Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

W co gra polski niedzielny gracz według Google?

10 postów w tym temacie

Chyba nawet sam się do tego przyczyniłem... no ale sorry, za każdym razem po błędzie SQL odświeżałem stronę, nie było posta, więc próbowałem znów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam zastrzeżenie do artykułu od strony technicznej. Ilość śródtytułów strasznie utrudnia czytanie. Sądzę, że o wiele lepsze byłoby klasyczne wypunktowanie. Przynajmniej tych akapitów, gdzie komentarz autora ograniczał się do jednego, dwóch zdań.
Ogólnie mam wrażenie, że brakuje Wam w ekipie dobrego edytora. Wyraźnie na to wskazują problemy z odpowiednim składem i masa literówek w różnych artykułach na przestrzeni ostatnich miesięcy.
Sam temat felietonu jest jednak zacny, ponieważ pokazuje jakie rzesze ludzi lubią wirtualna zabawę. Szkoda tylko, że przez słabe obeznanie tematu sięgają często po tytuły słabe, niekiedy wręcz tragicznie słabe. Ale cóż... co kto woli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@ news

Popularna jest jeszcze skacząca po platformach koza (lub inny stworek). Zawsze wzwyż. Swoją droga ten artykuł to jedna wielka reklama konkurencji. :D


@ Piotr Bajda

"Dajcie mi człowieka, a paragraf się znajdzie" powiedział nie Stalin, a Andriej Wyszyński, prokurator ze stalinowskiego okresu ZSRR.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować