TYHE

Damska Szowinistyczna Loża Szyderczyń

33421 postów w tym temacie

Dnia 09.12.2014 o 22:05, Braveheart napisał:

Są.
Małe wysepki, ale są. :P Tam możemy się wybrać. Tyle tylko jakiś ekwipunek by się przydał
bo kto wie jaki tam pomiot czeka xD


No właśnie o wyspy Skovos i chodziło nie wiem czemu pomyliłem je z Askadyjskimi xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.12.2014 o 22:05, Braveheart napisał:

Małe wysepki, ale są. :P Tam możemy się wybrać. Tyle tylko jakiś ekwipunek by się przydał
bo kto wie jaki tam pomiot czeka xD


Najlepszy ekwipunek na takie wyprawy to odpowiednio duży zapas dobrych trunków. Są idealne na wszelkie pomioty - może okazać się, że da się w owym plugastwem zaprzyjaźnić, a jak nie...to zawsze pomagają w myśleniu, jak się sprawnie go pozbyć.
Z tym że Lożowa Piwniczka chyba ciągle zawalona, i nikt nie doszedł do ładu i składu co, gdzie i jak jest, będziecie musieli się pokusić o jakieś inne źródło.;p
Jak znajdziecie na tych wyspach jakieś klimatyczne tereny leśne, to dajcie znać, są szanse że przybędę. A dobry ze mnie towarzysz - nieskromnie mówiąc - jako że trunków Wam nie wypiję, a przenieść je mogę pomóc, i zabawić w tym czasie rozmową na jakieś (nie)banale tematy.

Dnia 09.12.2014 o 22:05, Braveheart napisał:

[choć w tym wątku się nie udzielałem ale wciąż pamiętam bo lubiłem czytać te wszystkie "rzeczy"]


Ten nawias bardzo mi się spodobał, jako że mam to samo. Trochę mnie tym zachęciłeś do tego, żeby cokolwiek w temacie napisać i się w jakiś sposób ujawnić.;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.12.2014 o 10:40, Nephren-Ka napisał:

Najlepszy ekwipunek na takie wyprawy to odpowiednio duży zapas dobrych trunków.

Trunki muszą być. Ale ni byłbym sobą jakbym nie wziąć choć odrobinę fajkowego ziela !! :D

Dnia 10.12.2014 o 10:40, Nephren-Ka napisał:

Są idealne na wszelkie pomioty

Nawet te w głowie ;)

Dnia 10.12.2014 o 10:40, Nephren-Ka napisał:

może okazać się, że da się w owym plugastwem zaprzyjaźnić

Na przykład z Ogrami :D

Dnia 10.12.2014 o 10:40, Nephren-Ka napisał:

a jak nie...to zawsze pomagają w myśleniu, jak się sprawnie go pozbyć.

np spić i gdy ten by leżał zalany w trupa zabić go we śnie... [tak wiem to nie byłoby honorowe nie mówiąc już o byciu bohaterem]

Dnia 10.12.2014 o 10:40, Nephren-Ka napisał:

Z tym że Lożowa Piwniczka chyba ciągle zawalona, i nikt nie doszedł do ładu i składu
co, gdzie i jak jest

Tu ponoć jest alkoholowy odpowiednik Fontanny Młodości. Alkohol płynie bez końca :D tylko wlewać do butelek. Wpierw też trzeba ów fontannę odszukać. Masz może namiary! ? :P

Dnia 10.12.2014 o 10:40, Nephren-Ka napisał:

będziecie musieli się pokusić o jakieś inne źródło.;p

z tym nie powinno być problemów.

Dnia 10.12.2014 o 10:40, Nephren-Ka napisał:

Jak znajdziecie na tych wyspach jakieś klimatyczne tereny leśne, to dajcie znać, są szanse
że przybędę.

A jak się z Tobą skontaktujemy ? :D wiem!!!. Wyślemy gołębia z dołączoną mapą.

