TYHE

Damska Szowinistyczna Loża Szyderczyń

33421 postów w tym temacie

Dnia 11.04.2007 o 21:48, Union Pacific napisał:

Czy ty już od tego miodu nie bredzisz?

Oj nie przesadzaj, aż tyle miodu to nie wypiliśmy :) Zaraz przyjdzie nas czerwonoskóry Wódz i ciebie pacnie :)
A tak na serio polecam zapoznać się z kilkoma stronami (najlepiej od 1 do ostatniej) i wtedy wszystko zrozumiesz. Nie opuścisz Loży z prostej przyczyny - Loża jest, Loża była, Loża będzie a ty w niej przesiadujesz więc nawet jak wyłączysz kompa i uciekniesz na bezludną wyspe będziesz związany z nią na Dobre i na ZŁE. A TYHE nie jest katem tylko czasmi lubi pomęczyć ludzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.04.2007 o 21:35, Union Pacific napisał:

Czy mogę się dowiedzieć o co chodzi w tym temacie? Tak często go widuję, a jeszcze nigdy w
nim nie napisąłem...

To powinno pomóc :

http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=88&pid=14711

Jest kilku bywalców stałych i wielu okazyjnych .Ja na przykład wpadam tu bardzo rzadko ale czasem staram się pomóc osobom nowym lub zagubionym ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Konrades już Ci pobieżnie wytłumaczył o co chodzi. Więc przejrzyj dokładnie te 322 strony tekstu - indżoj!

Miodu Ci u nas dostatek, ale wcale już nas nie rusza, bo my się poniewieramy kulturalnie!

Wpisowe do Loży: 200 zł, 30 miedzi, 20 srebra i 10 platyny, 999 koron czeskich, 2 litry śmietany wiejskiej oraz ząb strzygi ozdobiony 20-karatowymi diamentami. Masz czas do piątku by sobie wytatuować na przedramieniu napisa: "Loża moim życiem". Witamy w klubie, buahahahahaha!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.04.2007 o 21:57, spider88 napisał:

Ja na przykład wpadam tu bardzo rzadko ale czasem staram się pomóc osobom nowym lub zagubionym ;)

Jak ty bywasz bardzo żadko to pokaż mi stałego Lożownika który ci dorówna :>. No jedynie co to KM i GeoT ale oni też czasami mają kilku dniowe wakacje :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.04.2007 o 21:59, Union Pacific napisał:

PS. Matteos pewnie za tego posta nieźle podbił ilość liter/post :)

Powiedzmy że jego posty właśnie tak ( na całe szczęście ) wyglądają ;)

Konrades - wątpię aby moja odpowiedz Cię usatysfakcjonowała ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.04.2007 o 18:19, CermatoX napisał:

Ile bierzesz za taaakie wypełnienie pita? Mi cholewcia zawsze w plecy- mimo że juz na liniowym
i koszty jakies robie i cos tam ech....


Mój szanowny ojciec też tamten rok na liniowym rozliczał no i trochę zaoszczędził ale podatek i tak wyszedł, że o jej. Ja na progach chciałem zostać i nie wyszło mi to najlepiej, choć dzięki rozliczeniom z małżonką trochę się uratowałem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.04.2007 o 08:26, spider88 napisał:

W końcu ciepełko :D


No nareszcie słoneczko świeci :)

Dnia 12.04.2007 o 08:26, spider88 napisał:

Dzisiaj działeczka od południa musi być ;p


Od południa? To do której Ty pracujesz, hę? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.04.2007 o 09:11, GeoT napisał:

Od południa? To do której Ty pracujesz, hę? ;)

To zależy od pogody ;p
Na poważnie to dziś do 12:00 ;))
Już nie mogę się doczekać , może by tak rozpocząć tegoroczny sezon na grilla ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.04.2007 o 09:19, spider88 napisał:

To zależy od pogody ;p
Na poważnie to dziś do 12:00 ;))
Już nie mogę się doczekać , może by tak rozpocząć tegoroczny sezon na grilla ;))


Łoj, nie dziwię się ... tez mi się chce wyjechać na ranczo ale to dopiero w pierwsze dni maja ... może :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.04.2007 o 09:30, GeoT napisał:

Łoj, nie dziwię się ... tez mi się chce wyjechać na ranczo ale to dopiero w pierwsze dni maja
... może :)

To koniki będą tęsknić ;p
Mnie niestety na taką burżuazję nie stać, tylko mała działeczka dla ucieszki od miejskiego gwaru ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hehehe, a moja "działeczka" to całe Beskidy, Pieniny , Taterki...Wolność i przestrzeń, wiatr od turni wysokich...I niebo błękitne, czyste powietrze.... No dosyć zachwytów, witam wszystkich po dłuższej nieobecności, straaaaaasznie sie za Wami stęskniłam. :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.04.2007 o 08:26, spider88 napisał:

W końcu ciepełko :D
Dzisiaj działeczka od południa musi być ;p


Przypominam, że propagowanie narkomanii nie jest dopuszczalne na forum...
Zmuszony jestem podciągnąć niniejszą wypowiedź pod odpowiedni paragraf i zastosować wyznaczoną przez ustawodawcę sankcję...

...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.04.2007 o 10:36, Nulinka napisał:

straaaaaasznie sie za Wami stęskniłam. :)))

Noooooo , taka niespodzianka ;))
Ja też w tym roku planuję zarzucić plecaczek na plecy ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mieszkając sobie na wsi nie potrzeba mi żadnych działek :)) Własne podwórko, jakiś grill, zimne napoje typu woda mineralna itd. Jak chce się odmiany, to las dookoła (jakieś 2-4 km w trzech kierunkach), rzeka niedaleko... Robinie grilla na małym balkoniku w bloku to nie to samo ( nie wspomnę już o robieniu ogniska na balkonie czy na dywanie). Ostatnio przechadzając się koło akademika (pełno grillów) nabrałem ogromnej ochoty na kiełbaskę, niedługo weekend majowy, to będzie można sie podelektować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.04.2007 o 10:39, Wodzasty napisał:

Zmuszony jestem podciągnąć niniejszą wypowiedź pod odpowiedni paragraf i zastosować wyznaczoną
przez ustawodawcę sankcję...


Widzę że niektórym już słoneczko dopiekło ;p
Coś dzisiaj mamy jakiś zjazd ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się