TYHE

Damska Szowinistyczna Loża Szyderczyń

33421 postów w tym temacie

Dnia 19.04.2007 o 17:31, Matteos napisał:

A może chodzi o koszulkę sędziego?

Myślałam, że raczej o paski na trawie... znaczy murawie.

Dnia 19.04.2007 o 17:31, Matteos napisał:

(Założyłem, że w pytaniu wyjściowym nie chodziło o liberałów linczujących wiadomego posła,
dlatego sytuację taką pominąłem.)

Słuszne założenie :) Choć podejrzewam, że dla wielu lincz Piłki byłby ciekawszy od kopania piłki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.04.2007 o 17:31, Matteos napisał:

No i stało się – padliśmy ofiarą Spisku o kryptonimie EURO.

O nie .Nie pozwolę aby wakacyjny Lożowicz poniewierał nasze ambicje .Bardzo przepraszam czcigodnego , ale wiesz ilu ludzi nie spało po nocach aby przygotować wszystkie plany , projekty , programy itd .
Na pewno wylali hektolitry potu ,może nie jednego rzuciła żona ale mimo wszystko dowiedli że można .Wiesz jak w 2003 r . ( wtedy zrodził się pomysł ) ktoś by powiedział że będziemy mieli Euro , od razu zamknięto by go w tureckim więzieniu .Wiadomo że polityka zrobiła swoje , jesteśmy rzeszą 85 mln ludzi i krajami rozwijającymi się które potrzebują dużego kopa .Euro nim właśnie będzie , tak dla nas jak i dla Ukrainy .Wszyscy płakali że nie dla nas LM bo jesteśmy za biedni , nie mamy stadionów itd. Mam szansę to zmienić więc nie szukajmy znów dziury w całym ( jakie to Polskie ) tylko bierzmy się do roboty .
Z innej beczki , kto miał wygrać jak nie my . Węgrzy z Chorwatami ?? Na Węgrzech jest nie wielu sympatyków tej dyscypliny gdyż mają olbrzymią zapaść, natomiast Chorwacja liczy sobie tylko ok 5 mln ludności więc ze strony komercyjnej kicha . Włochy ?? Oni już swoje mieli , teraz kandydowali tylko po to aby wyremontować za darmo sypiące się stadiony i tyle .
Popatrz na Portugalię czy Grecję ile im dało Euro lub Igrzyska .Podobnie może być u nas , w dodatku w końcu doczekamy się autostrad , stadionów , poprawy infrastruktury czy bazy wypoczynkowej .Wiesz ile w tym roku zostanie do użytku km autostrad ?? Nie pamiętam dokładnie ale 7 lub 9 . Więc teraz za łopaty i budować a coś w tym jest bo z tego co mi wiadomo , Polak za cudze to potrafi ;p
Widzę praktycznie same plusy , choć raczej nie dotknie mnie to osobiście ( chyba że uda się kupić bilet ) chyba że wzrost płac będzie znaczący .Tak jest to zapowiadane , ale do tych kalkulacji podchodzę raczej bardzo spokojnie .Z minusów jak na razie , jedyne co znalazłem to wzrost inflacji ( zazwyczaj tak jest gdy popyt przewyższa podaż ) a w budowlance tak jest od jakiegoś czasu a teraz jeszcze to się pogłębi no i oczywiście przesunięcie wstąpienia Polski do strefy Euro .Może chociaż przyspieszą wejście do strefy bezgranicznego ruchu .
Drogi Matteos , troszkę więcej spontaniczności, radości i wiary . To może być wielkie święto nie tylko dla kibiców piłki nożnej ale dla dwóch narodów jako całości . ( chyba za dużo przemówień ostatnio oglądałem )
Szansę mamy , oby tylko ją wykorzystać .Nie dać się i nie zważać na uszczypki i negatywne komentarze które na pewno będą się często zdarzać .Zwłaszcza z zachodniej części Europy , choć i Rosjia nam nie popuści .Mam nadzieję że prawdziwi kibice ( nie tylko okazjonalnie ) się ze mną zgodzą .
To tyle " Specjalnie dla Loży , z przepastnych urojeń kibica - relacjonował Spider"

