TYHE

Damska Szowinistyczna Loża Szyderczyń

33421 postów w tym temacie

Dnia 16.11.2015 o 23:20, Kakarotto napisał:

Może groźba, może nie... Najważniejsze, ze poskutkowało. :D

Nic tu nie poskutkowało... lepiej sam się strzeż bo MIki swego czasu podpisał tak zwaną lojalkę i zgłasza wszystko co nie zgodne z regulaminem ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.11.2015 o 15:10, Braveheart napisał:

bo MIki swego czasu podpisał tak zwaną
lojalkę i zgłasza wszystko co nie zgodne z regulaminem ;-)

A Towarzysz Artur najwidoczniej podpisał tak zwaną olewajkę i wciąż nie odpisuje na maile. Czyżby po raz kolejny znudziło mu się pierniczenie pomnożone przez dwie nieskończoności? ;D

@Forumowicz Roku 2013:

Wstydź się! Przez takich, jak Wy, to forum (czytaj: Loża) umiera śmiercią naturalną. ;P

A tak z innej beczki, to dziś próbowałem dla jaj zarejestrować się na jednym z japońskojęzycznych serwisów i doznałem szoku... Okazało się, że potrafiłem odczytać 90% tekstu na stronie, który oczywiście był po japońsku. Możecie mi Lożowicze złożyć gratulacje (jaki ja skromny)!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przyznajcie się obywatelu, że podpisaliście lojalkę. Że to miało miejsce kiedy jeden z inwigilatorów wlepił wam degrad -1
Tym inwigilatorem był Zekzt Złożyliście mu na mailu samozwańczą wypisaną na spontanie przysięgę, że w ramach cofnięcia degrada będziecie zgłaszać wszelakie brudy forumowe :3 :3 :3. Inwigilatorom się to spodobało więc degrad został cofnięty i dalej możecie się cieszyć "sekretarką"

Dnia 18.11.2015 o 15:33, Prince_Miki napisał:

A Towarzysz Artur najwidoczniej podpisał tak zwaną olewajkę i wciąż nie odpisuje na maile.
Czyżby po raz kolejny znudziło mu się pierniczenie pomnożone przez dwie nieskończoności?
;D

Nie wiem co Wy tam obywatelu pijecie czy też zażywacie ale ja o żadnych mailach nic nie wiem. Nie wiem co to poczta i nie wiem co to internet. Nie było mnie trochu i już widzę, że co niektórym świat i materia czasoprzestrzeni zaczyna się pruć...
Jednym słowem [poważny to mode on] Musiało się wam coś uroić i nic poza tym [poważny ton mode off]

Dnia 18.11.2015 o 15:33, Prince_Miki napisał:


@Forumowicz Roku 2013:

Wstydź się! Przez takich, jak Wy, to forum (czytaj: Loża) umiera śmiercią naturalną.
;P

Forumowicz roku 2013 to samozwaniec.... :D on doskonale wie kiedy szerzyć spam ;]

Dnia 18.11.2015 o 15:33, Prince_Miki napisał:

A tak z innej beczki, to dziś próbowałem dla jaj zarejestrować się na jednym z japońskojęzycznych
serwisów i doznałem szoku... Okazało się, że potrafiłem odczytać 90% tekstu na stronie,
który oczywiście był po japońsku. Możecie mi Lożowicze złożyć gratulacje (jaki ja skromny)!

Jeśli takowe wydarzenie miało miejsce to nic innego nie powiem jak eeeeeee..... goń na studia i zostań Asasynem Ninja xDDD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.11.2015 o 16:52, Braveheart napisał:

Złożyliście mu na mailu samozwańczą wypisaną na spontanie
przysięgę, że w ramach cofnięcia degrada będziecie zgłaszać wszelakie brudy forumowe
:3 :3 :3. Inwigilatorom się to spodobało więc degrad został cofnięty i dalej możecie
się cieszyć "sekretarką"

Macie 24 godziny na udowodnienie, że podpisałem ową umowę. Jeżeli w tym czasie nie przedstawicie dowodów na to, iż takowy dokument został podpisany przeze mnie, albo nie przeprosicie, ześlę Was na łagry, gdzie nie istnieje pojęcie moc.

Dnia 18.11.2015 o 16:52, Braveheart napisał:

Nie wiem co Wy tam obywatelu pijecie czy też zażywacie ale ja o żadnych mailach nic nie
wiem.

O nie, Towarzyszu, miarka się przebrała... Nie dość, że chcecie mnie podkopać tutejszej moderacji, mówiąc, iż zażywam jakieś środki, to jeszcze pewnie zaraz zawołacie tutaj pewnego Brata Inwigilacyjnego z awatarem z MGS. Donosicielstwu mówię stanowcze raczej nie!

Dnia 18.11.2015 o 16:52, Braveheart napisał:

(...) on doskonale wie kiedy szerzyć spam ;]

Kiedy nasz Braveheart śpi.

Dnia 18.11.2015 o 16:52, Braveheart napisał:

Jeśli takowe wydarzenie miało miejsce to nic innego nie powiem jak eeeeeee..... goń na
studia i zostań Asasynem Ninja xDDD

Albo bezrobotnym. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.11.2015 o 18:17, Prince_Miki napisał:

Macie 24 godziny na udowodnienie, że podpisałem ową umowę. Jeżeli w tym czasie nie przedstawicie
dowodów na to, iż takowy dokument został podpisany przeze mnie, albo nie przeprosicie

Uważaj czego pragniesz, bo może się to okazać złą wróżbą ... ]:-> [Patrz załączony screen]

Dnia 18.11.2015 o 18:17, Prince_Miki napisał:

ześlę Was na łagry, gdzie nie istnieje pojęcie moc.

Jakie łagry ? o czym Wy prawicie.... przestańcie pić ten sok z ogórków bo chyba na wasz umysł źle on działa.
Mówisz tam nie ma mocy ?. Wykład wam czas chyba zrobić młody padawanie mocy.

Sprzymierzeńcem moim jest moc

Spoiler

moc spamu :3 :3 :3

. A to potężny sprzymierzeniec. Posty ona tworzy. Sprawia że punkciory wzrastają. Jej energia otacza całe fora w tym i gram.pl... łączy nas wszystkich. Spamerskimi istotami jesteśmy nie tą surową materią przed monitorem!! Musisz poczuć moc spamu wokół siebie. Tutaj w loży... między Tobą, mną tematami o quizach, zabawach, tematach ogólnych.... Wszędzie. Taaaak. Nawet między tym tematem a Nocnymi Markami.

Spoiler

Matko poniosło mnie bardziej niż zwykle wypisując to xD xD


Dnia 18.11.2015 o 18:17, Prince_Miki napisał:

O nie, Towarzyszu, miarka się przebrała... Nie dość, że chcecie mnie podkopać tutejszej
moderacji, mówiąc, iż zażywam jakieś środki, to jeszcze pewnie zaraz zawołacie tutaj
pewnego Brata Inwigilacyjnego z awatarem z MGS.

MGS ? O czym Wy prawicie.. nie...... ja nie znaju MGS. MGS ? Miki Grzeszy Spamem ? chyba, że tak

Dnia 18.11.2015 o 18:17, Prince_Miki napisał:

Donosicielstwu mówię stanowcze raczej nie!

Tym zdaniem udowodniliście swą wartość. To jak to z tobą młody "patafianie mocy" jest ? Raczej ?? hę ?? czy nie ??
"No, try not. Do or do not.... there is no try" - Yoda
Kapiszi ?

Dnia 18.11.2015 o 18:17, Prince_Miki napisał:

Kiedy nasz Braveheart śpi.

Braveheart to tylko jedno z inkarnacji. On nie śpi on czuwa. ;]
Pojąć nie możesz do you ?? =.=

20151118190245468

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dowodzi Nocturnowy Spamer, że Braveheart to zaiste inkarnacja jedna z możliwych. Permutacja inkarnacji jest nieskończona. Jedna z twarzy Jego to Wampir z Bytomia z wątku "Nocne Marki" ;D Trololo......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.11.2015 o 19:19, NocturnalGamer napisał:

Dowodzi Nocturnowy Spamer, że Braveheart to zaiste inkarnacja jedna z możliwych. Permutacja
inkarnacji jest nieskończona. Jedna z twarzy Jego to Wampir z Bytomia z wątku "Nocne
Marki" ;D Trololo......

Matko.... Ty jednak żyjesz i szerzysz spam :D Czytałeś to co Ci odpowiedziałem wtedy w Nocnych Markach ? czy brakło mocy ? :>
To ten post: http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=3979&pid=65800 a w zasadzie pierwsza jego cześć bo reszta kierowana jest do innego wąpirza :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.11.2015 o 19:02, Braveheart napisał:

Uważaj czego pragniesz, bo może się to okazać złą wróżbą ... ]:-> [Patrz załączony
screen]

Podpisik ewidentnie podrobiony. A podkreślnik dolny pomiędzy Prince a Miki to pies, Sir Arturze?

Dnia 18.11.2015 o 19:02, Braveheart napisał:

Jakie łagry ? o czym Wy prawicie.... przestańcie pić ten sok z ogórków bo chyba na wasz
umysł źle on działa.

A takie (patrzcie na screen poniżej)!

Dnia 18.11.2015 o 19:02, Braveheart napisał:

Matko poniosło mnie bardziej niż zwykle wypisując to xD xD

Towarzyszu, czego Wy, do kroćset, chcecie od tej biednej matki? Już po raz setny ją wzywacie! No, chyba, że myślicie, iż ja nią jestem, ale wtedy to już gorsza sprawa...

Dnia 18.11.2015 o 19:02, Braveheart napisał:

Musisz poczuć moc spamu wokół siebie.

W tej chwili czuję wokół siebie woń pieczonego kurczaka z przyprawami. To źle? Czy to oznacza, iż nie będzie mi dane wraz z Wami bić punkciorków? Może powinienem więcej medytować przed Lożą?

Dnia 18.11.2015 o 19:02, Braveheart napisał:

MGS ? O czym Wy prawicie.. nie...... ja nie znaju MGS. MGS ? Miki Grzeszy
Spamem ? chyba, że tak

Chyba nie chcecie, abym uznał to za wycieczki osobiste? ]:->

PS: Udało mi się dodać załącznik bez konieczności przeciągania obrazka! Kolejny sukces dnia!

PS 2: Odnośnie Waszego zdjęcia - nareszcie napisaliście coś bez stawiania kropki do tysiącach znaków zapytania lub wykrzykników. Winszuję!

@NocturnalGamer:

Dnia 18.11.2015 o 19:02, Braveheart napisał:

(...) Jedna z twarzy Jego to Wampir z Bytomia z wątku "Nocne Marki" ;D Trololo......

