Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Wiedźmin 3 - wymagania sprzętowe będą wyższe od tych cechujących drugą część

117 postów w tym temacie

Dnia 23.09.2013 o 16:59, Vojtas napisał:

Blizzard to firma wyjątkowa ze swoim podejściem
oderwanym od realiów rynku - no bo kto produkuje jedną grę 8 i więcej lat?

Czekaj czekaj, to kto produkował Duke Nukem Forever? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@Pietro87 czyli to optymalizacja byął gorsza w Arkham City niż w Arkham Asylum, to że gra miała większe wymagania to na pewno nie wina tego, że została wydana później?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> A czy to się jakoś realnie przekłada na wymagania sprzętowe?
wszystko zależy od silnika oczywiście :) są gry w których nie przekłada się w to w żadnym stopniu bo mają porządnie napisany silnik, a są gry w których ma to ogromny wpływ bo silnik to jedno wielkie gówno(GTA IV)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Jeżeli Wiesiek 3 będzie działał tylko na windowsie 8 to chyba podziękuję ale nie zagram.
Jasiu! Lufa z czytania ze zrozumieniem! do lawki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.09.2013 o 13:12, Killyox napisał:

Jasiu! Lufa z czytania ze zrozumieniem! do lawki!


Zabawne, że o tym wspominasz, bo przecież cytowany przez ciebie kolega napisał "jeżeli", to znaczy - nic jednoznacznie nie zakłada na podstawie newsa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja w momencie premiery W2 miałem taka sobie grę :\
Sporo komfortu gry straciłem właśnie przez optymalizacje, na każdy następny patch czekałem z utęsknieniem.
Ktoś tam porównuje W2 do Skyrima.
Bez urazy ale wole Skyrima jeśli chodzi o stosunek grafiki do wydajności. Co z tego, że LOD w Skyrimie miał rozdziałke 16x16 :P W2 nie miał LOD w ogóle ;/ Akt we W2 nie zachwycał wyglądem a "realistyczne" drzewa bawiły przez 15min, w akcie 1, który był najlepszą i najłądniejszą częścią gry. Pomijam już fakt, że wszystkie lokacje poza główną ścieżką nie rozpieszczały detalami (okolice miasta aktu 2).
Zastanawia mnie silnik W3 skoro przy tak zamkniętych lokacjach ten po prostu kulał.
Wydajność w DLC z areną po prostu jest śmieszna.
Osobiście trochę się boję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurde, dwojka mi na wysoko-srednich chodzila, kompa kupilem w 2010 roku i nie chcialbym wymieniac GPU tylko dlatego, zeby mi jedna gra plynnie chodzila. :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Wiedźmin 3 będzie miał wymagania większe od Wiedźmina 2? Motyla noga. Kto by się spodziewał?

eee... nie każdy? Dajmy na to CoD. Od Modern Warfare każda nowa część ma identyczne wymagania. Przynajmniej każda część wyglądała i działała u mnie identycznie na maksa. Więc, co dziwnego jest dla Ciebie w tym newsie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


> Bzdura, wymagania wieśka 2 nie były aż tak wysokie. Ja na i5 2500 i gtx560 (co wtedy
> było uważane, za dość średni midend) grałem na Ultra z ubersamplingiem w 1980x1080.
Tyle że nie każdego stać na taki ''''średni'''' ( swoja droga to nie jest średni sprzęt, tylko jeden z lepszych, zwłaszcza 3 lata temu) Pecet. A wymagania do TW3 będą znacznie większe, I wątpię żebyś mógł pociągnąć chociaż te marne 30 fps na medium.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja przed premierą szykuję ostry upgrade sprzętu. Windowsa 8 i tak planowałem kupić, więc będzie jak znalazł do Wieśka. Wymieniam w kompie wszystko - jedynie zostawiam kartę graficzną (Asus GTX260 TOP). Będzie sobie musiała jakoś poradzić, bo na nową nie mam kasy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiecie co.Ja myślę,że pogracie w wieśka 3 z kartą nVidia GeForce GTX 850M i z ramem 2,7GHz Bo jak dwójka na ultra miałem prawie 150 fpeesów to w trójke pogracie albo na niskich albo na średnich detalach w każdym razie to moje zdanie o wymaganiach xd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować