TYHE

Damska Szowinistyczna Loża Szyderczyń

33421 postów w tym temacie

Dnia 11.09.2007 o 20:13, Ubq napisał:

Eee drukarka HP c3180 wystarczy :) Chociaż mam alibi, skończył mi się czarny tusz :)


Ciekawe na ile mogą Cię wsadzić, za planowanie zakupu czarnego tuszu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.09.2007 o 20:15, Kryhuu napisał:

> Eee drukarka HP c3180 wystarczy :) Chociaż mam alibi, skończył mi się czarny tusz :)

Ciekawe na ile mogą Cię wsadzić, za planowanie zakupu czarnego tuszu :)

Zależy od kogo będę kupować, jak od kogoś z układu (a ten sięga coraz wyżej odkąd przyłączył się do niego Roman Giertych) to i alibi nie pomoże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.09.2007 o 20:19, Ubq napisał:

Zależy od kogo będę kupować, jak od kogoś z układu (a ten sięga coraz wyżej odkąd przyłączył
się do niego Roman Giertych) to i alibi nie pomoże.


Tylko Jedyne Właściwie źródła! Lepiej poczekaj do wyborów, wtedy będziesz miał rozeznanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.09.2007 o 20:15, Kryhuu napisał:

> Eee drukarka HP c3180 wystarczy :) Chociaż mam alibi, skończył mi się czarny tusz :)

Ciekawe na ile mogą Cię wsadzić, za planowanie zakupu czarnego tuszu :)

Znaczy się za ściąganie czarnego tuszu nielegalnie z Emula?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.09.2007 o 20:51, Full Wypas napisał:

> > Eee drukarka HP c3180 wystarczy :) Chociaż mam alibi, skończył mi się czarny tusz
:)
>
> Ciekawe na ile mogą Cię wsadzić, za planowanie zakupu czarnego tuszu :)
>
Znaczy się za ściąganie czarnego tuszu nielegalnie z Emula?

Jak już to kopia zapasowa tuszu :) A ze ściągnięciem z emula mógłby być problem cały dysk w tuszu :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 11.09.2007 o 20:54, Ubq napisał:

Jak już to kopia zapasowa tuszu :) A ze ściągnięciem z emula mógłby być problem cały dysk w
tuszu :/


A ja zawsze myślałem, że jak ściągasz emula to ci przysyłają takiego osła i normalnie on wydala tymi plikami pirackimi... Ahh ta moja niewiedza. Masz na myśli orginalną podróbę zapasowego tuszu??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.09.2007 o 20:54, Ubq napisał:

> > > Eee drukarka HP c3180 wystarczy :) Chociaż mam alibi, skończył mi się czarny
tusz
> :)
> >
> > Ciekawe na ile mogą Cię wsadzić, za planowanie zakupu czarnego tuszu :)
> >
> Znaczy się za ściąganie czarnego tuszu nielegalnie z Emula?
Jak już to kopia zapasowa tuszu :) A ze ściągnięciem z emula mógłby być problem cały dysk w
tuszu :/


Trzeba czyścić dysk z tuszu - polecam odkurzaczem :D Tylko najpierw odpowiednio rozkręć dysk ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.09.2007 o 20:56, Full Wypas napisał:


> Jak już to kopia zapasowa tuszu :) A ze ściągnięciem z emula mógłby być problem cały dysk
w
> tuszu :/

A ja zawsze myślałem, że jak ściągasz emula to ci przysyłają takiego osła i normalnie on wydala
tymi plikami pirackimi... Ahh ta moja niewiedza. Masz na myśli orginalną podróbę zapasowego
tuszu??

A jakże ma nawet logo "polskiego stowarzyszenia piratów polskich" bez loga to piracki pirat Oo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 11.09.2007 o 20:58, Ubq napisał:

A jakże ma nawet logo "polskiego stowarzyszenia piratów polskich" bez loga to piracki pirat
Oo

:o To już nawet pirata można piracić, to może podwójna kara więzienia za coś takiego? To jest łamanie praw autora, który złamał prawo autora!!! :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.09.2007 o 21:01, Full Wypas napisał:


> A jakże ma nawet logo "polskiego stowarzyszenia piratów polskich" bez loga to piracki
pirat
> Oo
:o To już nawet pirata można piracić, to może podwójna kara więzienia za coś takiego? To jest
łamanie praw autora, który złamał prawo autora!!! :o

Ale też zależy od wydania teraz wśród piratów modne są edycje kolekcjonerskie zawierające instrukcje + poradnik
(przykładowy poradnik do fps''a strzelaj idź strzelaj idź itd ) + Plastikowe pudełko takie jakie jest w płytach cd wtedy można zmniejszyć karę bo to już jest fachura i większy wkład pirata w "swoje" dzieło sąd się wzrusza i pirat dostaje mniejszą karę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.09.2007 o 21:06, Ubq napisał:

Ale też zależy od wydania teraz wśród piratów modne są edycje kolekcjonerskie zawierające instrukcje
+ poradnik
(przykładowy poradnik do fps''a strzelaj idź strzelaj idź itd ) + Plastikowe pudełko takie
jakie jest w płytach cd wtedy można zmniejszyć karę bo to już jest fachura i większy wkład
pirata w "swoje" dzieło sąd się wzrusza i pirat dostaje mniejszą karę :)


Nie wiem dlaczego, ale czytając ''sąd się wzruszy'' padłem z krzesła. Nie pytajcie dlazego. Sam nie wiem...
Co do poradników, możliwe. Instrukcja to pewnie "Crack ściągnij z xxx.com podając hasło xyz'' :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.09.2007 o 09:38, minimysz napisał:

Pomyślałam sobie wczoraj, że poszukam na You Tube filmików z myszkami i trafiłam na walkę ptasznik
vs. mysz >_<


I kto wygrał?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.09.2007 o 09:42, Dux napisał:

I kto wygrał?:)

Ptasznik. Myszak za późno skoczył i w rezultacie wpadł "w objęcia" ptasznika, a tak może zdołałby mu na grzbiet wskoczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.09.2007 o 09:46, minimysz napisał:

Ptasznik. (...)


Walki nie widziałem, ale myślę, że to kwestia odpowiedniego ustawienia. Gdyby ów myszak w chwili ataku przyjął odpowiednią pozycję, to pewnie mógłby zdzielić ptasznika przyzwoitym "gryzem'';0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.09.2007 o 10:12, spider88 napisał:

A cóż to za niestosowne pytanie ;p


I`am Jakub. Powiatowy Jakub:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.09.2007 o 19:46, dawidos170 napisał:

> > /.../ Zgodnie z art 270 § 3. za samo przygotowywanie się do
czegoś takiego grozą 2 lata.

Od kiedy to tak? Ja pamiętam, że przygotowanie do usiłowania było karalne, ale tylko w przypadku fałszowania pieniędzy i szpiegostwa. A teraz przygotowanie do usiłowania falszowania dokumentów już ma być karalne? Ckolera, to pewnie kupno pióra już może być uznane za przygotowanie do usiłowania podrobienia podpisu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się