Dnia 10.12.2014 o 10:40, Nephren-Ka napisał:

A dobry ze mnie towarzysz

Jesteś tego taki pewien ? :P

Dnia 10.12.2014 o 10:40, Nephren-Ka napisał:

nieskromnie mówiąc - jako że trunków Wam nie wypiję

Spróbowałbyś sam pić !!! ;-)

Dnia 10.12.2014 o 10:40, Nephren-Ka napisał:

Ten nawias bardzo mi się spodobał, jako że mam to samo. Trochę mnie tym zachęciłeś do
tego, żeby cokolwiek w temacie napisać i się w jakiś sposób ujawnić.;p

Mówisz, że wyszedłeś z pieczary. Tak teraz patrzę skąd, żeś wylizł.... hmmm myślałem, że to góra kurzu nazbieranego przez lata [wręcz odkładanego] a to Ty tym kurzem zarosłeś :P

EDIT:
Jeśli chodzi o fajne tereny leśne to polecam Kurast!! musimy tam się wybrać. Dżungla jest piękna! w Diablo II można było się o tym przekonać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.12.2014 o 22:22, Isildur napisał:

No właśnie o wyspy Skovos i chodziło nie wiem czemu pomyliłem je z Askadyjskimi xD

Witaj Nefalemie! :D
Możemy się tam wybrać. Jestem ciekaw jakie tereny tam są oraz jaki pomiot tam czyha. Kto wie, może nie tylko pomiot. Może uda się tam znaleźć jakiegoś towarzysza broni albo dołączyć do jakiejś grupy która zna miejscowe tereny. Bo to nie sztuka iść ot tak! sztuka to przetrwać. A kiedy mówię, że masz mocniej machać toporem/mieczem to masz mocniej machać. mocniej, mocniej, mocniej!. xD Niech krew tryska, będzie na czarninę xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.12.2014 o 16:43, Braveheart napisał:

Jeśli chodzi o fajne tereny leśne to polecam Kurast!! musimy tam się wybrać. Dżungla
jest piękna! w Diablo II można było się o tym przekonać

A skoro już "wylądowaliśmy" na grach, to mam pytanie: grałeś kiedyś w Just Cause 2? Bo tam dopiero są piękne i zróżnicowane wyspy. Zauważyłem, że twórcy mocno wzorowali się na Filipinach, Malezji i Indonezji, tak więc warto ten teren zwiedzić. Tym bardziej, że JC2 to dobrze zoptymalizowana gierka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.12.2014 o 16:59, Prince_Miki napisał:

A skoro już "wylądowaliśmy" na grach

Zaraz tam "wylądowaliśmy" :P Kurast to bardzo piękne i ogromne tereny Nephren-Ka by się ucieszył

Dnia 10.12.2014 o 16:59, Prince_Miki napisał:

to mam pytanie: grałeś kiedyś w Just Cause 2?

Nie grałem ale słyszałem o niej, że to ponoć mocny konkurent i alternatywa dla GTA :)

Dnia 10.12.2014 o 16:59, Prince_Miki napisał:

tam dopiero są piękne i zróżnicowane wyspy.

Nie wątpię. Może zaraz sobie jakiś gameplay puszczę by "obczaić"

Dnia 10.12.2014 o 16:59, Prince_Miki napisał:

Zauważyłem, że twórcy mocno wzorowali się na Filipinach, Malezji i Indonezji, tak więc warto ten teren zwiedzić.
Tym bardziej, że JC2 to dobrze zoptymalizowana gierka.

Tego to już nie wiem... ale musiałbym wierzyć na Twoje słowo. ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.12.2014 o 17:44, Braveheart napisał:

Nie grałem ale słyszałem o niej, że to ponoć mocny konkurent i alternatywa dla GTA :)

Nie da się zaprzeczyć, tylko model jazdy autami jest fatalny, ale cóż... :P

Dnia 10.12.2014 o 17:44, Braveheart napisał:

Nie wątpię. Może zaraz sobie jakiś gameplay puszczę by "obczaić"

Jeśli już, to koniecznie obejrzyj ten gameplay w jakości Full HD. Wtedy będziesz mógł to obczaić w 100%. :)

Dnia 10.12.2014 o 17:44, Braveheart napisał:

