TYHE

Damska Szowinistyczna Loża Szyderczyń

33421 postów w tym temacie

Dnia 21.12.2012 o 15:23, Piterus_Von_Drackus napisał:

Eee... A co tu się kurcze dzieje? Jeden Salonik otwierają, drugi zamykają...

Nic w sumie, ktoś był tak miły i zrobił wam prezent ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm... Przydało by się przywrócić mapę. Ta w FAQ trochę w wyniku wybuchu została uszkodzona...


Matteos :

"Po przesłuchaniu majaczeń tych nielicznych głupców, którzy poszli TAM i jakimś cudem wrócili, przejrzeniu stosów manuskryptów, po wielomiesięcznej pracy ze świecą i kawałkiem czegoś, co było kiedyś ołówkiem, sporządziłem taki oto plan podziemi Loży. Oczywiście rozkład sal i korytarzy jest przybliżony, a lista obiektów niekompletna. Pułapek nie nanosiłem, bo musiałbym rysować znaczek pułapki na każdym pikselu..." - http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=88&pid=6411

20121221162936

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.12.2012 o 15:48, Isildur napisał:

> Eee... A co tu się kurcze dzieje? Jeden Salonik otwierają, drugi zamykają...
>
Nic w sumie, ktoś był tak miły i zrobił wam prezent ;]


To podziękuj temu komuś w naszym imieniu. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.12.2012 o 16:50, Isildur napisał:

Zrobione, ale Teraz twój post tutaj jest przypięty :P


Eee.... Normalnie mnie rozbroiłeś... Myślałem, ze tylko podepniesz fotkę, którą załączyłem... A tu mnie popieli... Hmm... Teraz będę musiał wisieć podobnie jak wizerunek Miłościwie Nam Patronującej. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.12.2012 o 17:22, Piterus_Von_Drackus napisał:

> Zrobione, ale Teraz twój post tutaj jest przypięty :P
>

Eee.... Normalnie mnie rozbroiłeś... Myślałem, ze tylko podepniesz fotkę, którą załączyłem...
A tu mnie popieli... Hmm... Teraz będę musiał wisieć podobnie jak wizerunek Miłościwie
Nam Patronującej. :P


Toć to zaszczyt który powinno się oblać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.12.2012 o 22:47, Piterus_Von_Drackus napisał:

No to coś niecoś się wyciągnie...

Obawiam się, że będzie mało..
Dam i ja coś od siebie wraz z klimatycznym stolikiem [chyba pasuje tutaj] przy którym można..... wszystko ? :D
Więc zasiadajta i polewajta oraz pijta aż wam dach zerwie

Pozdrawia.

20121222003546

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.12.2012 o 14:41, Kakarotto napisał:

Z czym wy do ludzi? Z tymi kilkoma buteleczkami?

Trzeba było dać wszystkim na rozgrzewkę przynajmniej po takiej puszce piwka... ;)

Tylko, że najpierw trzeba doprowadzić do pożądku Lożowy szalecik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.12.2012 o 15:15, Piterus_Von_Drackus napisał:

> Z czym wy do ludzi? Z tymi kilkoma buteleczkami?
>
> Trzeba było dać wszystkim na rozgrzewkę przynajmniej po takiej puszce piwka... ;)

Tylko, że najpierw trzeba doprowadzić do pożądku Lożowy szalecik

Z tego wszystkiego wnioskuję, ze komuś zaczęło się wydawać, że wszystko można. Owszem, wszystko można, co nie można, byle zwolna i z ostrożna. Dlatego właśnie radziłbym najpierw, aby każdy, choćby dawniej bywał w Loży, najpierw poświęcił kilka godzin na bicie pokłonów przed Miłościwie Nam Patronującą. Wprawdzie udało się Ją nieco okiełznać, ale to za mało, by aż tak się szarogęsić. Jak Miłościwie Nam Patronująca wyrwie się z więzów, które udało się nam ongiś nałożyć (a wiele wskazuje, że tak się właśnie stanie!), to marny Wasz los!
Mnie to już nie dotknie, kącik z destylatornią zabezpieczyłem, zapasy trunków również, ale i tak wzrok mi osłabł i to tylko skutek uboczny gniewu tej, Której Imienia Lepiej Nie Wymawiać. Zatem nie sądźcie, że powrót do Starej Loży odbędzie się bezboleśnie, o naiwni!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.12.2012 o 15:36, KrzysztofMarek napisał:

(...) Mnie to już nie dotknie, (...)


Oj ty nieświadomy. Nieświadomość to dobra obrona, ale marna gdy przychodzi czas ostateczności. To cię już dawno dotknęło, ale o tym nie wiesz, choć już wiesz, bom cię uświadomił.

Przechodząc do sedna sprawy, przeżyliśmy koniec świata, to i przeżyjemy gniew bogów. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.12.2012 o 15:44, Kakarotto napisał:

> (...) Mnie to już nie dotknie, (...) /.../>
Przechodząc do sedna sprawy, przeżyliśmy koniec świata, to i przeżyjemy gniew bogów.
:D

O Ty, biedny i naiwny!
Najpierw dowiedz się, co mogą zwykłe kobiety, a dopiero potem osądź, co mogą niezwykłe. Żeby przetłumaczyć to na zwykły, ludzki język: przeczytałeś? Nie? No to zamilknij, do czasu aż sobie kupisz, przeczytasz, przeczytasz i zrozumiesz...
Osobnicy, którzy nie przestudiowali dogłębnie wskazanego poradnika proszone są o nie (powtarzam: NIE!) proponowanie własnych rozwiązań...

20121222155010

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.12.2012 o 14:41, Kakarotto napisał:

Z czym wy do ludzi? Z tymi kilkoma buteleczkami?

Trzeba było dać wszystkim na rozgrzewkę przynajmniej po takiej puszce piwka... ;)

Fajna puszka fakt. Ale po co ? Doń raczej jeszcze jakąś pompę czy inne bzdurstwo zamontować by z tego pić. No chyba, żeś Pan z PGRu i picie z koryta pasuje :P
Mało tego!!. Jak to można pić z aluminium! toż to świętokradztwo. Ja osobiście jeszcze mogę wyskoczyć po dużej beczce wina na głowie ;-)

20121222155654

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.12.2012 o 15:59, Braveheart napisał:

> Najpierw dowiedz się, co mogą zwykłe kobiety. /.../
Do tego bym dołączył jeszcze pasożyty :P


Waćpan się też narażasz... Trza tu uprzątnąć choć trochę, bo jak Miłościwie Nam Patronująca się zjawi, to będziemy szczęśliwi, że trafiliśmy do Sali Tortur, a nie gdzieś głębiej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.12.2012 o 15:59, Braveheart napisał:

> Najpierw dowiedz się, co mogą zwykłe kobiety. /.../
Do tego bym dołączył jeszcze pasożyty :P

O! Kolejny naiwniak!
Toż przecież wyraźnie napisałem, żeby ten, który wskazanego poradnika dogłębnie nie przestudiował (a czy nie powinienem dodać, że "ze zrozumieniem" nie przestudiował?) nie powinien zabierać głosu?
Jak widzę, szkoda czasu, zawsze znajdą się osoby, które "wiedzą lepiej". No cóż, w takim przypadku wolę usunąć się w cień. Obyś przetrwał starcie z tsunami...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.12.2012 o 16:07, kindziukxxx napisał:

my tu gadu gadu, a kto wniesie u ustroi choinkę? sam nie dam rady, a i zachować szacunek
dla MNP radziłbym, bo moc jej nie zmierzona.

Tylko którą zetniemy ?:

20121222162442

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oooooooooooooooo powitać siebie, powitać w starym, nowo otworzonym temacie ;D cóż za nieoczekiwaność natała moi Panowie, rad jestem móc się wypowiadać w tak zacnym gronie Gentelmenów. Tymczasem idę do piwniczki poszperać i poszukać miecz króla Nazgóli który podobno gdzieś tam jest i z nim w dłoni będę oglądał Hobbita !!!!!!!!!! ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się