Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Valve szykuje trzy zapowiedzi związane ze Steamem na najbliższy poniedziałek

41 postów w tym temacie

Robert Sawicki

I jak zawsze jest teaser w postaci obrazka, którego nikt nie zrozumie i który nie zostanie już zinterpretowany jako Half-Life 3... bo przez wielu już został tak zrozumiany. Niech będzie, Half-Life 3 prawie teoretycznie potwierdzony.

Przeczytaj cały tekst "Valve szykuje trzy zapowiedzi związane ze Steamem na najbliższy poniedziałek" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.09.2013 o 10:20, Nortic napisał:

Trzy zapowiedzi... HALF LAJF CZY KONFERMD

Patrz, żeby Twój żart nie odbił się RICOCHETEM.

Dwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W poniedziałek będzie 23.09.2013. 9=3x3
Half-Life 3 Confirmed !!!

Aha, mój zestaw marzeń :
1. Steambox
2. Odsprzedaż gier na steamie (ech...trochę to naiwne)
3. Wiadomo o co chodzi z tą cyfrą :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jakie HL3... ludzie. czytaliście info na steam ? albo ten news w ogóle ?

"Rok temu opublikowaliśmy tryb Big Picture - interfejs użytkownika stworzony specjalnie z myślą o telewizorach i kontrolerach. W tym roku pracowaliśmy nad dalszym rozszerzaniem możliwości dla użytkowników, którzy chcą korzystać z platformy Steam przed telewizorem. Wkrótce dodamy także ciebie do naszego procesu tworzenia, aby przyszłość Steam była dopasowana do twoich potrzeb. "

To będzie jakaś usługa albo coś związane ze "steam box" albo inny hardware a nie żadna gra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

(psst, oni wszyscy żartowali, śmiej się zanim wyjdzie, że nie zrozumiałeś żartu i wszyscy będą na Ciebie patrzeć źle)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


> To będzie jakaś usługa albo coś związane ze "steam box" albo inny hardware a nie żadna
> gra.

3 zapowiedzi, 9go miesiąca (jak wyżej 9=3x3), czyli akurat 1 usługa, HL3 i Portal 3, i życie jest kompletne :D (ew. HL3 na steam boxa można wymienić :) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W sumie to... tak naprawdę nie wiem co o tym myśleć. Ale poczekam cierpliwie.

Inna sprawa... Valve naprawdę tą trójką będzie trollować chyba bez końca, aż powiedzą "Ołkej ołkej... HL 3 Konfermd, ar ju hapi?!" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> (psst, oni wszyscy żartowali, śmiej się zanim wyjdzie, że nie zrozumiałeś żartu i wszyscy
> będą na Ciebie patrzeć źle)
Oj biedny ja biedny :D źle na mnie popatrzą :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> W poniedziałek będzie 23.09.2013. 9=3x3
> Half-Life 3 Confirmed !!!
>
> Aha, mój zestaw marzeń :
> 1. Steambox
> 2. Odsprzedaż gier na steamie (ech...trochę to naiwne)
> 3. Wiadomo o co chodzi z tą cyfrą :D

Ze względu na sposób w jaki działa Steam wątpię by kiedykolwiek byłą możliwość odsprzedaży gry. Za pełną cenę? Każda firma nie chciałaby wystawiać swoich gier.
Za połowę czy ćwierć? Cena zawierała by ten kawałek więcej, bys i tak nie zarobił... A Ci co nie odsprzedają/nie mają czasu na takie zabawy by stracili.
Za dowolną kwotę (choćby i za 1 cent)? Kosmiczne straty dla firm. Handel grami byłby kilkunastokrotnie łatwiejszy i szybszy- spójrz zresztą jak szybko spadły ceny kart (większości przynajmniej)... Nie lepiej kupić to co się chce? Sam pozbyłbym się kilku gier (takiego Flatouta nikt nie chce wymienić za cokolwiek :), ale jest to faktycznie nierealne.

Steambox- szczerze popieram ten pomysł mimo że, ostatnie pseudo-konsole nie zdobyły nawet ułamka rynku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Obstawiam na to wszystko lub jedno z tych :

1. Konsola Valve (Steambox? "Świat Steam rozszerzy się w 2014" - pewnie o konsolkę)
2. Wypożyczanie gier znajomym (dzielenie się biblioteką)
3. Jakaś kontynuacja znanego tytułu / tudzież zapowiedź nowej marki AAA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> A to nawet ciekawe bo w żadnego HL nie grałem (no, w jedynkę przez kilka minut), a i
> tak jestem ciekaw jedynie samej informacji, czy będzie HL3.

To się nazywa dobry hype, że osoby, które nigdy nie grały lub które nawet HL nie lubią na niego wyczekują :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować