• 0
Zaloguj się, aby obserwować  
Bimber1995

GTA V PS3 - problemy, problemy

Pytanie

Mam ogromny problem z moją kopią GTA V na Playstation 3. Mam ograne jakieś 12% gry. W tym momencie zaczęły pojawiać się różne problemy. W momencie gdy przełączam się na postać Michaela cała konsola się zacina, a wszystko wygląda na to jakby on stał w samochodzie. Wszystkie tekstury ulicy są niedoczytane, a jedyne co słychać to deszcz. Za to jeśli próbuję Franklinem zrobić cokolwiek. Przespać się, przebrać się, wyjść na dwór, pooglądać telewizję, pobawić się Chopem, albo nawet zapalić blanta to nie mogę później korzystać ani z menu gry, ani z broni, w momencie kiedy wybieram jakąś on sięga po nią jakby chciał ją wyciągnać, a później i tak jej nie ma. Szczerze spodziewałem się, że gra będzie bardziej dopracowana. Jestem po przeinstalowaniu gry i to nic nie dało. Jakieś pomysł? Najlepiej takie, które nie zmuszałyby mnie do zaczęcia gry od nowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

2 odpowiedzi na to pytanie

  • 0

Przeinstalowałem jeszcze raz. Ponowna reintstalka pomogła. Częściowo. Teraz gra po prostu wali zwiechę co 10-15 minut grania. Jak dla mnie ogromna porażka jeśli chodzi o tą grę. Zrobili obsuwę o pół roku, żeby odbugować grę, a to i tak gunwo dało. Czuje się jak beta tester. Tylko to ja do cholerki jasnej muszę płacić!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 21.09.2013 o 19:24, Bimber1995 napisał:

Przeinstalowałem jeszcze raz. Ponowna reintstalka pomogła. Częściowo. Teraz gra po prostu
wali zwiechę co 10-15 minut grania. Jak dla mnie ogromna porażka jeśli chodzi o tą grę.
Zrobili obsuwę o pół roku, żeby odbugować grę, a to i tak gunwo dało. Czuje się jak beta
tester. Tylko to ja do cholerki jasnej muszę płacić!


Wydaje mi się, że nie jest to kwestia zabugowanej gry (nie twierdze, że gra jest nieskazitelna bez jakichkolwiek błędów, często mi również doczytuje się ulica, chwile się unoszę nad ziemią, tekstury pojawiają się znikąd, a czasami to i przytnie na parę sekund) tylko może jest coś z czytnikiem Twojej konsoli, jeżeli systematycznie co 10 min gra Ci się zawiesza? Z innymi grami odpalanymi z nośnika też miałeś takie problemy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować