TYHE

Damska Szowinistyczna Loża Szyderczyń

33421 postów w tym temacie

Dnia 21.04.2007 o 08:23, Konrades napisał:

> /.../ > A co do KM to widać że nasz Weteran poszedł na jakąś wojne bo zniknął /.../

Nie zniknąłem, siędzę w Wytwórni Lożowej, ktoś musi przecież pracować. Ale macie takie pragnienie a tu jeszcze zapas na Euro trzeba przygotować...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.04.2007 o 13:45, TYHEE napisał:

> > /.../> Wcale tak nie uważam! Przepraszam za moją wcześniejszą wypowiedź!

A za tą, sprzątanie poza kolejnością i ZWDL (zakaz wchodzenia do Loży)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.04.2007 o 13:48, KrzysztofMarek napisał:

A za tą, sprzątanie poza kolejnością i ZWDL (zakaz wchodzenia do Loży)...

Dla spostrzegawczych mam zadanie .Wystarczy przypatrzeć się na nick TYHEE ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.04.2007 o 14:01, spider88 napisał:

Wystarczy przypatrzeć się na nick TYHEE ;p

I co mamy zauważyć ? Że TYHE się sklonowała i przez przypadek jedno E się powieliło :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.04.2007 o 14:33, KrzysztofMarek napisał:

Oczywiście to, że wszelakiej maści uzurpatorów spotka zasłużona kara...

No to pac - a jak to jest TYHE sklonowana a my ją pacniemy? <hmmm> A jak idzie robienie zapasów do 2012 się wyrobisz z wypełnieniem 3 pięter lochów?? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.04.2007 o 14:47, Konrades napisał:

> /.../- a jak to jest TYHE sklonowana a my ją pacniemy? <hmmm> A jak idzie robienie
zapasów do 2012 się wyrobisz z wypełnieniem 3 pięter lochów?? :)

1. TYHE jest jedna i niepowtarzalna. Nie będzie w Loży żadnych uzurpatorów...
2. Jako Weteran z podtytułami "stachanowiec" (jest dopiero czterech, potwierdzonych przez CDP) i "Wielki Spamer" (przekroczyłem 10 000 postów, jest tylko trzech takich) oświadczam, że zapasy na Euro 2012 będą gotowe już w 2009 roku... ;-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.04.2007 o 15:26, KrzysztofMarek napisał:

na Euro 2012 będą gotowe już w 2009 roku... ;-D

Oj... To bardzo źle :| Znając wodza jak zrobi impre dla całego plemienia i jeszcze nas zaprosi to zapasy przez 3 lata się skończą :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.04.2007 o 13:45, TYHEE napisał:

Wcale tak nie uważam! Przepraszam za moją wcześniejszą wypowiedź!


Podszywanie sie pod innych nie bedzie tutaj tolerowane.
BAN

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.04.2007 o 15:26, KrzysztofMarek napisał:

i "Wielki Spamer" (przekroczyłem 10 000 postów, jest tylko trzech takich)

To się nazywa dopiero spam na całego ;))
10 000 postów , niezła z tego powieść by mogła wyjść , zebrać co ciekawsze wątki i wydać . Jak Matteos nie dał się namówić to może Ty dasz się skusić .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.04.2007 o 18:24, TYHE napisał:

Biorę 10% zysku ze sprzedaży.

Jakieś tantiemy już są podpisane ??
10% zysku , ja może zadowolę się 10% ale od obrotu ( jako pomysłodawca ) ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.04.2007 o 18:26, spider88 napisał:

10% zysku , ja może zadowolę się 10% ale od obrotu ( jako pomysłodawca ) ;))

To ja poprosze 10 zł od książki - jako matematyk obliczyłem że po 10 000 książek będę miał troszke kasy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.04.2007 o 18:29, Konrades napisał:

To ja poprosze 10 zł od książki - jako matematyk obliczyłem że po 10 000 książek będę miał
troszke kasy :P

To wtedy nic się nie sprzeda , dla Ciebie dycha + koszty druku + jakaś reklama + cena książki . Chyba zbyt wiele .Jedyną szansą pozostanie dodanie beczułki do każdej książki ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.04.2007 o 18:31, spider88 napisał:

Jedyną szansą pozostanie dodanie beczułki do każdej książki ;p

O ile jakieś zostaną. Bo jak zaczniemy opijać sukces KM to się szybko skończą :P A zapasy na 2012 nam nie wystarczą nawet do 2010 :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

KrzysztofMarek
> Łódź, to takie miasto obok Zgierza, tak?

Aż tak źle chyba nie jest. I bynajmniej nie o leżenie obok Zgierza mi chodzi, ale o domniemany wysoki stopień zdziurzenia Łodzi. Jeśli nasza banowładna uwiła sobie tam gniazdko (tudzież inną meli... kryjówkę), nie może to być dziura zbyt wielka. Tam po prostu musi być coś ważnego. Naturalnie nie oznacza to, że zwykli śmiertelnicy owe coś dostrzegą. Może to brama do innego wymiaru albo grobowiec starożytnego nekromanty? A jeśli nie jest to miejsce, tylko położenie strategiczne, także nie należy się martwić. Przypuśćmy, że Łódź to jedyne miasto, które przetrwa koniec świata (bo przecież TYHE sama siebie nie zniszczy tym Armagedonem, a gdzieś przeczekać trzeba). Wówczas miasto to zyska darmową promocję jako organizator ostatniego koncertu Orkiestry Owsiaka. Hmm... Chyba że w kontrakcie „do końca świata i jeden dzień dłużej” jest jakiś kruczek...

minimysz
> Gdybym ja się odchudziła, to zaczęliby mnie wytykać palcami...

