TYHE

Damska Szowinistyczna Loża Szyderczyń

33421 postów w tym temacie

Dnia 13.09.2007 o 20:44, dawidos170 napisał:

A skoro o zapasach mowa - mam gdzieś 2 beczułki gronia białego do przerobienia na wino - nadadzą
się ?


Ja to głosi znane przysłowie " Nie ważny jest smak , ważne by sponiewierało" - niestety to przysłowie nie zostało jeszcze zapisane w Księdze Przysłów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.09.2007 o 20:48, olki77 napisał:

> A skoro o zapasach mowa - mam gdzieś 2 beczułki gronia białego do przerobienia na wino
- nadadzą
> się ?

Ja to głosi znane przysłowie " Nie ważny jest smak , ważne by sponiewierało" - niestety to
przysłowie nie zostało jeszcze zapisane w Księdze Przysłów.


Dobra to idę po nie.

Po 25 minutach zza dwóch beczek jednej obok drugiej wystaje czubek czyjejś głowy. Zaciekawiony Olki wychyla szyję i ku jego oczom ukazuje się dawidos

No to jestem - mówi ledwie słyszalnym ze zmęczenia głosem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam, sorki za offtop, ale mam pytanie - zdawało mi się, że TYHE była modem, a teraz jest Sekretarzem(Sekretarką? :P). I ciekawym, co się stało że modem już nie jest(zrezygnowała? wyrzucili ją? :P). Wie ktoś może?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.09.2007 o 21:00, Sam Fisher5 napisał:

Witam, sorki za offtop, ale mam pytanie - zdawało mi się, że TYHE była modem, a teraz jest
Sekretarzem(Sekretarką? :P). I ciekawym, co się stało że modem już nie jest(zrezygnowała? wyrzucili
ją? :P). Wie ktoś może?


zrezygnowała pewnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.09.2007 o 21:00, Sam Fisher5 napisał:

Wie ktoś może?

Tak. Sama zrezygnowała. Powody nie powinny nikogo interesować.

Union Pacific
Jeśli nie wiesz, to nie pisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Odnoszę wrażenie, że mnie źle zrozumiałeś. Nie chodziło mi o powody, tylko po prostu o to, czumu nie jest modem, i to wszystko :P Nie miałem nic złego na myśli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.09.2007 o 21:40, minimysz napisał:

Echem... Ja jestem płci żeńskiej :)

Joj, sory, to moje męskie szowinistyczne przekonania kazały mi pomyśleć, że ty to on, nie ona ;) Zasegurowałem się bardziej tytułem niż nickiem, więc uniżenie proszę o wybaczenie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.09.2007 o 21:58, Sam Fisher5 napisał:

> Echem... Ja jestem płci żeńskiej :)
Joj, sory, to moje męskie szowinistyczne przekonania kazały mi pomyśleć, że ty to on, nie ona
;) Zasegurowałem się bardziej tytułem niż nickiem, więc uniżenie proszę o wybaczenie :)

Co do TYHE- strasznie szybki jesteś :]
A co do Myszki- to też masz duży refleks, zauważyłeś, że ranga nie jest odmieniana? ;)

A tak BTW to nie znam Cię, byłeś już kiedyś w Loży? A tak w ogóle to cześć xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.09.2007 o 21:58, Sam Fisher5 napisał:

> /.../ moje męskie szowinistyczne przekonania /.../, więc uniżenie proszę o wybaczenie :)

No nie, prawdziwa feministka nigdy by czegoś takiego nie zniosła! Całe szczęście, że nie mamy tutaj prawdziwych feministek a jedynie Szowinistki ;-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiecie co, to ciekawe zjawisko, ludzie którzy mają niskie tytuły (można podejrzewać że są krótko) albo którzy nie wiedzą, jakiej jestem płci itd. ale musza zapytać czemu nie jestem modem.
Ciekawe czy mnie kojarzą z czymkolwiek poza tym że byłam modem a teraz nie jestem, ale wiedzieć muszą koniecznie.
Proces odmodowywania jest nieskończenie fascynujący jak widać, chociaż nie skłania do samodzielnych poszukiwań ani nawet do zapytania we właściwym wątku :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.09.2007 o 23:39, TYHE napisał:

Wiecie co, to ciekawe zjawisko, ludzie którzy mają niskie tytuły (można podejrzewać że są krótko) albo którzy nie wiedzą, jakiej jestem płci itd. ale musza zapytać czemu nie jestem modem.

No właśnie, czemu?

Dnia 13.09.2007 o 23:39, TYHE napisał:

Ciekawe czy mnie kojarzą z czymkolwiek poza tym że byłam modem a teraz nie jestem, ale wiedzieć muszą koniecznie.

Ja kojarzę :]

Dnia 13.09.2007 o 23:39, TYHE napisał:

Proces odmodowywania jest nieskończenie fascynujący jak widać, chociaż nie skłania do samodzielnych poszukiwań ani nawet do zapytania we właściwym wątku :>

Nie wymagajmy zbyt wiele ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.09.2007 o 23:39, TYHE napisał:

Proces odmodowywania jest nieskończenie fascynujący jak widać, chociaż nie skłania do samodzielnych
poszukiwań ani nawet do zapytania we właściwym wątku :>


E to ja nie mam dobrych wieści. mianowicie pytania o kNOT''a są do dzisiaj. Jak widać całkiem prawdopodobnym jest, że odmodowywanie nie kończy się nigdy:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.09.2007 o 23:39, TYHE napisał:

Wiecie co, to ciekawe zjawisko, ludzie którzy mają niskie tytuły (można podejrzewać że są krótko)
albo którzy nie wiedzą, jakiej jestem płci itd. ale musza zapytać czemu nie jestem modem.


Taki świat młodych ludzi... Pytają się o wszystko :P

Dnia 13.09.2007 o 23:39, TYHE napisał:

Ciekawe czy mnie kojarzą z czymkolwiek poza tym że byłam modem a teraz nie jestem, ale wiedzieć
muszą koniecznie.


Ja cię kojarzę jako bardzo utalentowaną graficzkę (czyt. grafik komputerowy), choć bardziej jako członek ekipy TSAT :]

Dnia 13.09.2007 o 23:39, TYHE napisał:

Proces odmodowywania jest nieskończenie fascynujący jak widać, chociaż nie skłania do samodzielnych
poszukiwań ani nawet do zapytania we właściwym wątku :>


O ile wiem to zrezygnowałaś z moderowania forum, bo brakło ci czasu :(.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.09.2007 o 23:39, TYHE napisał:

Wiecie co, to ciekawe zjawisko, ludzie którzy mają niskie tytuły (można podejrzewać że są krótko)
albo którzy nie wiedzą, jakiej jestem płci itd. ale musza zapytać czemu nie jestem modem.
Ciekawe czy mnie kojarzą z czymkolwiek poza tym że byłam modem a teraz nie jestem, ale wiedzieć
muszą koniecznie.
Proces odmodowywania jest nieskończenie fascynujący jak widać, chociaż nie skłania do samodzielnych
poszukiwań ani nawet do zapytania we właściwym wątku :>

Nie no, ja wiem jakiej jesteś płci, a kojarzę cię z Lożą i eventem wiedźmińskim, bo czekam na tą grę od dawna i łykam wszystkie wiadomości o niej :)
P.S. Kiedy Twój opis eventu zostanie umieszczony na stronie? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.09.2007 o 12:55, Sam Fisher5 napisał:

P.S. Kiedy Twój opis eventu zostanie umieszczony na stronie? :P

eeeeeeeeeee........... ^.^''
a moge podpisać się pod czyimś? ^.^''

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.09.2007 o 15:07, TYHE napisał:

eeeeeeeeeee........... ^.^''
a moge podpisać się pod czyimś? ^.^''


Pod moim możesz. Na zdjęciu to chyba nawet kawałek Cię widać :>
Zresztą ja tak bardzo się skupiłem, żeby się właśnie przed Tobą nie pokpić ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.09.2007 o 15:07, TYHE napisał:

> P.S. Kiedy Twój opis eventu zostanie umieszczony na stronie? :P
eeeeeeeeeee........... ^.^''
a moge podpisać się pod czyimś? ^.^''


Wszyscy wiedzą, że lekarze bazgrzą jak kura pazurem i nikt cię nie odczyta...:)
A jak odczyta, to jeszcze pobiegnie do apteki...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się