Chyba raczej ze Szczecina. ;-)

20151118193708250

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.11.2015 o 19:34, Braveheart napisał:

> Dowodzi Nocturnowy Spamer, że Braveheart to zaiste inkarnacja jedna z możliwych.
Permutacja
> inkarnacji jest nieskończona. Jedna z twarzy Jego to Wampir z Bytomia z wątku "Nocne

> Marki" ;D Trololo......
Matko.... Ty jednak żyjesz i szerzysz spam :D Czytałeś to co Ci odpowiedziałem wtedy
w Nocnych Markach ? czy brakło mocy ? :>
To ten post: http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=3979&pid=65800 a w zasadzie pierwsza
jego cześć bo reszta kierowana jest do innego wąpirza :P



Czytałem : ) Musiałem jednak odłożyć spamu narzędzie, by choć troszkę wyspać się do roboty. Weekend do poniedziałku, więc wąpierz wraca. Siać spamerski terror będzie, by spijać energię z życiodajnych rezerw spamu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.11.2015 o 19:37, Prince_Miki napisał:

Podpisik ewidentnie podrobiony. A podkreślnik dolny pomiędzy Prince a Miki
to pies, Sir Arturze?

Oczywiście, że pies. To był stary cyrograf. By udowodnić swą wartość przed Moderatorami pobrałeś sam własną krew by potem palcem Napisać Prince Miki. <-- jakby to wyglądało ze znakiem "_" ?? opanuj się. Podpisaliście i przyznajcie się!!

Dnia 18.11.2015 o 19:37, Prince_Miki napisał:

A takie (patrzcie na screen poniżej)!

O chłopieee......... to już ewidentne spreparowanie czegokolwiek. Nie wiem skąd wziąłeś tyle wersji mnie ale ja się nie potrafię rozszczepić... mimo iż stworzony z antymaterii i ciemnej energii to niestety rozszczepiając się spowodowałbym anihilację wszystkiego. Nawet wszechświatów alternatywnych. Piekło jak i niebo też by miało przesrane.... ale przecież ono nie istnieje. :P :P

Dnia 18.11.2015 o 19:37, Prince_Miki napisał:

Towarzyszu, czego Wy, do kroćset, chcecie od tej biednej matki? Już po raz setny ją wzywacie!
No, chyba, że myślicie, iż ja nią jestem, ale wtedy to już gorsza sprawa...

:O ja nie myślę jak kreuję. Ten kurczak chyba też na mięsie faszerowanym różnych psychodelicznych środkach.

Dnia 18.11.2015 o 19:37, Prince_Miki napisał:

W tej chwili czuję wokół siebie woń pieczonego kurczaka z przyprawami. To źle?

Bardzo źle... kurczak przy mocy spamu to niczym komar do płetwala błękitnego ;]

Dnia 18.11.2015 o 19:37, Prince_Miki napisał:

oznacza, iż nie będzie mi dane wraz z Wami bić punkciorków? Może powinienem więcej medytować
przed Lożą?

Kto bije punkciory ten bije... ja ich nie biję posty szerząc. Ja mam wiele do przekazania ]:-> ]:-> <------ YOU PWNED!

Dnia 18.11.2015 o 19:37, Prince_Miki napisał:

Chyba nie chcecie, abym uznał to za wycieczki osobiste?

A DONOŚ PAN BIEG. PRZECA PODPISALIŚTA CYROGRAF Z DIABŁAMI!!

Dnia 18.11.2015 o 19:37, Prince_Miki napisał:

PS: Udało mi się dodać załącznik bez konieczności przeciągania obrazka! Kolejny sukces
dnia!

Cytując jakieś zafajdane reklamy powiem : "Brawo Ty"

Dnia 18.11.2015 o 19:37, Prince_Miki napisał:

PS 2: Odnośnie Waszego zdjęcia - nareszcie napisaliście coś bez stawiania kropki do tysiącach
znaków zapytania lub wykrzykników. Winszuję!

:O Będę pisał jak mi się podoba ja znaju to i owo ale czasem czasu nie ma.! Mam gdzieś co sobie potencjalna projekcja człowieka przed monitorem pomyśli na takie stawianie znaków po kropcje.! Kapiszi?!. <------ PWNED po raz drugi. ]:->

Dnia 18.11.2015 o 19:37, Prince_Miki napisał:

@NocturnalGamer:

> (...) Jedna z twarzy Jego to Wampir z Bytomia z wątku "Nocne Marki" ;D Trololo......
Chyba raczej ze Szczecina. ;-)

- Kto Ty jesteś ?
- Szczecinianin.
- Jaki znak Twój ?
- RAJD NA BANI! :3 :3 :3

Po raz kolejny panie Mniki zostałeś PWNED! ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.11.2015 o 15:33, Prince_Miki napisał:

@Forumowicz Roku 2013:
Wstydź się! Przez takich, jak Wy, to forum (czytaj: Loża) umiera śmiercią naturalną.
;P


I pewnie forum też przeze mnie padło? :P

Dnia 18.11.2015 o 15:33, Prince_Miki napisał:

A tak z innej beczki, to dziś próbowałem dla jaj zarejestrować się na jednym z japońskojęzycznych
serwisów i doznałem szoku... Okazało się, że potrafiłem odczytać 90% tekstu na stronie,
który oczywiście był po japońsku. Możecie mi Lożowicze złożyć gratulacje (jaki ja skromny)!


