TYHE

Damska Szowinistyczna Loża Szyderczyń

33421 postów w tym temacie

Dnia 29.11.2014 o 18:01, Kakarotto napisał:

Dlaczego ciągle piszesz o skazaniu cię na pięć wieczności? W twojej kartotece jest napisane,
że masz do "odsiedzenia" nieskończoną liczbę wieczności. To znacznie dłużej, niż pięć.
;D

Pociesza się, zresztą kto by nawet jedną wieczność pzeżył;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.11.2014 o 19:26, Alexei_Kaumanavardze napisał:

Pociesza się, zresztą kto by nawet jedną wieczność pzeżył;p


Albo lubi takie odsiadki xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.11.2014 o 19:26, Alexei_Kaumanavardze napisał:

Pociesza się, zresztą kto by nawet jedną wieczność pzeżył;p


W Loży czas płynie inaczej. Jedna wieczność mija szybko, pstryk i minęła. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.11.2014 o 20:25, Kakarotto napisał:

> /.../> W Loży czas płynie inaczej. Jedna wieczność mija szybko, pstryk i minęła. ;)

Tak, tylko minęła na zewnątrz Loży. Wewnątrz minęła chwilka. I dlatego nie ma powrotu do normalnego świata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.11.2014 o 21:04, KrzysztofMarek napisał:

> > /.../> W Loży czas płynie inaczej. Jedna wieczność mija szybko, pstryk i
minęła. ;)
>
Tak, tylko minęła na zewnątrz Loży. Wewnątrz minęła chwilka. I dlatego nie ma powrotu
do normalnego świata.

Co jak co, ale nie trzeba nawet spędzać wieczności by powrócić do normalnego świata. Hmm w sumie to coś w tym jest bo albo się tu zostaje, albo się zostaje karmą dla szczurów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.12.2014 o 18:08, kindziukxxx napisał:

> /.../ > Co jak co, ale nie trzeba nawet spędzać wieczności by powrócić do normalnego świata.
Hmm w sumie to coś w tym jest bo albo się tu zostaje, albo się zostaje karmą dla szczurów.

O Boże, jeszcze jeden, który ma jakieś złudzenia, że może wrócić do normalnego świata! Do "normalnego" świata nie ma powrotu, dla wszystkich, którzy wpadli do Loży to Loża staje się normalnością, reszta to tylko ułuda. Inaczej - wirtualna rzeczywistość...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.11.2014 o 21:04, KrzysztofMarek napisał:

Tak, tylko minęła na zewnątrz Loży. Wewnątrz minęła chwilka. I dlatego nie ma powrotu
do normalnego świata.

Jak to jest z tymi granicami.... czasem ludzie je przekraczają i nie potrafią wrócić z powrotem albo i ... gdy wracają nigdy już nie są tą samą osobą. Coś jak Hobbit ze swoim zapytaniem do Gandalfa Szarego
www.youtube.com/watch?v=5xpcwquIpRQ#t=2m05s

:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm... mam pewien pomysł. Nie chciałbym zrzędzić, ale (tak, wiem, w tej chwili właśnie to robię ;]) prowadźmy tutaj dyskusję na rozmaite tematy, jak za dawnych czasów, a nie tylko się chwalimy, że jesteśmy ostatnimi Lożowiczami, którzy są gotowi poświęcić życie za Miłościwie Nam Patronującą. ;) Na przykład: czy widzieliście takie państwo o nazwie Palau? Bo mnie te wyspy cały czas zaskakują... :) Cholercia, chętnie by się tam pojechało. :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Czynniki pierwsze time" :D

Dnia 09.12.2014 o 18:29, Prince_Miki napisał:

Hmm... mam pewien pomysł.