Tego to już nie wiem... ale musiałbym wierzyć na Twoje słowo. ;D

To nie tylko ja zauważyłem. ;) A tak swoją drogą, to język, którym posługują się mieszkańcy Panau to (podobno) tagalog - urzędowy język Filipin, za to na tabliczkach informacyjnych w grze często są napisy w nieco zniekształconym alfabecie tamilskim i tajskim. Nie wiem, dlaczego twórcy tak zrobili, bo te dwa języki nie mają ze sobą nic a nic wspólnego i ponadto są używane w dwóch różnych miejscach na Ziemi. W realu tajski używany jest oczywiście w Tajlandii (a nie na Filipinach), zaś tamilski w... południowych Indiach! :D Na dowód masz w załącznikach odpowiednio: alfabet tamilski i alfabet tajski. A teraz Ci gratuluję, jeżeli chciało się Tobie przeczytać moje wszystkie wypociny. :)

20141210181551

20141210181600

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.12.2014 o 16:43, Braveheart napisał:

Trunki muszą być. Ale ni byłbym sobą jakbym nie wziąć choć odrobinę fajkowego ziela !! :D


O ile nie będzie to bagienne ziele, to możesz brać ile chcesz.;p

Dnia 10.12.2014 o 16:43, Braveheart napisał:

Na przykład z Ogrami :D


Znałem kiedyś takiego jednego ogra, którego non-stop bolała głowa, i musiał się wspomagać naparem z ziółek. Ale to było w mroźnych, zimnych krainach, dawno temu.

Dnia 10.12.2014 o 16:43, Braveheart napisał:

np spić i gdy ten by leżał zalany w trupa zabić go we śnie... [tak wiem to nie byłoby
honorowe nie mówiąc już o byciu bohaterem]


Niehonorowe. fakt. Ale głównie to szalenie niepraktyczne, szkoda tracić dobrego trunku na nieszczęśnika, którego za chwilę mamy odesłać w niebyt. Lepiej najpierw odesłać innym sposobem, a potem to podwójnie uczcić.:D

Dnia 10.12.2014 o 16:43, Braveheart napisał:

Tu ponoć jest alkoholowy odpowiednik Fontanny Młodości. Alkohol płynie bez końca :D tylko
wlewać do butelek. Wpierw też trzeba ów fontannę odszukać. Masz może namiary! ? :P


Nie mam.:/ Chyba nikt nie ma obecnie, i to jest problem.

Dnia 10.12.2014 o 16:43, Braveheart napisał:

A jak się z Tobą skontaktujemy ? :D wiem!!!. Wyślemy gołębia z dołączoną mapą.


Znając Ciebie, to będzie to gołąbek z kapusty, z mapą zamiast farszu.xD

Dnia 10.12.2014 o 16:43, Braveheart napisał:

Jesteś tego taki pewien ? :P


Na 100%, gdyż jak mówiłem, w moim towarzystwie więcej napojów pozostaje dla innych. Ja to co najwyżej parę kropel rumu do gorącej herbaty potrzebuję, nic poza tym.^^

Dnia 10.12.2014 o 16:43, Braveheart napisał:

Mówisz, że wyszedłeś z pieczary. Tak teraz patrzę skąd, żeś wylizł.... hmmm myślałem,
że to góra kurzu nazbieranego przez lata [wręcz odkładanego] a to Ty tym kurzem zarosłeś :P


Też myślałem że to pieczara, wszak nad głową zrobiło się ciemno już dawno temu.;p Wrodzona ciekawość jednak w końcu musiała zadziałać.
Swoją drogą ciekawe, kto jeszcze siedzi pod takimi górami, wszak widać ich tu bardzo dużo.