Braaawooo... ;-]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.11.2015 o 22:19, Braveheart napisał:

Podpisaliście i przyznajcie się!!

Nie.

Dnia 18.11.2015 o 22:19, Braveheart napisał:

A DONOŚ PAN BIEG. PRZECA PODPISALIŚTA CYROGRAF Z DIABŁAMI!!

Załatwione. Tylko żebyście zaraz nie wyjechali z tekstem typu "Jak można się z tobą skontaktować ? nie za ostro trochę? nawet warna nie będzie ? :O". ]:->

Dnia 18.11.2015 o 22:19, Braveheart napisał:

Cytując jakieś zafajdane reklamy powiem : "Brawo Ty"

Oglądasz reklamy, czyli jesteś człowiekiem. I to jeszcze nastawionym na kulturę masową... Szok i niedowierzanie! Aha, i byłbym zapomniał - PWNED. ;D

Dnia 18.11.2015 o 22:19, Braveheart napisał:

- Kto Ty jesteś ?
- Szczecinianin.
- Jaki znak Twój ?
- RAJD NA BANI! :3 :3 :3

Po raz kolejny panie Mniki zostałeś PWNED! ;]

Niestety, ale tym razem ja Ciebie PWNED. ;D

@KilledbyKilled aka Kakarotto:

Dnia 18.11.2015 o 22:19, Braveheart napisał:

I pewnie forum też przeze mnie padło? :P

A i owszem. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.11.2015 o 23:22, Prince_Miki napisał:

Nie.

Nie po Węgiersku znaczy Tak o ile dobrze pamięta ja... [Ege szege eszte]

Dnia 18.11.2015 o 23:22, Prince_Miki napisał:

> A DONOŚ PAN BIEG. PRZECA PODPISALIŚTA CYROGRAF Z DIABŁAMI!!
Załatwione. Tylko żebyście zaraz nie wyjechali z tekstem typu "Jak można się z tobą skontaktować
? nie za ostro trochę? nawet warna nie będzie ? :O". ]:->

Pfff..... ja się nie bawię w pseudo moderkę. To waszym największym marzeniem wirtualnym jest bycie moderatorem gram.pl =.= Mało tego nie żyję tu od wczoraj a tamtejsze zapytanie było kierowanie bezpośrednio do niego bo gdy pojawiły się nowe Modki nie mieli oni jeszcze prywatnych skrzynek. a to Outi wtedy mnie "nagrodził" więc osobiście do niego powinienem składać żale... Myśl !! <--- PWNED

Dnia 18.11.2015 o 23:22, Prince_Miki napisał:

Oglądasz reklamy, czyli jesteś człowiekiem. I to jeszcze nastawionym na kulturę masową...

Wchodząc w interakcje między ludzkie człowiek siedzi tu i ówdzie i chce czy nie chce jest pikowany różnymi reklamami więc o uszy mi się to i owo obiło. <---- PWNED

Dnia 18.11.2015 o 23:22, Prince_Miki napisał:

Szok i niedowierzanie! Aha, i byłbym zapomniał - PWNED. ;D

Towarzyszu broni spamerskiej.... Wy do wczoraj nawet nie wiedzieliście co to słowo znaczy i w jakim momencie je "zapodać" Grubo powątpiewam abyście w swojej "gejmingowej" karierze cisnęli w MMO albo gry multiplayer HnS jak diablo... Więc pewnie szybko pędem wpisaliście w google co to znaczy a teraz serwujecie ten wyraz w moją stronę ?? Słabo Miki oj słabo
Wy całe "rzycie" Mafie "Dżust kałsy" oraz TDU... W tym momencie Wy <---- Ez4Me
A teraz biegiem na internet szukać co to znaczy Ez ]:-> ]:> Byśta mogli przyszpanować że wiecie.... <---- PWNED

Dnia 18.11.2015 o 23:22, Prince_Miki napisał:

Niestety, ale tym razem ja Ciebie PWNED. ;D

Ten PWDNED kto będzie PWNEDował ostatni :3 :X

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.11.2015 o 19:13, Braveheart napisał:

Nie po Węgiersku znaczy Tak o ile dobrze pamięta ja... [Ege szege eszte]

Oj, coś Was ostatnio pamięć zawodzi, i to ostro... Proponuję, abyście się natychmiast zapisali do poradni językowej Mikiego - to może być bowiem Wasza ostatnia deska ratunku... Po węgiersku słowo nem znaczy nie, zaś igen - tak. Niby znacie Gyöngyhajú lány, ale z węgierskim mocno na bakier.

Dnia 19.11.2015 o 19:13, Braveheart napisał:

Pfff..... ja się nie bawię w pseudo moderkę. To waszym największym marzeniem wirtualnym
jest bycie moderatorem gram.pl =.=

Emotka =.= może znaczyć tylko jedno - nasz Braveheart się wkurzył... Czyżbym wszedł w zbyt prywatne sprawy w wirtualnym świecie (ależ ten Miki ostatnio się zrobił złośliwy)? ;D

Dnia 19.11.2015 o 19:13, Braveheart napisał:

Wchodząc w interakcje między ludzkie człowiek siedzi tu i ówdzie i chce czy nie chce
jest pikowany różnymi reklamami więc o uszy mi się to i owo obiło.