Hihi, musisz mieszkać w ciekawej okolicy. Wychodzi odchudzająca się kobieta na spacer, a tu matki zasłaniają oczy dzieciom, policja blokuje teren, sklepikarze chowają się pod lady, miejscowy ksiądz cichaczem dzwoni po egzorcystów, ekolodzy wysyłają skargę do odpowiedniego organu UE...

spider88
> Drogi Matteos , troszkę więcej spontaniczności, radości i wiary .

Może tego zbytnio nie widać (ok, wcale nie widać), ale jak dla mnie organizacja Euro to także wielki sukces. Co więcej (czego już definitywnie nie widać z poprzedniego posta) wierzę, że się nam uda. Przy czym wszystko mi jedno, czy to mistrzostwa w piłce nożnej czy bierkach ekstremalnych – jeśli ktoś chce ulokować tymczasowo sportowe centrum światowej uwagi w naszym pięknym kraju, nie widzę przeszkód. Nawet zimne kalkulacje wskazują, że na organizacji takiej imprezy po prostu nie da się stracić. Nawet jeśli rokowania przeróżnych „mędrców” się sprawdzą i nie wyrobimy się z budową jakiegoś obiektu, świat się nie zawali.
Pośmiać się można, ale nie za długo – bo o ile nie jesteśmy zabitą dechami prowincją Europy, gdzie tylko miejscowy starszy wie, jak wygląda autostrada, to stadiony same się nie wybudują. Ale aż tak się w socjalizmie nie pogrążyliśmy, by pieniądze trafiły w próżnię. Jest zlecenie, będzie wykonawca. Nawet niektórzy specjaliści na obczyźnie zapowiedzieli powrót (choćby tymczasowy), bo jak raz rozpoczną się budowy, to szybko się nie skończą. A kto pierwszy, ten zgarnie najlepsze oferty.
Zastrzyk gotówki w inwestycję równy jednej dziesiątej PKB to niewyobrażalny kopniak na rozpęd dla gospodarki (chciałoby się powiedzieć – z półobrotu). Minister finansów powinna złożyć hekatombę w odpowiednie miejsce. Może być do Loży. Nie można także zapominać o tym ogólnonarodowym poruszeniu. Ostatni raz coś takiego było bodajże przy odbudowie zniszczeń po II wonie światowej. Nie wiem, ile potrwa takie „Nasi górą!”, ale opierając się na takim pobudzeniu można zdziałać cuda.
A że lekko przesadzam z cynizmem (tak, że trzeba ratować się pompką automatyczną i wylewać nadmiar)? Co miałem uszczypliwego do napisania, już wystukałem. Czas rozdać łopaty. A jak ktoś będzie za długo narzekał – jak to ma już gdzieniegdzie miejsce – to po łbie. Jak nie posłucha -
na pal. Będzie za mało – do sprzątania Lochów Loży szczoteczką do zębów.
Co do obaw Geo – aż tak źle z pewnością nie jest i w tym aspekcie jestem (o dziwo) optymistą. Najwyżej rzeczywistość mnie zweryfikuje. Ale bez przesady, przecież mecz nie zamieni się w rekonstrukcję ataku na Bastylię...

> ps. Musisz częściej wpadać , średnia długości postów mi spadała a Geo nie chce przynosić ani chipsów ani frytek .

Rzeczywiście, zatrważające. Pewnie sam po kątach wcina.

> Mam taki mały apel .Jako czynny kibic , bardzo proszę o odpuszczenie sobie docinków (...)

Ma się rozumieć Towarzyszu Sekretarzu. Zresztą o Euro w Loży chyba już wystarczy. Jak komuś mało, zawsze może odwiedzić odpowiedni temat. Może tylko jeszcze jedna rzecz: czy jakaś inwestycja z okazji Euro dotyczy okolic Loży? Gdzieś w pobliżu przebiegać będzie autostrada albo inny stadion?

> 10 000 postów , niezła z tego powieść by mogła wyjść , zebrać co ciekawsze wątki i wydać .

Egzemplarz próbny gotowy. Obrazoburczy tytuł naturalnie nie ma na celu obrażać naszego czcigodnego KrzysztofaMarka, tylko wspomóc szeroko pojętą akcję promocyjną.

20070422191339

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmmm, cytowanie cosik mi szwankuje... Dziwne. Będą musiał nad tym popracować. Mam nadzieję, że obędzie się bez szoku estetycznego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.04.2007 o 19:14, Matteos napisał:

/.../> Egzemplarz próbny gotowy. Obrazoburczy tytuł naturalnie nie ma na celu obrażać naszego czcigodnego
KrzysztofaMarka, tylko wspomóc szeroko pojętą akcję promocyjną.

Bardzo spodobał mi się ten próbny egzemlarz. Oprawa godna głębi zawartych w książce myśli. W dowód uznania gotów jestem podpisać z Tobą kontrakt na wydanie i sprzedaż tego wybitnego dzieła ;-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.04.2007 o 19:21, KrzysztofMarek napisał:

Bardzo spodobał mi się ten próbny egzemlarz.

No Oprawa super czy można dostać także próbny egzemplarz z autografem- jak będe pierwszy to później (za 20 lat) będzie wart miliony :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.04.2007 o 19:25, Konrades napisał:

> Bardzo spodobał mi się ten próbny egzemlarz.
No Oprawa super czy można dostać także próbny egzemplarz z autografem- jak będe pierwszy to
później (za 20 lat) będzie wart miliony :)

To już zależy. Jak ewentualnie podpiszę kontrakt z Matteosem (ciekawe, ile będzie chciał za zostanie moim impresario) to On będzie decydował w takich sprawach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się