ps. Musisz częściej wpadać , średnia długości postów mi spadała a Geo nie chce przynosić ani chipsów ani frytek .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak ... gdybym umiał rysować to namalował bym taki obrazek satyryczny: U góry napis EURO 2012. Poniżej grupa kibiców w szalikach. Kilku ma łańcuchy, ktoś tam dzierży wyrwane krzesełko, bejzbole itp. A nad nimi dymek: "Już my was powitamy!"
I tego się boję najbardziej, że wstyd będzie na całą Europę, gdy Ci "pseudo-ktoś tam" rozgonią pierwszy mecz z dodatkiem rozróby na mieście (szczególnie gdy spotkają się z innymi "pseudo-ktoś tam" z Anglii) ...

Spider ->
Twoja retoryka wzbudza podejrzenia, że stałeś osobiście za realizacją planu "Euro-Ukraina, Polska" ;))

> /.../ średnia długości postów mi spadała a Geo nie chce przynosić ani chipsów ani frytek

Czyżby istniała jakaś zależność między tymi rarytasami a długością Twoich postów?? Jeśli tak to zgadzam sie na współpracę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.04.2007 o 09:03, GeoT napisał:

Tak ... gdybym umiał rysować to namalował bym taki obrazek satyryczny: U góry napis EURO 2012.


Jednego możemy być pewni: w pierwszej kadencji parlamentu V RP powstanie sejmowa komisja śledcza w sprawie organizacji EURO 2012, największej afery IV RP...:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.04.2007 o 09:08, Wodzasty napisał:

Jednego możemy być pewni: w pierwszej kadencji parlamentu V RP powstanie sejmowa komisja śledcza
w sprawie organizacji EURO 2012, największej afery IV RP...:)))


Nie ma potrzeby. Na wszystko będą papiery. Jak na IV RP przystało wszyscy zostaną zlustrowani. Począwszy od kibiców, przez piłkarzy, a skończywszy na chłopcach do podawania piłek. Jak przed upadkiem "czwórki" nie spalą tych teczek to wystarczy zarezerwować sobie trochę czasu i wszystko przeczytać. Dowody zostaną podane na tacy. Więc bójcie się wszyscy chuligani;PPP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A u nas w Łodzi w gazecie krytyka samorządowców, że wszyscy dali lepsze oferty (łacznie z np. Bydgoszczą) niż my mimo że jesteśmy drugim miastem :)
Ech, w dziurze mieszkam, ale może chociaż jak te autostrady obok zrobia to coś sie poprawi :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No w Łodzi meczów juz nie będzie (tych w EURO). Trochę szkoda, bo miasto ma tradycje piłkarskie jak mało które. Ale gdyby przynajmniej zrobili porządny remont torowiska to i do Warszawy na meczyk nie byłoby tak daleko. Bo teraz jak się nie mylę to trzeba dwie godziny na dojazd poświęcić;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.04.2007 o 15:13, TYHE napisał:

Ech, w dziurze mieszkam, ale może chociaż jak te autostrady obok zrobia to coś sie poprawi

A co ma Szczecin powiedzieć - odpadł w przedbiegach a u nas są dziury w dziurze :P a na autostrade to się nie doczekamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.04.2007 o 09:03, GeoT napisał:

A nad nimi dymek: "Już my was powitamy!"


Bardzo proszę nie zapominać o słynnej polskiej gościnności .Więc o to raczej jestem spokojny .Przypomnijmy sobie jak przed ostatnimi MŚ w Niemczech nasza i Niemiecka policja razem ćwiczyła, w prasie Niemieckiej wręcz wzywano do nie wpuszczania Polaków i przedstawiano nas tak jak Ty to zrobiłeś .Jaki był wynik ?? Na meczach stadiony były wypełnione Polakami , po miastach wałęsało sie po kilkadziesiąt tysięcy kibiców i nic .Zawiedzeni mogli być tylko chuligani i ludzie z podobnym do Twojego nastawieniem .Czemu tak demonizujemy naszych kibiców .Od wielu sezonów to się zmienia , na meczach jest coraz bezpieczniej co by nie powiedzieć że bezpieczniej niż w niektórych dzielnicach miast w biały dzień .Nie obawiał bym się nas , tylko Anglików i Włochów .Dodajmy do tego że na tego typu imprezach wszystkie bilety są imienne a prawo dostosowuje się bardzo szybko do wydarzeń (sądy 24 godzinne z dużymi wyrokami ) .
Oczywiście mamy nad czym pracować ale przedstawiłeś tylko tę złą wizję która ma minimalne szanse na spełnienie .
Odnośnie Łodzi to faktycznie że zostało to zawalone ale to wina władz miejskich .Wszystkie autostrady które będą budowane do czasu Euro będą przebiegać przez Łódź , z tego też miasta jest wszędzie blisko i potrzebna jest też budowa jednego nowoczesnego stadionu , gdyż remontowanie dwóch obecnych nie ma żadnego sensu .Niestety Gdańsk się o wiele bardziej postarał i dzięki temu będzie miał to co powinna mieć Łodź .