Hahaha, czyli jednak jesteście człowiekiem! Kłamstwo i w tym przypadku ma krótkie nogi! Poza tym, o ile się nie mylę, to podchodzi pod składanie fałszywych zeznań i podlega karze pozbawienia wolności do lat 3. Cóż, może tym razem powiadomię o tym prawdziwych Braci Inwigilacyjnych, potocznie zwanych psami, a nie tych forumowych. ;-)

Dnia 19.11.2015 o 19:13, Braveheart napisał:

Wy do wczoraj nawet nie wiedzieliście co to słowo znaczy

A czy Wy do dzisiaj wiedzieliście, co znaczy słowo (EDIT: Tu były japońskie znaki, ale nowe forum się z nimi widocznie nie lubi, ponieważ były tutaj widoczne tylko i wyłącznie znaki zapytania. Cóż, tym razem Wam się upiekło)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.11.2015 o 20:22, Prince_Miki napisał:

Oj, coś Was ostatnio pamięć zawodzi, i to ostro... Proponuję, abyście się natychmiast
zapisali do poradni językowej Mikiego - to może być bowiem Wasza ostatnia deska ratunku...

Wolę się cofnąć w czasie za pośrednictwem swojego Osiomierza na ręku i uczyć się od Leonardo Da Vinci :P

Dnia 19.11.2015 o 20:22, Prince_Miki napisał:

Niby znacie Gyöngyhajú lány, ale z węgierskim mocno na bakier.

Hajú? o jakim Hajú mówisz ? ]:> mnie w to nie mieszaj. Cespenar to dobry sługaaa taaaak. Chcesz żeby Ci zrobić świecuszka ? Wiele przepisów znam na nie...

Dnia 19.11.2015 o 20:22, Prince_Miki napisał:

Emotka =.= może znaczyć tylko jedno - nasz Braveheart się wkurzył... Czyżbym wszedł
w zbyt prywatne sprawy w wirtualnym świecie

Emotka =.= w moim przypadku oznacza politowanie z zażenowaniem. Gdy mam ciśnienie w literach okazuję je inaczej
:X :#               ;-)

Dnia 19.11.2015 o 20:22, Prince_Miki napisał:

(ależ ten Miki ostatnio się zrobił złośliwy)? ;D

Złość piękności spamu szkodzi..... Coś słabo spam szerzycie. Do spam or do not spam. There is not try!!

Dnia 19.11.2015 o 20:22, Prince_Miki napisał:

Hahaha, czyli jednak jesteście człowiekiem! Kłamstwo i w tym przypadku ma krótkie nogi!

Nie człowiekiem lecz jego avatrarem ;]
Masz do czynienia tylko i wyłącznie z avatarem Bravehearta :P

Dnia 19.11.2015 o 20:22, Prince_Miki napisał:

A czy Wy do dzisiaj wiedzieliście, co znaczy słowo (EDIT: Tu były japońskie znaki, ale
nowe forum się z nimi widocznie nie lubi, ponieważ były tutaj widoczne tylko i wyłącznie
znaki zapytania. Cóż, tym razem Wam się upiekło)?

Ja nie widział żadnego edita. Mimo iż jest tam napisane że edytowane 22 godziny temu to ja kompletnie nie wiem co wy chcieliście edytować. Po drugie kultura edytowania nakłania do pisania:

EDIT:

Spoiler

Tu wpisujemy to co chcemy wpisać ;] ;] ;] ;] ;] oczywiście nie spoilerujemy



To stary jak świat sposób i najbardziej IMO czytelny :P

A więc znów.... U R Ez4Me!

:V

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.11.2015 o 21:39, Braveheart napisał:

Wolę się cofnąć w czasie za pośrednictwem swojego Osiomierza na ręku i uczyć się od Leonardo
Da Vinci :P

No proszę, wmawiacie innym, iż są uzależnieni od gram.pl, a sami nie możecie żyć bez swojego zegarka... Nawet w mięsnym się nim chwalicie!

Dnia 19.11.2015 o 21:39, Braveheart napisał:

Hajú? o jakim Hajú mówisz ? ]:> mnie w to nie mieszaj.

To znaczy po węgiersku włosy. Myślę, że przynajmniej na tę chwilę Forumowi Bracia Inwigilacyjni nie egzekwują ich posiadania...

Dnia 19.11.2015 o 21:39, Braveheart napisał:

Gdy mam ciśnienie
w literach okazuję je inaczej
:X :#               ;-)

A mi się zawsze wydawało, że ta druga emotka oznacza buziaka i biedny Miki nie rozumiał (albo wolał nie rozumieć), po co ją wstawiacie. ;D Teraz już wszystko jasne.

Dnia 19.11.2015 o 21:39, Braveheart napisał:

(...) Coś słabo spam szerzycie. Do spam or do not spam.
There is not try!!

Widzicie, ja bez gram.pl, w przeciwieństwie do Was, umiem żyć.

Dnia 19.11.2015 o 21:39, Braveheart napisał:

Masz do czynienia tylko i wyłącznie z avatarem Bravehearta :P

W takim razie jak nazywa się ta Wasza inkarnacja: http://forum.gram.pl/forum_post_galeria.asp?tid=315&pid=3197 ?

Dnia 19.11.2015 o 21:39, Braveheart napisał:

Ja nie widział żadnego edita. Mimo iż jest tam napisane że edytowane 22 godziny temu
to ja kompletnie nie wiem co wy chcieliście edytować.

Chcieliśmy wyedytować dwa znaki zapytania, na których miejscu miały być japońskie znaki. Sprawdzę, czy teraz mi się uda wpisać to, co chciałem napisać wcześniej: ??.

EDIT: A jednak znaki znowu nie wchodzą. Zdaje się, że, podobnie jak KrzysztofaMarka, mnie też nie lubi system. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witaj człowieku bijący się na "punkty" niczym w boksie ;-) kop, dziurę, kop dziurę, kop dziurę <--- to pamiętny tekst EDa z kreskówki Ed Edd Eddy w tym przypadku to ukryta alegoria do

Spoiler

Bij punkcior, bij punkcior, bij punkcior

]:-> ]:->

Dnia 19.11.2015 o 23:33, Prince_Miki napisał:

No proszę, wmawiacie innym, iż są uzależnieni od gram.pl, a sami nie możecie żyć bez
swojego zegarka... Nawet w mięsnym się nim chwalicie!

Ja o uzależnianiach żadnych nie wiem.... coś tam może kiedyś psioczyłem ale panie to pomówienia.
Popełniacie po raz kolejny w tym wątku błąd rzeczowy. W mięsnym co innego "pani od mięs" rzuciło się w oczy a nie mój Osiomierz. Wcześniej w tym wątku też mówiliście obywatelu, że żadnych bajek nie oglądaliście.... panie odsyłam do znaczenia słowa bajka :P

Dnia 19.11.2015 o 23:33, Prince_Miki napisał:

> Hajú? o jakim Hajú mówisz ? ]:> mnie w to nie mieszaj.
To znaczy po węgiersku włosy. Myślę, że przynajmniej na tę chwilę Forumowi Bracia
Inwigilacyjni nie egzekwują ich posiadania...

Czy ja dobrze zrozumiałem ? Włosy łonowe ?? :O Widzę, że macie kosmate myśli :[

Dnia 19.11.2015 o 23:33, Prince_Miki napisał:

A mi się zawsze wydawało, że ta druga emotka oznacza buziaka i biedny Miki nie rozumiał
(albo wolał nie rozumieć), po co ją wstawiacie. ;D Teraz już wszystko jasne.

Ale maniak. Jak powszechnie internety prawią buziak to ":*" ale to tylko prostu buziol.... Chcesz zapodać emotke że masz chęć na pocałunek z jęzorkiem.. wal do niewiast bajerując je [bo nie wiem jak ta młodzież teraz wyrywa ale zapodawaj]: ":&" <--- spójrzcie ino obywatelu jak pięknie jęzor się kręci ]:->

Dnia 19.11.2015 o 23:33, Prince_Miki napisał:

Widzicie, ja bez gram.pl, w przeciwieństwie do Was, umiem żyć.

buahauhauhauhauhauahuahuah. Gdy zalaliście laptop sokiem z ogórków to spamowaliście z telefonu. Ja w swoim życiu dwa posty dodałem z telefonu. Bo jam oldschoolwiec jest. Bo dla mnie od zawsze, na zawsze wyznawca : Desktop. I kto tu jest uzależniony ? ; >

Dnia 19.11.2015 o 23:33, Prince_Miki napisał:

W takim razie jak nazywa się ta Wasza inkarnacja: http://forum.gram.pl/forum_post_galeria.asp?tid=315&pid=3197
?

No jak to kto.... Loga nie widać ? Tymczasowo Człowiekiem ze Stali byłem ale niestety trafiłem na moment gdy Bóg robił zdjęcia używając nieprzeciętnie potężnej lampy błyskowej.

Dnia 19.11.2015 o 23:33, Prince_Miki napisał:

EDIT: A jednak znaki znowu nie wchodzą. Zdaje się, że, podobnie jak KrzysztofaMarka,
mnie też nie lubi system. :(

Znowu ten KrzysztofMarek ? przeca on poddał się anihilacji na ciele swym. Sam sobie dał bana i sam dał prywatnego bana na forum gram.pl. Teraz coś w stylu Yody napiszę.

Forumowicza, którego znałeś jako KrzysztofMarek, nie ma już. Pochłonięty i strawiony przez samego siebie został.

:3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.11.2015 o 15:12, Braveheart napisał:

(...) Bij punkcior, bij punkcior, bij punkcior

Ale do łamania prawa, to mnie proszę nie zachęcać. To, że sami lubicie się bić z punkciorami, nie znaczy, że ja mam z nimi jakikolwiek zatarg.

Dnia 20.11.2015 o 15:12, Braveheart napisał:

Ja o uzależnianiach żadnych nie wiem....

A kto swojego czasu w Loży stwierdził, że po robocie Harnaś się należy? Kto nie zapominał pisać w Nocnych Markach nawet wtedy, gdy od braku snu mieliście halucynacje? ;-)

Dnia 20.11.2015 o 15:12, Braveheart napisał:

(...) Widzę, że macie kosmate myśli :[

A Wy predyspozycje do nadinterpretacji. Możecie się na tym kiedyś ostro przejechać, a ja wtedy będę śmiał się tak: https://www.youtube.com/watch?v=blpe_sGnnP4

Dnia 20.11.2015 o 15:12, Braveheart napisał:

Ale maniak. Jak powszechnie internety prawią buziak to ":*"

Znając życie, co innego mówią internety, a co innego Towarzysz Waleczny.

Dnia 20.11.2015 o 15:12, Braveheart napisał:

spójrzcie ino obywatelu jak pięknie jęzor się kręci ]:->

Myślicie, że wszystko się wokół Was kręci? Ponownie - możecie się na tym kiedyś ostro przejechać.

Dnia 20.11.2015 o 15:12, Braveheart napisał:

Gdy zalaliście laptop sokiem z ogórków to spamowaliście z telefonu.

Mały błąd. Powinno być: *mieliście coś tak ważnego do powiedzenia, że pisaliście z telefonu. Nie ma za co.

Dnia 20.11.2015 o 15:12, Braveheart napisał:

Bo jam oldschoolwiec jest.

Oldschoolowiec, powiadacie. Czyli musieliście nawet powtarzać klasę w podstawówce!

Dnia 20.11.2015 o 15:12, Braveheart napisał:

No jak to kto.... Loga nie widać ? Tymczasowo Człowiekiem ze Stali byłem ale niestety
trafiłem na moment gdy Bóg robił zdjęcia używając nieprzeciętnie potężnej lampy błyskowej.

Ale taką hipokryzję, to ja sobie wypraszam! Raz twierdzicie, że piekło i niebo nie istnieją, a później mówicie, że to Bóg Wam robił zdjęcie.

Dnia 20.11.2015 o 15:12, Braveheart napisał:

Znowu ten KrzysztofMarek ?

I to nie ostatni raz! https://www.youtube.com/watch?v=RleTwu7ueac

Tam, gdzie pada słowo pomidorowa, powinno być KrzysztofMarek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.11.2015 o 15:47, Prince_Miki napisał:

Ale do łamania prawa, to mnie proszę nie zachęcać. To, że sami lubicie się bić z punkciorami,
nie znaczy, że ja mam z nimi jakikolwiek zatarg.

Wybacz że nie byłem aż tak oczywisty. Miałem na myśli of kors nabij punkcior, nabij punkcior, nabij punkcior xD

Dnia 20.11.2015 o 15:47, Prince_Miki napisał:

A kto swojego czasu w Loży stwierdził, że po robocie Harnaś się należy? Kto nie
zapominał pisać w Nocnych Markach nawet wtedy, gdy od braku snu mieliście halucynacje?
;-)

Szczerze i bez trollingu mówię, że wtedy [w tamtych czasach] mój stan umysłu to było: zatracenie w otchłani oraz alkoholik. Wyzbyłem się tego i od 10 marca do dziś bez kropli alkoholu w ustach. Nie potrzebna mi była jakaś wszywka czy terapie albo AA sam w głowie potrafiłem się zaszyć mówiąc NIE a dopijając ostatniego łyka piwa w plenerze powiedziałem sobie: ''Koniec patrzenia na świat przez dno butelki'' <-- poskutkowało. Nie mam na to ochoty ani mnie nie ciągnie do trunków wysokoprocentowych. I tak teraz może zabrzmi to arogancko i dziwnie [to nawet nie jest prowokacja ani osobista wycieczka] ale te wszystkie zaszyte osoby czy też osoby uczęszczające na terapie czy inne AA meetingi to nic innego dla mnie jak psie żarcie czy inny whiskas... nic więcej....
Ludzie o woli tak słabej jak domek z kart czy z piasku!, Rly. Żeby coś chcieć zmienić trzeba zacząć rewolucję wewnątrz siebie i to zdaje egzamin. Nie na zasadzie że ktoś jest inny i takie tam... Jak mawiał Master Yoda "Innego tylko w twoim umyśle." Do or do not. There is no try! I tyle w temacie. Nie wmawiałem sobie że spróbuję rzucić alkohol. Po prostu go rzuciłem z dnia na dzień nawet nie bawiąc się w dawkowanie że 3 piwka dziennie, potem 2 piwka dziennie. Następnie zalać głowę raz w tygodniu, raz na miesiąc itp itd... =)

Dnia 20.11.2015 o 15:47, Prince_Miki napisał:

A Wy predyspozycje do nadinterpretacji. Możecie się na tym kiedyś ostro przejechać,

A Wy do 'podinterpretacji' :D :D. Jesteście coś dzisiaj mocno "pod sterowni" ;-)

Dnia 20.11.2015 o 15:47, Prince_Miki napisał:

ja wtedy będę śmiał się tak: https://www.youtube.com/watch?v=blpe_sGnnP4

A ja wtedy reaguję tak najlepszą wersją śmiechu tego o to pana :
https://www.youtube.com/watch?v=e3yiZWRAKAk :3 :3 :3

Dnia 20.11.2015 o 15:47, Prince_Miki napisał:

Myślicie, że wszystko się wokół Was kręci? Ponownie - możecie się na tym kiedyś ostro
przejechać.

Wybacz mi mój narcyzm ;]

Dnia 20.11.2015 o 15:47, Prince_Miki napisał:

Mały błąd. Powinno być: *mieliście coś tak ważnego do powiedzenia, że pisaliście z telefonu.
Nie ma za co.

Odwracanie kota ogonem. Naukę widzę pobraliście u przebiegłych ;]

Dnia 20.11.2015 o 15:47, Prince_Miki napisał:

Oldschoolowiec, powiadacie. Czyli musieliście nawet powtarzać klasę w podstawówce!

Nie tyle co pierwszą klasę. Ja cały czas powtarzam swoje "nie życie" Moje życie to jeden wielki Grinding po światach xD

Dnia 20.11.2015 o 15:47, Prince_Miki napisał:

Ale taką hipokryzję, to ja sobie wypraszam! Raz twierdzicie, że piekło i niebo nie istnieją,
a później mówicie, że to Bóg Wam robił zdjęcie.

