TYHE

Damska Szowinistyczna Loża Szyderczyń

33421 postów w tym temacie

Dnia 01.07.2008 o 10:52, Chaotizz napisał:

Weź całą Loże zabierz ze sobą, będzie najlepiej. ;PP


Bilet kosztuje 115 euro + opłaty lotniskowe i bagaż, i dodatkowo opłaty organizacyjno-przewodnicze dla mnie... kto ma kase leci... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.07.2008 o 10:58, hunter22 napisał:

Bilet kosztuje 115 euro + opłaty lotniskowe i bagaż, i dodatkowo opłaty organizacyjno-przewodnicze
dla mnie... kto ma kase leci... :P

Dobra, weź mi kup bilet, jutro Ci oddam kasę. ;) Na razie jakoś nie stać mnie na takie wycieczki, ale za kilka lat, hmm kto wie. ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.07.2008 o 11:00, Chaotizz napisał:

Dobra, weź mi kup bilet, jutro Ci oddam kasę. ;) Na razie jakoś nie stać mnie na takie
wycieczki, ale za kilka lat, hmm kto wie. ;P


Mnie by było na kilkanaście takich wycieczek rocznie stać, ale komu sie chce tyle podróżować?


P.S. zdjęcie z mojej pierwszej wizyty w Norwegii http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=315&pid=9243 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.07.2008 o 11:03, hunter22 napisał:

Mnie by było na kilkanaście takich wycieczek rocznie stać, ale komu sie chce tyle podróżować?

Ja tam ogólnie podróżować nie lubię, wolę sobie w domku posiedzieć czy w piłkę pograć na pobliskim boisku. ;) BTW. Ale jednego Ci zazdroszczę. ;PP Lotu samolotem, raz leciałem, i bym mógł co tydzień chociaż z godzinkę sobie polatać. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.07.2008 o 10:50, hunter22 napisał:

Norwegio witaj po raz drugi :P


Taki to ma dobrze, drugi raz do Wikingów pojedzie... Tak zapytam, czy kolega zwiedzał będzie czy za przewodnika robi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.07.2008 o 11:05, Chaotizz napisał:

Ja tam ogólnie podróżować nie lubię, wolę sobie w domku posiedzieć czy w piłkę pograć
na pobliskim boisku. ;)


Też sobie kiedyś w piłke grałem, ale juz tego nie robie... znajomi się wykruszyli niestety :( Kiedyś... to była fajne czasy, miło wspominam swoje dzieciństwo :)

Dnia 01.07.2008 o 11:05, Chaotizz napisał:

BTW. Ale jednego Ci zazdroszczę. ;PP Lotu samolotem, raz leciałem,
i bym mógł co tydzień chociaż z godzinkę sobie polatać. ;)


Latanie samolotem to nic specjalnego... myślałem że będzie ciekawie, ale było tak jakoś zwyczajnie... masz filmik, siostra filmowala jak byla na początku roku a ja złożyłem :D

http://pl.youtube.com/watch?v=NPvyeAoiHzg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.07.2008 o 11:06, Wodzasty napisał:

Taki to ma dobrze, drugi raz do Wikingów pojedzie... Tak zapytam, czy kolega zwiedzał
będzie czy za przewodnika robi?


Raczej do troli.. ;) Mam w domu zdjęcia troli (dam jak z pracy wróce)... a tak to raczej sam potrzebuje przewodnika, nie wiem nawet jak zapytać o bilet w autobusie po norwesku, dobrze że angielski znam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.07.2008 o 11:10, hunter22 napisał:

Latanie samolotem to nic specjalnego... myślałem że będzie ciekawie, ale było tak jakoś
zwyczajnie... masz filmik, siostra filmowala jak byla na początku roku a ja złożyłem
:D

http://pl.youtube.com/watch?v=NPvyeAoiHzg

Eeee tam gadanie, ja lubię latać, jednym lotem byłem po prostu zauroczony. Lepsze to niż te nudne jeżdżenie samochodem czy rowerem. Lot samolotem to taka odskocznia od codzienności, przynajmniej dla mnie. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam was moje drogie ludki xD dawno mnie nie bylo. Jestem w Anglii w Hastings ;] na kursiku Angielskiego ;] mam malo czasu bo jest sporo nauki i jeszcze wiecej balowania ;] ale od czasu do czasu bede tu zagladac. Co u was? xD cos nowego sie tu zdarzylo ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.07.2008 o 12:20, Chaotizz napisał:

Lot samolotem to taka odskocznia od codzienności, przynajmniej dla mnie. ;)


Chyba, że lot trwa 9 godzin z okładem to wtedy idzie panie zwariować... Jeśli jeszcze da się zdrzemnąć odrobinę to jakoś człowiek to zniesie, ale w takiej klasie ekonomicznej to i tak żadna przyjemność...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.07.2008 o 12:44, Wodzasty napisał:

Chyba, że lot trwa 9 godzin z okładem to wtedy idzie panie zwariować... Jeśli jeszcze
da się zdrzemnąć odrobinę to jakoś człowiek to zniesie, ale w takiej klasie ekonomicznej
to i tak żadna przyjemność...

