareagować ? I drążysz temat. Poza tym te wycieczki do Loży by sięposkarżyć i ponarzekać bo "jakiś gościu mi coś pieprzy, narzuca moralność itepe" To jest kiepskie. Niekulturalne bym rzekł. Bo co to ma znaczyć ? Co się mnie uwziąłeś ? Nie wiem. Picie jak się jest dorosłym jest okej, jeśli pije się z umiarem i nie mysli się że się komuś tym zaimponuje. Czytanie ze zrozumieniem się kłania. To już jest chamskie, nie szanujesz mnie, gardzisz i ogólnie masz mnie gdzieś ... trochę kultury, jakiejś dobrej woli. To dyskusja, a liczę na oponenta na poziomie -.-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.05.2008 o 21:14, HiSin napisał:

przeczytałem jeszcze raz T_T
mam coraz gorsze zdanie o tym temacie :/
zamykają wiele innych tematów a tego nie T_T
dobra koniec z tym.
Nie odpowiadaj na mojego posta.


aleluja,że kid wreszcie stąd poszło.Wiesz przypuszczam,że połowa z nas ma coraz gorsze zdanie z każdym twoim kolejnym postem w dowolnym temacie. Nie każdy rozumie o co w Loży chodzi i niespecjalnie mnie dziwi,że Ty też. Nawiasem mówiąc jakiej jesteś orientacji bo na ircu nie możemy do tego dojść za cholerę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Odpowiem Ci już w Loży, a nie w tamtym temacie bo za dużo OT by było.

>Nie przeczę. Ty nawet zapewne nie wiesz ile mam lat i to jest problem. A odebrałem jak odebrałem bo z twoich >postów wynikało jakbyś traktował mnie za takiego właśnie 15nastolatka. Idziemy dalej - jakie reguły ? Kto je >ustalił ? Drugi post mówiący o kulturze picia. Wcześnie było,że wymiotują. Nie trzeba się kończyć by pić dla >szpanu tak nawiasem. Nie trzeba szpanować pijąc. Ale weź wytłumacz ludziom,że pijesz bo lubisz a nie bo to >szpan. Dalej idąc za co chcesz go krytykować ? Bo ma 15 lat i sobie wypije browarka a nie 18 ? Przypomnę >Ci,że owe 18nasćie lat to umowna granica w naszym państwie,kiedy to uważa się,że człowiek jest dorosły i >ponosi za siebie pełną odpowiedzialność. To nie znaczy,że dorosnął... Co złego jest wg. Ciebie w piciu alkoholu?

Na większość odpowiedziałem Ci (mam nadzieję) w poprzednim poście w tym temacie i mam nadzieję, że się do tego ustosunkujesz. Jeśli coś to stanowczo źle odebrałeś moje pierwsze posty. Wyraziłem opinię o popularnej młodzieży co o piciu myśli jak o czymś "zajedwabistego", jak to napisałem wyżej. Reszta w tamtym poście. Niestety naskoczyłeś na mnie i przykro mi jest z tego powodu. Może lepiej przeczytaj jeszcze raz moje posty ? Może dostrzeżesz błąd i mnie przeprosisz . : |
A co do granicy: po prostu istnieje, może trzeba się do niej jakoś odnieść ? Poza tym nie mów mi, że picie alkohlu w sporych ilościach będąc młodym (bardzo) jest zdrowe ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.05.2008 o 21:24, Outlander-pro napisał:


>
> Ale wiesz ja mam pełnoletniość a gościu pisze do mnie jak do 15nastolatka :| Pisze
mi
> coś o jakieś moralności i narzuca swoją. Ja już dawno olałem system - mam swoją
moralność
> i swoją etykę. Ale wiesz co jest najgorsze ? Nie pijący mają najwięcej do powiedzenia

> w temacie picia - szczególnie o jakimś schlaniu czy rzyganiu jakby sami tego doświadczyli

> :|

I tu chce mi się śmiać. Czy Ty jesteś poważny ? Piszę o tym, że są żałośni dla mnie nastolatkowie,
którzy myślą że jeśli będą pić alkohol to komuś zaimponują, poczują się fajni itepe a
Ty mi wyskakujesz z tym, że to nic złego. Więc pomyslałem, że sam masz tyle lat. Nawet
pare razy (!) pisałem o tym, że mówię o takich 15 latkach. A Ty nic, nie zaprzeczasz
tylko bierzesz wszystko do siebie, zamiast przeczytać dwa razy, przemyśleć i normalnie
się wypowiedzieć to od razu musi być wrogość. Cholera ja Cię szanowałem, lubiłem, a Ty
mi wyskakujesz z takimi rzeczami, to jak ja mam zareagować ? I drążysz temat. Poza tym
te wycieczki do Loży by sięposkarżyć i ponarzekać bo "jakiś gościu mi coś pieprzy, narzuca
moralność itepe" To jest kiepskie. Niekulturalne bym rzekł. Bo co to ma znaczyć ? Co
się mnie uwziąłeś ? Nie wiem. Picie jak się jest dorosłym jest okej, jeśli pije się z
umiarem i nie mysli się że się komuś tym zaimponuje. Czytanie ze zrozumieniem się kłania.


Skarżę się mamusi. Słownik JP zaimek Ty definiuje jako bezpośredni zwrot do osoby,której się odpowiada. Miło mi,że szanowałeś itp - nie zależy mi na tym, przynajmniej w twoim wykonaniu - naprawdę. Ponarzekać o moralności a owszem - bo niezastosowanie się do twojej moralności jest już poniżej. I jeśli ktoś umie pić to niech pije czy ma 18 lat,20,60 czy 15. Nie rozumiem co zmienia to kto ile ma lat jeśli umie pić. Zaraz usłyszę,że picie szkodzi zdrowiu. Już ci pisałem,że miliardy rzeczy szkodzą zdrowiu. Akurat wiesz nie lubię cię jakoś od momentu gdy pierwszy raz zobaczyłem w Loży gdzie nie umiałeś się dostosować i miałeś jakieś pretensje do KM. A ktoś mi o wrogości coś mówił ? U mnie masz opinię jaką masz - jesteś chyba jedyną osobą z Loży,której nie darzę sympatią i raczej się to nie zmieni.

Dnia 28.05.2008 o 21:24, Outlander-pro napisał:

nie szanujesz mnie, gardzisz i ogólnie masz mnie gdzieś ... trochę
kultury, jakiejś dobrej woli.


BTW - odpowiedziałeś sobie sam na moją opinię o Tobie.

Edit

>A co do granicy: po prostu istnieje, może trzeba się do niej jakoś odnieść ? Poza tym nie mów mi, że picie >alkohlu w sporych ilościach będąc młodym (bardzo) jest zdrowe ...

Po prostu sobie jest ? Jakaś taka tak ? I co jest i kto ją ustalił ? Ty,ja,on może ona ?
A powiedz mi kto pije w sporych ilościach poza nałogowcami ? Zamiast mówić o normalnych to zacząłeś pisać o tych skrajnych przykładach. Co to pije aż nie padnie i najlepiej 7 razy w tygodniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.05.2008 o 21:36, dawidos170 napisał:

Skarżę się mamusi.

Widać.

>Słownik JP zaimek Ty definiuje jako bezpośredni zwrot do osoby,której

Dnia 28.05.2008 o 21:36, dawidos170 napisał:

się odpowiada. Miło mi,że szanowałeś itp - nie zależy mi na tym, przynajmniej w twoim
wykonaniu - naprawdę. Ponarzekać o moralności a owszem - bo niezastosowanie się do twojej
moralności jest już poniżej. I jeśli ktoś umie pić to niech pije czy ma 18 lat,20,60
czy 15. Nie rozumiem co zmienia to kto ile ma lat jeśli umie pić. Zaraz usłyszę,że picie
szkodzi zdrowiu. Już ci pisałem,że miliardy rzeczy szkodzą zdrowiu. Akurat wiesz nie
lubię cię jakoś od momentu gdy pierwszy raz zobaczyłem w Loży gdzie nie umiałeś się dostosować
i miałeś jakieś pretensje do KM. A ktoś mi o wrogości coś mówił ? U mnie masz opinię
jaką masz - jesteś chyba jedyną osobą z Loży,której nie darzę sympatią i raczej się to
nie zmieni.


Widzę, że z Tobą jak do ściany. "Moja racja, jest racją najmojszą". Po prostu chcesz się czepiać, jakbyś nie miał lepszych rzeczy do roboty. Jesteś całkowicie niepoważny, beznadziejny przypadek. Nie odpowiadaj na tego posta bo mi Cię żal. Ja Ci już nie pomogę, daj się do psycholgoa może, on może Ci pomoże. Z Twoich postów wygląda na to jakbyś miał jakieś kompleksy, zwłaszcza jeśli chodzi o picie. Poszukaj pomocy w real life koleś.
Jeśli już: lepiej już Ty dostosuj się do mnie ... Bo masz tylko jakieś głupie, nieuzasadnione pretensje. Nie martw się - też nie jesteś osobą którą lubię.

Dnia 28.05.2008 o 21:36, dawidos170 napisał:

> nie szanujesz mnie, gardzisz i ogólnie masz mnie gdzieś ... trochę
> kultury, jakiejś dobrej woli.

BTW - odpowiedziałeś sobie sam na moją opinię o Tobie.


Brak słów - całkiem idiotyczne jest to co piszesz. Koniec: nie odpowiadaj - jesteś beznadziejny, przykro mi.
Próbowałem normalnie porozmawiać, wysłuchać twoje racje, ale nie udało mi się a sam nie ułatwiałeś mi zadania. Więc z Tobą sobię daruje, nic nie wskóram. Żyj dalej i niech będzie nadal tak wesoło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.05.2008 o 21:50, HiSin napisał:

o lol to wy gadacie o mnie na ircu? T_T


Tak - wiesz rzucają linkami z twoimi coraz lepszymi postami na ircu to się z ciekawości przeczyta.

Dnia 28.05.2008 o 21:50, HiSin napisał:

jestem homo


tak myśleliśmy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ej ludzie! dawidos170 i Outlander-pro
Już może przestańcie się nawzajem obrzucać i szukać na siłę winnego i pokazywać ,że jesteście lepsi od drugiego. Było minęło. Każdy ma swoje poglądy na ten temat i ok. Wyraziliście je i nie rozumiem po co drążyć tak ten temat. Społeczeństwo jednak się nie zmieni. I tyle ... Znacie się długo z forum i razem dyskutowaliście. Więc teraz pogódźcie się i pocałujcie. ;] Ta dyskusja do niczego nie prowadzi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się