TYHE

Damska Szowinistyczna Loża Szyderczyń

33421 postów w tym temacie

/..../
No to widzisz dokładnie tak jak ja. Mam 3 z angola moja gramatyka to coś strasznego ... Ale i tak wszystko co do mnie mówili to rozumiałem. Nawet o polityce rozmawialiśmy z gościem ... ;] to o czymś świadczy. A te osoby co mają u mnie w klasie 4 - 5 to by na pewno sobie nie poradziły. Ale kto wie ;] W Anglii siedziałem i angielskie TV ogladałem. Teraz jak to w polsce oglądam to jakoś strasznie dziwacznie ... ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.07.2008 o 20:58, mlynar911 napisał:

Tak ale mi same dobre rzeczy rzucały się w oczy. Miałem też super Hostów. Facet z jamajki
a babka z Londynu ;] hehe mieszanka wybuchowa. Ja leciałem samolotem i były fajne widoki.
Róznica w terenie jest taka ,że tam mają strasznie nieregularne pola uprawne ;p gdzie
Polacy maja prostokąty i kwadraty ;p hehe śmieszne to. A i Angole szybko się upijają

Jak leciałem samolotem to też widoczki były ciekawe, kilka nawet sfotografowałem. ;PP A co do pól, to ja ich niestety nie widziałem. Byłem tam praktycznie tylko na zakupach, gdyż czasu mało, a tam wszystko tanie. ;) No, ale też troszkę zwiedziłem (np. Stadion - Old Trafford).

Dnia 13.07.2008 o 20:58, mlynar911 napisał:

A przeszedłeś inicjację w Loży? ;]

Ano, właśnie tego do końca nie wiem, mógłbyś przybliżyć sprawę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.07.2008 o 17:25, GeoT napisał:

Nie wiem od którego momentu ona robi się karząca? Od łokcia czy od przedramienia? W każdym
razie takowej nie posiadam - jeno lewą i prawą ;))


Daj mi degradzika a sam się przekonasz od której części jest ona karząca ;p

Budo mi odmówił to może Ty się skusisz na taką " przygodę " :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.07.2008 o 21:03, mlynar911 napisał:

No to widzisz dokładnie tak jak ja. Mam 3 z angola moja gramatyka to coś strasznego ...
Ale i tak wszystko co do mnie mówili to rozumiałem. Nawet o polityce rozmawialiśmy z
gościem ... ;] to o czymś świadczy. A te osoby co mają u mnie w klasie 4 - 5 to by na
pewno sobie nie poradziły. Ale kto wie ;] W Anglii siedziałem i angielskie TV ogladałem.
Teraz jak to w polsce oglądam to jakoś strasznie dziwacznie ... ;/

to włącz sobie CNN będziesz w domu :D , ale sam wiesz za co u nas doceniają, a że to się ci prawie nigdy nie przyda to już szczegóły, ale to jest Polska u nas jest taki poziom z przedmiotów jak w Anglii 3-4 klasy wyżej - serio mam kumpla który tam pojechał u nas był naprawdę cienki miał zagrożenie z matmy a tam ma 6 i wszyscy się dziwią mu że jest taki zdolny :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Jak leciałem samolotem to też widoczki były ciekawe, kilka nawet sfotografowałem. ;PP
> A co do pól, to ja ich niestety nie widziałem. Byłem tam praktycznie tylko na zakupach,
> gdyż czasu mało, a tam wszystko tanie. ;) No, ale też troszkę zwiedziłem (np. Stadion
> - Old Trafford).
Hehe no racja tanio. PSP kosztuje 140 funtów. To jakieś 600 złoty gdzie w polsce ostatnio patrzyłem to stało coś koło 800 złoty ;] ale tam ubrania drogie i jedzenie zdeka też. Jak dla polaka. Bo oni tam dużo zarabiają to tego nie odczuwają aż tak bardzo ;]
> Ano, właśnie tego do końca nie wiem, mógłbyś przybliżyć sprawę?
Powinieneś dostać wielką beczkę miodku pitnego i mieć ze 2 godziny na wypicie tego ... ;] Ale tym zajmuje się nasza TYHE ;] no i Krzysztof ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na prośbę kindziukxxxa przypiąłem posta.
Odpiąłem poprzednie, żeby nie trzeba było przewijać dwóch ekranów po wejściu do wątku. Gdyby coś trzeba było zmienić proszę o kontakt :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A dziękuje. ;) Wybieram zestaw numer 3 (no chyba najprostszy jest, na razie "no hardcore"!).

