TYHE

Damska Szowinistyczna Loża Szyderczyń

33421 postów w tym temacie

Witam wszystkich w ten śnieży i "zimowy" poranek ;p chociaż bliżej jest do wiosny niż do zimy to i tak jest full śniegu u mnie za oknem ;] Co ta pani zima sobie wyobraża? ;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jej, nie wiem co będzie, a będzie źle.
Jeśli Pani Zima przestaje sypać śniegiem to tylko dlatego, że się jej skończył i poszła po następny worek ...
No tak to u nas wygląda obecnie :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.03.2009 o 13:53, GeoT napisał:

Jej, nie wiem co będzie, a będzie źle.

Hmm będzie gorzej niż w przypadku śpiewania hymnu przez naszego "kochanego" Pana Prezydenta? ;]

Dnia 19.03.2009 o 13:53, GeoT napisał:

Jeśli Pani Zima przestaje sypać śniegiem to tylko dlatego, że się jej skończył i poszła
po następny worek ...

Czyli z tego mam rozumieć ,że Pani Zima chodzi i szuka następnego worka przez 9 miesięcy ? ;>

Dnia 19.03.2009 o 13:53, GeoT napisał:

No tak to u nas wygląda obecnie :/

To jest Polska ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.03.2009 o 13:53, GeoT napisał:

/.../ No tak to u nas wygląda obecnie :/


U mnie w nocy nasypało ale w tej chwili już śniegu nie ma więc nie jest źle tyle, że ta pogoda mnie już wykończyła mam dość ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.03.2009 o 14:14, mlynar911 napisał:

Hmm będzie gorzej niż w przypadku śpiewania hymnu przez naszego "kochanego" Pana Prezydenta?
;]

Nie ma nic gorszego

Dnia 19.03.2009 o 14:14, mlynar911 napisał:

> Jeśli Pani Zima przestaje sypać śniegiem to tylko dlatego, że się jej skończył i
poszła
> po następny worek ...
Czyli z tego mam rozumieć ,że Pani Zima chodzi i szuka następnego worka przez 9 miesięcy
? ;>

Pani zima dostaje pęczniejący worek po harcach z panem lato. Kiedy przychodzi czas, to worek się łopróźnia. Życie. Śnieg. Wiosna. Szlag.
...
Ja chcę wiosnę! x.(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.03.2009 o 15:12, wdowiakm napisał:

> /.../ No tak to u nas wygląda obecnie :/

U mnie w nocy nasypało ale w tej chwili już śniegu nie ma więc nie jest źle tyle, że
ta pogoda mnie już wykończyła mam dość ;/

a gdybyś wiedział jak ja się dzisiaj rano przeraziłem, standardowo poranne męczące wstawanie, jak zawsze ubranie kurteczki przed wyjściem otworzenie drzwi i ....... szok!!, śniegu nasypało nie wiadomo kiedy, ale jak już wychodziłem ze szkoły ( o 15:30) to już na szczecie świeciło słońce i jakoś to było nie licząc mocnego wiatru :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A Wy znowu o śniegu...
Czy to Wy nie wiecie, że zgodnie z obowiązującą dyrektywą Unii Europejskiej mamy Globalne Ociplenie i o żadnym sniegu nie ma mowy? Znowu jakiś defetyzma się wkrada... śniegu nie ma i nie będzie, moze nawet zimy nie bedzie bo mamy przecież Globalne Ocieplenie! Z defetystami będziemy walczyć! Rozpuszczanie wrogich plotek, jakoby gdzieś tam spadł snieg, będzie surowo karane! Śnieg ewentualnie (i nadzwyczaj rzadko) moze padać na niezamieszkałych terenach Antarktydy i to tylko w okolicach bieguna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.03.2009 o 20:02, KrzysztofMarek napisał:

A Wy znowu o śniegu...
Czy to Wy nie wiecie, że zgodnie z obowiązującą dyrektywą Unii Europejskiej mamy Globalne
Ociplenie i o żadnym sniegu nie ma mowy? Znowu jakiś defetyzma się wkrada... śniegu nie
ma i nie będzie, moze nawet zimy nie bedzie bo mamy przecież Globalne Ocieplenie! Z defetystami
będziemy walczyć! Rozpuszczanie wrogich plotek, jakoby gdzieś tam spadł snieg, będzie
surowo karane! Śnieg ewentualnie (i nadzwyczaj rzadko) moze padać na niezamieszkałych
terenach Antarktydy i to tylko w okolicach bieguna.


Tylko, że to jest reguła , a jak wiadomo od każdej reguły są wyjątki. Z moich obserwacji wynika, że jesteśmy teraz w fazie wyjątku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.03.2009 o 20:02, KrzysztofMarek napisał:

A Wy znowu o śniegu...
/.../


Ale ta dyrektywa nie przeszła więc jak na razie mamy globalne oziębienie przynajmniej u nas w Polsce :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.03.2009 o 20:12, wdowiakm napisał:

> /.../ > Ale ta dyrektywa nie przeszła więc jak na razie mamy globalne oziębienie przynajmniej
u nas w Polsce :P

Tylko dlatego, że jeszcze prezydent nie podpisał Traktatu Lesbońskiego, zaprzeczanie Globalnemu Ocipleniu nie jest w Polsce karalne. Jeszcze! Ale już niedługo! I to nie od chwili podpisania Traktatu Lesbońskiego a jeszcze wstecz, od chwili wydania dyrektywy. Więc lepiej się nie wychylaj...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.03.2009 o 20:02, KrzysztofMarek napisał:

A Wy znowu o śniegu...
Czy to Wy nie wiecie, że zgodnie z obowiązującą dyrektywą Unii Europejskiej mamy Globalne
Ociplenie i o żadnym sniegu nie ma mowy? Znowu jakiś defetyzma się wkrada... śniegu nie
ma i nie będzie, moze nawet zimy nie bedzie bo mamy przecież Globalne Ocieplenie! Z defetystami
będziemy walczyć! Rozpuszczanie wrogich plotek, jakoby gdzieś tam spadł snieg, będzie
surowo karane! Śnieg ewentualnie (i nadzwyczaj rzadko) moze padać na niezamieszkałych
terenach Antarktydy i to tylko w okolicach bieguna.


Dobra, już dobra. To kasza manna jest albo jakaś odmiana mąki. Rozpuszcza się pod wpływem ciepła i można się po niej ślizgać. Pani Zima zakosiła ją z NASA i teraz bawi się tym po całych kraju, a na Lubelszczyźnie w szczególności.
Teraz lepiej? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.03.2009 o 20:02, KrzysztofMarek napisał:

A Wy znowu o śniegu...
Czy to Wy nie wiecie, że zgodnie z obowiązującą dyrektywą Unii Europejskiej mamy Globalne
Ociplenie i o żadnym sniegu nie ma mowy? Znowu jakiś defetyzma się wkrada... śniegu nie
ma i nie będzie, moze nawet zimy nie bedzie bo mamy przecież Globalne Ocieplenie! Z defetystami
będziemy walczyć! Rozpuszczanie wrogich plotek, jakoby gdzieś tam spadł snieg, będzie
surowo karane! Śnieg ewentualnie (i nadzwyczaj rzadko) moze padać na niezamieszkałych
terenach Antarktydy i to tylko w okolicach bieguna.

Wszystko pięknie, ładnie tylko ,że oni chyba są ślepi ;d bo wszystko o czym mówią ma tendencję do odwrotności ;d Mówią , że śniegu nie będzie to on jest. Mówią ,że jest coraz cieplej a jest zimniej. Klimat robi im psikusa ;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Śnieżek nocą sypie
Pani Wiosna do nas rypie
na lodzie w poslisg wpadła
i w zaspę padła

Pani Zima się zasiedziała
w ogóle o Pani Wiośnie zapomniała
z Panem Mrozem i Wiatrem w trójkąciku
robią sobie fiku miku

Gdy Pani Zima się spakuje
Pani Wiosna zaatakuje

:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zima ,zimą ale jak zobaczyłem ile tego białego czegoś dziś rano na aucie, to się załamałem. Patrząc na poprzednie lata, to chyba już epoka lodowcowa się rozpoczęła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.03.2009 o 09:19, spider88 napisał:

Zima ,zimą ale jak zobaczyłem ile tego białego czegoś dziś rano na aucie, to się załamałem.
Patrząc na poprzednie lata, to chyba już epoka lodowcowa się rozpoczęła.

Oj uwierz mi to dopiero początek ;d ten śnieg to tylko okrycie całej góry lodowej ;d
Ale nie ma co narzekać o 12:45 zaczęła się astronomiczna wiosna ;d i wszystko zmierza do dobrego celu ;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.03.2009 o 07:56, mlynar911 napisał:

> /.../ Klimat robi im psikusa ;d

Nie wiem sam, czy to dywersja polityczna, czy przygotowanie do odwrotu. W Rzeczpospolitej przeczytałem mała wzmianką, ze już kiedyś lód na Antarktydzie się roztopił i poziom oceanów podniósł się o 5 metrów. Czy to przez to, że nasi przodkowie palili zbyt wiele ognisk!? Przecież na Antarktydzie nie ma drzew...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.03.2009 o 15:53, KrzysztofMarek napisał:

> > /.../ Klimat robi im psikusa ;d
Nie wiem sam, czy to dywersja polityczna, czy przygotowanie do odwrotu. W Rzeczpospolitej
przeczytałem mała wzmianką, ze już kiedyś lód na Antarktydzie się roztopił i poziom oceanów
podniósł się o 5 metrów. Czy to przez to, że nasi przodkowie palili zbyt wiele ognisk!?
Przecież na Antarktydzie nie ma drzew...

w swoim czasie, czyli bardzo dawno temu z punktu widzenia życia człowieka, więc wystarczyło, że wybuchł taki wulkan co zanieczyścił pół atmosfery ziemskiej do takiego stopnia że smog w Japonii czy Chinach przy tym to nic. Natura sama w sobie jest bardziej nieekologiczna niż obecnie produkowane samochody, więc nie wiem o co ten hałas, a jak nie wiadomo o co "IM" chodzi to wiadomo że wszystko idzie o pieniądze. A nawet jeżeli lodowce się roztopią to nie nastąpi to jutro czy za tydzień tylko za kilkanaście lub kilkadziesiąt lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.03.2009 o 15:53, KrzysztofMarek napisał:

Nie wiem sam, czy to dywersja polityczna, czy przygotowanie do odwrotu. W Rzeczpospolitej
przeczytałem mała wzmianką, ze już kiedyś lód na Antarktydzie się roztopił i poziom oceanów
podniósł się o 5 metrów. Czy to przez to, że nasi przodkowie palili zbyt wiele ognisk!?

A w moim kalendarzu jest coś czego nie rozumiem . . . 20 marca o 12:45 rozpoczęła się wiosna ;d

Dnia 20.03.2009 o 15:53, KrzysztofMarek napisał:

Przecież na Antarktydzie nie ma drzew...

Jak nie ma jak są a Epokę Lodowcową 2 Pan oglądał ? ;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.03.2009 o 21:17, KrzysztofMarek napisał:

A Panicz nie wie, ze co było, a nie jest, nie pisze się w rejestr?

Ale przecie można zrobić na opak ;d wtedy będą jakieś pozytywy ;d np. polityka USA sprzyjająca Polsce xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się