Dnia 10.12.2014 o 16:43, Braveheart napisał:

Jeśli chodzi o fajne tereny leśne to polecam Kurast!! musimy tam się wybrać. Dżungla
jest piękna! w Diablo II można było się o tym przekonać


Odwiedzałem kurort w Kurast przez kilka lat bardzo regularnie, tylko że głównie zwiedzałem pewne kazamaty, rzadziej lasy. Generalnie to preferuję lasy o nieco bardziej chłodnym klimacie jak dżungla. Tylko że tam to już jest różnie, ciemnych przejść, późnych pór, zakamarków, ten tego trzeba się strzec.<('' .'' )>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.12.2014 o 18:17, Prince_Miki napisał:

Nie da się zaprzeczyć, tylko model jazdy autami jest fatalny, ale cóż... :P

Aż tak crapisznie się tam jeździ ? :P

Dnia 10.12.2014 o 18:17, Prince_Miki napisał:

Jeśli już, to koniecznie obejrzyj ten gameplay w jakości Full HD. Wtedy będziesz mógł
to obczaić w 100%. :)

=)

Dnia 10.12.2014 o 18:17, Prince_Miki napisał:

To nie tylko ja zauważyłem. ;) A tak swoją drogą, to język, którym posługują się mieszkańcy
Panau to (podobno) tagalog - urzędowy język Filipin, za to na tabliczkach informacyjnych
w grze często są napisy w nieco zniekształconym alfabecie tamilskim i tajskim. Nie wiem,
dlaczego twórcy tak zrobili, bo te dwa języki nie mają ze sobą nic a nic wspólnego i
ponadto są używane w dwóch różnych miejscach na Ziemi. W realu tajski używany jest oczywiście
w Tajlandii (a nie na Filipinach), zaś tamilski w... południowych Indiach! :D Na dowód
masz w załącznikach odpowiednio: alfabet tamilski i alfabet tajski. A teraz Ci gratuluję,
jeżeli chciało się Tobie przeczytać moje wszystkie wypociny. :)

Dziwna sprawa z tymi językami aż tak to pomieszali... ? co do wypocin.. hehe żeby to był post tzw "ściana" to wtedy mógłbym się pokusić o to, że "mi się chciało" :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.12.2014 o 22:21, Nephren-Ka napisał:

O ile nie będzie to bagienne ziele, to możesz brać ile chcesz.;p

Bagienne Ziele to zostaw w spokoju. Zacny towar :D co Ty nie paliłeś?? :D na bank paliłeś.. :)

Dnia 10.12.2014 o 22:21, Nephren-Ka napisał:

Znałem kiedyś takiego jednego ogra, którego non-stop bolała głowa, i musiał się wspomagać
naparem z ziółek. Ale to było w mroźnych, zimnych krainach, dawno temu.

Zioła dobre na wszystko. Co Ty o tym nie wiesz ? :D

Dnia 10.12.2014 o 22:21, Nephren-Ka napisał:

Niehonorowe. fakt. Ale głównie to szalenie niepraktyczne, szkoda tracić dobrego trunku
na nieszczęśnika,

To fakt.

Dnia 10.12.2014 o 22:21, Nephren-Ka napisał:

Nie mam.:/ Chyba nikt nie ma obecnie, i to jest problem.

Oj chyba znaleźli by się tu jacyś ale kto by się tam chwalił.. sam jak coś bym łoił do upadłego :D

Dnia 10.12.2014 o 22:21, Nephren-Ka napisał:

Znając Ciebie, to będzie to gołąbek z kapusty, z mapą zamiast farszu.xD

Ależ Ty dowcipny. :P

Dnia 10.12.2014 o 22:21, Nephren-Ka napisał:

Na 100%, gdyż jak mówiłem, w moim towarzystwie więcej napojów pozostaje dla innych. Ja
to co najwyżej parę kropel rumu do gorącej herbaty potrzebuję, nic poza tym.^^

To jak jesteś na 100% to wjeżdżaj z nami xD... widać spalanie alkoholowe masz piękne więc nie ma problemu najmniejszego.