1) Loża istnieje 1011 dni i 10 godz. 5 minut (chyba jakoś tak). ;PP

2) Magiczna dziesiątka! KrzysztofMarek, spider88, minimysz, GeoT, hunter22, dawidos170, Konrades, Piterus_Von_Drackus, lurynowicz (Lurr ;P), rogoz94.

3) O Lożo, Lożo, Lożo,
piszę o Tobie ten durny wiersz,
nie wiedzieć czemu,
nic sie nie rymuje...
Lecz wiersz trwa,
porywa swą dennością,
nikt go nie przeczyta,
ale niech sobie tu będzie,
posta znakami zapełnię,
Loża być może mnie przyjmie,
nagrody tym wierszem nie wygram,
chociaż nie...
wygram, bilet wstępu.
Gdzie?
Do loży!

Tak, wiem, że to wyżej jest beznadziejne. ^^ Ale nie mam weny i ochoty wymyślać tu jakiegoś dzieła.

4) Lożowe zwierzęta, w dzisiejszym programie: "Kutagunty"!
Kutagunta - Zwierzę żyjące w zakamarkach Loży, o umiarkowanym, połyskującym owłosieniu. Żywi się głownię szczątkami ludzkich kończyn, aczkolwiek lubi też schrupać paluszki, słone w dodatku. Mile nastawione dla ludzi, idzie z nią/nim (Kutagunt) nawiązać kontakt. Ludzi pieszczoty, zabawy i jedzenie... Stwór często występujący w Loży. W sumie, występuje tylko tam.

5) Loża - Posiedzenie wielu zdruzgotanych dusz wesoło offtopujących na różne dziwne tematy. ^^
TYHE - Urokliwa istota, skrywa się na swoim Lożowym tronie. Lubiana, aczkolwiek nikt kto ją widział nie przeżył. Po więcej odsyłam do: http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=88&pid=8672 (FAQ), punkt numer 4 (licząc od góry).
Prawdziwa Szowinistka - Osoba pisująca od groma i trochę postów na dzień w Loży, która jest kobietą. Może być to także osoba przywiązana do własnej płci (w tym wypadku kobiet) darząca nienawiściom drugiej strony (mężczyzn).

6) Tak, podpisuję zobowiązanie o miesięcznym sprzątaniu w Lochach poza kolejnością. Macie mój podpis: Chaotizz.

Uff, imo najprostszy zestaw, może kiedyś spróbuję odpowiedzieć na inny, tak dla zabawy. To jak, przyjęty zostałem? ;)

BTW. Ten post był przypięty? Oo Jak tak to co ja ślepy, że go nie zauważyłem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.07.2008 o 21:52, walgierz napisał:

Na prośbę kindziukxxxa przypiąłem posta.
Odpiąłem poprzednie, żeby nie trzeba było przewijać dwóch ekranów po wejściu do wątku.
Gdyby coś trzeba było zmienić proszę o kontakt :)

jednak lepiej zostawić tamte 2 poprzednie + ten co jest teraz gdyż jest to takie swoiste wprowadzenie do tematu a pół strony więcej do przewijania w sumie nikomu różnicy nie zrobi :)
Czyli zostawić tamte 2 + dodać nowy :) oczywiście jeśli możesz lub masz czas, bo nic na siłę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.07.2008 o 22:11, kindziukxxx napisał:

jednak lepiej zostawić tamte 2 poprzednie + ten co jest teraz gdyż jest to takie swoiste wprowadzenie do tematu a pół strony więcej do przewijania w sumie nikomu różnicy nie zrobi :)
Czyli zostawić tamte 2 + dodać nowy :) oczywiście jeśli możesz lub masz czas, bo nic na siłę


To nie kwestia pracy, ale za dużo przypiętych postów po prostu wygląda nieestetycznie i drażni ludzi. Mogę dodać linki do obecnego posta jak coś. Ale to już na maila z podpisu poproszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Protestuje ponieważ zadania są zbyt proste!
--=Zestaw 1=--

Zadanie4-->Niniejszym rozwiązuje problem głodu na świecie.

Zadanie5--> Całą obecną lożę: Whole present box,всю присутствующ ий ложу, Die ganze anwesende Loge; i jeden starożytny: Summa praesens sedes.

Zadanie6-->Niepytajcie dlaczego mam takie pełne usta. To zasługa DNA.

Edit: Zadanie3-->Ona tam naprawdę przed chwilą stała! Przestępczość w Polsce sięga zenitu, naprawdę :(

20080714023002

20080714023109

20080714023522

20080714024700

20080714024708

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.07.2008 o 21:14, spider88 napisał:

> /.../ > Daj mi degradzika a sam się przekonasz od której części jest ona karząca ;p

"Proście, a będzie Wam dane" - tak mówi Pismo Święte.
Uważajcie, o co prosicie, bo mozecie to dostać - mówi madrość ludowa.
Ciekawe, czy sie to w Twoim przypadku potwierdzi.

Dnia 13.07.2008 o 21:14, spider88 napisał:


Budo mi odmówił to może Ty się skusisz na taką " przygodę " :D

Może prosiłeś w sposób mało przekonujacy? Najważniejsza jest wytrwałość w dążeniu do celu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.07.2008 o 06:18, KrzysztofMarek napisał:

"Proście, a będzie Wam dane" - tak mówi Pismo Święte.
Uważajcie, o co prosicie, bo mozecie to dostać - mówi madrość ludowa.
Ciekawe, czy sie to w Twoim przypadku potwierdzi.
>

Chciałem zlecieć na 0 . Czyli do Obywatela , jednak to nie przeszło ;))

Dnia 14.07.2008 o 06:18, KrzysztofMarek napisał:

Może prosiłeś w sposób mało przekonujacy? Najważniejsza jest wytrwałość w dążeniu do
celu.

Był to ostatni dzień moderowania . Więc okazja pyszna . Niestety , był nieustępliwy ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.07.2008 o 07:39, spider88 napisał:

Chciałem zlecieć na 0 . Czyli do Obywatela , jednak to nie przeszło ;))


A czemu nie od razu na -2? Będzie bardziej ambitnie ;)

Ps. przypięty post Matteosa daje radę. Żadnego zestawu nie rozwiązałem. Mam nadzieję, że nie wprowadzą OLEWa - Okresowego Lożowego Egzaminu Weryfikacyjnego ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.07.2008 o 21:16, kindziukxxx napisał:

to włącz sobie CNN będziesz w domu :D , ale sam wiesz za co u nas doceniają, a że to
się ci prawie nigdy nie przyda to już szczegóły, ale to jest Polska u nas jest taki poziom
z przedmiotów jak w Anglii 3-4 klasy wyżej - serio mam kumpla który tam pojechał u nas
był naprawdę cienki miał zagrożenie z matmy a tam ma 6 i wszyscy się dziwią mu że jest
taki zdolny :D

To takze słyszałem. W Anglii o wiele łatwiej dostać się na dobre studia i je skończyć. A potem z extra rezultatem do Polski wrócić. Albo i nie ;p Poznałem w Hastings babkę która ma lokal SUBWAY ;] ale zanim do niego doszła to przez kilka lat miała jakąś budkę z kanapkami. Także tam ciężej jest zrobić dobrą karierę szybko. Tam potrzeba czasu ... ;p

P.S. Fajny ten przypięty post ;p jak będe miał wiecej czasu to się mu bardziej przyjrzę xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.07.2008 o 08:23, mlynar911 napisał:

P.S. Fajny ten przypięty post ;p jak będe miał wiecej czasu to się mu bardziej przyjrzę


Wypadałoby zaliczyć ten test... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.07.2008 o 08:37, hunter22 napisał:

Wypadałoby zaliczyć ten test... ;)

Zaliczyć powiadasz? ;p a w jaki sposób?? xD nie bój się zaliczę go w jakikolwiek sposób ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.07.2008 o 09:14, mlynar911 napisał:

Zaliczyć powiadasz? ;p a w jaki sposób?? xD nie bój się zaliczę go w jakikolwiek sposób


Heh, wybierz sobie jakiś zestaw i odpowiedz na pytania... zobaczymy czy zaliczysz... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się