No tak lot trwający 9 godzin jest nużący, ale taki lot np. Polska - Anglia trwający ok. 1 godz. i 30 min. może być nawet przyjemny. Można sobie na chmury popatrzeć, czy na ziemię, której i tak po jakimś czasie nie widać. ;PP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.07.2008 o 12:24, mlynar911 napisał:

Witam was moje drogie ludki xD dawno mnie nie bylo. Jestem w Anglii w Hastings ;] na
kursiku Angielskiego ;] mam malo czasu bo jest sporo nauki i jeszcze wiecej balowania
;] ale od czasu do czasu bede tu zagladac. Co u was? xD cos nowego sie tu zdarzylo ??


No sorry, ale ja myślałem, że kto jak kto, ale ty wiesz co tu się dzieje. Ostrzegam, nie radzę czytać tego co napiszę.

Powiem Ci tyle, że nikt nie znajdzie tyle czasu by ci to wszystko opisać, w skrócie powiem, że wszystko się zdarzyć mogło. Gdyby jeszcze we wszystkim szukać drugiego dna to można stwierdzić, że zdarzyło się jeszcze więcej. Są jeszcze ludzie, którzy przekręcają ukryty sens zdania tak, że wyszukasz w nim jeszcze więcej sensu bądź bezsensu. To wszystko zależy od punktu widzenia, więc (pomijając ten cały spam) stwierdzę, że to co napisałem jest tak bezproduktywne jak dryblingi mojego kolegi i nie ma to w ogóle sensu, a odpowiedzi na twoje pytanie nie znam.

Już możecie czytać

Chaotizz
Chmurki z których wylatują takie ładne świetliste zygzaczki z uporem dążące w twoją stronę albo ziemię zbliżającą się cokolwiek podejrzanie szybko. A tak ogólnie to samolotem muszę kiedyś polecieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W Loży atmosfera wakacyjna a tymczasem... tymczasem Budo strząchnęli z listy moderatorów. No tak, jak tak dalej pójdzie, to tajni agenci gram.pl zaczną się do Loży dobierać. Trzeba będzie jakieś drogi odwrotu zaplanować i pomysleć o założeniu przyczółka u konkurencji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.07.2008 o 22:37, KrzysztofMarek napisał:

W Loży atmosfera wakacyjna a tymczasem... tymczasem Budo strząchnęli z listy moderatorów.
No tak, jak tak dalej pójdzie, to tajni agenci gram.pl zaczną się do Loży dobierać. Trzeba
będzie jakieś drogi odwrotu zaplanować i pomysleć o założeniu przyczółka u konkurencji.


Gdzie nie zajrze to o jednym wszędzie... widocznie Budo zasłużył na wyrzucenie, i nie będzie się wtrącać do tego..

A o Loże się nie bój... póki tu jestem to żadni tajni agenci nic nam nie zrobią... w lochach jest dużo miejsca... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.07.2008 o 22:37, KrzysztofMarek napisał:

W Loży atmosfera wakacyjna a tymczasem... tymczasem Budo strząchnęli z listy moderatorów. (...)


Budo nie lubi Loży przecież. Tak sobie właśnie przypomniałem wspominając przypadek ..... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wchodzę do jedynego miejsca na gramie, gdzie my sami stanowimy prawo, i dzięki temu utrzymamy silną pozycję na forum, tu na szczęście niewielu ma dostęp i niewielu próbuje cokolwiek zmienić, fakt faktem forum i gram się zmienia, ale chociaż niech loża się utrzyma!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witajcie Dobrzy Ludzie :D
Wczoraj wieczorkiem wrocilem z wycieczki po cyplu odzielajcym jezioro Huron od Gergian Bay. Bardzo piekne klify... Mometami to szczena opada... Zwlasza jak sie ma lek przestrzeni i sie zobaczy, ze ta skalka na ktorej sie przedchwilka stalo jest wysunieta nad sciane jakies 4 metry... :D To jest dopiero jazda :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.07.2008 o 19:46, Piterus_Von_Drackus napisał:

Witajcie Dobrzy Ludzie :D

Witaj :D

Dnia 02.07.2008 o 19:46, Piterus_Von_Drackus napisał:

Wczoraj wieczorkiem wrocilem z wycieczki po cyplu odzielajcym jezioro Huron od Gergian
Bay. Bardzo piekne klify... Mometami to szczena opada... Zwlasza jak sie ma lek przestrzeni
i sie zobaczy, ze ta skalka na ktorej sie przedchwilka stalo jest wysunieta nad sciane
jakies 4 metry... :D To jest dopiero jazda :D

No to zazdroszczę naprawdę, może i ja kiedyś pojadę na taką wycieczkę :P
Loża otwarta :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się