Zamieniam się w ucho.
Nie chciałbym zrzędzić, ale (tak, wiem, w tej chwili właśnie to robię ;])
To nie zrzędź :D

Dnia 09.12.2014 o 18:29, Prince_Miki napisał:

prowadźmy tutaj dyskusję na rozmaite tematy, jak za dawnych czasów,

Oj za dawnych czasów to tu się działo... oj działo. Najstarsi Indianie tych czasów nie pamiętają :D
Pamiętam jak dziś [choć w tym wątku się nie udzielałem ale wciąż pamiętam bo lubiłem czytać te wszystkie "rzeczy"], że w czasach świetności tego tematu był on cały czas na stronie głównej i działy się tu takie rzeczy że aż Bomba atomowa ? albo neutronowa [już nie pamiętam] musiała spaść. ;/ Lożowicze mieli problem z odnalezieniem dla siebie kawałka podłogi. Powstał alternatywny temat ale już nie z takim rozmachem jak ten. Któregoś pięknego roku Laid_back [ówczesny szefo] wylał hektolitry łaski na lożowiczów otwierając ten temat z powrotem cofając bombę zrzuconą przez Olamagato. [Chyba nic nie pokręciłem] Niestety świetności to chyba nie przywróciło. Prawda jest taka, że wiele tematów na tym forum pożegnało się ze swoją świetnością... Ahhh jak sobie przypomnę... temat: Nocne Marki. Tam to też rozmowy się kleiły całymi nocami. Piękny spam się tam szerzył :D

Dnia 09.12.2014 o 18:29, Prince_Miki napisał:

a nie tylko się chwalimy, że jesteśmy ostatnimi Lożowiczami

Ja tam się nie chwale. Jestem zwykłym szczurem pokładowym. Szukam czego ja to szukam.. aha już wiem czego. Szukam załogi :D zaciągnę się wszędzie :P

Dnia 09.12.2014 o 18:29, Prince_Miki napisał:

którzy są gotowi poświęcić życie

ktoś tam się zawsze poświęci :P

Dnia 09.12.2014 o 18:29, Prince_Miki napisał:

za Miłościwie Nam Patronującą. ;)

Ja wciąż czekam aż spłynie na mnie jej łaska ale to pewnie z 8 wieczności i 7 nieskończoności przyjdzie mi czekać.

Dnia 09.12.2014 o 18:29, Prince_Miki napisał:

Na przykład: czy widzieliście takie państwo o nazwie Palau?

Nigdy nie słyszałem.
Bo mnie te wyspy cały czas zaskakują... :) Cholercia, chętnie by się tam pojechało.

Dnia 09.12.2014 o 18:29, Prince_Miki napisał:

:/

Mnie to do dziś zaskakuje piękno Nowej Zelandii... ahh te krainy.

Ale mów dalej.. ja posłucham :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.12.2014 o 18:29, Prince_Miki napisał:

a nie tylko się chwalimy, że jesteśmy ostatnimi Lożowiczami

Jesteś na tym forum aż tak długo? Kojarzę cię od jakiegoś czasu, ale nie pamiętam z początków forum.gram.pl
Może kiedyś miałeś inny nick

Dnia 09.12.2014 o 18:29, Prince_Miki napisał:

Palau? Bo mnie te wyspy cały czas zaskakują... :) Cholercia, chętnie by się tam pojechało.

Jeżeli się nie mylę (przypis autora - ja się nie mylę), jest to mała grupa wysp nieopodal Oceanii .
Zastanawiam się czemu wszyscy marzą o wczasach w gorących klimatach. Na prawdę nikt nie marzy, by zwiedzić Skandynawię czy Rosję zimą? To z pewnością ciekawsze zakątki niż piaszczyste plaże nad Morzem Śródziemnym.
Może dlatego, że ja dość nietypowo nie lubię gorąca, a chłód czy zimno dają mi energię - nie słowa pod nosem typu "o jejciu jak zimno" ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 09.12.2014 o 19:12, Transylvanian_Hunger napisał:

Zastanawiam się czemu wszyscy marzą o wczasach w gorących klimatach. Na prawdę nikt nie
marzy, by zwiedzić Skandynawię czy Rosję zimą? To z pewnością ciekawsze zakątki niż piaszczyste
plaże nad Morzem Śródziemnym.
Może dlatego, że ja dość nietypowo nie lubię gorąca, a chłód czy zimno dają mi energię
- nie słowa pod nosem typu "o jejciu jak zimno" ;)


Zwiedzić północną Norwegię, Szkocję, czy Syberię to moje marzenia, z cieplejszych krajów zostaje Nowa Zelandia. Ja tam również uwielbiam chłód i zimno. I na mieście nie roi się o tłumów ludzi, a jak jeszcze zawieje ciepła bryza od morza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.12.2014 o 20:07, kindziukxxx napisał:

Zwiedzić północną Norwegię, Szkocję, czy Syberię to moje marzenia, z cieplejszych krajów
zostaje Nowa Zelandia. Ja tam również uwielbiam chłód i zimno. I na mieście nie roi się
o tłumów ludzi, a jak jeszcze zawieje ciepła bryza od morza :)


Kolego to kiedy się wybieramy an zwiedzanie? ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Do Palau albo Tokelau. Mało turystów, a wyspy są co najmniej śliczne. ;) Pierwsze zdjęcie w załączniku to jeden z atoli należących do Tokelau, a drugie - wspomniane wcześniej Palau. Nawet kiedy był ostatni nabór na Moderatorów, w którym uczestniczyłem, to w mojej kandydaturze w dziale "O mnie" napisałem, że zawsze chciałem jechać do Palau. ;)

20141209201847

20141209201906

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.12.2014 o 20:22, Prince_Miki napisał:

Nawet kiedy był ostatni nabór na Moderatorów, w którym uczestniczyłem, to w mojej
kandydaturze w dziale "O mnie" napisałem, że zawsze chciałem jechać do Palau. ;)

O proszę. Modkiem się chciało być ? :D chciało się mieć władzę absolutną ... ? by karać tych złych którzy nie przestrzegają regulaminu :P, ładnie ładnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.12.2014 o 20:40, Braveheart napisał:

O proszę. Modkiem się chciało być ? :D chciało się mieć władzę absolutną ... ? by karać
tych złych którzy nie przestrzegają regulaminu :P, ładnie ładnie.

Tjaaa, a co? ;) Teraz rozmawiajmy o wyspach na Pacyfiku, a nie o naborze. Mam ochotę na podróż, a nie na dyskusję na temat naboru. :D To była tylko maluteńka dygresja... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.12.2014 o 20:52, Prince_Miki napisał:

Tjaaa, a co? ;)

A nic :D

Dnia 09.12.2014 o 20:52, Prince_Miki napisał:

Teraz rozmawiajmy o wyspach na Pacyfiku,

O nich można prawić godzinami to fakt. Ja na wyspach się nie znam. Wybrałby się tu i ówdzie ale pieniędzy na to wszystko brak ;/

Dnia 09.12.2014 o 20:52, Prince_Miki napisał:

Mam ochotę na podróż

Ja to bym się wybrał w unexpected journey. Jak Bilbo Baggins ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.12.2014 o 21:01, Braveheart napisał:

A nic :D

Spoko. :D

Dnia 09.12.2014 o 21:01, Braveheart napisał:

Wybrałby się tu i ówdzie ale pieniędzy na to wszystko brak ;/

Sama prawda. Kasa jest bardzo ważna. A Nowa Zelandia to też piękny kraj. Północna wyspa to przede wszystkim plaże, palmy i niskie góry. Ponadto z tego, co mi wiadomo, na Północnej Wyspie mieszka sporo Maorysów - rdzennej ludności zamieszkującej NZ pochodzenia polinezyjskiego. Wyspa Południowa jest wg mnie bardziej tajemnicza. Zaludnienie tu jest o wiele mniejsze niż na North Island. Wyspa ta jest bardzo górzysta i niestety przez to aktywna sejsmicznie. :( Oczywiście ze względu na to, że jest ona bliżej Antarktyki, jest tam znacznie chłodnie niż na Wyspie Północnej. Moim zdaniem ze względu na liczne fjordy jest podobna do Norwegii, tylko wszystko oczywiście jest bardziej egzotyczne. Eh, ale się rozmarzyłem. ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.12.2014 o 21:01, Braveheart napisał:

O nich można prawić godzinami to fakt. Ja na wyspach się nie znam. Wybrałby się tu i
ówdzie ale pieniędzy na to wszystko brak ;/


Zastanówmy się czy w Sanktuarium są jakieś wyspy... xD
Chyba Askadyjskie o ile się nie mylę xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.12.2014 o 21:52, Isildur napisał:

Zastanówmy się czy w Sanktuarium są jakieś wyspy... xD

Są.
Małe wysepki, ale są. :P Tam możemy się wybrać. Tyle tylko jakiś ekwipunek by się przydał bo kto wie jaki tam pomiot czeka xD

20141209220544

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się