Cholipka udało się wam nie złapać... rozpędziłem się, z tym bogiem. Miałem na myśli postać antropoformiczną ;] ;]


Letni chamski podryw. O to czym to się karmi. Jeśli chodzi o parodie to IMO z całego tego ścierwa najlepszy jest chwytak ale jemu też $$ do łba strzelił i zaprzedanie. Bo w pewnym momencie jawnie się przyznał że porzucił normalną pracę na rzeczy "jutuberskiej kariery" Letni chamski podryw powinien się nazywać "Letni prostacki podryw" albo Letni prostacki podryw" ooo t wtedy by idealnie brzmiało ;]
Ale jak tak na to patrzyć to wszyscy w pewnym momencie się pięknie sprzedają. "Sprzedanie zaprzedajne" Jak zobaczyłem ich facjaty na etykietach Hoop Coli to lekko się zniesmaczyłem... Ale no przecież forsa musi się zgadzać jak to internety głoszą ;] ;]
Za moich czasów to się słuchało i uczyło na pamięć 13 Księgi Pana Tadeusza czy też baśni o Trzech braciach i królewnie która .... wiadomo jak się nazywała ;] Seria o Bobku czy też historii zakupu pewnej pralecki ;]
Wpisz sobie w YT "Pralecka" czas 3m 19 s a się przekoncie sami obywatelu.

EDIT: Od dziś koniec z "cytuj ten post" Trzeba będzie pisać po staremu i się uwstecznić czyli @Ksywka
Robiąc edycję w cytowanym poście trzeba usuwać ten zafajdany kod przed cytatem.
A jak będę miał zamiar kogoś cytować to poleci w " " i pod kursywę.... OEZU. =.= Kocham to nowe forum <3 <3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wchodzę do Loży i oczom nie wierzę... W pierwszej chwili myślałem, że dostanę zawału serca od takiej ściany tekstu. :O Na szczęście szybki łyk brzoskwiniowego Nestea wyleczył sytuację jak ręką odjął.

Dnia 20.11.2015 o 18:08, Braveheart napisał:

(...) I tak teraz może zabrzmi
to arogancko i dziwnie [to nawet nie jest prowokacja ani osobista wycieczka] ale te wszystkie
zaszyte osoby czy też osoby uczęszczające na terapie czy inne AA meetingi to nic innego
dla mnie jak psie żarcie czy inny whiskas... nic więcej....
Ludzie o woli tak słabej jak domek z kart czy z piasku!, Rly. Żeby coś chcieć zmienić
trzeba zacząć rewolucję wewnątrz siebie i to zdaje egzamin.

Popieram w całej rozciągłości. Sam z pewnych, nieoczekiwanych powodów (ależ ten Miki tajemniczy) pod koniec grudnia zeszłego roku (jakoś tuż przed Gwiazdką) postanowiłem sobie, że będę codziennie biegać co najmniej przez godzinę. Już pierwszego dnia biegałem calutką godzinę, mimo iż moja kondycja była fatalna. W zasadzie byłem zasapany już po przebiegnięciu zaledwie 50 metrów. ;D Moja rodzina pukała się w głowę, jak mówiłem, że bez przerwy i bez żadnych przygotowań staram się biegać przez całą godzinę, i to w dodatku w zimę. Co prawda, od jakichś 2 miesięcy biegam trochę mniej (chwilowo bardziej preferuję jazdę na rowerze oraz doszło trochę obowiązków), ale teraz potrafię w porywach biec przez półtora kilometra bez żadnej zadyszki, co jeszcze jakiś rok temu było dla mnie zupełnie nieosiągalne.

Dnia 20.11.2015 o 18:08, Braveheart napisał:

(...) nie bawiąc się w dawkowanie że 3
piwka dziennie, potem 2 piwka dziennie.

Moja ciotka próbowała w ten sposób rzucać palenie. W końcu doszła do wniosku, że przyjemności się nie dawkuje i po dwóch dniach swojej "ciężkiej" walki złożyła broń. ;D

Dnia 20.11.2015 o 18:08, Braveheart napisał:

A ja wtedy reaguję tak najlepszą wersją śmiechu tego o to pana :
https://www.youtube.com/watch?v=e3yiZWRAKAk :3 :3 :3

A ja założyłem się z samym sobą, że podlinkujesz śmiech Alucarda. Niestety, jak widać, zakład przegrałem, więc wiszę Mikiemu jeszcze jedną butelkę Nestea. Przynajmniej będę miał smaczniejszy piątek. ;P

Dnia 20.11.2015 o 18:08, Braveheart napisał:

Nie tyle co pierwszą klasę. Ja cały czas powtarzam swoje "nie życie"

To dlatego macie w swoim opisie na GS-ie napisane Pan "Nieżycia"?

Dnia 20.11.2015 o 18:08, Braveheart napisał:

Wpisz sobie w YT "Pralecka" czas 3m 19 s a się przekoncie sami obywatelu.

Wpisałem i zobaczyłem, że ledwie godzinę temu to skomentowaliście. I znowu zaczęliście od słowa "Matko"!

Dnia 20.11.2015 o 18:08, Braveheart napisał:

Robiąc edycję w cytowanym poście trzeba usuwać ten zafajdany kod przed cytatem.

Ale ten błąd jest już od dawna naprawiony. Nie trzeba już zamieniać br na > - już się nic nie sypie. ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się