Mam taki mały apel .Jako czynny kibic , bardzo proszę o odpuszczenie sobie docinków i nie psucie tej atmosfery w której się znajduję od czasu wyboru naszego kraju .

Wodzu - To niestety jest bardzo realne , z tym że UEFA nie pozwoli sobie na takie zaniedbania .Tam trzeba się rozliczać z każdego centa i oby nasi politycy to zrozumieli jak najszybciej .To nie Polskie piekiełko w którym wiele rzeczy można schować , tam wszystko wyjdzie na wierzch i będzie wstyd na cały świat .

Geo - Frytki są wręcz wspaniałe tylko troszkę majonezu by się przydało a chipsy jak by były karbowane te max grube ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.04.2007 o 18:09, spider88 napisał:

Frytki są wręcz wspaniałe tylko troszkę majonezu by się przydało

Czy jak przyniosę majonez, to dostanę frytki? Bo mam tu trochę świeżego domowego...

20070420182521

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.04.2007 o 18:25, minimysz napisał:

Czy jak przyniosę majonez, to dostanę frytki? Bo mam tu trochę świeżego domowego...

Jeśli własnoręcznie utarty ta jak najbardziej .Uwielbiam sam robić majonez bo ma całkiem inny smak od kupnego a wbrew opinii nie ma z tym wiele roboty i można sobie go wspaniale doprawić ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.04.2007 o 18:27, spider88 napisał:

Uwielbiam sam robić majonez bo ma całkiem inny smak od kupnego

Właśnie też wolę domowy. Problem w tym, że zawsze go tak dużo wychodzi, bo nie za bardzo jest jak przechować nadmiar...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.04.2007 o 18:30, minimysz napisał:

Właśnie też wolę domowy. Problem w tym, że zawsze go tak dużo wychodzi, bo nie za bardzo jest
jak przechować nadmiar...

Z tym jeszcze problemu nie miałem . U mnie majonez długo stać nie może , znika bardzo szybko ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.04.2007 o 18:39, spider88 napisał:

U mnie majonez długo stać nie może , znika bardzo szybko ;p

U nas niestety nie, bo sama nie zjem całego - mąż ostatnio zmniejszył spożycie majonezu na rzecz ketchupu, a syn je majonez tylko w sałatce...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.04.2007 o 18:47, minimysz napisał:

U nas niestety nie, bo sama nie zjem całego - mąż ostatnio zmniejszył spożycie majonezu na
rzecz ketchupu, a syn je majonez tylko w sałatce...

Ja mam tak jak moja luba zaczyna się odchudzać .Tyle że ja się tym nie przejmuję , wręcz zacieram rączki i dostaję po głowie wałkiem .
Pretensje są o to że jak tylko zaczyna się odchudzać to ja zaczynam robić te najlepsze rzeczy ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.04.2007 o 19:00, minimysz napisał:

Jak można się odchudzać? Ja nie rozumiem... Dobrowolnie zrezygnować ze słodkiego, tłustego
i pewnie także z piwa? Koszmar czysty...

Wiesz, ja Twoje zdjęcia widziałem i wiem że Ty nie masz z tym problemów .Zresztą gdybyś wpadła na ten pomysł , mąż pewnie miałby problem aby Cię odnaleźć w domu ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nigdy w życiu się nie zamierzam odchudzać. Jedzenie to jedna z największych przyjemności przecież :)
To mi przypomniało, że czas już na kolację.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się