TYHE

Damska Szowinistyczna Loża Szyderczyń

33421 postów w tym temacie

Dnia 14.04.2007 o 09:00, spider88 napisał:

Trzeba tylko kubek umyć , może choć na to się chętny znajdzie ;)

Wrzuć go do zmywarki bo ktoś ją tu postawił - możemy ją przetestować od razu czy domyje miski szczurów TYHE - bo są takie zabrudzone ... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.04.2007 o 09:00, spider88 napisał:

Teraz to mi same fusy zostały ;p

Przybrały może jakiś charakterystyczny kształt? Jeżeli kaczka na stawie, to oznacza, że PiS wygra kolejne wybory, zaś szympans w garniturze to pewnie odejście jakiegoś ważnego posła z sejmu. Gorzej by było z na przykład teczką - obowiązkowa lustracja dla każdego niezależnie od wieku, jeśli w dodatku będzie otwarta to prawdopodobieństwo pomyślnego ukończenia będzie nikłe. Natomiast beczki czy kielicha to chyba nie trzeba tłumaczyć...
Nie myj jeszcze, bo się jeszcze wyrocznia obrazi. A wtedy kiszka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.04.2007 o 10:40, Liqid napisał:

Natomiast beczki czy kielicha to chyba nie trzeba tłumaczyć...

Tak tłumaczyć nie trzeba tylko powiedź mi skąd brać beczki?? Zapasy KM w szybkim tempie ubywają a produkcja nowych dopiero pod koniec miesiąca :( Chyba że beczka ma oznaczać znalezienie gdzieś w Lochach starych okazów trunków z X wieku.

Dnia 14.04.2007 o 10:40, Liqid napisał:

Nie myj jeszcze, bo się jeszcze wyrocznia obrazi. A wtedy kiszka...

Powiedz nam gdzie mamy odkładać bo wszędzie ich pełno :P I kto później pomyje??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.04.2007 o 10:47, Konrades napisał:

Tak tłumaczyć nie trzeba tylko powiedź mi skąd brać beczki?? Zapasy KM w szybkim tempie ubywają
a produkcja nowych dopiero pod koniec miesiąca :( Chyba że beczka ma oznaczać znalezienie gdzieś
w Lochach starych okazów trunków z X wieku.

Z tego co widziałem w internecie beczka oznacza przyjęcie, a kielich "mija niebezpieczeństwo". Ale kto by tam wierzył? Wiadomo, co one znaczą, nikt tu nie zamydli nam oczu. A gdzie znaleźć nowe? Albo postawić ultimatum odpowiednim instytutom, albo... poszukać samemu :) Wiadomo - znajdą się jakieś ukryte korytarze w Loży, może trochę potworów będzie, ale co tam... Poszukajmy, a znajdziemy. ;)

Dnia 14.04.2007 o 10:47, Konrades napisał:

Powiedz nam gdzie mamy odkładać bo wszędzie ich pełno :P I kto później pomyje??

Nie wszystkie :P Te naznaczone przez wyrocznię. Wyrocznia nie lubi, jak się niszczy jej dzieła, trzeba wszystko wpierw udokumentować, resztę można spokojnie pomyć :P Wiadomo - starożytna porcelana z XXI w. nie powinna być myta w zmywarkach, lecz tylko ręcznie, w płynach od Prady. Exkluziw musi być.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.04.2007 o 10:57, Liqid napisał:

Nie wszystkie :P Te naznaczone przez wyrocznię. Wyrocznia nie lubi, jak się niszczy jej dzieła,
trzeba wszystko wpierw udokumentować, resztę można spokojnie pomyć :P Wiadomo - starożytna
porcelana z XXI w. nie powinna być myta w zmywarkach, lecz tylko ręcznie, w płynach od Prady.
Exkluziw musi być.

A propos exkluziwu, to chyba pójdę na śniadanie do Tiffany''ego, jeśli już wszyscy tacy rozrzutni. Przyjdzie potem taki Konrades i da wszystkim dobitnie znać, że trzeba pozmywać. A tak zaprzegnie się lożowe trolle do roboty i niech one myją! Jeszcze na mnie by padło, bo żem najbiedniejszy (tzn. bez XXI-wiecznej porcelany).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To ty nie słyszałeś że trolle zastrajkowały , powiedziały ,że nie będą już sprzątać po Lożowiczach. Mówią że najgorzej to się myje kubki po kawie. Więc trzeba kogoś innego do roboty zagonić .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.04.2007 o 14:22, olki77 napisał:

To ty nie słyszałeś że trolle zastrajkowały , powiedziały ,że nie będą już sprzątać po Lożowiczach.
Mówią że najgorzej to się myje kubki po kawie. Więc trzeba kogoś innego do roboty zagonić .


Tak długo mnie tu nie było, że nawet nie wiedziałem o służbach sprzątających.
Zaskoczony jestem tylko, że nie zrobiliście z nich jeszcze niewolników, a na strajki są różne sposoby, niektóre dosyć krwawe ;)
Jeśli chcecie to przy odpowiedniej opłacie mogę pozmywać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.04.2007 o 14:22, olki77 napisał:

To ty nie słyszałeś że trolle zastrajkowały , powiedziały ,że nie będą już sprzątać po Lożowiczach.
Mówią że najgorzej to się myje kubki po kawie. Więc trzeba kogoś innego do roboty zagonić .


To może jakaś Lożowiczka czy Lożowicz wziął by sie za zmywanie... ktoś chętny pewnie się znajdzie... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.04.2007 o 14:33, hunter22 napisał:

To może jakaś Lożowiczka czy Lożowicz wziął by sie za zmywanie... ktoś chętny pewnie się znajdzie...
:P

Hmm... wiesz, jak sama nazwa tego miejsca wskazuje raczej na płeć piękną bym nie liczył .Zresztą najbardziej sprawiedliwie będzie jak każdy po sobie choć oskrobie naczynie . Będzie po kłopocie i wszyscy będą zadowoleni ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.04.2007 o 14:22, olki77 napisał:

To ty nie słyszałeś że trolle zastrajkowały , powiedziały ,że nie będą już sprzątać po Lożowiczach.
Mówią że najgorzej to się myje kubki po kawie. Więc trzeba kogoś innego do roboty zagonić .

A to leniwce jedne! My im pokażem! Myślą [a z tym u nich niemrawo], że za tą "krew", co im dostarczamy, by mogły jako-tako egzystować mogą się lenić? O nie, zaraz pejcze, baty i srebrne miecze pójdą w ruch i zobaczą, że nie warto zadzierać z nami. Dlaczego się nagle takie zuchwałe zrobiły? Czyżby dlatego, że Władczyni Loży trochę osłabła ostatnio na sile? Trzeba zdusić bunt w zarodku, bo zaraz się z goblinami skumają i nie będzie kto miał drinków dostarczać. Ewentualnie można zmienić kadrę na bardziej... egzotyczną, wiecie - diabliki, sukkuby etc. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.04.2007 o 16:56, spider88 napisał:

najbardziej sprawiedliwie będzie jak każdy po sobie choć oskrobie naczynie .

Ta a dojdz teraz spider kogo kubek należy do kogo. A na dodatek kilku z Lożowników gdzieś w labiryntach siedzi - uciekając przed szczurami :P Ja tam mówie wszystko do pralki znaczy się zmywarki.

Dnia 15.04.2007 o 16:56, spider88 napisał:

Będzie po kłopocie i wszyscy będą zadowoleni ;)

No nie powiedziałbym - jedna osoba musi powycierać mokre naczynia :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Żona mnie dziś zagoniła do roboty. Zrobiliśmy remanent odzieży i się trochę załamałem ... jej ile się tego przez lata zbiera ... już pudeł brakuje. Jak to się w tych szafach mieściło? ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.04.2007 o 17:20, GeoT napisał:

Żona mnie dziś zagoniła do roboty. Zrobiliśmy remanent odzieży i się trochę załamałem ... jej
ile się tego przez lata zbiera ... już pudeł brakuje. Jak to się w tych szafach mieściło? ;/


niektóre szafy znane są z tego, że zaginają czasoprzestrzeń. paradoks temporalny, 5 wymiar i przesunięcia hiperwymiarowe. standard, moja szafa ma to samo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.04.2007 o 17:22, Azrathel napisał:

i przesunięcia hiperwymiarowe. standard, moja szafa ma to samo.

Wow nieźle. A ja do swojej głupich nart nie moge schować :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 15.04.2007 o 17:35, Konrades napisał:

Wow nieźle. A ja do swojej głupich nart nie moge schować :P


ja, jak mam coś większego do schowania, to po prostu zostawiam to przy szafie i wychodzę z pokoju. po chwili wracam - i rzecz już siedzi w środku. nie wiem jak to się dzieje - i nie chcę wiedzieć. na niektóre pytania lepiej nie znać odpowiedzi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.04.2007 o 17:39, Azrathel napisał:

na niektóre pytania lepiej nie znać odpowiedzi...


A może to te stworki z Monsters Inc? Z nimi nigdy nie wiadomo. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.04.2007 o 17:39, Azrathel napisał:

ja, jak mam coś większego do schowania, to po prostu zostawiam to przy szafie i wychodzę z
pokoju. po chwili wracam - i rzecz już siedzi w środku. nie wiem jak to się dzieje - i nie
chcę wiedzieć. na niektóre pytania lepiej nie znać odpowiedzi...


Ja mam to samo ale z zawartością portfela, tylko odwrotnie ... co włożę do niego to zaraz znika ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.04.2007 o 18:12, GeoT napisał:

Ja mam to samo ale z zawartością portfela, tylko odwrotnie ... co włożę do niego to zaraz znika ;))

Tą przypadłość to chyba każdy ma :P Portfel to czarna dziura co do niego włożysz zamienia się w nicość :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.04.2007 o 18:18, Konrades napisał:

Tą przypadłość to chyba każdy ma :P Portfel to czarna dziura co do niego włożysz zamienia się w nicość :P

A jeszcze lepiej oddać portfel żonie/dziewczynie i powiedzieć, żeby coś sobie kupiła, to nie dość że nic nie zostanie a i jeszcze będzie trzeba dopłacić ;)) Ja jak już szykuję się na wydawanie pieniędzy, to część zostawiam w domu, bo czasem w szale zakupów można wydać więcej niż się chce...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się