TYHE

Damska Szowinistyczna Loża Szyderczyń

33421 postów w tym temacie

Dnia 12.04.2007 o 10:51, spider88 napisał:

Widzę że niektórym już słoneczko dopiekło ;p


Drwiny z funkcjonariusza???
Poczekaj no, nu pagadi...:)))

Dnia 12.04.2007 o 10:51, spider88 napisał:

Coś dzisiaj mamy jakiś zjazd ;))


Nic nie wiem, jak zwykle nikt mi nic nie powiedział...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.04.2007 o 10:57, Wodzasty napisał:

Drwiny z funkcjonariusza???
Poczekaj no, nu pagadi...:)))

Ależ drogi funkcjonaruszu *podsuwa kopertę* ja nie miałem nic złego na myśli ;))

Dnia 12.04.2007 o 10:57, Wodzasty napisał:


Nic nie wiem, jak zwykle nikt mi nic nie powiedział...:(

Nie ma się co martwić , mi też nikt nic nie powiedział ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.04.2007 o 11:12, spider88 napisał:

Ależ drogi funkcjonaruszu *podsuwa kopertę* ja nie miałem nic złego na myśli ;))


Ach, chodziło o "nieruchomość o charakterze rekreacyjnym z możliwością zabudowy niewielkim budynkiem mieszkalnym sezonowym"? chowa kopertę Wobec powyższego życzę miłego wypoczynku...:)))

Dnia 12.04.2007 o 11:12, spider88 napisał:

Nie ma się co martwić , mi też nikt nic nie powiedział ;p


W temacie o modach Sol podrzuciła myśl coby uraczyć jakimś upominkiem Miłościwie Nam Patronującą i Dobrze Wiszącą... Może byśmy tak Lożowicze do akcji się przyłączyli?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.04.2007 o 11:20, Wodzasty napisał:

> /.../Może byśmy tak Lożowicze do akcji się przyłączyli?

Mam pomysł zgoła rewelacyjny, który teraz mi do głowy przyszedł: CDP to jedno a Lożowicze oddzielnie drugie. Tylko ktoś musiałby się tym zająć organizacyjnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.04.2007 o 09:39, spider88 napisał:

Mnie niestety na taką burżuazję nie stać, tylko mała działeczka dla ucieszki od miejskiego
gwaru ;))


Zaraz zaraz ... mówiąc ranczo mam na myśli małą działkę z usadowionym na niej zaadoptowanym garażem murowanym. Nie dałem tego słowa w cudzysłowach i juz się problem zrobił ...
a Ranczo owszem fajne ... oglądam co niedzielę ... na Jedynce :D

Dnia 12.04.2007 o 09:39, spider88 napisał:

To koniki będą tęsknić ;p


A jakie koniki? Polne? ;)

Wodzasty ->

Dnia 12.04.2007 o 09:39, spider88 napisał:

W temacie o modach Sol podrzuciła myśl coby uraczyć jakimś upominkiem Miłościwie Nam Patronującą i Dobrze > Wiszącą... Może byśmy tak Lożowicze do akcji się przyłączyli?


Jestem jak najbardziej za. Bierzę tam prześledzić szczegóły ... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.04.2007 o 15:12, Union Pacific napisał:

Myslałem, że korupcja jest zakazana. Gdybym ja powiedział, że dziś przyciąłem komara na stole,
to zostane oskarżony o znęcanie się? ;)


Wbrew pozorom Loża jest najpilniej obserwowanym przez Modków miejscem. A oni szukają tylko okazji by uziemić biednego juzera, który nic nie może zrobić bo jest na samym dole drabinki pokarmowej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.04.2007 o 14:55, GeoT napisał:

Zaraz zaraz ... mówiąc ranczo mam na myśli małą działkę z usadowionym na niej zaadoptowanym
garażem murowanym.

Spokojnie szanowny towarzyszu , tu U.S. nie zagląda .

Dnia 12.04.2007 o 14:55, GeoT napisał:

A jakie koniki? Polne? ;)

Spokojnie , tych Arabów czystej krwi nikt Ci nie zabierze ;p

Dnia 12.04.2007 o 14:55, GeoT napisał:

Jestem jak najbardziej za. Bierzę tam prześledzić szczegóły ... :)

Jestem jak najbardziej za . Czekam na propozycje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.04.2007 o 15:52, spider88 napisał:

> garażem murowanym.
Spokojnie szanowny towarzyszu , tu U.S. nie zagląda .


Na szczęście, bo jak U.S. gdzieś zajrzy to wojska zostają potem na całe lata ;D

Dnia 12.04.2007 o 15:52, spider88 napisał:

> A jakie koniki? Polne? ;)
Spokojnie , tych Arabów czystej krwi nikt Ci nie zabierze ;p


Arabów? Jakich znowu Arabów? Ja żadnych Talibów ani innych takich u siebie nie ukrywam, ale no co Ty! ;)

Dnia 12.04.2007 o 15:52, spider88 napisał:

Jestem jak najbardziej za . Czekam na propozycje ;)


Nikt jakoś nie zareagował na posta Sol, ale widać, że samo cdp chce jakoś naszą Tyhe uhonorować. Tyle, że jak my cokolwiek wymyślimy i TU zamieścimy, to przecież "główna bohaterka" też to zobaczy, to gdzie tu niespodzianka, hę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.04.2007 o 15:58, GeoT napisał:

Na szczęście, bo jak U.S. gdzieś zajrzy to wojska zostają potem na całe lata ;D

To oni już mają wojsko ?? Oj oj , może jednak będzie trzeba dobrowolnie jakąś korektę złożyć ;p

Dnia 12.04.2007 o 15:58, GeoT napisał:

Arabów? Jakich znowu Arabów? Ja żadnych Talibów ani innych takich u siebie nie ukrywam, ale
no co Ty! ;)


To twe ranczo nie leży w Klewkach ??
A już myślałem że zagadka się wyjaśniła ;p

Dnia 12.04.2007 o 15:58, GeoT napisał:

Nikt jakoś nie zareagował na posta Sol, ale widać, że samo cdp chce jakoś naszą Tyhe uhonorować.
Tyle, że jak my cokolwiek wymyślimy i TU zamieścimy, to przecież "główna bohaterka" też to
zobaczy, to gdzie tu niespodzianka, hę?

To jak się umówić a nie wyjawić ?? Zresztą wiesz , CDP ma większe możliwości .Spakują jednego tira grami i wyślą pod wskazany adres + full wypas komp ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.04.2007 o 11:20, Wodzasty napisał:

upominkiem Miłościwie Nam Patronującą i Dobrze Wiszącą... Może byśmy tak Lożowicze do akcji się przyłączyli?

Mów Wodzu w jaki sposób i gdzie. Gotowość bojowa jest - tylko wodza, który wskaże gdzie atakować prezentami nie ma :/ Kiedy będzie jakieś info??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.04.2007 o 15:19, GeoT napisał:

> /.../> Wbrew pozorom Loża jest najpilniej obserwowanym przez Modków miejscem. /.../

Pewnie! Bo to jedyne miejsce w całym forum, gdzie spamowanie odchodzi, aż miło, tylko wszystko zgodnie z regulaminem. Nie ma jak się przyczepić. Kiedyś nawet kNOT próbował i twierdził, że Loża nie jest wyjątkowym miejscem. Biedny, nie wiedział nawet z kim zadziera... i nie pokłonił się przed portretem Miłościwie Nam Patronującej. To Loża go wykończyła nerwowo i źle na tym wyszedł ;-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.04.2007 o 23:39, KrzysztofMarek napisał:

To Loża go wykończyła nerwowo i źle na tym
wyszedł ;-D


Hmm, czy to należy traktować dosłownie, czy może był też jakiś lobbing?;)
A tak w ogóle to Loża została założona przez Moderatora (zresztą Założycielka starej Loży też przez pewien czas moderowała), więc nie ma się co dziwić, że jest oczkiem w głowie modków;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie tylko dlatego. Po prostu tutaj panuje tak specyficzny klimat, ludzie są tak wyjątkowi, że właśnie dlatego jest "oczkiem w głowie" modków. Mając takie filary jak KM, GeoT, Spider, Konrades, Minimysz, lurynowicz ... i oczywiście samego Wodza - nic dziwnego, ze Loża jest najważniejszą częścią Forum. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.04.2007 o 07:30, Dux napisał:

Hmm, czy to należy traktować dosłownie, czy może był też jakiś lobbing?;)


Dosłownie chyba też :)
Jeden biedny kNOT nie miał szans z całą Lożą pod wodza naszej wspaniałej patronki.
Tak właśnie kończą Ci co nie przyjmują prawdy do wiadomości. A zaczęło się od zwykłej choinki xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.04.2007 o 07:30, Dux napisał:

> /.../> Hmm, czy to należy traktować dosłownie, czy może był też jakiś lobbing?;) /.../

Dokładnie jak było, to Ci nie powiem. Faktem jest pewna zbieżność czasowa: kNOT wpadł do Loży, zaczął się szarogęsić i twiedzić, wbrew oczywistym faktom, że Loża nie jest wyjątkowa, parę osób odpowiedziało mu, że nie ma racji i... po krótkim czasie kNOT zniknął. Sam nie wiem dobrze, czy do jakiejś czarnej dziury nie wpadł, może też na stół wiwisekcyjny w Kąciku się załapał, może smok go cichaczem chapnął... no nie wiem, faktem jest, że zniknął. Tak, Loża ma swoje prawa i naruszanie tych praw grozi pociągnięciem za konsekwencje, żede stanowisko od tego nie chroni... ;-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szukałem i ... nie znalazłem;( Muszę ten temat "przetrzepać" dokładniej, bo ciekawość mnie swędzi;DD

=>Daimon_Frey
Jak to się mówi "mierz siły na zamiary".;)
Ale nauka dla potomności (moderatorskiej;) pozostała;)

=>Nulinka
Specyficzny klimat to cecha obu Loż (też tej starej). Zastanawiam się tylko czemu mimo, że to najważniejsza część forum nikt z ekipy gram.pl nic tu jeszcze nie skrobnął. Nawet Sol;))_

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się