Dnia 10.12.2014 o 22:21, Nephren-Ka napisał:

Też myślałem że to pieczara, wszak nad głową zrobiło się ciemno już dawno temu.;p

Oj Ty człowieku w Mroku chowany :P. W sumie ja to samo... wystarczy spojrzeć na mój awatar. widać w nim jasną i ciemną stronę ;-)

Dnia 10.12.2014 o 22:21, Nephren-Ka napisał:

Odwiedzałem kurort w Kurast przez kilka lat bardzo regularnie

No i przyznaj, że piękne tereny :P

Dnia 10.12.2014 o 22:21, Nephren-Ka napisał:

tylko że głównie zwiedzałem pewne kazamaty

tak zwane "Kazamaty Nienawiści" tam się idzie do Mefista... to zupełnie po drodze ;-)

Tak ogólnie to pozdrawiam... lekko browarków dziś wypiłem i mam fajnie w czubie xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.12.2014 o 23:08, Braveheart napisał:

Aż tak crapisznie się tam jeździ ? :P

Niestety, ale tak. Auta osobowe prowadzą się jak jeżdżące tektury. :/

Dnia 11.12.2014 o 23:08, Braveheart napisał:

=)

:D

Dnia 11.12.2014 o 23:08, Braveheart napisał:

Dziwna sprawa z tymi językami aż tak to pomieszali... ? co do wypocin..

Też tak uważam. Jakby wrzucili jeden język, to można by było nauczyć się podstaw poprzez osłuchanie się z językiem, a tak to... nic. Myślę, że twórcy w tym aspekcie za wszelką cenę chcieli podpisać się swoją niesamowitą kreatywnością. Jak widać, średnio im się to udało. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 09.12.2014 o 20:11, Isildur napisał:

Kolego to kiedy się wybieramy an zwiedzanie? ;]

gdybym to ja miał wolne w pracy i finanse na taki wyjazd {dream mode on}
no niestety najwcześniej mogę o czymś takim myśleć w czerwcu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.12.2014 o 23:17, Braveheart napisał:

>/.../ > Zioła dobre na wszystko. Co Ty o tym nie wiesz ? :D

Ja o ziołach wiem wszystko. W końcu farmakognozja, to moja specjalność. Na forum, oczywiście, bo w życiu, to jest sporo takich, co wiedzą więcej,

Dnia 11.12.2014 o 23:17, Braveheart napisał:


Tak ogólnie to pozdrawiam... lekko browarków dziś wypiłem i mam fajnie w czubie xD

Ech, to jest życie! Grasz, dajmy na to, w takiego Wiedźmina (akurat ostatnio gram w Wiedźmina 1, potem w Wiedźmina 2, żeby gładko przejść do Wiedźmina 3) i sączysz sobie piwko z kufla. Dzisiaj mam tylko pół butelki wina do piersi kaczych ;-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.12.2014 o 17:50, Alexei_Kaumanavardze napisał:

A ja na antybiotyku, a miał być rumowy wieczór;/ To dopiero peszek.

W sporej ilości przypadków jedno drugiego nie wyklucza. To tylko medycy lubią nas straszyć - i oczywiście przesadzać nie można z piciem. Sprawdź, co wujek Google mówi na temat tego antybiotyku, który medyk Ci zapisał, bo może okazać się, że rum wcale nie szkodzi. No i dobrze jest pić przy tym jogurt, żeby zachować florę jelitową, która dla zdrowia jest niezbędna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.12.2014 o 17:50, Alexei_Kaumanavardze napisał:

A ja na antybiotyku, a miał być rumowy wieczór;/ To dopiero peszek.

Nie bierz antybiotyków, bo szkodzą i do tego napić się nie wolno :) Odkąd sięgam pamięcią ani razu ich nie stosowałem. Ja po prostu nie mam czasu ani chęci na choroby. Jutro mogę poczuć się z deka gorzej, ale bynajmniej nie z powodu wirusów i bakterii :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.12.2014 o 17:50, Alexei_Kaumanavardze napisał:

A ja na antybiotyku, a miał być rumowy wieczór;/ To dopiero peszek.

Masz grypę? Jak na ironię, dziś jest ciepło. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.12.2014 o 18:35, Prince_Miki napisał:

> /.../> Masz grypę? Jak na ironię, dziś jest ciepło. ;)

Nie ma antybiotyków leczących grypę. W przypadku grypy antybiotyki podaje się zapobiegawczo, przeciwko powikłaniom pogrypowym. Na grypę najlepiej się wyleżeć w łóżku i, broń Boże, nie wstawać za wcześnie i nie przeziębić grypy. Taka pogoda jak dzisiaj, dla grypowiczów jest bardzo zdradliwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się