Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

FIFA 14 na pięć minut przed premierą - już graliśmy

35 postów w tym temacie

na ps 3 fifa jest płynniejsza,jest lepsza grafika weług mnie,nie ma tych głupich błędów które są w fife na pc,na ps 3 murawa jest ładniejsza, i ogólnie lepiej sie gra na ps 3 niż na pc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> na ps 3 fifa jest płynniejsza,jest lepsza grafika weług mnie,nie ma tych głupich błędów
> które są w fife na pc,na ps 3 murawa jest ładniejsza, i ogólnie lepiej sie gra na ps
> 3 niż na pc

Po pierwsze nie ma jeszcze pełnej wersji fify wiec nie ma czego porównywać - no chyba, że zamierzasz grać jedynie w demo to życze powodzenia (demo nie jest częścią ostatecznej wersji gry ale pochodzi z wczesnej wersji)
Po drugie wersje na konsole x360 oraz ps3 będą takie same z jedną zasadniczą róznicą na Pc możesz grać w wyższej rozdzielczości no chyba, że masz słabego PCeta to nic dziwnego, że masz problem z płynnością.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.09.2013 o 22:17, michcio155 napisał:

mam dobrego pc, i mama też duzy telwizor,no jak dla mnie to fifa jest lepsza na ps 3
i xbox 360 nie tylko dla mnie zreszczą


Demo zrozumiem, że może być lepsze na konsoli, ale pełna wersja, to gra identyczna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem PES''a 2014 w piątek i nie żałuję. Nie grałem w demo FIFY 2014, ale jeżeli porównując nowego PES''a do FIFY 2013 to PES miażdży. Nie odniosę się też do żadnego wcześniejszego PES''a, ponieważ jest to mój pierwszy zakup z tej serii... kupując FIFĘ 2013 czułem się oszukany, bo dostałem prawie to samo co w FIFIE 2012 i póki co kończę z FIFĄ. Postaram się dodać niebawem jakąś własną recenzje na gramsajcie z PES''a 2014.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nowa FIFA jest słabiutka. To, co dzieje się na boisku nie ma nic wspólnego z rzeczywistością, zawodnicy poruszają się jak na łyżwach po lodowisku z kosmicznymi prędkościami pokonując boisko. A największy drewniak to w FiFie wirtuoz techniki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> pewnie nawet nie grałeś w fide na konsolach,fifa 14 na ps 3 jest 1000 razy lepsza nic
> na pc wiem co mówie mam ps 3 i pc i grałem w oby diw wersje i na ps 3 i na pc
>
Co Ty za brednie żenisz? Różnica w PC vs PS3? Owszem na korzyść PC pod względem graficznym,a co do next - genów to będzie jak zwykle, czyli super trailer a rozgrywka na bazie PC.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Drodzy redaktorzy,

A doczłapaliście się do kompów i naprawdę ograliście tę nową FIFĘ, czy tak jak w przypadku "BF4" musieliście się obejść smakiem, bo EA Polska postanowiło dopieścić "wpłwowych" vlogerów? Jak to było naprawdę? Uchylcie trochę rąbka tajemnicy. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> I ile takich podań Pirlo może wykonać na mecz ? 2-3 ? W FIFIE każda dosłownie każda akcja
> tak wygląda. Poza tym- Pirlo, klasa. W grze takie podania możesz wykonać nawet Jodłowcem
> albo innym Celebanem. Na prawdę nie widzisz różnicy, jak powolne w większości są akcje
> budowane w realnych meczach a szybkie zdarzają się, owszem, ale raz na kilkanaście, kilkadziesiąt
> minut. W FIFIE każdy mecz to takie Gran Derbi gdzie zawodnicy biegają spod jednej bramki
> do drugiej. A końcówka meczu? Zazwyczaj wszyscy już stoją, ew. truchtają, Borussia się
> jeszcze zmotywuje pocisnąć jakąś akcje. W FIFIE natomiast nikt nic sobie nie robi nawet
> i ze 120 minuty dogrywki.

Skrzydłowych muszę zmieniać praktycznie w każdym meczu, zwykle koło 60 minuty zastanawiam się kto musi zejść, a kto może grać zmęczony. zdarzają się mecze w których jest 5-6 strzałów na bramkę w czasie całej rozgrywki, są mecze gdzie akcja toczy się głównie w środku pola ... Może należy dostosować poziom trudności, pograć też słabą drużyną? Na łatwym poziomie biorę zespół pokroju Crew Alexandr i rozwalam bez problemu Real na trudnym zarówno zmęczenie jak i ilość goli czy dominacja na boisku sprawia więcej problemów.

Sarnel.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moja opinia jest taka ja posiadam FIFE 13 a mój brat PES''a od 2008 do 2013 na PC-ta jako iż zawsze bardziej wolałem PES''a tak teraz wolę FIFE. Moim zdaniem jeśli porównałbym 2 popularne gry tak osobiście sądze że PES nie dorasta FIFIE do pięt ( Pod względem graficznym PES jest lepszy) ale co do reszty jednak bardziej przekonywującym tytułem jest FIFA. Pomimo męczenia się z instalacją FIFY sądze że pieniądze nie poszły w błoto. Zapalonym graczem w piłkę to ja nie jestem jednak nieraz cieszy oko strzelenie pięknej bramki technicznie z daleka takim Lewandowskim z daleka ;) i te epickie cieszynki :D W PES''ie na prawie najwyższym poziomie uda się strzelić 5 bramek a w FIFE na średnim poziome jest nawet ciężko. Co racja FIFA ma swoje błędy jednak taka jest moja opinia i będę za FIFK''ą. POZDRAWIAM :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a ja bym sie chciał zapytać,ponieważ dostałem dziś fife i moje pytanie brzmi: czy mam ja instalować czy czekać do czwartku do premiery bo podobno ma jakąś blokade na pc i nie można grać ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Haha typowa gadka człowieka który FIFY nigdy nie kupił...
Ja kupiłem i to niejedną. I czytając ten tekst powyżej mam wrażenie że recenzent grał w coś zupełnie innego niż demo Fify. Jak dla mnie to kopia z poprzedniej części. Nawet niektóre menu są prawie te same. Niby nowa gra, a te same irytujące animacje których nie da się przyśpieszyć ? To co stworzyli nowa grę i przypadkowo dodali kilka identycznych rzeczy ? A najgorsze jest to że jestem skazany na ten tytuł, bo PES nie ma tylu licencji i Polskiej LIgi... Pocieszam się że może na nowe kosnole faktycznie będzie to lepiej zrobione.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj kurier przywiózł mi moją FIFE na PS3,oczywiście zamówiona na gram.pl,muszę się przyznać że byłem mocno zdziwiony,spodziewałem się jej dopiero w czwartek...Co do samej gry mam takie same odczucia jak autor tekstu,ta FIFA jest po prostu inna od poprzednich części..a wiem co mówią bo w FIFE gram już od dobrych 16 lat od edycji 98...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować